پاک کردن تاتو ابرو در منزل

پاک کردن تاتو ابرو در منزل یک راه مقرون به صرفه برای از بین بردن تاتو به نظر می‌رسد. در این مقاله ابتدا 10 روش خانگی را معرفی میکنیم، اما آيا روش‌های خانگی واقعا جواب می‌دهد؟ در انتهای مقاله یکبار برای همیشه به این سوال پاسخ قطعی و علمی می‌دهیم. همچنین جهت پاک کردن تاتو در شیراز با لیزر می‌توانید روی لینک کلیک کنید.

1- پاک کردن تاتو ابرو با نمک

پاک کردن تاتو ابرو با نمک

اسکراب نمک را با مخلوط کردن مقدار کافی نمک با روغن زیتون یا نارگیل میتوانید تهیه کنید و روی محل تاتو ماساژ دهید. دانه های نمک میتوانند عمل لایه برداری را برای شما انجام دهند. اما توجه داشته باشید که پاک کردن تاتو ابرو با نمک نه تنها دردناک است بلکه کاملا بی تاثیر است.

از آنجا که جوهر در لایه زیرین پوست قرار دارد ، دانه های نمک نمی توانند به آن نفوذ کنند. حتی در صورت نفوذ نمک به لایه ی زیرین، این روش بسیار خطرناک و دردناک خواهد بود. چرا که باعث زخم شدن سطح پوست و سوزش شدید زخم توسط نمک خواهد شد. در نتیجه پاک کردن تتو با نمک یک روش کاملا بیهوده است.

2- پاک کردن تاتو با روغن اسطوخودوس

پاک کردن تاتو به روغن اسطوخودوس

یکی از تاثیرات گیاه اسطوخودوس، ضد عفونی کنندگی و تامین سلامت پوست میباشد. از این رو برخی معتقدند پاک کردن تاتو ابرو با روغن اسطوخودوس امکان پذیر است. این روغن با افزایش سطح کلاژن پوست خاصیت روشن کنندگی نیز خواهد داشت. بنابراین اسطوخودوس به صورت موقت تاتو را کمرنگ‌تر نشان میدهد. اما تاثیری بر حذف رنگدانه‌های جوهر تاتو ندارد. به نظر ما بهترین روش پاک کردن تاتو ابرو در خانه روغن اسطوخودوس است. زیرا در حذف تاتو بی تاثیر است اما حداقل به پوست شما آسیب نمی رساند!

3- پاک کردن تاتو ابرو با آبلیمو

۱۰ گرم نمک را با چند قاشق غذاخوری آبلیمو مخلوط کنید. محلول نمک و آبلیمو را به مدت ۳-۵ دقیقه با پنبه روزانه روی محل تاتو بمالید. در گفتار عامیانه مردم در مورد اعجاب پاک کردن تاتو با آبلیمو بسیار صحبت می شود. اما هیچگونه مستندی این ادعا را تایید نمی کند. آبلیمو برای مصارف زیادی به کار میرود اما استفاده از آن برای پاک کردن تاتو ابرو به روش خانگی قطعا یکی از آنها نیست!

4 – ریمو ابرو در خانه با سرکه

ریموو تاتو ابرو در خانه با سرکه

سرکه ی سیب فواید زیادی برای پوست دارد. در طب سنتی از سرکه سیب به دلیل خاصیت ضد باکتریایی و پاک کنندگی برای درمان برخی ضایعات پوستی استفاده میکنند. اما این خاصیت پاک کنندگی فقط به از بین بردن سلول های مرده ی پوست کمک کرده و قطعا سرکه سیب هیچ تاثیری در کمرنگ کردن یا از بین بردن تاتو نخواهد داشت. استعمال مکرر سرکه بر روی پوست می‌تواند باعث ایجاد حساسیت پوستی گردد. بنابراین پاک کردن تاتو در خانه با استفاده از سرکه را فراموش کنید.

5 – استفاده از سیر برای پاک کردن تاتو

استفاده از عصاره ی سیر بر روی پوست تاثیرات ضد میکروبی دارد. چرا که یک آنتی اکسیدان قوی به شمار میرود. اما باید توجه داشت که در روند حذف تاتو تاثیری نخواهد گذاشت. علاوه بر این ممکن است باعث بروز برخی عوارض جانبی نیز شود. به ویژه اگر پوست حساسی داشته باشید، پاک کردن تاتو ابرو با سیر عوارضی مانند سوزش، آلرژی و لکه های تیره به همراه خواهد داشت.

6- نحوه پاک کردن تاتو ابرو با استفاده از دکلره

پاک کردن تاتو ابرو با استفاده از دکلره

با دکلره کردن مو در واقع رنگدانه های مو از بین می روند. و پس از آن رنگ های روشن بهتر روی موها اجرا می شود. در باورهای عامیانه پاک کردن تاتو ابرو با استفاده از دکلره نیز شنیده می شود. تاثیر دکلره بر روی سلول‌های نزدیک به سطح پوست است. در صورتی که جوهر تاتو در عمق پوست حبس شده است. پودر دکلره در از بین بردن رنگدانه های مو موثر است. اما در مورد پاک کردن تتو در خانه قطعا بی تاثیر است.

7- استفاده از جوش شیرین برای از بین بردن تاتو ابرو

برای ریمو ابرو در خانه جوش شیرین را به همراه چند قطره آب مخلوط کنید و سپس با حرکات دایره‌ای به محل تاتو بزنید. این دستورالعمل نیز تنها وقت شما را میگیرد و نتیجه‌ای در از بین بردن تاتو ندارد.جوش شیرین خاصیت پاک کنندگی بالایی دارد و در عین حال می‌تواند اثرات مخربی داشته باشد. پاک کردن تاتو ابرو با جوش شیرین میتواند باعث حساسیت و التهاب پوست شود. و استفاده مداوم از آن پوست را در برابر نور خورشید حساس می‌کند.

8- پاک کردن تاتو با الوورا

پاک کردن تاتو ابرو با الوورا

آلوئه ورا یک ماده طبیعی دیگر است که در پاک کردن تاتو به روش خانگی توصیه شده است. ژل آلوئه ورا و کپسول ویتامین دی را به نسبت برابر ترکیب کنید تا مخلوطی چسبناک ایجاد شود. هر روز باید سه تا چهار بار این مخلوط را روی تاتوی خود بمالید و حدود ده دقیقه بعد با آب ولرم بشویید. این روش لزوما مضر نیست. اما هیچ مدرکی وجود ندارد که آلوئه ورا موضعی بتواند رنگ جوهر تاتو را از بین ببرد. زیرا در این روش شما این محلول را فقط روی پوست خود قرار داده و تاثیری بر روی لایه های میانی که جوهر در آن محبوس شده ندارد.

9- کرم پاک کننده تاتو

هیچ شواهد علمی و بالینی برای اثبات تاثیرگذاری کرم پاک کننده تاتو وجود ندارد. این کرم‌ها در تمامی موارد توسط شرکت‌های غیر معتبر تولید می‌شوند. همچنین هیچکدام از این کرم‌ها در داروخانه‌ها یا فروشگاه‌های مجاز عرضه نمی‌شود. و بیشتر از طریق کانال‌های مجازی و آنلاین تبلیغ و به فروش می‌رسد. در نظر داشته باشید به خاطر ترکیبات شیمیایی پاک کردن تاتو ابرو در منزل با استفاده از کرم‌ها می تواند عوارض متعددی به دنبال داشته باشد. و در نهایت هیچگونه تاثیری در حذف تاتوی شما نخواهد داشت.

10- پاک کردن تاتو ابرو با اسید میوه

پاک کردن تاتو به روش خانگی با اسید میوه

استفاده از ریموورهای گیاهی یا اسید میوه در خانه و یا توسط دیگر افراد در مراکز مختلف می‌تواند عوارض بسیاری داشته باشد. پس بهتر است این روش را در خانه امتحان نکنید. در این روش ریمو کار ابتدا سطح پوست را خراش میدهد و مواد را به درون پوست وارد می‌کند. سپس سعی در خارج کردن جوهر تاتو می‌کند. هر چند ریموو تاتو میتواند موفق باشد اما پیشرفت تکنولوژی باعث شده که لیزرها بهترین روش پاک کردن تاتو شناخته شوند. در ادامه مقاله به صورت کامل پروسه لیزر تاتو را توضیح داده‌ایم.

در نتیجه آیا پاک کردن تاتو در منزل ممکن است؟

جواب بسیار ساده و منطقی است. ابتدا باید بدانیم که جوهر تاتو در لایه‌ی میانی پوست (لایه درم) تزریق می‌شود. بنابراین دسترسی و نفوذ به جوهر تاتو از طریق سطح پوست غیر ممکن است. استعمال انواع کرم و یا مواد طبیعی تنها بر روی سطح پوست (اپیدرم) تاثیر می‌گذارد. همانطور که در عکس زیر می‌بینید جوهر تاتو در لایه‌ی میانی پوست حبس شده است و به همین دلیل است که تاتو‌ها دائمی هستند.

جوهر تاتو در لایه‌ی میانی پوست قرار دارد

اما یک سوال اساسی ذهن را درگیر می‌کند. چرا دیگران از روش‌های خانگی پاک کردن تاتو نتیجه گرفته‌اند؟ چرا دوستان و آشنایان این روش را توصیه می‌کنند؟ استفاده مداوم از کرم‌ها و یا مواد طبیعی مثل نمک، آبلیمو، سیر و غیره باعث می‌شود سطح پوست شما کدر شود و به صورت موقت تاتو کم رنگ تر دیده می‌شود، و احساس می‌کنید در تاتوی شما در روند پاک شدن قرار گرفته است. در نتیجه تلاش برای پاک کردن تاتو در منزل و از بین بردن جوهر زیر پوست بی فایده است.

روش علمی حذف تاتو چیست ؟

تنها روش تایید شده توسط وزارت بهداشت ایران و همچنین سازمان غذا و داروی آمریکا FDA استفاده از لیزر کیوسوئیچ است. پالس نوری لیزر کیوسوئیچ میتواند از سطح پوست عبور کند. و با دسترسی به لایه میانی پوست توسط رنگدانه‌های جوهر جذب می‌شود. رنگدانه‌ها به قطعات کوچکتری تقسیم میشوند و توسط سیستم طبیعی بدن دفع می شوند. به همین دلیل لیزر درمان اصلی در رفع رنگدانه های موجود در پوست است.

عملکرد لیزر کیوسوییچ بر روی جوهر زیر پوست

به منظور دستیابی به بهترین نتیجه با کمترین ناراحتی و کمترین خطر، ما توصیه می کنیم، تکنولوژی روز دنیا یعنی لیزر را انتخاب کنید. پاک کردن تاتو با لیزر بسیار ایمن است. در پایان از شما درخواست داریم اگر تجربه خاصی از پاك كردن تاتو به روش خانگي دارید با ما و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید. تا بتوانیم از تجارب یکدیگر استفاده کنیم.

سوالات پر تکرار:

بهترین روش پاک کردن تاتو چیست؟

لیزر تاتو تنها روش مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و داروی آمریکا برای پاک کردن تاتو است. پاک کردن تاتو در منزل داری عوارض بوده و بی‌نتیجه هستند.

پاک کردن تاتو ابرو در منزل ممکن است؟

جواب قطعی خیر است. هیچ شواهد علمی و بالینی حذف تاتو در خانه را تایید نمی‌کند. مواد گیاهی با روشن کردن سطح پوست تنها باعث می‌شوند که تاتو به صورت موقتی کم رنگ‌تر نشان داده شود.

چرا دیگران از روش‌های خانگی نتیجه گرفته‌اند؟

با کمی پرس و جو متوجه خواهید شد، تاتو کسانی که روش پاک کردن تاتو ابرو در خانه را امتحان کرده‌اند پس از مدتی کم رنگ تر شده است. که این امر نیز موقتی است.

آیا ورود مواد گیاهی به درون پوست عوارض ندارد؟

در منابع غیر معتبر و یا توصیه دوستانتان شاید روش‌هایی مبنی بر خراش سطح پوست و وارد کردن سرکه یا دیگر مواد گیاهی را شنیده باشید. این روش‌ها عوارض بسیار خطرناک و جبران‌ناپذیری دارند. به هیچ عنوان امتحان نکنید.

دیدگاه خود را بنویسید

142 دیدگاه دربارهٔ «پاک کردن تاتو ابرو در منزل»

 1. سلام من 2سال ریمو زدم ابروهام لنگه به گنکه هست میخواستم پاک کنم از سوزن انسولین برای سوراخ کردن ابرو استفاده کردم که به لایه اپیدم ابرو برسه وخون واب بیرون می‌آید یا ابرو من پاک میشود یا نه

  پاسخ
 2. سلام عزیزان منم تاتو کردم الان ازش راضی نیستیم چیکار کنم که پاک بشه واقعا خیلی خستم کرده اینا که تو گوگل هستن راست هست یا نه شماها اختمان کردین

  پاسخ
 3. سلام میشه کمکم کنین من تتو ابروم پاک بشه من الان چهار سال زدم من کلا ابروهام ریخته بودش مجبور شدم بزنم الان ابروهام در آمدش میخوام تتو رو پاک کنم چکار کنم به نظر شما

  پاسخ
 4. کرم یا ژل هست داروخانه که اسمش هست کرم ریمو تتو یا کرم پاک کننده تتو از داروخونه بپرسید و تهیه کنید که آن شاالله نتیجه بخش باشه

  پاسخ
 5. سلام من چند سال پیش لیزر کردم هفت جلسه خیلی درد و مراقبت میخا و هزینه اش زیاده ولی بعد از هفت جلسه که تقریبا یک سال طول کشید بعد نشد و موهای ابرو رشد خوبی داشت ولی کمی هنوز از تاتو مونده

  پاسخ
 6. خواهرم تتوکرده
  حالش ازخودش بهم میخوره.
  دنبالش هست که کاملاپاک کنه.بهش گفتم
  شماهاچرااینقدرگول تبلیغات آرایشگران رامی خورید.
  بخداقسم یک نفر میگفت دختره باکاشت ناخن الان شیراز بستری معلوم نیست چی به روز انگشتان اوبیادتواین اوضاع. چرا حرف پزشکان متخصص که منع می‌کنند این برنامه هاراگوش نمی‌کنند. چقدرماایرانیها جهل داریم وراضی نیستیم به داده‌ای خداوند هرجورهستیم قبول کنیم.

  پاسخ
 7. سلام من قبلاهاشورخطی انجام دادم راضی بودم واقعاابروهام مزخرف بودبعدچن سال کمرنگ شدش این سری مشکی زدم وواقعاخراب شدخدالعنتش کنه مجبورشدم رفتم ریموکردم کلی ام هزینه کردم ولی بهترشدش بنظرم فقط ریمومیتونه جوابگوباشه اونم حتمابعدش ترمیم کننده سی گل بزنیدکه نمونه جاش

  پاسخ
 8. سلام عزیزان میشه راهنمایی کنیدمنم گول خوردم تتوکردم روی شکمم چطورپاکش کنم خیلی نگرانم دوستم ببینه مسوول میکنه

  پاسخ
 9. سلام منم ابروم و پارسال بلید کردم بعد یه مدت رنگش بد شد دوباره رفتم یه جا دیگه گفتش عریزم بیا برات درست میکنم ولی شما باید هاشور بزنی تا خوب بشه خلاصه الان سه مرحله رفتم و اون چیزی که میخواستم و نشد الهی خیرو خوشی نبینن که فقط وعده الکی میدن که بیا برات درستش میکنم الهی این پولی که میگرن و
  وعده الکی میدن خرج دوا دکتر کنن والا

  پاسخ
 10. سلام الهی خیرنبینن کسانی که به خاطر پرشدن جیب خودشون تبلیغ تتویامیکروی ابرو میکنن واصلاهم کاربلدنیستن فقط یه دوره ی کوتاه دیدن،منم ابروهای خودم قهوه ای بود الان مشکی وتابه تاشده وچهره ام کلاعوض شده میترسم برم ریمو کنم تازه بدتربشه،

  پاسخ
  • سلام خواهرشوهرم سه جلسه رفته لیزر تاثیر خاصی نداشته فکنم ریموانجام بدین بهتر باشه البته پس آدم کاربلد

   پاسخ
  • همون پولی که میخوان بدین ریم‌و کنن تاتو تون رو ..ببرید لیزر بهتر زودتر جواب میگیرین‌بعدار لیزر حتما پماد زینک بزنید و بعداً که زخم خوب شد .پماد ترمیم کننده بستگی به وسع مالی تون بحرین بزنید عالی میشه ..ریم‌و فایده ای نداره.خرج اضافی هستش

   پاسخ
 11. سلام خسته نباشید من چهار و نیم ساله میشه به ابروهام تاتو زدم الان خیلی کمرنگ شده ولی خط تاتو مونده میخوام برای همیشه محوش کنم؟ میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

  پاسخ
 12. سلام اینکه توخونه هرموادی بهتون میگن استفاده نکنین تجربه دیگران باشرایط محیطی پوست طرف خودش جواب میده منم میکروکردم هماهنگ نبودرنگشم تیره بدشدفقط هرشب باروغن بادام بطورساعت خاص دوانی باپنبه میزدم اگه بگم تقریباچیزی ازش نمونده بخداباورکنین تازه رشدابرومم بیشترشده که اون رنگادیده نمیشه

  پاسخ
   • سلام اگع ترمیم نزدی روغن وازلین وروغن بادام باپنبه بکش روابروت سریکماه کع دوره ترمیم میرسه کاملن کمرنگ بعدیکی دوهفته هم پاک میشه فقط من اولین بارمیکروزدم خوشم نیامدترمیم نرفتم الانم قطره رزماری میزنم ابرومم رشدش بیشترازقبل شده

    پاسخ
  • وای منم یه هفته مثلابرام میخاس فیبروز کنه خراب کرد تاب تاو خط اضافه بالای آبروم بعنی روغن بادوم جواب میده

   پاسخ
  • سلام، منم تقریبا دوماهی میشه میکرو کردم ابروهام وحشتناک افتضاحه خطوط منظمی نداره همشون پخش شدن ????، ینی اگه روغن بادام بزنم پاک میشن، ترمیمم نرفتم،

   پاسخ
 13. سلام خسته نباشید من خط لب تاتو داشتم با لیزر پاک کردم کمرنگ شد ۳جلسه اما گول خوردم رفتم ریمو کردم الان۱ماه ایقدرافتضاح شده اون موقع یه خط کمرنگ بود الان یه خط پررنگ قرمز وقهوه ای انگار بستی کاکائویی خوردی دور لبهات واقعا اگه بهم میگفتن پهن ترمیشه وقرمزی وجای زخم میمونه چنین غلطی نمیکردم بخدا به حدی رسیدم میگم خودمو بکشم از بس فکر میکنم.ممنون میشم اگه کسی کارش ریمو هست بهم بگه آیا این قرمزی میره جاش میمونه وچی بزنم یه ترمیم کننده هم بهم دادن ۵۵۰ دست‌ساز مخصوص اما بخدا داره بدتر میشه لب بالا عمقی زده برام

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از افزایش عوارض، حتما با صبر و حوصله زیر نظر پزشک متخصص پوست و مو تحت درمان قرار بگیرین، و از لیزر‌های تخصصی استفاده کنید. متاسفانه افراد بعد از ایجاد عوارض بسیار عجله می‌کنن و شرایط پیچیده‌تر میشه.

   پاسخ
  • سلام عزیزم من ندا هستم و کار ریموو انجام میدم.پرسه ریموو طولانیه و یه کار درمانی هست.
   ریموو کردن تتو بستگی به عوامل مختلفی داره مثل عمر تتو،تکرار دفعات تتو،رنگ مصرفی،فشار دست پیگمنترتون و نوع و جنس پوست شما بستگی داره و اینو بدونید که تو جلسه اول وقتی شما ریموو میکنید رنگ تتو شما پررنگ تر میشه چون مواد به سطح پوست میرسه و از جلسه دوم به بعد کم کم کمرنگتر میشه.چون هربار مقداری از رنگ برو ساکشن میکنیم.اگه کار اصولی انجام بشه مشکلی پیش نمیاد.ولی اینکه که میگید قرمزی براتون مونده به احتمال زیاد یا فشار دست پیگمنتر زیاد بوده یا مکث مواد زیاد گذاشته و زیاد ماساژ داده رو لبتون.همه این عوامل تو نتیجه کار تاثیر داره.و در مورد ترمیم کننده دست سازی که بتونم پیشنهاد دادن مطمئن باشید برای سوددهی خودشون بوده .وگرنه تو داروخانه ها باید ترمیم کننده میگرفتید که بهترین برند ترمیم کننده اون هست که خیلی گرونه اما بسیار عالیع،بعدش ترمیم کننده سیکالفیت هست،ترمیم کننده استراتادرم ، ترمیم کننده میموزا قیمت مناسب تری داره نسبت به بقیه. سعی کن تا بهبود بافت لبت ازش استفاده کنی عزیزم. امیدوارم تونسته باشم کمکی بهت کرده باشم

   پاسخ
   • سلام من دیروز یه تتو زدم روی انگشتم اصلا دوستش ندارم راهی هست چون یک روزع زدم پاکش کنم؟؟؟؟بدون لیزر؟؟؟؟

    پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     بعد از یک ماه به کلینیک‌های تخصصی پوست و مو مراجعه کنید و با استفاده از لیزر کیوسوئیچ اقدام به پاک کردن تاتو کنید.

     پاسخ
   • سلام خسته نباشید من الان دوبار ابروهام رو ریموکردم ولی پاک نشده تورو خدا راهنمایی کنید هرسری هم ۴۵۰ت دادم برای ریمو.الان ترمیم کننده هیدرودرم میزنم به نظرتون هیدرودرم خوبه یا سیگل؟هر چند ساعت بزنم تاثیرش بیشتره آیا بازدن ترمیم کننده کم رنگ میشه؟؟

    پاسخ
  • با لیزر فقط رنگ پخش میشه داخل پوست بهترینش ریموو هست از جای مطمعن …لیزر فقط تبلیغه کدوم شهر هستین

   پاسخ
 14. سلام اصلا تاتو ابرو یه چیز بیخودی هست که الان چند ساله همه دارن انجام میدن خواهشن دیگه نذارین کسی بزنه وبا هیچ چیز پاک نمیشه کم رنگ وتا ب تا میشه اما اصلا پاک نمیشه

  پاسخ
   • سلام من ابروم تا تو کردم با همسرم اختلاف دارم میگه تا تاتوت پاک نکنی من‌ منزل نماییم همش اختلاف دارم تورخدا بگوید برای پاک کردن صد درصد چکار بکنمراهنمایی بکنید‌ متشکرم‌

    پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     بهنرین راه حل استفاده از لیزر کیوسوییچ در کلینیک‌های تخصصی پوست و مو هست. استفاده از روش‌های خانگی برای پاک کردن تاتو ابرو به علت عوارض شدید و ناکارآمدی توصیه نمیشه.

     پاسخ
     • سلام اگر لیزر کنیم مانع رشد موهای ابرو نمیشه یعنی موهای ابرو نمیسوزه
      شوهرم با ابروی من مخالفت داره و هربار میگه برو پاک کن لطفا نذر بدید چی کار کنم

     • سلام وقت بخیر
      خیر لیزر کیوسوییچ فقط رنگدانه‌های ابرو رو هدف قرار میده و باعث حذف موها نخواهد شد. و این نکته رو در نظر داشته باشین پاک کردن تاتو در خانه و به روش‌های خانگی می‌تونه عوارض جدی براتون ایجاد کنه.

    • سلام گلم چند جلسه برید احتمال با لیزر خوب جواب بده که باید هزینه کنید اونم احتمال کم داره که خوب پاک بشه اما بهتر از مابقی پیشنهادهایی که میدن امیدوارم مشکت حل بشه عزیزم ❤️

     پاسخ
  • سلام واقعا همینطوره تو روخدا نذارید کسی تتو بزنه که هیچ راهی برای برای کردن نداره ممنوع بشه کلا چقدر خوب میشه خیلی از تتو مارا فقط واسه منفعت خودشون تبلیغ میکنن میان درست کن خوشکل میشی بهت میاد به چهره چقدر تغییر میکنی و… گولت میزنن که چی فاتحه بخونن به چهره طرف تو من خودم جز همین قربانیام که چقدر ابرو قشنگی داشتم اما ده سال دارم عذاب میکشم هیچ وقت پاک نشد کلی هزینه کردم هرراهیو هرکدوم اومدن پاک کنن بدترش کردن یه خط دیگه اصافه کردن به دنباله ابرو که الان چند رنگ شده باکلی کرم… شاید یخورده پوشیده بشه یه مهمانی جایی که میخوام برم. کلی جداازاینا اعتماد بنفس ازدست دادم خدانگذره ازکسی که این تتو ابرو راه انداخت با موادی بد وبدتر چهره خیلی خانومای زیبارو داغون کردن..

   پاسخ
 15. سلام عصرت بخیر من ابروهاش رو بیلد کردم خیلی پر رنگ هست و تابه تا شده ایا با شستن مدام و استفاده از الکل یا نمک یا آبلیمو میتونم کم رنگش کنم ممنون میشم از راهنمایتون

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   با استفاده از لیزر کیوسوییچ در کلینیک‌های تخصصی پوست و مو اقدام به پاک کردن تاتو کنید.

   پاسخ
 16. سلام .من آبروهام چند جلسه لیزر کردم متاسفانه پاک نشد چند جلسه هم دیمو انجام دادم در ارایشگاه باز هم پاک نشد خسته شدم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   تاتو ابرو یک روش دائم هست بنابراین پاک کردنش به راحتی امکان پذیر نیست، پیشنهاد می‌کنیم جلسات لیزر رو در کلینیک‌های تخصصی پوست و مو ادامه بدین،‌ روش‌های خانگی پاک کردن تاتو به هیچ عنوان توصیه نمیشه.

   پاسخ
 17. واااای خدا لعنت کنه کسی رو که گفت با روش نمک و آبلیمو میشه تاتو رو پاک کرد من رو دستم تاتو داشتم امتحان کردم اما جز سوزش و زخم چیزی برام بجا نذاشت حالا چیکار کنم اخه لیزر هزینه بالایی داره

  پاسخ
  • متاسفانه در وبسایت‌های زیادی این روش به اشتباه داره عنوان میشه، امیدوارم این مقاله بتونه جلوی عوارض بسیار پاک کردن تاتو به روش خانگی رو بگیره.

   پاسخ
 18. سلام من ابرومو ۴جلسه ریموو کردم ولی کامل پاک نشده، حالا میخام تاتو کنم ایا برای پوست ابروم ضرر داره؟ چون شنیدم بعد از ریموو اگر تاتو کنیم پوست گود میفته????خیلی ناراحتم ک هر روز مداد بزنم، لطفا بگید چکار کنم ک ابروم صدمه نبینه، تشکر

  پاسخ
  • سلام اگر تخلیه ی رنگ به اندازه ای صورت گرفته که اگر خطوط بندازند مشخص میشه اشکالی نداره بعد از خوب شدن جای زخم ولی اگر هنوز تیره س مثل خط انداختن روی پارچه ی سیاه میمونه انجام ندی بهتره

   پاسخ
 19. سلام ببخشید من ۲ سال تتو زدم الهان پشیمونم دلم میخواد پاک کنم نمی‌دونم ریمو کنم یا لیزر کدومش به نظر شما بهتره با لیزر موهای ابرو هام نمیریزه

  پاسخ
 20. سلام وقت بخیر من ۲بارتاتوابروم باموادارایشگاه پاک کردم پاک نشدالان میخام برم بالیزرپاک کنم ایا لیزرجواب میده چون ازریمووراستفاده کردم

  پاسخ
 21. سلام خوبید من چند ساله تاتو ابرو زدم در تربت حیدریه زندگی میکنم الان خستگی ناپذیر شده این تاتو برام آیا ممکنه تو شهرستان ما هم کلینیک تخصصی پوست و مو باشه با این لیزری که گفتید؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، بله می‌تونید با کلینیک‌های تخصصی پوست و مو و یا پزشکان متخصص پوست و موی شهرتون تماس بگیرین.

   پاسخ
 22. سلام من ریموو باموادگیاهی انجام همه ابروهام ریختن الان کمی دراومدن دوباره میرزن چیکار کنم

  پاسخ
   • سلام خوش بحالت منکه پنج جلسه رفتم مرکز تاتو صالحان آخرم پاک پاک نشد فقط میخوان جیب مارو خالی کنن باور کنید با یکی دو جلسه پاک میشه ولی انقد آدمو میکشونن اونجا که از کردت پشیمون میشی

    پاسخ
 23. سلام من با لیزر پاک کردم حتی بدون زخم حتما پاک میشه اگه نشه مطمئنا دستگاهشون به درد نمیخوره کاربلد نیستن

  پاسخ
 24. سلام خسته نباشید من۲جلسه ابروی خودم بامواددارارایشگاه پاک کردم نتیجه نگرفتم ۳جلسه رفتم بالیز پاک گردم با پاک نشدکلا دروغ دروغ به خداخسته شدم اگه راه حلی دارین کمکم کنیدممنونم

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   بهتره جلسات پاک کردن با لیزر رو ادامه بدین، روش‌های خانگی پاک کردن تاتو عمدتا نتیجه بخش نیستن

   پاسخ
 25. سلام میخوام اتو ابر م را پاک کنم لیزر کردم پاک نشده آبروم مو هم نداره یه راه‌حلی مناسب بهم پیشنهادبدین ممنون بدون عوارض

  پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 45

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.