لیزر فوتونا در شیراز

لیزر فوتونا 4D کاملترین لیزر جوانسازی و زیبایی

براستی می‌توان لیزر فوتونا در شیراز را تخصصی‌ترین لیزر جوانسازی پوست دانست. نتایج آزمایش‌های بالینی تغییرات قابل توجهی را بدون هیچگونه جراحی و یا تزریق نشان می‌دهد. اشعه لیزر فوتونا بدن را تحریک به تولید کلاژن می‌کند. در نتیجه پوست به صورت کاملا طبیعی ترمیم می‌شود. و هیچگونه عوارض جانبی و تغییرات مصنوعی را مشاهده نخواهید کرد. این لیزر در کشور اسلوونی تحت لیسانس و طراحی کشور آمریکا تولید می‌شود.

کلینیک تخصصی پوست و مو نهال
درمان توسط پزشک متخصص پوست
آدرس: شیراز، خیابان ستارخان
مشاوره و نوبت‌دهی: 09172167177

لیزر Fotona برنده جایزه جشنواره زیبایی شناسی انگلستان «Aesthetics Awards» است. همچنین تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا «FDA» را نیز داراست. در نتیجه میتوان این لیزر را بسیار موثر و ایمن دانست. در این کلینیک از آخرین ورژن دستگاه لیزر فوتونا استفاده می‌شود و لیزر توسط متخصص پوست و مو انجام می‌پذیرد. جهت مشاوره می‌توانید با شماره تماس زیر تماس حاصل فرمایید.

بهترین مرکز لیزر فوتونا در شیراز

شماره تماس: 09172167177

کاربرد های لیزر فوتونا چیست؟

لیزر فوتونا کاربردهای پزشکی فراوانی دارد. این لیزر یک ابزار قدرتمند است که متخصص پوست (درماتولوژیست) در درمان‌های متنوع زیبایی از آن استفاده می‌‌کند. مهمترین درمان های این لیزر عبارت است از:

 • لیزر جوانسازی فوتونا Fotona 4D
 • لیزر جوانسازی 4D ویژه آقایان
 • لیزر جای جوش فوتونا
 • لیزر لک صورت فوتونا
 • لیزر اسکار و جای بخیه فوتونا
 • حجم دهی لب با لیزر فوتونا
 • درمان ریزش مو با لیزر فوتونا

در ادامه این مقاله ابتدا به صورت کامل درمان جوانسازی فوتونا 4D را با تمام جزییات بررسی می‌کنیم. سپس تمام کاربرد‌های دیگر این لیزر را به صورت مختصر معرفی ‌می‌کنیم.

هزینه لیزر فوتونا در شیراز چقدر است؟

هزینه لیزر فوتونا برای درمان‌های مختلف و سطح آسیب‌های پوستی متفاوت است. درمانی که لیزر فوتونا را در جهان مشهور کرده است درمان جوانسازی فوتونا 4D (چهار بعدی) جهت جوانسازی پوست است. برای اطلاع دقیق از قیمت لیزر فوتونا در شیراز میتوانید با شماره مشاوره کلینیک در زیر تماس حاصل فرمایید.

فوتونا 4D معجزه جوانسازی
فوتونا 4D جوانسازی ویژه آقایان

شماره تماس: 09172167177

فوتونا چهار بعدی Fotona 4D:

فوتونا چهار بعدی متشکل از چهار حالت درمان لیزر است که در جوانسازی پوست نتایج شگفت انگیزی دارد. در این درمان اشعه لیزر بر روی ناحیه بیرونی پوست صورت و همچنین ناحیه داخلی پوست (از طریق دهان) تابیده می‌شود. فوتونا با تاثیر بر لایه‌ی سطحی، میانی و عمقی پوست به صورت همزمان آسیب‌های متعدد را درمان می‌کند. این لیزر بدون هیچگونه تزریق و جراحی بوده و به صورت طبیعی بدن را تحریک به تولید کلاژن و بازسازی پوست می‌‌کند. در زیر تصویر قبل و بعد درمان فوتونا چهار بعدی را مشاهده می کنید.

Fotona4D

همانطور که از نام این درمان مشخص است هر جلسه این درمان از چهار مرحله (چهار بعد) تشکیل شده است که به اختصار توضیح می‌دهیم:

مرحله یک SMOOTH ( صاف): فوتونا چهار بعدی با لیزر پوست صورت از داخل دهان شروع می‌شود. این مرحله برای سفت شدن پوست در اطراف دهان و فرم دهی خط فک کاربرد دارد. همچنین برای بهبود خط لبخند و چین چروک ها مانند یک فیلر (اما به صورت طبیعی) عمل می‌کند.

مرحله دو FRAC3: این مرحله به عنوان مکمل مرحله قبل، خطوط عمیق را از روی پوست هدف قرار می‌دهد. و همزمان با تمرکز بر روی لک‌های پوستی (پیگمنتشین‌ پوست) طیف پوست را یکنواخت می‌کند.

مرحله سه PIANO (پیانو ): مرحله پیانو، لیزر را به صورت رفت برگشتی با سرعت زیاد (مانند برس زدن) به سطح پوست می‌تاباند. و با ایجاد یک انرژی گرمایشی سریع باعث سفت شدن و صاف شدن کلی پوست می‌شود.

مرحله چهار SuperErficial (فوق العاده عالی): مرحله نهایی، لیزر لایه بردار سطحی پوست است. که تمام عیوب سطح پوست را برطرف می‌کند. این مرحله پوست شما را شاداب و با طراوت می‌کند به همین دلیل «فوق العاده عالی» نامگذاری شده است. در زیر عكس قبل و بعد درمان فوتونا 4D را خواهید دید.

تعداد جلسات فوتونا چهار بعدی چقدر است؟

تعداد جلسات برای دستیابی به نتیجه مطلوب در افراد مختلف متفاوت است. و با توجه به درجه آسیب‌های پوستی شخص بین یک تا سه جلسه نیاز است. در اکثر موارد شخص پس از جلسه اول تغییرات قابل توجهی را احساس می‌کند. قسمتی از نتایج این درمان بعد از هر جلسه قابل مشاهده خواهد بود. اما روند بهبودی و مشاهده نتایج کامل ممکن است بین دو تا سه ماه به طول انجامد.

مزایای فوتونا 4D چیست؟

 • سفت کننده و حجم دهنده پوست بدون نیاز به تزریق فیلر
 • لیفتینگ پوست در عمق‌های مختلف پوست
 • جوانسازی و شادابی فوری پوست
 • شفافیت پوست و رفع رنگدانه‌ها
 • بدون بیهوشی، جراحی و حتی تزریق
 • بدون دروه نقاهت

شماره تماس: 09172167177

نتایج شگفت انگیز درمان فوتونا چهار بعدی باعث شده روز به روز طرفداران بیشتری در سراسر جهان داشته باشد. Fotona 4D یک درمان غیر تهاجمی با نتایج موثر است که پیشنهاد کلینیک‌های سطح یک جهان است. برای مشاوره و رزرو نوبت جهت انجام فوتونا 4D در شیراز با شماره تماس مرکز فوتونا در زیر تماس حاصل فرمایید.

درمان های دیگری که توسط لیزر فوتونا انجام می شود چیست؟

همانطور که مطالعه کردید در ابتدا محبوب‌ترین درمان این لیزر یعنی فوتونا چهار بعدی را به صورت کامل بررسی کردیم. متخصص پوست با توجه به آسیب‌های پوستی شما می‌تواند حالت‌های دیگری از درمان فوتونا را انتخاب کند. در ادامه این مقاله درمان‌های مهم دیگری که توسط لیزر فوتونا انجام می‌شود را به صورت مختصر آورده ایم و تصاویر قبل و بعد هر درمان را نیز می‌توانید مشاهده کنید.

فوتونا 4D ویژه آقایان

این درمان جهت جوانسازی و بازسازی پوست ویژه آقایان طراحی شده است. اکنون بیشتر از هر زمان دیگری مردان علاقمند به استفاده از درمان‌هایی هستند که به بهبود ظاهر شاداب و جوان آنها کمک می‌کند. پوست مردان پارامتر‌های متفاوتی نسبت به پوست زنان دارد. پوست آقایان دارای ضخامت بیشتر، موهای بیشتر، منافذ بزرگتر و چربی‌های زیر پوستی کمتری است. در نتیجه درمان فوتونا 4D ویژه آقایان دقیقا با توجه به پارامتر‌های ذکر شده برای پوست آقایان بهینه شده است. در ادامه تصویر قبل و بعد لیزر فوتونا برای مردان را مشاهده می‌کنید.

Fotona Non Invasive Facial Rejuvenation for Men

مزایای فوتونا 4D مردان:

 • تنظیمات بهینه مخصوص پوست آقایان
 • شادابی و سفت شدن فوری پوست
 • بازسازی و جوانسازی پوست
 • نتایج طبیعی بدون هیچگونه تزریق
 • بدون نیاز به دوره نقاهت

شماره تماس: 09172167177

یکی از مهمترین نکات زیبایی در آقایان استفاده از یک روش طبیعی بدون ایجاد تغییرات مصنوعی است. فوتونا به صورت طبیعی پوست را شفاف می‌کند و افتادگی‌های پوست را بهبود می‌بخشد برای مشاوره جهت انجام لیزر فوتونا در شیراز با شماره تماس کلینیک در زیر تماس حاصل فرمایید.

لیزر فوتونا برای جای جوش و درمان جوش

لیزر فوتونا جهت درمان جای جوش به صورت ملایم سطح پوست را لایه‌برداری می‌کند و اسکارهای ناشی از آکنه (جای جوش) را از بین می‌برد. لیزر فوتونا بر خلاف دیگر روش های لایه برداری بدون آسیب به پوست تنها لایه‌ی نازک میکرونی سطح اسکار جای جوش را تبخیر می‌کند. همچنین به صورت همزمان پوست را تحریک به تولید کلاژن می‌کند. لایه برداری با لیزر سریعترین و ایمن‌ترین روش است. در زیر عکس قبل و بعد لیزر فوتونا برای جای جوش را مشاهده می‌کنید.

Fotona Acne Acne Scar Revision

این لیزر برای  کنترل جوش‌های فعال نیز کاربرد دارد. اشعه لیزر فوتونا با نفوذ در پوست به طور موثر غدد چربی فعال را از بین می‌برد و احتمال ایجاد التهابات جدید را کاهش می‌دهد. این لیزر بسیار مناسب اشخاصی است که هم دارای جوش‌های فعال هستند و اسکار جای جوش دارند. زیرا علاوه بر از بین بردن اسکار جای جوش میتوانند التهابات و ایجاد جوش‌ها را نیز کنترل کنند. برای رفع جای جوش با لیزر فوتونا شیراز با شماره کلینیک در زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09172167177

لیزر فوتونا برای لک صورت

فوتونا با استفاده از طول موج‌های متفاوت طیف وسیعی از انواع لک‌های پوستی را درمان می‌کند. درمان خال‌ها، کک و مک‌ها، ملاسما و انواع دیگر لک ها توسط لیزر فوتونا درمان خواهد شد. این لیزر تنها رنگدانه‌هایی که باعث ایجاد لک‌ها شده‌اند را هدف قرار می‌دهد و به سلول‌های دیگر پوست آسیب نخواهد رساند. در درمان فوتونا چهار بعدی نیز لک‌های صورت نیز همراه با پروسه جوانسازی پوست درمان خواهد شد. در زیر عکس قبل و بعد لیزر فوتونا برای لک صورت را مشاهده می‌کنید.

Fotona Pigmented Lesions

لیزر فوتونا برای اسکار و جای بخیه

لیزر فوتونا برای درمان و بهبود اسکارهای پوستی یک درمان کم تهاجمی است و بیمار به خوبی می‌تواند پروسه لیزر را تحمل کند. و زمان بهبودی سریع بیمار سبب می‌شود فشار‌های روانی بیمار که از طریق ایجاد اسکار به سرعت از بین رود. فوتونا با استفاده از دو طول موج دوگانه که درمان جامع اسکارهای پوستی هستند از دیگر روش‌های درمان اسکار پیشی گرفته است. فوتونا علاوه بر از بین بردن عوامل ظاهری و سطحی جای زخم و اسکار به رفع ضایعات عروقی اسکار نیز کمک می‌کند. در زیر عکس قبل و بعد لیزر فوتونا برای جای بخیه را مشاهده می‌کنید.

عکس قبل و بعد لیزر فوتونا برای جای بخیه

لیزر فوتونا برای لایه برداری پوست و جوانسازی TwinLight

تمایل به جوانسازی پوست در اجتماع روش‌های گوناگونی برای بازگردانی زیبایی طبیعی پوست ایجاد کرده است. اما پیشرفت‌های اخیر در تکنولوژی لیزر روش‌های موثر تر و اثبات شده‌ای ارائه داده است. بر خلاف درمان‌های سنتی مانند لایه بردارهای شیمیایی لیزر لایه بردار پوست بسیار دقیق هستند. TwinLight یکی از حالت‌های درمانی لیزر فوتونا جهت لایه برداری پوست است. تصویر زیر نتیجه درمان لایه برداری برای از بین بردن چین و چروک‌های دور دهان را نشان می‌دهد.

تصاویر قبل و بعد فوتونا تویین لایت twinlight

روش های جوانسازی در گذشته تمام مناطق پوست را درمان می‌کردند. اما لیزر فوتونا دقیقا عیوب پوست را هدف قرار می‌دهد. و پوست سالم اطراف را دست نخورده باقی می‌گذارد. در نتیجه انرژی لیزر باعث تحریک تولید کلاژن در قسمت‌های آسیب دیده می‌شود و قسمت‌های سالم پوست که لیزر نشده‌اند به سرعت بخشیدن به روند جوانسازی کمک میکنند. برای مشاوره رایگان و انتخاب بهترین حالت درمانی ما یکی از بهترین مراکز لیزر فوتونا در شیراز را معرفی کرده‌ایم. جهت مشاوره با شماره مرکز در زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09172167177

حجم دهی لب با لیزر فوتونا در شیراز

این حالت درمانی یک روش غیرتهاجمی برای پر حجم کردن لبهاست. با استفاده از لیزر فوتونا به صورت طبیعی و بدون استفاده از فیلر و یا هر چیز مصنوعی دیگر می‌توانید فرم لب‌های خود را بهبود دهید. لیزر فوتونا لب ها را حجیم تر خواهد کرد و علاوه بر ایجاد تعادل بین لب‌های بالا و پایین و حاشیه لب را پر رنگ تر نشان خواهد داد. در زیر تصویر قبل و بعد حجم‌دهی با لیزر فوتونا را می‌بینید.

عکس قبل و بعد حجم دهی لب با لیزر

مزایای حجم‌دهی لب با لیزر فوتونا:

 • لب‌های حجیم‌تر و شفاف‌تر
 • بازسازی پوست لب با تحریک پوست به ایجاد کلاژن
 • به صورت طبیعی و بدون استفاده از هیچ‌گونه تزریق

لیزر فوتونا برای دور چشم SmoothEye

این حالت درمانی چین و چروک دور چشم را به صورت طبیعی کاهش می‌دهد. SmoothEye یک حالت درمان غیر تهاجمی است که نواحی بالا و پایین و اطراف چشم را پوشش می‌دهد. این درمان غیر تهاجمی برای سفت کردن ناحیه اطراف چشم استفاده می‌شود. و به طور قابل توجهی پیری و افتادگی پوست اطراف چشم و پلک‌ها را برطرف می‌کند. گرمای شدید و کنترل شده‌ی لیزر فوتونا بافت سطحی پوست را تحریک به تولید کلاژن می‌کند. در زیر تصویر قبل و بعد لیزر دور چشم فوتونا را مشاهده می‌کنید.

عکس قبل و بعد لیزر فوتونا برای دور چشم

مزایای لیزر دور چشم فوتونا:

 • شادابی و سفت شدن فوری ناحیه دور چشم
 • تحریک پوست به تولید کلاژن به صورت طبیعی
 • دوره نقاهت بسیار کوتاه
 • لیزر ملایم و غیر تهاجمی
 • کاملا ایمن و دقیق

لیفت ابرو با لیزر فوتونا VectorLift

یک راه حل طبیعی برای لیفت ابرو و جوانسازی پلک بالایی است. این حالت درمانی اشعه لیزر را به بافت بالای ابرو و پلک فوقانی می‌تاباند. و باعث سفت شدن پوست و در نتیجه انقباض و لیفت پوست می‌گردد. این حالت درمانی لیزر فوتونا کاملا غیر تهاجمی بوده و بدون عوارض جانبی است. و استفاده کنندگان از این حالت درمانی می‌توانند بلافاصله فعالیت‌های روزمره خود را ادامه دهند. در زیر تصویر قبل و بعد لیفت ابرو با لیزر فوتونا را مشاهده می‌کنید.

عکس قبل و بعد لیزر فوتونا برای لیفت ابرو

مزایای حالت درمانی لیفت ابرو با فوتونا VectorLift

 • بالا بردن ابرو و پیشانی
 • سفت کردن پلک
 • نتایج کاملا طبیعی در مقایسه با روش‌های جراحی
 • روش غیر تهاجمی
 • بدون دوره نقاهت

لیزر فوتونا برای رشد مو HaiRestart

لیزر فوتونا همچنین برای درمان ریزش مو نیز استفاده می‌شود. این روش یک حالت درمانی نوآورانه برای تحریک فولیکول‌های خفته مو است. و بر تقویت رشد مو تمرکز کرده است. HaiRestart با بازسازی بافت پوست سر باعث ارتقا رشد فولیکول‌های جدید خواهد شد. در ادامه تصویر قبل و بعد استفاده از لیزر فوتونا برای مو را آورده ایم. همچنین ممکن است متخصص پوست و مو این حالت درمانی را با دیگر روش‌های تزریقی و یا دارویی درمان ریزش مو ترکیب کند.

عکس قبل و بعد فوتونا برای مو

مزایای استفاده از لیزر فوتونا برای مو

 • جلوگیری از ریزش بیشتر مو
 • افزایش تراکم و ضخامت مو
 • تحریک رشد فولیکول های جدید
 • بدون استفاده از دارو و عوارض ناشی از آن
 • بدون دوره نقاهت

مشاوره و نوبت دهی

ما بهترین مرکز لیزر فوتونا را انتخاب و در این مقاله معرفی کردیم. دلیل انتخاب ما استفاده از جدیدترین ورژن دستگاه فوتونا در شیراز و رضایت مخاطبین بوده است. برای استفاده از خدمات این لیزر در انواع آسیب‌های پوستی میتوانید با شماره مرکز در زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09172167177

سوالات پر تکرار:

آيا لیزر فوتونا 4D درد دارد؟

با برخورد لیزر به پوست احساس می‌کنید پوست شما در حال گرم شدن است. این حس ممکن است ناخوشایند باشد. اما لیزر فوتانا بدون درد است.

آیا فوتونا بهترین لیزر جوانساز در شیراز است؟

بدرستی میتوان فوتونا را قویترین و موثرترین لیزر جوانساز در شیراز دانست. و مراجعه کنندگان بسیار از شهرهای جنوبی کشور جهت انجام لیزر فوتونا به شیراز مراجعه می‌کنند.

آیا لیزر فوتونا چهار بعدی نیاز به دوره نقاهت دارد؟

این لیزر بدون جراحی و بدون هیچگونه تزریقی است. بنابراین نیازی به دوره نقاهت نبوده و بلافاصله بعد از لیزر می‌توانید فعالیت‌های روزمره خود را ادامه دهید.

لیزر فوتونا به چند جلسه نیاز دارد؟

با توجه به سطح آسیب های پوستی بین یک تا سه جلسه درمان نیاز است. که هر درمان به فاصله یک ماه انجام می‌پذیرد.

چند مدت طول می‌کشد تا نتایج لیزر فوتونا را مشاهده کنیم؟

درصد قابل توجهی از نتایج به صورت فوری پس از انجام این درمان قابل مشاهده است. اما تاثیرات کامل این لیزر طی دوره دو تا سه ماهه مشاهده می‌شود.

12 دیدگاه دربارهٔ «لیزر فوتونا در شیراز»

  • فوتونا 4D برای جوانسازی پوست استفاده میشه که تعداد جلسات و هزینه بعد از ویزیت متخصص مشخص میشه. (در فروردین ماه 1403 هر جلسه 3500 هست)

   پاسخ
 1. سلام…من جای گودی جوش و منافذ باز دارم آیا لیزر فوتونا واقعا جواب میده؟
  چون چند بار لیزرای دیگه کردم بدون یک ذره تاثیر

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   لیزر فوتونا جدیدترین لیزر پوستی در ایران و جهان هست که موفق به دریافت جایزه زیبایی شناسی انگلستان شده.
   در مورد جزئیات درمان لطفا با مرکز معرفی شده تماس بگیرین.

   پاسخ
  • سلام، بله یکی از درمان‌های لیزر فوتونا حذف کک و مک‌ها هستش، که پزشک متخصص پوست و مو تصمیم می‌گیرن از لیزر فوتونا و یا کیوسوییچ جهت درمان استفاده کنند.

   پاسخ
  • سلام، درباره این موضوع مقاله جامعی منتشر کردیم، لطفا عبارت «هایفو بهتر است یا فوتونا شیراز بیوتی» را سرچ کنید.

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر، ماندگاری نتایج لیزر فوتونا در اشخاص مختلف با توجه به میزان افتادگی‌های پوست، سن و استعداد پوستی متفاوت است، اما به صورت کلی بین یک سال و نیم تا دو سال ماندگاری دارد.

   پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 5

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.