الکترولیز در شیراز

الکترولیز در شیراز

الکترولیز در شیراز بهترین روش درمانی جهت لیزر موهای سفید است. پزشکان مرکز لیزر شیراز تنها روش الکترولیز را برای از بین بردن موهای سفید و روشن پیشنهاد می‌دهند. در این مقاله ابتدا بهترین مرکز لیزر موهای سفید در شیراز را با توجه به رضایت مراجعین معرفی می‌کنیم، سپس هزینه و 0 تا 100 درمان الکترولیز را آورده‌ایم پس تا انتها همراه ما باشید.

تکنسین الکترولیز |‌ سهرابی
آدرس: شیراز، فرهنگ شهر
مشاوره و نوبت‌دهی: 09177192488

لیزر الکترولیز چگونه انجام می‌شود؟

لیزر موهای زائد با تخریب رنگدانه‌های مو باعث از بین بردن موها می‌شود. اما موهای سفید و روشن به دلیل اینکه فاقد رنگدانه هستند در برابر لیزر موهای زائد مقاومت می‌کنند. در روش الکترولیز، یک سوزن نازک به ریشه مو وارد شده و جریان الکتریکی ریشه‌‌ی مو را تخریب می‌کند. تکنیک الکترولیز تنها روش دائمی حذف موهای زائد است که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا قرار گرفته است، در ادامه تصاویر قبل و بعد الکترولیز را مشاهده می‌کنید.

Removing unwanted hair with electrolysis

تصاویر قبل و بعد الکترولیز در شیراز

بیشترین متقاضیان الکترولیز را افرادی تشکیل می‌دهند،‌ که در ناحیه صورت خود دارای موهای سفید هستند. به طور معمول موهای سفید در نواحی چانه و لب‌ها برای خانم‌ها می‌تواند آزار دهنده باشد، در ادامه تصاویر قبل و بعد الکترولیز را مشاهده می‌کند. التهاب و قرمزی پوست بعد از چند ساعت از بین خواهد رفت.

تصاویر قبل و بعد الکترولیز در شیراز
عکس قبل و بعد الکترولیز شیراز

چرا خانم سهرابی بهترین تکنسین الکترولیز در شیراز است؟

خانم سهرابی سابقه‌ی طولانی مدتی در الکترولیز موهای سفید در شیراز دارد. این تکنسین از ظریف‌ترین نوع سوزن (سوزن‌های انگلیسی) که هیچگونه ردی بر روی پوست نخواهد گذاشت استفاده می‌کند. همچنین در کنار موهای سفید می‌توانید موهای کرکی را از بین ببرید. اجرای با دقت الکترولیز توسط این تکنسین باعث شده مراجع کننده‌گان بسیاری داشته باشند. و یکی از فعالترین تکنسین‌های الکترولیز شیراز به شمار آید. جهت مشاوره می‌توانید با شماره 09177192488 تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09177192488

هزینه الکترولیز در شیراز [بهار 1403] چقدر است؟

هزینه الکترولیز در شیراز با توجه به سابقه تکنسین متفاوت است و مراکز پوست نیز هزینه‌های متفاوتی ارائه می‌دهند. قیمت‌ الکترولیز  بر حسب مدت زمان انجام درمان، محاسبه می‌شود. به طور مثال ممکن است موهای سفید چانه در 15 دقیقه برطرف شوند. هزینه خدمات به شرح زیر است:

هزینه الکترولیز موهای سفیدهر یک دقیقه ۶ هزار تومن
مثال: موهای سفید چانه – حدود 15 دقیقههر جلسه حدود ۹۰ هزار تومان

شماره تماس: 09177192488

مراحل الکترولیز

1- وارد کردن سوزن الکترولیز به ریشه مو: تکنسین سوزن الکترولیز را به آرامی به ریشه مو وارد می کند.

2- تخریب کردن ریشه مو: با استفاده از یک موج کوتاه از جریان الکتریکی ریشه مو تخریب می‌شود. 

3- بیرون کشیدن موی سفید: تکنسین با استفاده از موچین موی زائد را از پوست خارج می‌کند.

مراحل الکترولیز موی سفید

شماره تماس: 09177192488

الکترولیز به چند جلسه نیاز دارد؟

تعداد جلسات الکترولیز با توجه به ضخامت موها و ناحیه‌ی مورد استفاده متفاوت است. اما به صورت کلی بین 10 تا  15 جلسه زمان می‌برد. فاصله بین جلسات نیز یک ماه است. و مدت زمان هر جلسه الکترولیز به ناحیه‌ی درمان بستگی دارد، به صورت معمول زمان تقریبی برای هر جلسه بین ۱۵ دقیقه تا ۱ ساعت می باشد. همچنین عوامل موثری همچون عملکرد هورمون‌ها، ژنتیک، مصرف برخی دارو‌ها و استرس می‌تواند بر روند برنامه درمانی و تعداد جلسات تاثیر گذار باشد.

مزایای الکترولیز چیست:

تکنیک الکترولیز (electrolysis hair removal) بیش از بیست سال است که در جهان استفاده می‌شود , در تمام منابع علمی از الکترولیز به عنوان یک روش «دائمی» نام برده شده است. در این روش هیچ‌گونه تزریق مواد خارجی به بدن وجود ندارد و حتی اشعه نیز استفاده نمی‌شود، بنابراین کاملا بی خطر و ایمن است و حتی خانم‌های باردار نیز می‌توانند از این روش استفاده کنند. .در ادامه می‌توانید مزایای دیگر الکترولیز را مطالعه کنید:

مزایای الکترولیز
 • تنها دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای سفید
 • مناسب برای انواع طیف رنگی پوست
 • مناسب نواحی حساس مثل صورت 
 • اسکار بعد از درمان‌های الکترولیز نادر است
 • هزینه‌ی آن نسبت به لیزر مناسب‌تر است

آیا الکترولیز دردناک است؟

پزشک از یک سوزن نازک استفاده می‌کند که اغلب حتی از مو نیز ظریف تر است. ممکن است در حین انجام الکترولیز احساس سوزن سوزن شدن خفیف داشته باشید یا مانند یک نیشگون گرفتن آن را احساس کنید. در نتیجه میتوان گفت الکترولیز معمولاً ناراحتی زیادی ایجاد نمی کند ولی می توانید با مشورت با پزشک خود از بی حسی موضعی استفاده کنید.

مراقبت های قبل از الکترولیز چیست؟

قبل از مراجعه به مرکز الکترولیز نیاز است که موهای شما بین ۲ تا ۳ میلی‌متر رشد کرده باشد. بنابراین بهتر است بین ۲۰ روز تا یک ماه قبل از جلسات موهای خود را اصلاح یا شیو نکنید. همچنین ناحیه مورد نظر را تمیز کرده و آرایش نداشته باشید. مصرف آب کافی قبل از جلسات درمانی نیز می‌تواند مفید باشد. بهتر است قبل از شروع درمان از مصرف کافئین خودداری کنید. 

مراقبت های پس از انجام الکترولیز چیست؟

الکترولیز دوره‌ی نقاهت ندارد و بلافاصله پس از درمان می توانید فعالیت‌های عادی خود را ادامه دهید. بعد از انجام الکترولیز برای جلوگیری از التهاب پوست از کمپرس یخ استفاده کنید. همچنین استفاده از زینک و ترمیم کننده در صورت نیاز توسط تکنسین و یا پزشک تجویز خواهد شد. بهتر است ۱ روز تا ۲ روز پوست خود را لمس نکنید و نخارانید. همچنین برای جلوگیری از نور آفتاب از کلاه و ضد آفتاب استفاده کنید.

عوارض الکترولیز چیست؟

اگر این تکنیک توسط مرکز معتبر انجام پذیرد، عارضه‌ی جدی شما را تهدید نخواهد کرد. به صورت کلی الکترولیز عوارض خاصی ندارد و تنها ممکن است پوست شما بلافاصله بعد از درمان دچار قرمزی یا حساسیت خفیف شود که معمولا بعد از چند ساعت از بین می رود.

نتیجه گیری:

به دلیل اینکه لیزر موهای زائد بر روی موهای سفید موثر نیستند، تکنیک الکترولیز تنها انتخاب شما خواهد بود. ما در وبسایت شیراز بیوتی با توجه به رضایت و تعدد مراجعین بهترین مرکز الکترولیز در شیراز را معرفی کرده‌ایم. برای اطلاعات بیشتر با شماره‌های درج شده تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید سوالات خود را در بخش نظرات (پایان مقاله) با ما به اشتراک بگذارید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

شماره تماس: 09177192488

سوالات متداول

چرا الکترولیز برای از بین بردن موی سفید مناسب است؟

الکترولیز تنها راه خلاص شدن از موهای زائد سفید و روشن است، که علاوه بر نتایج دائمی، ایمن و بی خطر است.

آیا لیزر موهای زائد بهتر است یا الکترولیز؟

لیزر موهای زائد انتخاب مناسب‌تری برای از بین بردن موها است، اما توجه داشته باشید که این لیزرها بر روی موهای سفید و روشن بی‌تاثیر است، حتی در بعضی موارد موهای کرکی ضخیم می‌شوند.

آیا می توان در طول الکترولیز اصلاح یا شیو کرد؟

بهتر است ۴ تا ۵ روز بعد از جلسه الکترولیز موهای خود را اصلاح و یا شیو نکنید.

چه مدت بعد از الکترولیز می توان دوش گرفت؟

برای جلوگیری از تحریک پوست، حداقل ۲۴ ساعت پس از الکترولیز از شستن ناحیه درمان خودداری کنید.

13 دیدگاه دربارهٔ «الکترولیز در شیراز»

 1. سلام .از دستگاه الکترولیز برای رفع سفیدی موی سر هم میشه استفاده کرد؟اگر چند تار وجود داشته باشه؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   از لحاظ علمی میشه، اما فکر نمیکنم کلینیک‌ها مجاز به انجام برای چنین مواردی باشن، برای اطلاعات بیشتر با مرکز معرفی شده تماس بگیرین.

   پاسخ
 2. سلام خسته نباشید ببخشید واسه کل صورت درد خیلی زیادی داره ؟و اینکه اگ میشه بگین چقد تایم میبره واسه کل صورت اخه صورت من پر از موهای کرکی هست فکر میکنم زمان خیلی زیادی ببره

  پاسخ
 3. سلام من اصلاً مو نداشتم در ناحیه صورتم موهای کرکی صورتم رو لیزر کردم الان ضخیم شدن ،بنظرتون الکترو لیز مناسبه وازبین نیره

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   بله الکترولیزر تنها روش از بین بردن موهای سفید و روشن هست، برای اطلاعات بیشتر با شماره‌های درج شده تماس بگیرید.

   پاسخ
 4. سلام من یک البینو هستم و سندرم زالی دارم و بدنم هیچ رنگ دانه ای نداره و متاسفانه بسیار پر مو هستم ایا الکترولیز میتونه به من کمک کنه؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   بله الکرولیز با انتقال جریان الکتریکی به ریشه مو باعث حذف موهای سفید میشه، برای اطلاع از جزئیات بیشتر با مرکز معرفی شده در نوشتار تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 3.9 / 5. تعداد آرا: 24

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.