لیزر تاتو در شیراز

پاک کردن تاتو در شیراز

لیزر تاتو در شیراز ایمن‌ترین روش برای پاک کردن تاتو است. استفاده از تکنولوژی لیزر کیوسوییچ باعث می‌شود تا تاتو شما بدون هیچگونه آسیب پوستی حذف شود. جهت مشاوره پاک کردن تاتو در شیراز با شماره 09172167177 تماس حاصل فرمایید، و یا تصاویر تاتو خود را در پیام‌رسان‌ها (واتساپ، روبیکا، ایتا) به همین شماره ارسال کنید.

کلینیک تخصصی پوست و مو نهال
درمان توسط پزشک متخصص پوست
آدرس: شیراز، خیابان ستارخان
مشاوره و نوبت‌دهی: 09172167177

هزینه لیزر تتو در شیراز چقدر است ؟

هزینه پاک کردن تاتو با لیزر در شیراز بستگی به اندازه تاتوی شما دارد. تاتو با اندازه بزرگتر تعداد شات و زمان بیشتری خواهد گرفت. تراکم طرح تاتو نیز در قیمت هر جلسه تاثیر گذار است. اما به صورت کلی هزینه هر جلسه لیزر تاتو بین یک تا چهار میلیون تومان است. برای اطلاع دقیق از هزینه پاک کردن تتو شیراز، می‌توانید تصاویر تاتو خود را در یکی از پیام‌رسان‌ها (واتساپ، روبیکا، ایتا) برای مشاور کلینیک ارسال کنید.

انواع خدمات لیزر تاتو
کلینیک تخصصی پوست و مو نهال
درمان توسط پزشک متخصص پوست
آدرس: شیراز، خیابان ستارخان
مشاوره و نوبت‌دهی: 09172167177

بهترین روش برای پاک کردن تاتو چیست؟

ما لیزر تاتو در شیراز را بهترین گزینه برای از بین بردن انواع تاتو می دانیم. سازمان غذا و داروی آمریکا مشهور به FDA در وبسایت رسمی خود، فقط روش لیزر را برای حذف تاتو تایید کرده است. همچنین وزارت بهداشت ایران نیز تنها روش لیزر تاتو را مورد تایید می‌داند. لیزرها در مقایسه با روش های دیگر ایمن و غیر تهاجمی هستند. تجربه نشان داده است که لیزر تاتو نسبت به روش‌های دیگر کمترین عوارض را دارد. تاکید می‌کنیم پروسه حذف تاتو را در کلینیک‌های تخصصی پوست و مو انجام دهید.

پاک کردن تاتو با لیزر چند جلسه زمان می‌برد؟

تعداد جلسات پاک کردن تاتو با لیزر

شما یک تاتو دائمی روی پوست خود زده‌اید. حذف تاتو دائمی کار ساده‌ای نیست و باید صبور باشید. به صورت کلی بین یک تا پنج جلسه لیزر نیاز دارید اما نمی‌توان تعداد دقیق جلسات را مشخص کرد. همچنین تعداد جلسات در افراد با تاتو های مختلف متفاوت است. ممکن است پروسه پاک کردن یک تاتو در دو جلسه و تاتو دیگر بیشتر از پنج جلسه به طول انجامد. تعداد جلسات مورد نیاز بستگی به عوامل متعددی دارد که در ادامه مهمترین آنها را لیست کرده‌ایم.

 • سن تاتو
 • جنس جوهر تاتو
 • عمق تزریق جوهر
 • تراکم جوهر تاتو
 • رنگ جوهر تاتو
 • واکنش بدن شخص

نکته: ادعای پاک کردن تاتو در یک جلسه و یا تعداد جلسات مشخص به صورت علمی امکان پذیر نبوده و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.

بین هر جلسه لیزر تاتو چند روز فاصله است؟

بین هر جلسه تاتو بیست و هشت روز (یک ماه) فاصله نیاز است. اگر جلسه بعدی لیزر را در فاصله زمانی کمتر از یک ماه انجام دهید نتیجه مطلوب نخواهد بود. زیرا بدن فرصت کافی برای دفع رنگدانه‌ها نخواهد داشت. اما اگر فاصله بین جلسات بیشتر از یک ماه شود مشکلی در روند پاکسازی تاتو ایجاد نمی شود. مثلا بین جلسه دوم و سوم اگر سه ماه فاصله ایجاد شود مشکلی به وجود نمی‌آید.

ریمو ابرو در شیراز

لیزر برای پاک کردن تاتو ابرو نیز ایمن ترین گزینه است. لیزر در مقایسه با روش‌های غیر معتبر مثل ریمو با اسید میوه هیچگونه قرمزی و جای زخم ایجاد نمی‌کند. شاید بخواهید مقداری از تاتوی ابروی خود را پاک کنید و فرم جدیدی به ابروی خود بدهید ابزار لیزر بسیار دقیق است و می توانید هر بخشی را که میخواهید پاک کنید.

یکی از نگرانی های مراجعه کنندگان آسیب به موهای ابرو هست. از نظر علمی موهای ابرو در اثر لیزر هیچگاه ریزش نخواهند داشت. و تجربه استفاده کنندگان نیز این ادعا را تایید میکند. لیزر رنگدانه ها را هدف قرار میدهد از این رو ممکن است موهای ابرو به صورت موقت (یک یا دو روز) تغییر رنگ می‌دهند.

هزینه‌ی پاک کردن تاتو ابرو با لیزر در شیراز برای هر جلسه لیزر تقریبا حدود یک میلیون تومان است. و همانطور که قبلا اشاره کردیم، تعداد جلسات بستگی به عوامل مختلفی دارد و حدود یک تا پنج جلسه زمان نیاز دارد. برای مشاوره ریموو ابرو در شیراز میتوانید تصاویر ابروی خود را در پیامرسان‌ها ارسال کنید.

کلینیک تخصصی پوست و مو نهال
درمان توسط پزشک متخصص پوست
آدرس: شیراز، خیابان ستارخان
مشاوره و نوبت‌دهی: 09172167177

پاک کردن تاتو خط چشم در شیراز

لیزر تاتو خط چشم بسیار حساس است، دستگاه لیزر مورد استفاده باید در حذف تاتو خط چشم کارایی لازم را داشته باشد. بعضی از دستگاه های لیزر پالس‌های با قدرتی تولید میکنند که میتواند به پوست ظریف پلک آسیب برساند. به علت حساسیت بالای منطقه چشم و پلک در روند کار صبر و حوصله داشته باشید. پیشنهاد ما برای پاک کردن تاتو خط چشم در شیراز این است که حتما این درمان را با حساسیت بالا انجام دهید.

پاک کردن تاتو در یک جلسه شیراز امکان پذیر است؟

پاک کردن تاتو در یک جلسه شیراز امکان پذیر است؟

دقت کنید برخی روش های تهاجمی برای پاک کردن تاتو ابرو در یک جلسه شیراز وجود دارد که ممکن است عوارض خطرناکی به دنبال داشته باشند. با کمی تحقیق متوجه خواهید شد که بهترین مراکز لیزر تاتو در شیراز هیچکدام ادعای پاک کردن تاتو در یک جلسه را صحیح نمی دانند. اگر برای پاک کردن بدون عوارض تاتو لیزر را انتخاب کرده‌اید باید کمی صبور باشید. برای آشنایی با عملکرد لیزر در حذف تاتو مقاله‌ی لیزر کیوسوییچ در شیراز را مطالعه کنید.

پاک کردن کدام رنگ ها سخت تر است؟

در گذشته پاک کردن رنگ‌های مختلف تاتو امکان پذیر نبود. امروزه با رشد تکنولوژی لیزرها تمامی رنگ‌های تاتو پاک می‌شوند. البته ممکن است برخی از رنگ‌ها دیرتر به لیزر واکنش نشان بدهند. به یاد داشته باشید تاتوهای مشکی و تیره بیشترین امواج لیزر را به خود جذب می‌کنند و راحت تر پاک می‌شوند. همچنین به علت تنوع رنگ ها و جنس‌های جوهر تاتو نمی‌توان تعداد جلسات لیزر تاتو را دقیق مشخص کرد.

دکتر خوب برای پاک کردن تاتو در شیراز

اگر به دنبال دکتر خوب برای پاک کردن تاتو در شیراز هستید ما به شما کمک میکنیم. به شما نشان میدهیم چطور تشخیص دهید که یک مرکز عملکرد خوبی در این حوزه ارائه میدهد.

 1. قبل از انجام کار از مرکز ارائه دهنده خدمات بخواهید نمونه کار های قبلی را به شما نشان دهند.
 2. مطمئن شوید خدمات زیر نظر پزشک ارائه می‌شود. در اکثر مراکز لیزر تتو شیراز خدمات توسط تکنسین ها زیر نظر پزشک ارائه می شود.
 3. از بهداشت محیط کلینیک یا مطب و همینطور استفاده از لوازم بهداشتی یکبار مصرف اطمینان حاصل کنید.

پنج توصیه اساسی قبل از پاک کردن تاتو با لیزر

1- قبل از لیزر بهتر است پوست تمیز باشد.

بهتر است قبل از هر جلسه لیزر دوش بگیرید. محل مورد نظر از پوست شما که تاتو هست و قرار است که لیزر شود باید کاملا تمیز باشد و هیچگونه آلودگی روی پوست نباشد. دقیقا قبل از لیزر از لوسیون، روغن و کرم روی محل تاتو شده استفاده نکنید.

قبل از لیزر بهتر است پوست تمیز باشد

2- در روند پاک کردن تاتو عجله نکنید

مهم‌ترین نکته این است که برای درمان عجله نداشته باشید. لیزر تاتو بدون عوارض است اما زمان بر است. این نکته را به یاد داشته باشید که تعداد جلسات بستگی به جنس تاتو و عمق جوهر دارد.

3- اگر پوست محل تاتو زخم است تا بهبود زخم صبر کنید.

بهتر است تا بهبود زخم در محل تاتو از انجام لیزر خودداری کنید. این نکته را توجه داشته باشید که اگر فاصله ی بین جلسات بیشتر از یک ماه شود تاثیر منفی در پروسه پاک کردن تاتو نداد. اکثر مراکز پاک کردن تاتو در شیراز بر روی پوست زخم شده لیزر نمی‌کنند.

4- از مواد آرایشی استفاده نکنید.

قبل از لیزر تاتو از برنزه شدن مصنوعی و یا طبیعی خودداری کنید. پیش از لیزر تاتو ابرو از کرم‌های آرایشی استفاده نکنید. پوست شما باید تمیز و خشک باشید. دقیقا قبل از لیزر تاتو از لوسیون، روغن و کرم روی محل تاتو شده استفاده نکنید.

قبل از لیزر تاتو آرایش نکنید

5- قبل و در حین لیزر تاتو آرامش خود را حفظ کنید.

و استرس را از خود دور کنید. سعی کنید به تکنسین لیزر و یا پزشک آرامش منتقل کنید تا آنها تمرکز بیشتری روی درمان شما داشته باشند.

مراقبت های بعد از پاک کردن تاتو با لیزر

محل لیزر شده را در معرض نور خورشید قرار ندهید

بعد از انجام لیزر تاتو بدن و یا ریمو تاتو ابرو سعی کنید محل لیزر شده را در مقابل نور خورشید قرار ندهید. نور خورشید می‌تواند التهاب ایجاد شده روی پوست را تشدید کند. پس از ریمو ابرو در شیراز با توجه به هوای خشک و آفتابی شهر شیراز کمتر در معرض آفتاب قرار بگیرد. تا ناحیه لیزر شده سریعتر بهبود یابد.

به التهابات ایجاد شده دست نزنید

پس از پاک کردن تاتو با لیزر ممکن است پوست شما ملتهب و یا پوسته پوسته شود. همچنین در بعضی مواد نادر پوست تاول می‌زند. بهتر است در این مواقع از دست زدن به محل لیزر شده خودداری کنید. و صبور باشید تا پوست مراحل بهبود خود را طی کند.

به التهابات ایجاد شده دست نزنید و محل لیزر را تمیز و خشک نگه دارید

پماد های تجویز شده را منظم مصرف کنید

تا دو روز پس از پاک کردن تاتو می‌بایست از پمادهای آنتی بیوتیک استفاده کنید و از روز سوم از کرم های ترمیم کننده استفاده کنید. استفاده منظم از پمادها روند بهبود پوست را سرعت می‌بخشد.

محل لیزر شده را تمیز و خشک نگه دارید

بر اثر انجام لیزر پوست محل لیزر شده ملتهب شده است و بهتر است برای جلوگیری از عفونت تا جایی که می‌توانید محل لیزر شده را خشک و تمیز نگه دارید. پاک کردن تاتو با لیزر تقریبا بدون عوارض برای پوست است. اما باید در رعایت نکات بهداشتی بعد از لیزر تاتو دقت کنید.

مشاوره پاک کردن تاتو در شیراز

در حال حاضر پاک کردن تاتو در شیراز با استفاده از لیزر بهترین گزینه است. لیزر در مقایسه با تمام روش های دیگر یک روش طبی به حساب می آید، ریموور های تاتو (اسید های میوه)، کرم ها، و دیگر روش های آرایشگاهی و خانگی می تواند عوارض جدی در بر داشته باشند. لیزر تاتو در شیراز با روش اصولی بهترین انتخاب است. همچنین برای مشاوره می‌توانید از طریق دکمه زیر تصاویر تاتو خود را در واتساپ ارسال کنید. و یا با شماره 09172167177 تماس حاصل فرمایید.

کلینیک تخصصی پوست و مو نهال
درمان توسط پزشک متخصص پوست
آدرس: شیراز، خیابان ستارخان
مشاوره و نوبت‌دهی: 09172167177

سوالات پر تکرار

هزینه پاک کردن تاتو با لیزر چقدر است؟

بستگی به اندازه ی تاتو دارد. هزینه هر جلسه میتواند بین دویست هزار تومان تا دو میلیون تومان باشد.

پاک کردن تاتو چند جلسه نیاز دارد؟

بستگی به عمر تاتو، عمق تاتو، نوع جوهر و رنگ پوست شما دارد. ولی به طور معمول بین سه تا پنج جلسه زمان نیاز دارد. فاصله بین هر جلسه یک ماه است.

آیا حذف تاتو با لیزر درد دارد؟

قبل از استفاده از لیزر سطح پوست بی حس می شود. با این حال درد کمی را باید تحمل کنید. توجه کنید که پروسه لیزر چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد.

جای لیزر تاتو روی پوست می ماند؟

لیزر تاتو هیچگونه زخم یا اثری بر جای نمی گذارد. اما با لمس سطح پوست قبل از لیزر می توانید بررسی کنید که در حال حاضر زخمی در سطح پوست وجود دارد یا خیر.

31 دیدگاه دربارهٔ «لیزر تاتو در شیراز»

  • سلام وقت بخیر
   حداقل تا دو هفته و ترمیم کامل پوست ابرو بهتر است استفاده نکنید. پیشنهاد می‌کنیم با پزشکتون مشورت کنید حتما.

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   بستگی به مهارت تکنسین و دستگاه لیزر تاتو داره، متوسط هزینه حدود یک میلیون تومان برای هر جلسه هست.

   پاسخ
 1. سلام وقت بخیر پسرم 22 سال دارد تتوی بزرگی روی سینه که کل سینه را پوشانده روی گردن و بین دو تا از انگشتان دست زده چند ماه برای پاک کرده حروف بین انگشتان رفته‌ام فقط کم رنگ شده پشیمان هست اما چون خیلی اذیت شده برای پاک کردن بقیه اقدام نمی کند آیا روش آسان تری هست چون حجم تتو زیاد است

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   همونطور که میدونید تاتو‌ها به دائمی بودنشون معروف هستن،‌ بنابراین پروسه پاک کردن اونها سخت و زمان بر هستش، در حال حاضر ایمن‌ترین روش که آسیبی به پوست نمیرسونه لیزر کیوسوییچ هست، روش‌های دیگه علاوه بر اینکه نتیجه کمتری دارن آسیب و عوارض پوستی هم به دنبال دارن.

   پاسخ
 2. سلام من یه تتو رو سینم دارم کوچیکه الان یه یک سالی میشه کم رنگ هم شده کوچک هم هست اگه لیزر کنم کاملا پاک میشه و چقدر هزینه داره

  پاسخ
  • سلام، بله با لیزر می‌تونید پاکش کنید، هزینه به اندازه تاتو و همچنین تعداد جلسات بستگی داره. برای مشاوره و راهنمایی بیشتر با مرکز معرفی شده تماس بگیرین.

   پاسخ
 3. سلام وقت به خیر
  تاتوابروم رو9 ساله تمدیدنکردم خیلی کم رنگ شده می خوام بالیزرپاکش کنم بعدازلیزرجاش زخم میشه؟چون شاغل هستم چندروزبعدازلیزرجاش ترمیم میشه چندروزمرخصی بایدبگیرم ؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   خیر زخم نمیشه، ملتهب میشه،
   نیاز به مرخصی ندارید ولی اگر حساس هسنید حدود دو روز تا یک هفته زمان میبره که التهاب برطرف بشه.

   پاسخ
  • خیر ضرر نداره، از محافظ برای چشم‌ها استفاده میشه، حتی تاتو خط چشم هم با فیلد داخل چشمی محافظت میشه

   پاسخ
 4. من روي پاي قسمت اول ساق تاتو دارم يكبار ليزر كردم فقط كم رنگ شده ميخوام بطور كامل پاكش كنم به كجا مراجعه كنم

  پاسخ
  • سلام وقت بخير
   با شماره هایی که گذاشتیم تماس بگیرین، لیزر تاتو با هر جلسه کم رنگ تر میشه و نمیشه به طور کامل پاکش کرد.

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   لطفا برای ریمو ابرو در شیراز با دستگاه لیزر به شماره‌هایی که گذاشتیم تماس بگیرید.

   پاسخ
 5. سلام ممنون از اطلاعات کاملتون
  برای تاتویی که روی گردن هست لیزر خطرناکه ؟ آسیب میزنه به رگها؟

  پاسخ
 6. سلام
  من سه جلسه برای پاک کردن تاتو ابرو شیراز اومدم، ولی هنوز ابروم کامل پاک نشده واقعا چند جلسه طول میکشه؟

  پاسخ
  • سلام،
   تعداد جلسات بستگی به جنس جوهر و عمق تزریق هم داره،
   اگر هر جلسه کم رنگ تر میشه یعنی پروسه لیزر داره درست انجام میشه.
   البته مهم اینه مراکز معتبر رو انتخاب کنید.

   پاسخ
   • سلام من میخام فقط یه قسمت کوچیک از تتوی روی دستم رو که تتو کار بد کار کرده با لیزر پاک کنم ایا امکانش هست؟ و اینکه آیا در نهایت کاملاً پاک میشه یا فقط کمرنگ میشه؟؟؟

    پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 7

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.