کاشت مو در شیراز

کاشت مو شیراز سالانه میزبان افراد بسیاری از شهرهای مختلف ایران و حتی کشور‌های حاشیه خلیج فارس است. کلینیک تخصصی پوست و موی نهال نیز با بیشترین تعداد مراجعه کننده‌، به عنوان کلینیک پیشرو در زمینه کاشت مو شناخته می‌شود. با خواندن این مقاله 0 تا 100 کاشت مو در شیراز را خواهید دانست، پس تا انتها همراه ما باشید.

کلینیک تخصصی پوست و مو نهال
درمان توسط پزشک متخصص پوست
آدرس: شیراز، خیابان ستارخان
مشاوره و نوبت‌دهی: 09172167177

چرا کلینیک نهال بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز است؟

کاشت مو در کلینیک نهال تحت نظارت مستقیم پزشکان متخصص پوست و مو انجام می‌پذیرد. این مرکز از جدیدترین روش کاشت مو در دنیا یعنی روش میکروگرافت استفاده می‌کند. در این روش هیچگونه برشی در پشت سر ایجاد نمی‌شود و موها به صورت تار به تار از پشت سر به جلوی سر منتقل می‌شوند. در ادامه عکس قبل و بعد کاشت مو در شیراز را مشاهده خواهید کرد.

hair transplant shiraz1
hair transplant shiraz3
hair transplant shiraz2

هزینه کاشت مو در شیراز [آذر ماه 1402] چقدر است؟

قیمت کاشت مو در شیراز در مراکز و کلینیک‌‌های مختلف متفاوت است. ما بهترین مرکز کاشت مو در شیراز را با توجه به رضایت مراجعین و بالاترین آمار کاشت در روز، انتخاب کرده‌ایم، هزینه درمان در کلینیک تخصصی نهال بین 13 تا 16 میلیون تومان است، جهت اطلاع دقیق از قیمت کاشت مو شیراز می‌توانید تصاویر سر (جلوی سر، بالای سر و پشت سر) را برای مشاور کلینیک نهال به شماره 09172167177 در پیام‌رسان‌های فعال واتساپ، روبیکا، ایتا و یا تلگرام ارسال کنید.

هزینه کاشت مو در شیراز آذر ماه 1402
بالاترین تراکم کاشت موبین 13 تا 16 میلیون تومان
اقامت در هتل + همراه
اتاق VIP، تکنسین با سابقه بالا
مواد مصرفی اتاق عمل + لباس
تضمین رشد موی طبیعی
اسنپ رایگان 

شماره تماس: 09172167177

هزینه‌های جانبی کاشت مو شیراز

هزینه‌های جانبی وجود دارد که ممکن است در مورد آن اطلاع نداشته باشید . این موارد در هزینه‌ نهایی کاشت مو تاثیر گذار است. در ادامه تمام این هزینه‌های جانبی را به صورت مفصل بررسی میکنیم.

1- هتل: شهر شیراز به علت تراکم بالای کاشت به عنوان مرکز کاشت مو در ایران مشهور شده است. اگر برای کاشت مو به شهر شیراز سفر می‌کنید، هزینه‌های اقامت را در نظر بگیرد. بسیاری از مراکز کاشت مو در شیراز هزینه یک شب اقامت را رایگان در نظر گرفته اند. کیفیت هتل، تعداد همراهان، و شب‌های اقامت را در هزینه‌ها در نظر بگیرید.

2- پک مصرفی: قبل از حضور در اتاق عمل شما نیاز به لباس اتاق عمل و لوازم مصرفی دیگری دارید که باید خودتان تهیه کنید. این لوازم را تحت عنوان پک مصرفی باید از کلینیک و یا داروخانه خرید کنید. قیمت پک مصرفی را حتما در نظر بگیرید.

3- آزمایش قبل از کاشت:‌ قبل از ورود به اتاق عمل باید جواب آزمایش‌های شما به تایید مدیر کلینیک برسد. تا محیط اتاق عمل از انتقال بیماری‌های واگیردار ایمن بماند. لازم است بدانید که آزمایشگاه‌های کاشت مو شیراز طرف قرارداد بیمه نیستند. پیشنهاد می‌کنیم آزمایش‌ها را در شهر خودتان انجام دهید و جواب آزمایش را از طریق پیامرسان‌ها ارسال کنید.

4- هزینه‌های داروهای بعد از کاشت مو: لازم است شامپو و مولتی‌ویتامین‌های خاصی را جهت دریافت نتیجه بهتر تهیه کنید. هزینه این داروها را در محاسبات خود مدنظر قرار دهید. هزینه شامپو و داروها نسبت به کیفیت و برندی که انتخاب می‌کنید بسیار متفاوت است. پیشنهاد ما این است در انتخاب شامپو و داروها حساس نباشید.

5- هزینه های دیگر کاشت مو: با اینکه در روز‌های کاشت مهمان کلینیک هستید. اما هزینه‌های صبحانه، شام (ناهار بر عهده کلینیک) و حمل و نقل را نیز در نظر بگیرد. البته فراموش نکنید که شیرازی‌ها مهمان نواز هستند. در هر فصلی که به شهر شیراز سفر کنید بدون شک از دیدن جاذبه‌های گردشگری بسیاری می‌توانید لذت ببرید.

بهترین روش کاشت مو در شیراز چیست؟

حتما شما هم اسامی روش‌های مختلف کاشت مو را شنیده باشید. تمام مراکز کاشت مو تلاش می‌کنند با معرفی روش‌ها و اسامی جدید با یکدیگر رقابت کنند. جالب است بدانید تنها دو روش کاشت مو (hair transplant) در دنیا تایید شده است. سازمان غذا و دارو آمریکا و همچنین وزارت بهداشت تنها دو روش FUT و FIT را برای کاشت مو تایید کرده‌اند. ما به صورت مختصر و ساده این دو روش را برای شما تشریح می‌کنیم.

1- كاشت مو به روش FUT

اولین و قدیمی‌ترین روش کاشت مو FUT است. در این روش یک نوار باریک از پوست پشت سر برداشته می‌شود. سپس به دقت به قسمت‌هایی که حاوی فولیکول‌های مو است تقسیم می‌شود. در نهایت قسمت‌های جدا شده در سوراخ‌هایی که در مناطق طاس سر ایجاد شده کاشته می‌شود. می‌توانید مراحل کاشت در این روش را در تصویر زیر مشاهده کنید.

کاشت مو به روش FUT

کلینیک‌های کاشت مو در شیراز امروزه کمتر از این روش استفاده می‌کنند. و تنها برای مراجعینی که بانک موی بسیار ضعیفی دارند توصیه می‌شود. عوارض و خطرات این روش بسیار نادر است اما جای بخیه ها در پشت سر می‌ماند. اگر موهای خود را خیلی کوتاه می‌کنید ممکن است جای بخیه‌ها در پشت سر مشخص باشد. در ادامه روش مدرن کاشت مو را توضیح می‌دهیم.

مزایا کاشت مو به روش FUT:

 • سطح وسیع‌تری از پوست را پوشش می‌دهد.
 • برای مراجعین با بانک موی بسیار ضعیف کار‌آمد است.

معایب کاشت مو به روش FUT:

 • جای بخیه در پشت سر خواهد ماند. اما با رشد موها پنهان می‌شود.
 • جای بخیه محو می‌شود، اما دائمی است.
 • دوره نقاهت طولانی تری دارد.

2- کاشت مو به روش FIT

در این روش برخلاف روش قدیمی هیچ برشی در پوست سر انجام نمی‌شود. فولیکول‌های مو به صورت تار به تار با استفاده از دستگاه از پوست برداشته می‌شوند. سپس فولیکول‌های جدا شده به قسمت‌های طاس و یا کم پشت سر منتقل می‌شوند. در این روش هیچگونه جای زخم و یا بخیه در پشت سر بيمار ايجاى نمی‌شود. امروزه روش FIT بيشترين استفاده را در بهترین مراکز کاشت مو شیراز دارد. در تصویر زیر مراحل کاشت مو به روش FIT را مشاهده می‌کنید.

کاشت مو به روش FIT

نام اصلی روش FIT روش FUE است. این روش در جهان با نام FUE شناخته شده است و در ایران به نام FIT مشهور شده است. به علت اینکه در این روش برشی روی پوست انجام نمی‌شود و دوره نقاهت کوتاه‌تری دارد به سرعت در جهان مورد استقبال قرار گرفت. در حاضر نیز جدیدترین روش کاشت مو در شیراز روش میکروگرافت FIT است. در ادامه مزایا و معایب این روش را بررسی می‌کنیم.

مزایای کاشت مو به روش FIT:

 • یک روش ایمن و بی‌خطر است.
 • جراحی یا برش روی پوست انجام نمی‌گیرد.
 • پیوند مو در 98٪ مواقع موفق است.
 • دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد.

معایب کاشت مو به روش FIT:

 • عوارض جانبی موقت مثل تورم و کبودی دارد.
 • موارد بسیار نادر عفونت ممکن است به وجود بیاید.

دیگر روش‌های کاشت مو چیست؟

جالب است بدانید تمامی روش‌های کاشت مو با اسامی مختلف از دو روش اصلی گفته شده مشتق شده‌اند. تفاوت دو روش گفته شده یعنی FUT و FIT در مرحله برداشت مو است. در روش قدیمی یک نوار باریک از پشت سر برداشته می‌شود و در روش جدید موها تار به تار برداشته می‌شوند. کلینیک‌های مختلف از نام‌های دیگری نیز استفاده می‌کنن که بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و در واقع همان روش FIT هستند.

روش ‌BHT: روش BHT در واقع پیوند مو بدن به سر می‌باشد. در این روش به جای برداشت مو از ناحیه پشت سر (بانک مو) از موهای ریش (زیر چانه) یا موهای سینه برای کاشت استفاده می‌شود. BHT به صورت ترکیبی با روش‌های دیگر نیز قابل استفاده است.

روش SUT: در این روش از پانج‌های اتوماتیک برای برداشت مو استفاده می‌شود. در نظر داشته باشید در روش FIT نیز همه کلینیک‌ها از پانچ‌های اتوماتیک استفاده می‌کنند و SUT یک نام تبلیغاتی است.

روش سوپر FIT: همان روش FIT است که بنا به استفاده از پانچ‌های اتوماتیک و یا تکنسین‌های حرفه‌ای واژه‌ی تبلیغاتی super به آن اضافه شده است. این واژه نیز مانند دیگر واژه‌ها جنبه تبلیغاتی دارد.

روش میکروگرافت FIT: زمانی که از تیغ (پانچ) با سایز‌های میکرو برای برداشت مو استفاده شود. روش میکروگرافت نامیده می‌شود. در حال حاضر اکثر مراکز کاشت مو در شیراز از همین نوع تیغ استفاده می‌کنند.

روش سلول‌های بنیادی: در این روش فولیکول‌های موی شخص در آزمایشگاه تکثیر می‌شوند. و سپس از این فولیکول‌ها برای کاشت مو استفاده می‌شود. روش سلول‌های بنیادی تنها در مرحله تحقیقات است و در هیچ جای دنیا این روش به کار گرفته نمی‌شود. امید است این روش علمی برای آیندگان به حقیقت بپیوندد. دقت کنید بعضی از مجموعه ها از نام این روش برای تبلیغات استفاده می‌کنند.

روش میکرو اسکالپ سر : در این روش فولیکول‌های مو با استفاده از جوهرهای مخصوص و ارگانیک بر روی پوست سر شبیه سازی می‌شوند. این روش برای بسیاری از افراد می‌تواند جایگزین مناسبی برای کاشت مو باشد. برای اطلاعات بیشتر مقاله اسکالپ سر شیراز را مطالعه فرمایید.

جزییات مراحل کاشت مو چیست؟

1- ویزیت توسط پزشک: قبل از ورود به اتاق عمل پزشک نتیجه آزمایش‌های خون شما را بررسی می‌کند. و روند کلی کاشت مو را با توجه به شرایط شما برای تکنسین مشخص می‌کند. اگر هرگونه بیماری خاص و یا پیش‌زمینه‌ای دارید حتما قبل از کاشت مو به پزشک اطلاع دهید.

قبل از ورود به اتاق عمل نتیجه آزمایش خون توسط پزشک بررسی می‌شود

2- برداشت مو: تکنسین‌ با توجه به تجویز پزشک از دوز‌های مشخص بی حسی استفاده می‌کند تا پوست سر را بیحس کند. پس از آن با استفاده از پانچ های اتوماتیک موها را از بانک مو برداشت می‌کند. گرافت‌ها (موهای برداشت شده) در محلول‌ خاص نگهداری می‌شوند تا آسیب نبینند.

3- کاشت مو: تکنسین با استفاده از تیغ‌های مخصوص سوراخ‌هایی در مناطق طاس و یا کم تراکم ایجاد می‌کند. سپس موهای برداشت شده به مکان جدید منتقل می‌شوند. اگر کاشت مو دو روز به طول انجامد پروسه برداشت و کاشت در روز دوم نیز تکرار می‌گردد.

4- مشاوره و توصیه‌های نهایی: در انتها تکنسین کاشت مو مراقبت‌های لازم جهت نتیجه‌گیری حداکثری را بیان می‌کند. و پس از آن برای تقویت نتایج کاشت مو شامپو و کپسول‌های تقویتی را با تجویز پزشک به شما پیشنهاد می‌دهد.

مراحل رشد موها پس از انجام کاشت مو

رشد موها پس از کاشت مو با توجه به شرایط افراد متفاوت است. جدول زیر روند کلی رشد موها را به صورت عمومی نشان می‌دهد. درصد ریزش موها و زمان رشد مجدد در اشخاص مختلف متفاوت است.

یک هفته بعد از کاشت موپس از گذشت یک هفته موهای کاشت شده رشد بسیار کمی خواهند داشت.
یک ماه بعد از کاشت مودرصد بالایی از موهای کاشت شده می‌ریزد و شخص دچار استرس می‌شود. در این مرحله ساقه‌ی مو می‌ریزد و ریشه در جای خود قرار دارد.
چهار ماه بعد از کاشت موگرافت ها از فاز استراحت خارج می‌شوند، و ساقه‌ی موها شروع به رشد می‌کند. این زیباترین تجربه کاشت مو است.
نه ماه بعد از کاشت مومیتوان گفت پروسه رشد موها تقریبا تکمیل شده است و تا فاصله یک سال بعد از کاشت تراکم مو کامل خواهد شد.

نکات مهم در انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز

بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز ادعایی است که تمام کلینیک‌ها سعی در اثبات آن دارند، توصیه اکید می‌کنیم حتما پروسه کاشت مو را در کلینیک‌های تخصصی پوست مو که دارای تابلو بوده و از وزارت بهداشت مجوز دارند انجام دهید. در ادامه چند مشخصه مهم برای معرفی بهترین مرکز کاشت مو را با هم بررسی می‌کنیم.

 • ویزیت مریض توسط پزشک متخصص پوست و مو
 • استفاده از جدیدترین روش کاشت مو
 • اخلاق حرفه ای مشاورین و تکنسین کاشت
 • رعایت موارد بهداشتی و استریل بودن اتاق عمل
 • مشاوره حرفه ای متقاضی کاشت

پروسه کاشت مو چه مدت طول می‌کشد؟

پروسه کاشت مو به صورت معمول به دو روز زمان نیاز دارد

کاشت مو به صورت معمول به دو روز زمان نیاز دارد. در هر دو روز مراحل برداشت و کاشت مو تکرار می‌شوند، تا تراکم مورد نظر ایجاد شود. با توجه به کیفیت و تراکم بانک مو در اشخاص مختلف مدت زمان پروسه کاشت متفاوت است. ممکن است مدت زمان کاشت مو در شخصی با بانک موی ضعیف 6 ساعت در روز به طول انجامد. و در شخص دیگر با بانک موی پرتراکم و قوی 10 ساعت در روز زمان صرف شود.

وجود با تجربه‌ترین و بهترین دکتر کاشت مو در شیراز

شاید اجرای کاشت مو به صورت علمی و تخصصی تنها کافی نباشد. کاشت مو نیاز به تجربه داشته و به کار بردن ذوق و هنر در ایجاد یک نتیجه طبیعی و زیبا بسیار موثر است. تعداد بالای مراجعه کنندگان و سابقه طولانی کاشت مو در شیراز باعث ایجاد تجربه گرانبهای کلینیک‌ها، پزشک‌ها و تکنسین‌ها در مبحث کاشت مو شده است. شاید نتوان بهترین دکتر کاشت مو شیراز را مشخصا معرفی کرد، زیرا نتیجه یک کاشت موی موفق تنها وابسته به پزشک نیست و تکنسین‌ها و روند کلی کلینیک سهم بسزایی در نتایج موفق دارند.

مشاوره کاشت مو در شیراز

ما بهترین مرکز کاشت مو شیراز را با توجه تعداد بالای کاشت و رضایت مراجعه کنندگان انتخاب و معرفی کرده‌ایم. می‌توانید جهت مشاوره و نوبت دهی با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید، و یا تصاویر سر خود را در واتساپ ارسال کنید. در پایان از شما تقاضا داریم سوالات خود را در پایان این مقاله بنویسید تا در کمتر از چند ساعت به شما پاسخ دهیم.

شماره تماس: 09172167177

سوالات پر تکرار

آیا شیراز مرکز کاشت موی ایران است؟

به علت وجود تعداد بسیار بالای مراكز کاشت مو در شیراز و تجربه بسیار پزشکان و تکنسین‌ها به مرور زمان شهر شیراز مرکز کاشت مو شده است. حتی از منطقه خلیج فارس و کشورهای عربی نیز جهت کاشت مو به شهر شیراز سفر می‌کنند.

بهترین روش کاشت مو شیراز چیست؟

میکروگرافت اف آی تی در حال حاضر بهترین روش کاشت مو است. این روش ممکن است در کلینیک‌های مختلف اسامی متفاوتی داشته باشد. در اصل نام بین المللی این روش FUE است.

نتیجه نهایی کاشت مو بعد از چه مدت مشخص خواهد شد؟

به صورت معمول نتایج کاشت پس از نه ماه تا یک سال کامل خواهد شد. توجه داشته باشید این زمان در افراد مختلف متفاوت خواهد بود.

آیا کاشت مو دائمی است؟

بله عمل کاشت مو به صورت دائمی است. و موهای کاشته شده به مانند موهای طبیعی رشد کرده و ریزش نخواهد داشت.

دیدگاه خود را بنویسید

76 دیدگاه دربارهٔ «کاشت مو در شیراز»

 1. سلام ۲۴سالمه شکل مدل موهام Mهستش انواع مزو پی ار پی و تست کردم ولی نتیجه نگرفتم یه بار هم موهامو رنگ کردم با دکولوره موهام سوخته فک کنم با این مشخصات الگوی ریزش قطع شده می تونم بکارم

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   باید با مراکز کاشت مو مشورت کنید تنها در صورت تایید پزشک متخصص پوست و مو می‌تونید کاشت مو رو زیر حداقل سن یعنی 25 سال انجام بدین.

   0
   0
   پاسخ
 2. سلام من متولد ۷۸ هستم وریش مو دارم‌ب صورت ارثی خیلی از موهام ریزش کرده کی باید اقدام‌کنم‌برای کاشت مو

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   برای سن زیر 25 سال بباید الگوی ریزش شما کامل شده باشه. بنابراین بعد از تثبیت الگوی ریزش و قبل از از دست دادن گرافت‌های کافی در ناحیه بانک مو، برای کاشت اقدام کنید.

   0
   0
   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   جناب محمد پور، مجموعه شیراز بیوتی مجله تخصصی پوست مو زیبایی است، و ما تنها بهترین مراکز درمانی در شیراز را با توجه به سابقه و رضایت مراجعین معرفی می‌کنیم. برای انجام درمان می‌تونید با شماره مراکز معرفی شده تماس بگیرین.

   0
   0
   پاسخ
 3. با سلام
  دکتر عزیز بنده به حدی موی سرم چربه ک ته سرم برق میزنه هر روز با اب داغ میشورم تا چربیش پاک شه و متاسفانه جلو سرم رو موهاش ریخت با این حد چربی میشه کاشت کرد ؟یا چربی باعث ریزش میشه بازم

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   چرب بودن یا خشک بودن پوست سر در روند کاشت مو اختلال ایجاد نمیکنه، و می‌تونید کاشت رو انجام بدین. اما به توجه به اینکه چربی سر شما بسیار زیاد و غیر طبیعی هست پیشنهاد می‌کنیم قبل از کاشت مو با مراجعه به پزشک متخصص پوست و مو چربی سرتون رو کنترل کنید و بعد برای کاشت اقدام کنید.

   0
   0
   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   هزینه کاشت در مراکز مختلف متفاوت هست و می‌تونید با مراکز تماس بگیرین، در همین نوشتار هم ما با توجه به اینکه مرکز نهال بالاترین تعداد کاشت در روز رو دارن، این مرکز رو معرفی کردیم. بهتون پیشنهاد می‌کنیم قبل از سفر به شیراز در شهر خودتون آزمایش‌ها رو انجام بدین و ارسال کنید.

   0
   0
   پاسخ
 4. سلام خسته نباشین من ۲۰سال سن دارم میخواستم بدونم کاشت مو قیمتش بعدش سنم به‌کاشت میخوره و اگه شما بگین ن من کاشت کنم عوارضی داره،

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   هزینه کاشت مو در شیراز در آبان ماه 1402 بین 13 تا 16 میلیون هست، سن شما مناسب کاشت نیست و پیشنهاد می‌کنیم صبور باشین تا الگوی ریزش کامل بشه.

   0
   0
   پاسخ
 5. سلام و خسته نباشین
  من در قسمت مو های زیر چانه به نسبت موهای بهتر و قوی تری دارم . امکان استفاده از این قسمت برای روی سرم هست ؟

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   اگر منظور شما تنها استفاده از موهای ریش هست خیر نتیجه مطلوب نخواهد شد.
   نکته: روش BHT یعنی برداشت از ریش، به عنوان مکمل بانک مو می‌تونه استفاده بشه، و موهای ریش جهت پوشش سر در قسمت انتهایی کاشت کاربرد داره.

   1
   0
   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   در روش BHT (برداشت مو از موهای بدن) از نواحی زیر برداشت انجام می‌شود.
   ـ ریش
   ـ سینه
   ـ ناحیه شکم
   ـ ناحیه شرمگاهی
   نکته: تنها موهای بخش ریش (قسمت زیر چانه) بیشترین شباهت با موهای سر را دارند و کاشت آنها پیشنهاد می‌شود.

   2
   0
   پاسخ
 6. سلام.وسط سرم و جلوی موهام خیلی خالی شده ولی بانک موهام خوبه .میخواستم بدونم برای کاشت هم میشه جلوسر و وسط سر را کاشت زد البته وسط سرم نسبت به جلوی سرم یکم بیشتر مو دارد.

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   بهترین انتخاب با توجه به شرایط شما کاشت دو مرحله‌ای است، در مرحله‌ی اول قسمت جلوی موها پرتراکم کاشت انجام میشه، و بعد از گذشت شش ماه تا یکسال (با ترمیم ناحیه بانک مو) می‌تونید مرحله دوم (تاج سر) رو کاشت انجام بدین.

   اگر کاشت شما در یک مرحله انجام بشه قطعا نتیجه نهایی (با توجه به وسعت طاسی بالای سر شما) کم تراکم خواهد بود. سعی کنید تحت تاثیر تبلیغات کاذب کاشت یک مرحله‌ای قرار نگیرید.

   2
   0
   پاسخ
    • آزمایش‌های مربوط به کاشت مو با توجه به سابقه پزشکی مراجعه کننده و نظر پزشک متخصص در مراکز مختلف متفاوت هست، اما به صورت کلی آزمایش خون ساده مثل تست HIV و هپاتیت و آزمایش قند خون و غیره هست، برای دریافت لیست آزمایش‌های مورد نیاز با مرکز کاشت تماس بگیرین.

     0
     1
     پاسخ
 7. سلام ببخشید دو سال پیش کاشت مو انجام دادم اما بانک مو ضعیف بود با اینکه دو مرحله رفتم و از ریش هم برداشت کردند اما بعد از یکسال جواب نداد و ریزش داشت. کاش شیراز اومده بودم ایا امیدی هست کاشت انجام بدم تراکمش پر بشه؟؟

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   اگر بانک موی ضعیفی داشتین و دو مرحله هم انجام دادین، انجام کاشت مجدد رو به شما پیشنهاد نمی‌کنیم.

   0
   0
   پاسخ
 8. سلام وقتتون بخیر ایا حتما بعد کاشت باید ماینوکسیدیل استفاده کرد یا قرص فینوستراید یا چه چیزی باید بعد کاشت استفاده کرد

  0
  0
  پاسخ
  • بعد از کاشت تنها استفاده از قرص‌های آنتی بیوتیک برای مدت معین الزامی است. اما استفاده از مولتی ویتامین‌ها و ماینوکسیدیل و یا روش‌های (مزوتراپی، پی آر پی، فیلر مو) اختیاری است که پیشنهاد می‌کنیم در این موارد حتما با پزشک متخصص پوست و مو مشورت کنید.

   0
   0
   پاسخ
 9. درود فراوان
  بسیار بسیار ممنون از سایت خوبتون. توضیحات عالی و کامل و همچنین بسیار ممنون از پاسخ های صادقانه تون. من قسمت هایی از جلوی سرم مقداری خالی شده البته از همون ابتدای تولد موهای این قسمت خالی بود و به اصطلاح نشونه بود اما به مرور زمان و بالا رفتن سن و استرس و فشار این قسمت بیشتر ریزش داشته اما خدارو شکر بانک موی خوبی دارم. تقریبا نزدیک به یک ساله از همه جا پرس و جو میکنم حتی افرادی که تو فروشگاه، محل کار و غیره میبینم که کاشت انجام دادن سئوال میپرسم. واقعیت اصلاً نتونستم تشخیص بدم که کدوم کلینیک بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز هست. اما الان با خوندن مطالب این وبسایت و به خصوص با توجه نظرات و کامنت های دوستان و پاسخ های داده شده تا حدودی قانع شدم که کلینیک نهال بهترین کلینیک هست و الان تصمیم گرفتم که به این کلینیک مراجعه کنم. امیدوارم که مشاوره خوب پیش بره و بتونم کاشت مو انجام بدم و نتیجه بسیار خوبی بگیرم. دوستان فقط خواهشا و خوهشا به هیچ عنوان فریب تبلیغات پیج های اینستاگرامی و غیره رو اصلا نخورید و اصلا و ابدا به عکس هایی که قرار میدن خیلی اعتماد نکنید. من خیلی تحقیق و پرس و جو کردم (از درمان های سنتی و انواع روغن و پماد و ضماد و دمنوش تا روشهای مختلف جراحی) و متوجه شدم اصلا روش های سنتی و دمنوش و غیره چاره ساز نیستند (ممکنه در بازه ای کوتاه مدت مقداری جزئی نتیجه بخش باشند اما دائمی مشکل رو حل نمیکنند). همچنین فهمیدم نتیجه کاشت موی هر فرد کاملا بستگی به شرایط اون فرد داره و به طور کلی کاشت مو با میزان بانک مو هر فرد رابطه کاملاً مستقیمی داره و هر کسی بانک موی قوی تر و بهتری داشته باشه (یعنی موهای بغل سر و بخصوص پشت سر پرپشت و متراکم باشن) کاشت موش بهتر جواب میده و موهاش پر پشت تر میشه. پوزش میخوام خیلی توضیح دادم اما گفتم شاید باشند افرادی که مثل من حساسیت خیلی بالایی داشته باشند و این کامنت من رو بخونن و بتونن تصمیم بهتری بگیرند. نتیجه مراجعه و احتمالا کاشت مو در کلینیک نهال رو هم حتما و حتما در این جا کامنت میکنم.

  9
  1
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   خوشحالیم که این نوشتار مورد توجه‌اتون قرار گرفته، باید این نگاه رو داشته باشین که ۳ عامل در کاشت موی موفق موثر هستن:

   1- کیفیت بانک موی شخص
   2- کیفیت کاشت موی مرکز
   3- مراقبت‌های بعد از کاشت

   3
   0
   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   اگر بانک موی ضعیفی دارین (و نواحی خالی سرتون هم زیاد هست) انتظار کاشت موی پر تراکم و خوب نداشته باشید. بسیاری مراکز در این شرایط با تبلیغات کاذب و روش‌های عجیب (با اسامی پیچیده‌ی انگلیسی) سعی می‌کنن شما رو جذب کنن. ما در مجله تخصصی پوست و موی شیراز بیوتی بهترین مراکز کاشت مو در شیراز رو معرفی کرده‌ایم برای اطلاعات بیشتر با شماره‌های مرکز معرفی شده در نوشتار تماس حاصل فرمایید.

   4
   0
   پاسخ
 10. سلام. من قصد دارم برای کاشت مو در شهریور بیام شیراز. ولی چون زمان کمی دارم چکار کنم که زمان کمتری صرف بشه، مثلا میشه آزمایشات و کارهای اولیه رو انجام داد و مستقیم برای عمل اومد؟

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   اکثر مراکز کاشت مو در شیراز قبل از رزرو نوبت نسخه‌ی آزمایش‌های کاشت رو واستون میفرستن که در شهر خودتون انجام بدین، و اگر مورد تایید پزشک قرار گرفت تشریف میارید. برای اطلاعات بیشتر با مشاوره مرکز معرفی شده تماس بگیرین.

   2
   0
   پاسخ
 11. سلام
  امیدوارم منم بهترین تجربه رو داشته باشم به لطف دوستان متخصص…
  راهنمایی و پرسش و پاسخ های به جا و مفیدی بود…الهی به امید خودت…

  1
  0
  پاسخ
 12. سلام من ۴۵ سال سن دارم یک بار ۳ سال پیش به روش fit کاشت انجام شده ولی خیلی کم پشته بانک مو هم زیاد تعریفی ندارد و موهای نازکی دارم .
  آیا میشه یه کاشت خوب انجام داد که پرپشت بشه موهام ؟

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   کاشت موی پر تراکم با بانک موی ضعیف و موهای نازک واقعا ممکن نیست،‌ (مخصوصا شما که یکبار کاشت کردین)، تحت تاثیر تبلیغات کاذب قرار نگیرید.

   3
   1
   پاسخ
 13. سلام لطفا راهنمایی بفرمایید تا چند سالگی میتوان کاشت مو را انجام داد ممنون میشم راهنماییم بفرمایید

  2
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   برای سنین بالاتر از 50 سال بعد از تاییدیه پزشک متخصص قلب و با بررسی آزمایش‌ها می‌تونید کاشت رو انجام بدین.

   3
   0
   پاسخ
 14. سلام وقتتون بخیر ،بنده ۲۱سالمه و جلو موهام یکم خالی شده ، بهترین پیشنهاد شما کدوم روش کاشته؟

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   سنتون برای کاشت مو پایین هست، بهتره توسط پزشک متخصص پوست و مو ویزیت و مشاوره بشید، در حال حاضر روش میکروگرافت اف ای تی بهترین روش کاشت مو در شیراز است.

   0
   0
   پاسخ
 15. سلام
  کسی تجربه کاشت مو در پشت سر را داشته ؟لطفا اگه کسی پشت سر یا وسط سر کاشت انجام داده نتیجه اش خوب بوده یا بد ؟

  0
  0
  پاسخ
  • سلام من سال ۹۶ کاشتم جلو خوب شد پشت سر واسم خوب جواب نداد میخوام دوباره بکارم میگن شیراز بهتره

   1
   0
   پاسخ
 16. سلام من ۳۲ سالمه ولی هنوز کم و زیاد ریزش مو دارم سن مهمه تو کاشتن مو؟ روی سرم ی خورده ضعیفه ولی بانک مو عالیه بنظرتون جواب میده

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   برای سن شما وضعیت ریزش موها تثبیت شده و می‌تونید کاشت انجام بدین، با توجه به اینکه فرمودین بانک موی قوی دارید، نتیجه کاشتتون هم خوب میشه.

   4
   0
   پاسخ
   • سلام 35سالمه بانک مو چقدر باشه که متوجه بشیم ضعیفه یا نه؟موهای در حال ریزش رو میشه کاشت؟یا باید ریزش متوقف شود؟

    0
    0
    پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     ناحیه اهدا کننده (بانک مو) بایستی تراکم قابل قبولی برای کاشت موفق داشته باشه، در مورد سوال دوم، بهتره که روند ریزش مو متوقف شده باشه.

     1
     0
     پاسخ
  • سلام وقت بخیر،‌ چون وسعت طاسی سرتون کم هست، بسیار خوب جواب میگیرین.
   روش میکروگرافت اف ای تی، یا همون کاشت بدون جراحی برای شما مناسب هست.

   2
   0
   پاسخ
 17. باسلام و خسته نباشید.دوست عزیز میخاستم بدونم کسایی که بانکه موشون ضعیفه میتونن از بانکه مویه ی فرده دیگه استفاده کنن یا خیر؟

  2
  5
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   خیر، استفاده از بانک موی دیگران ممکن نیست، سیستم ایمنی بدن عضو ناشناخته (گرافت مو) رو پس میزنه.
   در پیوند اعضای بدن مثل کلیه، پزشکان ابتدا سیستم ایمنی بدن رو ضعیف میکنن و مراحل خاص خودش رو داره.

   5
   0
   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   اگر بانک موی خیلی ضعیفی داشته باشین. نتیجه کاشت جالب نمیشه، سعی کنید واقع بین باشید، و تحت تاثیر تبلیغات کاذب قرار نگیرید.

   6
   0
   پاسخ
  • نه داداش بیخیالش شو، من بانکم خیلی ضعیف بود کاشت کردم جواب نگرفتم، دمتون گرم که درست راهنمایی میکنین

   6
   0
   پاسخ
 18. باسلام.آیااگرباخودروی شخصی به شیرازبیاییم ازتهران بعد عمل مشکلی برای رانندگی طولانی۱۰ساعته برگشت نداریم وچقدربایدبعدعمل استراحت کنیم.واحتیاج به مراجعه بعدی داریم؟ باتشکرازشما.ایرج افشارازتهران

  0
  1
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   بعد از کاشت مو در شیراز، نیاز به مراجعه مجدد نیست، و در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای انجام مراقبت‌ها، می‌تونید با مرکزی که کاشت کردین تماس بگیرین و نیازی به مراجعه مجدد ندارین. پیشنهاد می‌کنیم به علت اینکه دو روز در حال کاشت مو هستین و به هر حال نیاز به استراحت دارین، از رانندگی طولانی مدت خودداری کنید.

   5
   0
   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   ما با توجه به تعداد مراجعین بالا کلینیک نهال رو در این نوشتار معرفی کردیم و پیشنهاد می‌دیم،‌برای مشاوره با شماره‌ی مشاور مرکز تماس بگیرین

   5
   1
   پاسخ
  • سلام وقت بخیر، در این نوشتار ما بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز رو با توجه به تعداد مراجعین بالا و همچنین رضایت و محبوبیت بالا در شیراز معرفی کردیم، برای اطلاعات بیشتر با شماره مرکز معرفی شده تماس بگیرین.

   1
   0
   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   ما در این نوشتار با بررسی جوانب مختلف بهترین مرکز کاشت مو شیراز رو معرفی کردیم، دلایل انتخاب ما تعداد بالای مراجعه کنندگان، رضایت مراجعین، تجهیزات به روز و نظارت مستقیم درماتولوژیست (پزشک متخصص پوست و مو) بوده. برای مشاوره با شماره‌های درج شده در مقاله تماس بگیرد.

   0
   0
   پاسخ
  • علی امیری پسر صادقی هست من بار اول شیراز کاشت کردم پیشش برای مرحله دوم هم میخوام برم پیش خودش

   1
   0
   پاسخ
  • سلام وقت بخیر، متاسفانه اطلاعی در این زمینه نداریم، می‌تونید با مراکز مختلف تماس بگیرید.

   0
   0
   پاسخ
 19. سلام.من درمورد کاشت مو خیلی تحقیق کردم ک شیراز بهتره یات تهران ولی ب نتیجه نرسیدم.لطفا اگر میتونید راهنماییم کنید …ممنونم

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، شهر شیراز در درمان‌های کاشت مو، چشم پزشکی و پیوند اعضا در خاورمیانه معروف هست. تعداد بسیار بالای کلینیک‌های کاشت مو و تجربه‌ی بالای تکنسین‌ها باعث ایجاد فضای رقابتی و افزایش کیفیت کاشت مو در شیراز شده.

   1
   0
   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   کاشت مو در شیراز رقابتی هست و تمام کلینیک سعی می‌کنن کیفیت و تراکم حداکثر رو ارائه بدن تا بتونن با دیگر کلینیک‌ها رقابت کنن، برای همین هم کاشت شیراز معروف شده، ما (وبسایت شیراز بیوتی) بعد از تحقیق مرکز معرفی شده در این مقاله رو به علت تعداد مراجعین بالا و محبوبیت بالا معرفی کردیم، برای مشاوره با شماره‌ی کلینیک تماس بگیرین

   1
   0
   پاسخ
 20. سلام ی دکتر خوب برا کاشت ابرو تو شیراز میخواستم بهم معرفی کنین ممنون میشم وااقعا نمیدونم چکار کنم اگ میشناسین حتما بهم معرفی کنید ممنون میشم؟

  0
  2
  پاسخ
 21. سلام، من واقعا در مورد کاشت موی شیراز خیلی تعریف شنیدم، امیدوارم همینطور باشه که نوشیتن، موفق باشین

  0
  1
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   قطعا کاشت مو در شهر شیراز با توجه به تجربه‌ی بالای پزشکان و تکنسین‌ها بهترین انتخاب هست.
   امیدوارم سفر درمانی خوبی پیش رو داشته باشید.

   0
   0
   پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 4.6 / 5. تعداد آرا: 58

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.