بوتاکس در شیراز

تزریق بوتاکس در شیراز

تزریق بوتاکس در شیراز به عنوان یک درمان غیر جراحی، چین و چروک‌های پوست را از طریق ضعیف کردن عضلات کاهش ‌می‌دهد. ما در ابتدا بهترین مرکز بوتاکس در شیراز را با توجه به تعداد بالای مراجعین و رضایت مردم به شما معرفی می‌کنیم. برای مشاوره و دریافت نوبت بوتاکس در شیراز با شماره کلینیک در زیر تماس حاصل فرمایید.

تصاویر قبل و بعد از تزریق بوتاکس در شیراز

در ادامه می‌توانید تصاویر قبل و بعد از تزریق بوتاکس در شیراز را مشاهده کنید و نتایج فوق‌العاده آن بلافاصله بعد از درمان را ببینید. در تصاویر زیر ناحیه تزریق بوتاکس و میزان بوتاکس تزریقی برای هر فرد متفاوت بوده و به همین ممکن است نتایج کار تا حدودی با یکدیگر تفاوت داشته باشد، اما در نهایت در تمامی موارد بهبود چشمگیر چین و چروک‌ها قابل مشاهده است.

عکس قبل و بعد بوتاکس
عکس قبل و بعد از بوتاکس
عکس قبل و بعد بوتاکس

چرا دکتر پورمهران بهترین پزشک تزریق بوتاکس در شیراز است؟

انتخاب پزشک اولویت اصلی تمامی مراجعه کنندگان خدمات زیبایی است چرا که انتخاب نادرست دکتر و مراجعه به مراکز غیر معتبر برای انجام کارهای زیبایی و درمانی ممکن است عوارض جانبی متعددی به دنبال داشته باشد. مرکز تخصصی دکتر پورمهران یکی از معتبرترین کلینیک‌های تزریق بوتاکس در شیراز است که به دلیل استفاده از مرغوب‌ترین برندهای بوتاکس، رضایت مراجعه کنندگان را به میزان قابل توجهی جلب کرده است. ناحیه تحت درمان و نوع بوتاکس در جلسه مشاوره با پزشک انتخاب می‌شود. 

قیمت بوتاکس در شیراز [بهار 1403] چقدر است؟

قیمت بوتاکس صورت در شیراز با توجه به کلینیک و نوع مواد بوتاکس متفاوت است. برند‌های متفاوتی از بوتاکس در کشورهای مختلف ساخته می‌شود که هزینه‌های متفاوتی دارند. خوشبختانه در کشور عزیزمان ایران نیز بوتاکس (مصپورت) با کیفیت بسیار بالا تولید می‌‌شود. و در مقایسه با برند‌های دیگر هزینه مقرون به صرفه‌تری دارد. برای اطلاع  دقیق از انواع برند و قیمت بوتاکس در شیراز با شماره زیر تماس بگیرید. در جدول زیر نیز می‌توانید قیمت تقریبی تزریق بوتاکس در سال 1403 را مشاهده کنید.

Festival banner 1403 3 31
نواحی بوتاکسقیمت در جشنواره بهار 1403
هزینه بوتاکس کل صورت1,200,000 تومان
950,000 تومان
هزینه بوتاکس زیر بغل2,200,000 تومان
1,800,000 تومان
هزینه بوتاکس کف دست2,200,000 تومان
1,800,000 تومان

شماره تماس: 09172167177

مراحل تزریق بوتاکس در شیراز

بهتر است قبل از جلسه درمان ابتدا برای مشاوره یک جلسه نزد پزشک بروید. در جلسه مشاوره می‌توانید در مورد نواحی صورت که نیاز به تزریق دارند با پزشک مشورت کنید و از اثرات و نتایجی که از بوتاکس خواهید گرفت مطلع شوید، تا در روز درمان با خیال راحت و بدون استرس در کلینیک حاضر شوید. اگر نیاز به رعایت دستورالعمل‌های خاصی باشد پزشک آن‌ها را به شما خواهد گفت و هم‌چنین بهتر است اگر داروی خاصی مصرف می‌کنید به پزشک اطلاع دهید.

مراحل تزریق بوتاکس

در روز درمان نیز معمولا از شما خواسته می‌شود کمی زودتر در کلینیک حاضر شوید تا پیش از شروع کار، با استفاده از پمادهای بی‌حسی موضعی، نواحی تزریق بی‌حس شوند. بهتر است با پوست کاملا تمیز و بدون آرایش در کلینیک حاضر شوید. ممکن است قبل از شروع بوتاکس، پزشک قسمت‌هایی که نیاز به تزریق دارند را علامت‌گذاری کند. یا در همان حین کار از شما می‌خواهد که ماهیچه‌های صورت خود را تکان دهید (مثلا اخم کنید) تا آن قسمت‌های که نیاز به تزریق دارند مشخص شوند.

برای تزریق نیز پزشک از نیدلی با قطر بسیار کم استفاده می‌کند تا بوتاکس را به ناحیه مشخص شده تزریق کند. ممکن است در محل تزریق کمی احساس ناراحتی کنید. اما چون از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود دردی احساس نخواهید کرد. بوتاکس یک درمان سرپایی حساب می‌شود و می‌توانید بعد از تمام شدن درمان به منزل برگردید و کارهای روزمره خود را با رعایت نکاتی که در قسمت‌ مراقبت‌های بعد از تزریق بوتاکس خواهیم گفت ادامه دهید.

زمان اثرگذاری، میزان ماندگاری و زمان تمدید بوتاکس

اثر بوتاکس بعد از 2 تا 5 روز مشخص می‌شود

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بوتاکس به نسبت دیگر درمان‌های زیبایی، نمایان بودن نتایج در کوتاه‎ترین زمان ممکن است. معمولا درصد بالایی از تاثیر گذاری بوتاکس در ساعات اولیه اتفاق می‌افتد. به صورت میانگین بین 24 تا 72 ساعت طول می‌کشد تا توکسین تزریق شده اثر کند و چهار تا پنج روز هم طول می‌کشد تا نتایج نهایی کار را ببینید. بسته به ناحیه تزریقی و نحوه جوابدهی بدن شما، اثرات بوتاکس در اکثر موارد بیشتر از 6 باقی خواهد ماند. 

زمان تمدید بوتاکس به نسبت ناحیه تحت درمان و میزان ماندگاری بوتاکس قبلی بستگی دارد. بنابراین ممکن است زمان تمدید بوتاکس بین افراد متفاوت باشد. پیشنهاد می‌کنیم قبل از رزرو نوبت تمدید، حتما با پزشک مشورت کنید. همچنین بهتر است برای جلسه تمدید، حداقل 6 ماه از زمان بوتاکس شما گذشته باشد. 

مزایای تزریق بوتاکس

مزایای تزریق بوتاکس

سازمان غذا و دارو (FDA) بوتاکس را به عنوان درمانی برای مشکلات مختلف سلامتی و زیبایی از جمله میگرن و از بین بردن چین و چروک‌ تایید کرده است. نتایج پژوهشی بالینی بر ارزیابی کاربرد بوتاکس بر از بین بردن چین و چروک پیشانی نشان می‌دهد که این درمان ساده، بی‌خطر و موثر است. برخی از مزایای تزریق بوتاکس به شرح زیر هستند:

 1. جوانسازی طبیعی چهره
 2. بهبود برخی مشکلات سلامتی (مانند میگرن)
 3. درمانی غیر تهاجمی و سریع
 4. نتایج تقریبا آنی
 5. مقرون به صرف بودن

شماره تماس: 09172167177

کاربردهای بوتاکس

نواحی تزریق بوتاکس صورت

طبق نظر متخصصان بوتاکس در شیراز، تزریق بوتاکس صورت خطوط ناشی از حرکات عضله‌ها را از بین خواهد برد. برای دیدن تاثیرات بوتاکس روبروی آینه بایستید و حرکات زیر را انجام دهید:

 • لبخند بزنید: خطوط ایجاد شده در اطراف چشم (خطوط پنجه کلاغی)
 • اخم کنید: خطوط ایجاد شده بین دو ابرو
 • تعجب کنید: خطوط ایجاد شده در پیشانی بر اثر بالا رفتن ابرو

بوتاکس به صورت موقت از حرکت عضله جلوگیری می‌کند، به همین علت بوتاکس صورت یک روش موثر برای برطرف کردن  چین و چروک دور چشم، خط اخم بین ابروها و خطوط پیشانی است. 

افراد درمان بوتاکس را برای رفع چین و چروک می‌شناسند، اما این درمان محبوب کاربرد‌های موثر دیگری نیز دارد. پزشکان با تزریق این ماده به ماهیچه‌های مختلف در بدن سعی در کنترل بیماری‌ها (به طور مثال تعریق شدید کف دست) دارند. برخی از مهم‌ترین نواحی بدن که تحت درمان بوتاکس، نتایج مثبت چشمگیری داشته‌اند شامل موارد زیر است:

بوتاکس میگرن

بوتاکس میگرن : سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA)، بوتاکس را برای میگرن مزمن تایید کرده است. میگرن مزمن به معنای سردرد به مدت 15 روز یا بیشتر در طول 1 ماه است. دکتر اندرو بلومنفلد، مدیر مرکز سردرد کالیفرنیای جنوبی در تحقیقاتی درباره‌ی بوتاکس برای میگرن می‌گوید: «هرچه سردردها بیشتر باشد، بوتاکس بهتر عمل می‌کند».

Botox injection post care

بوتاکس زیر بغل : یکی از راه‌های درمان و کاهش تعریق بیش از حد بوتاکس زیر بغل می‌باشد. بوتاکس زیر بغل می‌تواند برای حداقل 6 ماه میزان تعریق زیر بغل را تا 50% کاهش دهد. این درمان به ویژه برای افرادی که در فصول گرم سال دچار تعریق شدید می‌شوند بسیار مفید است. پزشک با تزریق بوتاکس در نقاط مشخص زیر بغل فعالیت غدد عرقی را به مقدار قابل توجهی کاهش می‌دهد.

Botox for palms

بوتاکس کف دست : تعریق بیش از حد کف دست باعث کاهش اعتماد به نفس افراد می‌شود که این موضوع ممکن است تجربه ناخوشایندی در ارتباطات اجتماعی باشد. بوتاکس کف دست یکی از بهترین راه حل‌های درمان تعریق کف دست است. پس از تزریق بوتاکس، غدد عرقی کف دست از کار افتاده و تعریق به صورت کامل از بین می‌رود. 

مراقبت‌های بعد از تزریق بوتاکس در شیراز

پس از تزریق بوتاکس نیازی به گذراندن دوره نقاهت خاصی نیست و شما می‌توانید بلافاصله بعد از اتمام جلسه درمانی خود به زندگی روزمره بازگردید. البته در این مورد نیز با پزشک خود مشورت کرده و با صلاحدید پزشک حداقل به مدت 24 ساعت سر خود را بالا نگه دارید و از انجام فعالیت‌های سنگین که سبب وارد شدن فشار به ناحیه تحت درمان می‌شود، بپرهیزید. 

 دستورالعمل‌های قبل از تزریق بوتاکس

اگر داروی خاصی مصرف می‌کنید حتما قبل از تزریق بوتاکس، به پزشک خود اطلاع دهید، چرا که برخی داروهای خاص احتمال کبودی و خونریزی ناحیه تزریق را افزایش می‌دهند. مصرف الکل نیز احتمال قرمزی و کبودی را افزایش می‌دهد. به همین دلیل بهتر است حداقل 24 ساعت قبل از تزریق بوتاکس الکل مصرف نکنید. همچنین از خوردن سیر و غذاهایی که باعث رقیق شدن خون می‌شوند نیز خودداری کنید.

چه کسانی نباید تزریق بوتاکس انجام دهند؟

تزریق بوتاکس برای مقاصد درمانی و از بین بردن چین و چروک، تاییدیۀ سازمان غذا و دارو آمریکا را دارد و به عنوان یک درمان ایمن با کمترین عوارض به حساب می‌آید اما به صورت کلی افراد باردار، شیرده، کسانی که بیماری‌های عصب عضلانی دارند یا در اثر فلج عضله افتادگی پلک را تجربه می‌کنند و یا ماهیچه‌های صورت آنها ضعیف است، نباید تزریق بوتاکس انجام دهید.

عوارض بوتاکس

بوتاکس هم مثل دیگر درمان‌ها دارای بعضی عوارض جانبی است و ممکن است به دلایل متفاوتی از جمله حساسیت، عدم استفاده از بوتاکس مرغوب شما دچار عارضه‌های احتمالی شوید، افرادی که سابقه‌ی جراحی صورت داشته‌اند بیشتر مستعد روبرو شدن با عوارض بوتاکس هستند. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم حتما تزریق بوتاکس را در کلینیک‌های معتبر و پزشک متخصص انجام دهید. برخی از رایج‌ترین عارضه‌های بوتاکس شامل موارد زیر است:

 • کبودی موقت
 • درد جزئی و قرمزی و کبودی در محل تزریق
 • سر درد 
 • حالت تهوع

کلام آخر

تزریق بوتاکس یک درمان تایید شده برای خطوط و چین و چروک‌های صورت و با عوارضی بسیار جزئی است که با انجام این درمان در کلینیک‌های تخصصی می‌توانید بدون نگرانی، بهترین نتیجه را دریافت کنید. برای مشاوره و رزرو نوبت در کلینیک تخصصی دکتر پورمهران از طریق تماس با شماره زیر و دکمه واتساپ با مشاور مرکز در ارتباط باشید. در صورت تمایل می‌توانید نظرات و تجربیات خود در مورد بوتاکس را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

شماره تماس: 09172167177

آیا بوتاکس درد دارد؟

به طور کلی بستگی به آستانه تحمل شما دارد اما سوزن‌هایی که برای تزریق بوتاکس استفاده می‌شوند بسیار کوچک هستند، در نتیجه بیشتر افراد احساس درد بسیار کمی را تجربه می‌کنند. با تشخیص پزشک می‌توان از ژل بی‌حس کننده موضعی استفاده کرد.

آیا می توان در دوران بارداری بوتاکس دریافت کرد؟

تزریق بوتاکس به احتمال زیاد به جنین شما آسیب وارد نمی‌کند اما بهتر است تزریق در زمان بارداری صورت نگیرد. در این مورد حتما با یک پزشک متخصص مشورت کنید.

ماندگاری بوتاکس چقدر است؟

در حالت کلی بوتاکس 3 تا 4 ماه ماندگاری دارد. البته ممکن است ماندگاری بوتاکس برای  کسانی که بار اول آن را انجام می دهند، نسبت به کسانی که برای بار چندم انجام می‌دهند کمتر باشد.

هزینه تزریق بوتاکس در شیراز چقدر است؟

هزینه بوتاکس به موارد متعددی از جمله ناحیه تحت درمان، نوع بوتاکس تزریقی، میزان بوتاکس تزریق شده و غیره بستگی دارد و نمی توان یک قیمت ثابت برای بوتاکس در شیراز بیان کرد. برای اطلاع دقیق از قیمت بوتاکس در شیراز می‌توانید با شماره‌های ذکر شده در بالا تماس برقرار کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 4.8 / 5. تعداد آرا: 4

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.