لیفت صورت با نخ در شیراز

لیفت صورت با نخ در شیراز

لیفت صورت با نخ در شیراز به‌‌ خاطر نتایج آنی و تغییرات چشمگیر، به یکی از روش‌های پرطرفدار لیفت صورت تبدیل شده است. ما در ابتدا بهترین بهترین دکتر لیفت با نخ در شیراز را با توجه به رضایت مراجعین و محبوبیت بالا به شما معرفی می‌کنیم. جهت دریافت نوبت با شماره مرکز در زیر تماس حاصل فرمایید. همچنین با خواندن این مقاله تا انتها 0 تا 100 درمان لیفت صورت با نخ را خواهید دانست.

عکس قبل و بعد از لیفت با نخ در شیراز

در ادامه تصاویر مربوط به قبل و بعد از لیفت با نخ در شیراز را مشاهده می‌کنید. در هر تصویر ناحیه لیفت شده متفاوت است. شما می‌توانید قبل از انجام لیفت با نخ با پزشک خود مشورت کنید، تا نواحی که به لیفت احتیاج دارند مشخص شوند و متوجه شوید که لیفت صورت با نخ تا چه حد انتظارات شما را برآورده می‌کند.

عکس قبل و بعد لیفت صورت با نخ
عکس قبل و بعد لیفت ابرو با نخ
عکس قبل و بعد لیفت بینی با نخ

قیمت لیفت صورت با نخ در شیراز چقدر است؟

عوامل متعددی بر هزینه لیفت صورت با نخ در شیراز تاثیرگذار هستند. نوع نخ مورد استفاده، ناحیه‌ای که می‌خواهید لیفت کنید و تعداد نخ‌هایی که استفاده می‌شوند از اصلی‌ترین موارد تاثیرگذار بر هزینه هستند. به همین‌ علت این درمان هزینه ثابتی ندارد. و پس از مشاوره با پزشک و انتخاب جنس نخ و تعداد آن هزینه نهایی مشخص خواهد شد. برای اطلاع از قیمت لیفت صورت با نخ در شیراز می‌توانید با شماره مشاور کلینیک در زیر تماس بگیرید و هزینه دقیق را جویا شوید.

شماره تماس: 09172167177

لازم به ذکر است که برخی مراکز نامعتبر مانند سالن‌های زیبایی یا مراکزی که در آن‌ها کارهای زیبایی توسط افراد غیر پزشک انجام می‌شود، ممکن است هزینه کمتری برای لیفت صورت با نخ دریافت کنند. توصیه می‌کنیم که برای جلوگیری از بروز عوارض احتمالی، کارهای زیبایی را حتما نزد پزشک و در مراکز معتبر پزشکی انجام دهید.

 چه قسمت‌هایی از صورت را می‌توان با نخ لیفت کرد؟

کاربرد لیفت صورت با نخ

برخی افراد کل صورت خود را با نخ لیفت می‌کنند. اما برخی دیگر تنها در نواحی خاصی از صورتشان که نیاز به لیفت دارد از نخ استفاده می‌کنند. به‌طور کلی نخ‌های لیفت علاوه بر رفع افتادگی پوست برای جوانسازی نیز استفاده می‌شوند و می‌توان از آن  در همه قسمت‌های صورت استفاده کرد. بیشترین کاربرد نخ‌ برای لیفت در نواحی زیر است:

 • ابرو
 • بینی
 • گونه و خط خنده
 • چین دور دهان و خط اندوه (ماریونت)
 • زاویه سازی فک
 • غبغب و گردن

لیفت بینی با نخ در شیراز

در حال حاضر لیفت بینی با نخ در شیراز طرفداران زیادی پیدا کرده و میان کسانی که بینی آن‌ها کمی قوز دارد و افتاده است و کسانی که می‌خواهند بینی سر بالا داشته باشند، به جایگزینی بسیار عالی برای عمل بینی تبدیل شده است. چون هم هزینه بسیار کمتری دارد و هم سختی‌های بعد از عمل و دوره‌ی نقاهت را ندارد.

لیفت ابرو با نخ در شیراز

از دیگر نواحی صورت که با نخ می‌توان لیفت کرد ابروها هستند. ابروهای افتاده به چهره حالتی غمگین و خسته می‌دهند. شما می‌توانید با لیفت ابرو با نخ در شیراز چهره‌ای جوان‌تر و شاداب‌تر داشته باشید. هم‌چنین خطوط و چین و چروک‌های پیشانیاتان نیز برطرف می‌شود.

مزایای لیفت صورت با نخ چیست؟

مزایای لیفت صورت با نخ

شماره تماس: 09172167177

همان‌طور که گفتیم یکی از دلایلی که لیفت صورت با نخ طرفداران بسیاری دارد، این است که نتایج آن را می‌توانید بلافاصله مشاهده کنید و علاوه بر آن با گذشت زمان نتایج بهتر هم می‌شوند. هم‌چنین برخی از پژوهش‌ها نشان داده‌اند که نخ‌های لیفت صورت کلاژن‌سازی طبیعی پوست را نیز بالا می‌برند. به طور کلی فواید لیفت با نخ عبارتند از:

 • لیفت آنی صورت
 • بالا بردن میزان کلاژن‌سازی طبیعی بدن
 • مقرون به صرفه بودن نسبت به جراحی لیفت
 • بدون درد بودن

کاندیدای مناسب لیفت صورت با نخ چه کسانی هستند؟

طبق نظر وب‌سایت Shafer.com بهترین کاندیدای لیفت صورت با نخ کسانی هستند که پوست آن‌ها نسبتا شل شده و دنبال روشی کوتاه مدت برای بالا کشیدن آن هستند. یا نظر برخی از پزشکان کلی‌تر است و می‌گویند این روش برای افراد بالای 35 سالی است که می‌خواهند یک سوم میانی یا پایینی صورت خود را لیفت کنند.

وب‌سایت sunderplasticsurgery.com نظر دیگری دارد و می‌گوید «بهترین کاندیدای لیفت صورت با نخ کسانی هستند که به تازگی متوجه شده‌اند کلاژن پوست آن‌ها کم شده.» و «برای کسانی مناسب است که به تازگی حس می‌کنند کمی از سفتی و کشیدگی پوست آن‌ها کم شده، نه برای کسانی که پوستشان آشکارا شل شده است.»

مراحل لیفت صورت با نخ در شیراز چگونه است؟

thread face lift procedure

مراحل لیفت با نخ بسته به ین که آن را در کدام ناحیه از صورت می‌خواهید انجام دهید شاید کمی با یکدیگر متفاوت باشد. اما روند کلی کار ثابت است و شامل مراحل زیر می‌شود:

 1. از شما خواسته می‌شود که با پوست تمیز و بدون آرایش به کلینیک مراجعه کنید و در ابتدای کار نیز مجددا پوست شما تمیز می‌شود.
 2. قسمت‌هایی که قرار است نخ گذاشته شود علامت‌گذاری می‌شوند.
 3. پزشک با استفاده از بی‌حسی موضعی ناحیه‌ای که می‌خواهید لیفت کنید را بی‌حس می‌کند.
 4. با استفاده از یک نیدل بسیار باریک یا کانولا، نخ‌ها در زیر پوست جاگذاری می‌شود. ممکن است این کار 30 تا 45 دقیقه طول بکشد.
 5. نیدل یا کانولا از زیر پوست خارج می‌شود. کار لیفت شما دیگر تمام شده!

آیا لیفت صورت با نخ درد دارد؟

در لیفت صورت با نخ عملا نخ‌هایی در زیر پوست شما گذاشته می‌شود که صورت را بالا بکشند. تصور همین موضوع شاید باعث شود فکر کنید این کار بسیار دردناک است. اما خب در هنگام جاگذاری نخ‌ها از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود و به‌همین دلیل تقریبا شما هیچ دردی را احساس نخواهید کرد.

مراقبت‌های قبل از لیفت صورت با نخ

در جلسه مشاوره‌ای که قبل از لیفت صورت با پزشک خود خواهید داشت، پزشک یک سری دستورالعمل‌ها و باید‌ها و نبایدهای قبل از لیفت را به شما می‌گوید که رعایت آن‌ها باعث می‌شود نتیجه بهتر از لیفت بگیرید و عوارض جانبی هم کمتر شوند. به جز دستورالعمل‌هایی که توسط پزشک به شما داده می‌شود، می‌توانید موارد زیر را نیز رعایت کنید:

 • اگر تحت درمان خاصی هستید و یا به هر دلیل از دارو استفاده می‌کنید در جلسه مشاوره این موضوع را با پزشک در میان بگذارید.
 • بهتر است یک تا دو هفته قبل از درمان مصرف داروهایی که باعث رقیق‌شدن خون می‌شوند را کنار بگذارید. این داروها می‌توانند باعث خونریزی و کبودی بیشتر شوند.
 • نوشیدنی‌هایی مثل چای سبز و الکل نیز اثری مشابه داروهای رقیق‌کننده دارند و بهتر است مصرف آن‌ها را نیز کنار بگذارید.
 • اگر پوست شما مشکل عفونی دارد بهتر است نوبت لیفت خود را  تا برطرف شدن کامل آن عقب بیندازید.

مراقبت های بعد از لیفت صورت با نخ

مانند دیگر درمان‌های زیبایی که کمی تهاجمی هستند، توصیه می‌شود بعد از لیفت با نخ نیز برای کاهش ورم و کبودی از یخ استفاده کنید. بهتر است در هنگام خواب نیز روی کمر بخوابید و سرتان رو به بالا باشد تا فشاری به صورتتان وارد نشود. هم‌چنین بهتر است ورزش‌های سنگین را برای یکی دو هفته کنار بگذارید. معمولا پزشکان توصیه می‌کنند که تا 24 ساعت صورت خود را نشویید و به آن دست نزنید. بعد از این مدت هم با ملایمت تمام صورتتان را بشویید.

بعد از لیفت صورت با نخ به پشت و رو به بالا بخوابید

تا دو یا سه  هفته بعد از درمان به هیچ‌وجه صورت خود را ماساژ ندهید و  یا آن را محکم نمالید. چون احتمال جابه‌جایی یا ول شدن نخ‌ها وجود دارد. در صورتی که اخیرا لیفت با نخ انجام داده‌اید با رعایت مراقبت‌های لازم می‌توانید تاثیر و دوام آن را افزایش دهید. جهت کسب اطلاعات جامع در این زمینه می‌توانید مقاله خوابیدن بعد از لیفت با نخ را مطالعه نمایید.

آیا لیفت صورت با نخ خطرات و عوارضی هم دارد؟

لیفت با نخ جزو درمان‌های زیبایی کم خطر حساب می‌شود و دوره نقاهت آن بسیار کوتاه است. اما ممکن است عوارض جانبی بسیار جزئی نیز داشته باشد. معمول‌ترین عوارض جانبی که شاید آن‌ها را تجربه کنید عبارتند از: کبودی، ورم، خونریزی، درد بسیار اندک در ناحیه جاگذاری نخ. احتمال بروز عوارض جانبی جدی‌تر بسیار اندک است.

برای جلوگیری و کاهش عوارض جانبی بهتر است این کار را حتما نزد مراکز معتبر لیفت صورت با نخ شیراز انجام دهید. احتمال بروز عوارض جانبی جدی بین 15 تا 20 است که با انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت با نخ در شیراز این احتمال کاهش می یابد. دیگر عوارض جانبی احتمالی شامل موارد زیر می‌شوند:

 • حساسیت بدن نسبت به نخ
 • جابه‌جایی نخ‌ها
 • احساس درد به خاطر جاگذاری نامناسب یا کشیدگی زیاد نخ‌ها
 • عفونت در محل جاگذاری نخ

ماندگاری لیفت صورت با نخ چقدر است؟

ماندگاری نخ‌های لیفت به بدن فرد، سن، سبک زندگی و نوع پوست و این که بدنش با چه سرعتی نخ‌ها را جذب کند بستگی دارد. اما به طور میانگین ماندگاری نخ صورت بین 12 تا 18 ماه است. که معمولا 6 تا 12 ماه طول می‌کشد تا نخ‌ها جذب شوند و بعد از جذب هم پوست شما تا 6 ماه به کلاژن‌سازی ادامه می‌دهد.

کلام آخر

لیفت صورت با نخ دلیل نتایج آنی، هزینه مناسب و عوارض جانبی اندک از بهترین روش‌های غیرجراحی درمان افتادگی و شل شدگی پوست به حساب می‌آید. شما می‌توانید از برای مشاوره و دریافت نوبت از بهترین دکتر لیفت با نخ در شیراز از طریق شماره زیر و واتساپ با ما در ارتباط باشید. هم‌چنین می‌توانید تجربیات و نظرات خود را در مورد لیفت صورت با نخ در قسمت نظرات (پایین صفحه) با ما به اشتراک بگذارید.

شماره تماس: 09172167177

سوالات پرتکرار

هر چند وقت یکبار می‌توان لیفت با نخ انجام داد؟

نتایج لیفت با نخ ماندگار نیستند و به همین خاطر برخی افراد تمایل دارند مجددا لیفت انجام دهند. شما می‌توانید بعد از گذشت حدود 9 ماه مجددا بیفت با نخ انجام دهید.

ماندگاری لیفت با نخ چقدر است؟

بعد از گذشت 6 تا 12 ماه نخ‌های لیفت جذب می‌شوند و 6 ماه بعد از جذب نخ‌ها هم سرعت کلاژن‌سازی پوست دوباره کم می‌شود.

آیا لیفت صورت با نخ در درمان چین و چروک هم موثر است؟

بله. لیفت صورت با نخ چین و چروک‌های سطحی پوست را از بین می‌برد، پوست را سفت می‌کند و با افزایش کلاژن‌سازی بدن، چهرۀ شما را جوان‌تر می‌کند.

آیا بعد از ازبین رفتن اثر لیفت با نخ، افتادگی صورت بیشتر می‌شود؟

لیفت صورت با نخ به‌طور آنی افتادگی‌های صورت را برطرف می‌کند و حتی تا چند ماه بعد از جذب نخ هم اثرات کلاژن‌ساز آن باقی می‌ماند. تا کنون هیچ گزارشی مینی بر افتادگی و شل‌شدگی بیشتر پوست بعد از لیفت وجود نداشته  است.

1 دیدگاه دربارهٔ «لیفت صورت با نخ در شیراز»

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 3.9 / 5. تعداد آرا: 27

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.