عوارض ریموو ابرو

تقریبا تمام کسانی که به دنبال پاک کردن تاتوی ابروی خود هستند می‌خواهند عوارض ریموو ابرو را بدانند. ما در این نوشتار عوارض پاک کردن تاتو ابرو را در 2 روش ریموو با لیزر و مواد به صورت مجزا بررسی کرده‌ایم، پس تا انتها با ما همراه باشید. همچنین می‌توانید جهت مشاوره و انجام ریمو ابرو در شیراز روی لینک کلیک کنید.

در ابتدا باید بدانیم دو روش کلی برای از بین بردن تاتو ابرو وجود دارد. روش اول استفاده از تکنولوژی لیزر و روش دوم استفاده از مواد ریموور است. شاید شما هم قصد دارید با دانستن عوارض این دو روش بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 1. عوارض ریموو ابرو با لیزر
 2. عوارض ریموو ابرو با مواد
بررسی عوارض ریموو ابرو با 2 روش اصلی

عوارض پاک کردن تاتو ابرو با لیزر

استفاده از لیزر برای حذف تاتو تنها روش مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و داروی آمریکا است. با این حال ممکن است این روش دارای عوارض جانبی موقت باشد. اگر برای پاک کردن تاتو ابروی خود نزد افراد متخصص بروید عوارض جانبی این کار به حداقل می‌رسد. 

برخی از عوارض بعد از ریموو ابرو شامل برفکی شدن،‌ تاول زدن، پوسته پوسته شدن، ورم، خارش و سفید شدن موها در ناحیۀ ابرو است که در ادامه دلایل آن‌ها را توضیح خواهیم داد. البته این عوارض موقت بوده و بعد از مدت کوتاهی از بین می‌روند. در صورت طولانی شدن عوارض جانبی حتما با پزشک مشورت کنید. 

برفکی شدن: در حین پاک کردن تاتو با لیزر پوست شما حالت برفکی پیدا می‌کند. این امر به خاطر آزاد شدن کربن دی اکسید بر اثر نفوذ لیزر بر سطح بالایی پوست است و معمولا بعد از بیست دقیقه از بین می‌رود.

برفکی شدن پوست از عوارض ریمو ابرو با لیزر به صورت موقت است

تاول زدن: در طی فرایند ریموو تاتو،‌ لیزر جوهر زیر پوست شما را داغ می‌کند و ممکن است رگ‌های بسیار ریز اطراف تاتو پاره شوند. در نتیجه ممکن است شاهد تاول‌های سطحی حاوی آب و جوهر باشید. تاول زدن پس از لیزر به صورت معمول اتفاق می‌افتد . درست است که این تاول‌ها ظاهر خوبی ندارند و شاید کمی حساس باشند، اما معمولا طی یک یا دو هفته از بین می‌روند.

پوسته پوسته شدن: یکی دیگر از عوارض پاک کردن تاتو ابرو با لیزر پوسته پوسته شدن است. پوسته‌ها معمولا 8 تا 72 ساعت بعد از لیزر نمایان و باعث ریخته شدن رنگ ابرو می‌شوند. با ریختن این پوسته‌ها لایه‌ی بالایی جوهر هم ریخته می‌شود. کندن این پوسته‌ها ممکن است باعث ایجاد زخم شوند. پس هرچقدر هم این کار برایتان وسوسه‌انگیز است سعی کنید از آن اجتناب کنید. پوسته پوسته شدن ابرو بعد از لیزر طبیعی بوده و طی 2 هفته از بین می‌روند.

پوسته پوسته شدن ابرو از عوارض پاک کردن تاتو ابرو با لیزر به صورت موقت است

ورم کردن: سیستم دفاعی بدن ما به چیزهایی مثل بیماری یا عفونت به روش‌های مختلفی واکنش نشان می‌دهد. درست است که ورم کردن معمولا بعد از گزیدگی توسط حشرات یا پیچ خوردن پا اتفاق می‌افتد،‌ اما ورم از عوارض پاک کردن تاتو ابرو با لیزر نیز است. حرارت لیزر باعث این ورم می‌شود، و درست مثل دیگر موارد وقتی سیستم ایمنی‌تان بفهمد که مشکلی تهدیدش نمی‌کند این ورم برطرف می‌شود.

خارش: خارش بعد از لیزر تاتو می‌تواند نشانۀ خوبی در نظر گرفته شود. چون نشان می‌دهد که سیستم ایمنی بدن شما فعال شده و محل لیزر شده دارد شروع به خوب شدن می‌کند. احساس خارش کاملا طبیعی است، اما مانند دیگر تحریکات پوستی باید سعی کنید ناحیۀ لیزر شده را نخارانید. خاراندن می‌تواند روی میزان جواب‌دهی لیزر شما اثر بگذارد. این کار ممکن است منجر به زخم‌های اضافی یا حتی عفونت شود.

تیره‌ یا روشن شدن جای لیزر: یکی دیگر از معمول‌ترین عوارض ریموو تاتو ابرو تیره‌تر شدن یا روشن‌تر شدن ناحیۀ لیزر شده است. این عوارض نیز در طول زمان از بین می‌روند و بدن به‌طور طبیعی رنگ پوست را به حالت طبیعی برمی‌گرداند. مدت زمانی که طول می‌کشد رنگ پوست این قسمت تصحیح شود به بدن خود فرد بستگی دارد و ممکن 3 تا 12 طول بکشد.

سفید شدن موهای ابرو: این احتمال وجود دارد که بر اثر لیزر کردن موهای ابروی شما سفید شود، چون لیزر رنگدانه‌ها را از بین می‌برد. کم‌رنگ‌ شدن و یا سفید شدن ابرو بعد از لیزر کاملا طبیعی است و بعد از مدتی ابروهایتان به رنگ طبیعی خودش برمی‌گردد.

اگر قصد پاک کردن تاتوی خود با لیزر را دارید بهتر است روش‌های مراقبت های بعد از پاک کردن تاتو با لیزر را مطالعه کنید تا بتوانید عوارض‌ آن را به حداقل برسانید و بهترین نتیجه را بگیرید.

عوارض پاک کردن تاتو ابرو با ریموور

استفاده از ریموورها از دیگر روش‌های پاک کردن تاتو است. در این روش با دستگاهی که مانند قلم تاتو است محلول ریموور به زیر لایه‌های پوست تزریق می‌شوند. این محلول جوهر تاتو را در خود حل می‌کنند و باعث پاک شدن تاتو می‌شوند. برخی از عوارض ریموو ابرو با مواد شامل موارد زیر می‌شود:

قرمز شدن: قرمز شدن پوست بعد از ریموو ابرو یکی از عوارض پاک کردن تاتو ابرو با ریموور است و در بسیاری موارد با استفاده از کرم‌های ترمیمی مناسب بعد از مدتی از بین می‌رود.

قرمزی جای تاتو از عوارض ریمو ابرو با مواد است

ایجاد گودی: این امر به‌خاطر اسیدی بودن مواد ریموو رخ می‌دهد. معمولا افراد غیر متخصصی که می‌خواهند کار ریموو را در جلسات کمتری انجام دهند با تزریق بیش از حد و سوزن زدن زیاد روی پوست باعث ایجاد گودی در ابرو می‌شوند.

گوشت اضافه: از دیگر عوارض پاک کردن تاتو ابرو با ریموور گوشت اضافی یا کلوئید است. پوست برخی افراد بسیار حساس است و سوزن زدن‌های زیاد برای ریموو ممکن است باعث تشکیل گوشت اضافه روی ابروهای آن‌ها شود.

ایجاد گوشت اضافه از عوارض پاک کردن تاتو ابرو با ریموور است

عفونت: استریل نبودن وسایل مورد استفاده برای ریموو و تمیز نبودن محیط نیز می‌تواند منجر به عفونت‌های پوستی شود.

پررنگ‌تر شدن تاتو: ممکن است برخی افراد بعد از اولین جلسۀ پاک کردن تاتو با ریموور احساس کنند که ابروهایشان پررنگ‌تر شده است. این موضوع نیز ممکن است رخ دهد، چون محلول ریموور باعث شده که رنگدانه‌ها به سطح پوست نزدیک‌تر شوند و در نتیجه ابروها پررنگ‌تر به نظر می‌آیند.

نتایج پژوهش علمی عوارض حذف تاتو

در پژوهشی که در دانشگاه گرایفسوالد آلمان انجام شد عوارض ریموو ابرو توسط افراد غیرمتخصص مورد بررسی قرار گرفت. در این پژوهش که در کتابخانه ملی پزشکی آمریکا pubmed تحت عنوان حذف تاتو توسط افراد غیر حرفه ای منتشر شده است. اثرات آلرژیک یا سمی در ریمور‌ها و همچنین آسیب بدنی ناشی از استفاده از دستگاه لیزر توسط افراد غیر حرفه‌ای می‌تواند جز عوارض اصلی حذف تاتو شناخته شود. در نتیجه مهمترین نکته در هر دو روش انتخاب فرد متخصص است.

نتیجه گیری

بهترین روش‌هایی که امروز برای پاک کردن تاتو ابرو استفاده می‌شوند استفاده از لیزر و ریموور است. شاید درمورد روش‌های دیگری مثل انواع روش‌های پاک کردن تاتو در منزل هم چیزی شنیده باشید اما بارها ناکارآمدی این روش‌ها اثبات شده است. که ما هم در مقاله‌ای جدا به طور مفصل به این موضوع پرداخته‌ایم.

پاک کردن تاتو بدون عارضه نیست. اما اگر این کار توسط افراد متخصص انجام شود عوارض ریموو تاتو ابرو موقتی و بسیار ناچیز است. دقت داشته باشید که برای انجام خدمات با هزینه‌های کمتر زیبایی صورت خود را فدای افراد غیرمتخصص نکنید. در پایان از شما درخواست داریم تجربیات خود و یا دوستانتان را در مورد عوارض ریمو برایمان بنویسید تا با نمایش آن در انتهای این صفحه به دیگر دوستان کمک کنیم.

سوالات پرتکرار

بهترین روش پاک کردن تاتو ابرو چیست؟

روش‌های مختلفی برای پاک کردن تاتو وجود دارد. اما طبق بررسی‌های علمی انجام شده و نظرات افرادی که تاتوی خود را با روش‌های گوناگون پاک کرده‌اند، به‌طور کلی لیزر بهترین روش ریموو انواع تاتو است.

بعد از ریموو ابرو هایم قرمز شده، چه کار کنم که این قرمزی از بین برود؟

قرمز شدن ابرو بعد از استفاده از مواد ریموور طبیعی است. و با استفاده از کرم‌هایی که متخصص برای شما تجویز کرده بعد از مدتی از بین می‌رود.

از مواد ریموور نتیجه نگرفته‌ام، آیا می‌توانم از لیزر برای پاک کردن ابروهایم استفاده کنم؟

در حالت کلی مانعی ندارد، اما اگر پوستتان دچار عارضه شده بهتر است ابتدا با پزشک مشورت کنید و این موضوع را با او درمیان بگذارید.

چرا بعد از لیزر تاتو ابروهایم پوسته پوسته شده؟

پوسته پوسته شدن ابروها بعد از لیزر نشان می‌دهد که تاتو ابروها در حال پاک شدن هستند. سعی کنید به این پوسته‌ها به هیچ وجه دست نزنید و آن‌ها را نکنید تا پوستتان زخم نشود و عفونت نکند.

دیدگاه خود را بنویسید

337 دیدگاه دربارهٔ «عوارض ریموو ابرو»

 1. من یه سال پیش رفتم پیشه یه ارایشگاه ابرومو ریمو کنه گفت تو یه جلسه پاک میکنم یعنی یه بلایی سرم آورد بالای چشم بالای آبروم یه طرف سرم تاری دید دارم خدا ازش نگذره اصلا جای ابرو هامم خیلی بد شده کجا میتونم شکایت کنم

  پاسخ
 2. سلام من چهار ماهه میکرو کردم ولی به شدت پوسته ریزی وخارش داشت الان ورم کرده وگوشت اضافی آورده رفتم دکتر گفت حساسیت دارین
  پماد داده خارش وپوسته ریزیش خوب شده ولی گوشت اضافیش وقرمزیش هست
  کسی مشکل مت رو داشته با ریمو یا لیزر خوب میشه؟

  پاسخ
  • سلام از ۴۰ روز بعد ریموو میتونید سرکه سیب رو به اون ناحیه برجسته شده بزنید همچنین ترمیم کننده قوی مثل رژواسیل خیلی خوبه
   در آخر اگر جواب نگرفتید برید پیش پزشک

   پاسخ
 3. سلام من ۴روز هست ریمو با لیزر تو کلینیک انجام دادم اول کمی ورم کرد بعد خوب شد ولی به شدت بنفش شده مثل کبودی و همینجور مونده بنظرتون خوب میشه؟

  پاسخ
 4. سلام امیدوارم هیچ آرایشگری خیر درامدش نبینه همونحور که آبروی منو تو تتو زدن اینقدر بافشار دست زدن بود که گود شده و واقعا افسرده شدم هشت ساله وقتی یه آرایشگاه میبینم میترسم از اون طرف میرم که نبینم واقعا میتونن بخورن این پولارو

  پاسخ
 5. سلام دوستان من چهار روز با مواد لیزر کردم قاب ابروهام قرمز شده بعضی جاهای ابروم خالی شده سوراخ سوراخ ریز ورم هم داره ولی خیلی کم میترسم گودی زیاد بشه یا گوشت بیاره چکارکنم

  پاسخ
  • سلام سه مرحله ریموابروانجام دادم،ولی دوماهه ازمرحله سوم گذشته ولی ازقرمزی ابروکم رنگ ترنشده،پررنگترهم شده،چکارکنم؟؟؟؟سه نوع ترمیم کننده عوض کردم ولی متاسفانه جواب نگرفتم

   پاسخ
   • آنزیم تراپی باید براتون انجام بدن. پماد هیدروکورتیزون هم خوبه و استفاده مرتب از ضد افتاب فاقد چربی و بی رنگ و صورتتون با آب سرد فقط بشورید.اب زیاد بخورید

    پاسخ
  • چرا سه ساله درگیری.منظورتون اینکه پاک نمیشه..من تازه میخاستم برم پیش اون میکرو کنم.لطفا بیشتر توضیح میدید. میخام بیشتر بدونم

   پاسخ
 6. دوستان ریمو فقط بیست درصدش با ارایشگر هست که فشار دست زیاد نداشته باشه ، زاویه نود درجه کار کنه براتون ، بیش از حد رو اون ناحیه براتون کار نکنه و اما هشتاد درصد به خودتون بستگی داره مراقبتای بعد تو افتاب نرید از ترمیم کننده خوب استفاده کنید بعضی ریمو ها اصلا چهار روز اول نباید هیچ پمادی بزنید بعضیاش چهار روز اول جنتامایسین و تتراسایکلین باید بزنید بعد پماد ترمیم کننده پس بیشتر به خودتون بستگی داره دوستان طرف بهش میگن روزی دو بار این پماد و فلان پماد بزن این میاد دو روزی یکبار پماد میزنه بعد میگه یادم رفته خوب چجوری خوب بشه و خروجی زنگ داشته باشه کمرنگ بشه

  پاسخ
 7. سلام من الان دو جلسه رفتم این سومین جلسه ای هست که لیزر میرم خیلی راضیم مال من خیلی قرمز بود رنگ تاتوم تا یه هفته یکم ابروهام زخم میشه ولی اصلا پف صورت و اینا ندارم قرمزی و زخمیشم پنج شش روزه کاملا برطرف میشه من که کاملا راضیم

  پاسخ
  • سلام من دو جلسه رفتم لیزر اول رنگ ابرو هام قرمز شده بود الان بعد دو بار لیزر هیچ فرقی نکرده موندم چکار کنم

   پاسخ
 8. درود
  اگه قصد خودکشی دارین و از زندگی سیر شدین برین ریموو ؛ابدو مینوپلاستی وهر نوع عمل زیبایی انجام بدین… وسلام

  پاسخ
 9. من دقیقا جای ریمو مونده بود قرمزی وعفونت بعد هم ابرو در نیومد شکایت کردم پزشک قانونی واسم دیه تعیین کر ۳۰۰ میلیون تومان هرکس این اتفاق واسش افتاده پیگیری کنه تا ارایشگرا احمق از این غلطها نکنن فک میکنن دکترن

  پاسخ
 10. سلام من یک هفته ریمو تک جلسه ای انجام دادم تاج ابروم زخمش بلند شده بود ولی با موادی که زده بودن روی ابروم زخم با موهای ابروم کنده شده تو رو خدا بگید تاج ابرو موهاش در میاد . من الان آمدن نظرها رو خوندم به غلط کردن افتادم لطفاً بگید چیکار کنم

  پاسخ
  • سلام بله درمیاد این نظرهاهم که میخونید به نظر من بخاطر مراقبت غلط خودشون هست ،من الان سه جلسه ریمو کردم توی جلسه اول تاج ابروم بخاطر پماد زینگ ریخت ولی بعد دوماه ومراقبت خودم باز دراومد موش بعد نه گود شده نه گوشت اضافه دراورده بعد ریمو ۷۰ درصد مراقبت هستش

   پاسخ
   • سلام چشمتون چند روز ورم داشت؟من سه روز اولین جلسه ام رفته داخل ای سه روز پف دور چشمم نمیخابه بنظر شما چکار کنم خیلی اذیتم????

    پاسخ
    • ورم کاملا طبیعیه تا چند روز.اگر دور محل ریمو شده هم ورم داره هم قرمزه یعنی عفونت کرده وگرنه اگر قرمز نیس طبیعیه

     پاسخ
 11. سلام من یک هفته ریمو تک جلسه ای انجام دادم تاج ابروم زخمش بلند شده بود ولی با موادی که زده بودن روی ابروم زخم با موهای ابروم کنده شده تو رو خدا بگید تاج ابرو موهاش در میاد . من الان آمدن نظرها رو خوندم به غلط کردن افتادم

  پاسخ
 12. سلام من ریمو ابرو انجام دادم خیلی خیلی خیلی راضی ام ورم و قرمری که طبیعیه اما الان ۱ ماه گذشته ۱بارم مزوتراپی انجام دادم فرمریش خبلی کم شده و هیچ رنگی دیگه نمونده تک جلسه ای ام انجام دادم مهم اینه که پیش کی میرین واستون انجام بده تو انتخاب ادابشگر خیلی حساسیت به خرج بدین

  پاسخ
 13. مضخرف ترین و پردرد ترین کار ممکن همین ریموو ابرو بود که تو ارایشگاه انجام دادم لطفا انجام ندید

  پاسخ
 14. سلام من دو جلسه ریمو با مواد انجام دادم و یک جلسه لیزر الان رنگ ها پاک شده ولی انگار جای خط ها مونده و قرمز شده تماس گرفتم بهم گفتن باید کوکتل انجام بدم برای قرمزی میترسم نکنه بدتر بشه ابروهام هم ریخته. ولی انگار داره رشد میکنه

  پاسخ
 15. باعرض سلام من پیشانی و خط اخم بوتاکس کردم 5 ماه هیچ مشکلی نداشتم الان جلو ابرو و آخر ابروم حالا گوشت اضافه آورده 2 بار برام آمپول تزریق کردن میره دوباره بعد از 10 روز بر میگرده خیلی اعصابم خورده چکاری باید انجام بدم میشه راهنمایی کنید

  پاسخ
 16. سلام من ۲۰ روزه ریموو تک جلسه کردم که هنوز خیلی قرمزن به نظرتون میتونم الان مزوتراپی ابرو انجام بدم که ابروهام نریزن؟

  پاسخ
  • برای قرمزی باید آنزیم تراپی انجام بدید و اجازه بدید یک ماه بگذره و پوستتون ترمیم شده باشه

   پاسخ
 17. سلام
  من پیش مهسا جلیلی رفتم ، ۴ بار با مواد رژوی کار کرد ، اصلا خوب نبود ، و اصلا پاک نشد من که راضی نیستم، پیشش نرین .

  پاسخ
 18. سلام
  یه ماه پیش فیبروز ابروم ریمو کردم اولین جلسه هم بود الان بعد از یه ماه ابروهام از ریشه دارن سفسد میشه کسی دلیلش رو میدونه؟

  پاسخ
  • سلام عزیزم سفید شدن یکی از عوارض ریموو نگران نباش موقتیه بخاطر اون مواد پاک کننده ک میزنن رنگ دانه ها ازبین میرن بعد یه مدت باز سیاه میشه

   پاسخ
 19. ریمو ابرو انجام دادم اصلا راضی نیستم گول آرایشگرای احمق نخورین فقط پول واسشون مهمه خدالعنتشون کنه آدم صورتش دست هربی سرپا ناوارد نمیده که

  پاسخ
  • سلام من هم در تبریز تسط خانم غزاله حاجی زاده انجام دادهام گول حرفهاشون نخورید نمونه کار هم بصورت واقعی نشون نمیدن فقط عکس و فیلم ادیت شده است اصلا راضی نیستم ابروهام از قبل هم بدتر شده اند

   پاسخ
   • سلام منم ریموور انجام دادم پیش خانم مژگان صحرایی جلسه دوممه ولی حدود۵۰ درصدش جلسه اول پاک شده واقعاراضی بودم نه گوشت اضافه ونه گودافتادن پوستم،،تازه عمه ی خودم هم پیشش انجام داده کاملا پاک شده چیزی هست که آشکاره ونیازی به دروغ گفتن نیست

    پاسخ
   • سلام،من برام همچین مشکلی پیش اومده درسال ۱۴۰۰ انجام دادم فکرکردم خوب میشه ولی نشد گود شده وسفید و جای ریموومونده نمیدونم چیکارکنم.ممنون میشم راهنماییم کنین‌.دوست دارم شکایت کنم.

    پاسخ
  • سلام بعددوجلسه ریمو واقعا ابروهاتون باک شده؟منم دوجلسه ریموکردم ولی اصلا پاک نشده ولی بایدچیکارکنم

   پاسخ
   • سلام منم چن بار میکروانجام دادم راضی نیستم دوبار رفتم ریمو پدرم دراومد پاک نشدهیچ دردش دمار ازروزگار آدم درمیاره نقاهت بعدشم دردسر پوسته ریزی و.‌‌..بنظرتون بازم برم ریمو خیلی بدشده یه خط سفید دورابروهام مونده یا کاور،کنم؟

    پاسخ
   • سلام منم سه روزه ریمو کردم فعلا زخمی ترمیم کننده می زنم فعلا از بدتر شدنش خبری ندارم

    پاسخ
 20. سلام .من دو ماهه که با مواد ریموو کردم .کامل که پاک نشده هیچ،گود و قرمز شده .ضمنا هیج مویی دیگه در نمیاد .دوستان کسی میدونه که میتونم کاشت ابرو انجام بدم ؟قسمتایی که مو در نیومده و ریخته ،پیوند میگیره؟لطفا راهنماییم کنید خیلی ناراحتم

  پاسخ
  • سلام عزیز این کارو نکن من کردم خوب پیوند نگرفت الان انگار گوشت اضافی آورده پوستم بزار یه سال بگذره قشنگ ترمیم بشه

   پاسخ
   • سلام عزیزم من ابروهام تاتو بوده رفتم دوبار ریمو کردم خوب نشد دیگ با مواد کرمی پوشوندم الان یکم گوشت آورد ه ترمیم نشده چیکارکنم

    پاسخ
  • سلام عزیزم کاشت ابرو خوبه ولی بزار پوست ابروهات خوب ترمیم بشه حداقل چندماه تایک سال وحتما پوست ابروهات رو زیرنظر یک متخصص ببر تا خوب درمان بشه چون کاشت ابرو هم خودش باعث زخم شدن میشه وی پیشنهاد دیگه ای هم که هست نمی‌دونم میتونی انجام بدی یک مدت میوه خواری کن مخصوصا آناناس خیلی برای ترمیم پوست بدن خوبه البته میوه خواری مطلق اگرکه بتونی انجام بدی حداقل سه ماه عالیه

   پاسخ
  • سلم عزیزم هرجا بری واسه کاشت بفهمن ریمو کری انجام نمیدن چون پوست دیگه کشش نگهداری ریشه جدید رو نداره

   پاسخ
 21. سلام من یک جلسه لیزر انجام دادم سه روز ورم داشت و دوهفته زخم بود پماد بتامتازون و زینک زدم تا ۲۴ ساعت رنگ قرمزی ابروم از بین رفته به لایه زیرین رسیده میخوام دوباره برم .تا الان راضی بودم

  پاسخ
 22. سلام من چند بار چنددستگاه و مواد ابرومو ریموو کردن که می گفتن حتما پاک میشه ولی فقط قرمزیه خیلی بدش مونده

  پاسخ
 23. سلام دوستان من تتوی ابرومو بامواد ریمو کردم ابروهام لنگه به لنگه شده یعنی یکیش پهنه یکیش باریک
  کسی می دونه چرا؟
  آیا درست میشه؟

  پاسخ
 24. سلام من ۵روز ریمو ابرو انجام دادم اما خیلی سوزش ابرو دارو امشب اصلا نتونستم بخوابم قرص هاشم مصرف کردم به نظرتون باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید تا پشت پلکام میسوزه

  پاسخ
   • سلام من فیبروز انجام دادم ابروهامو قرینه نبود آرایشگر گفت ترمیم شه اوکی میشه بعد ترمیم بدتر شد و بالای ابروهام کارو انجام داده بود انگار دوتا ابرو دارم ریموو کردم دو جلسه کلی پول گرفتن آخرشم پاک نشد تا آخر عمرم پشیمونم .آرایشگرم از مشهد مهدیه سجادیه اسمش تو برج پاژ .همش تبلیغات و ادیت و فیلتر بود کاراش

    پاسخ
 25. سلام روز بخیر من ۴ماه زایمان کردم می خوام برم ریمو ابرو با مواد نمی دونم برا شیر دهی مشکلی داره یا نه لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  پاسخ
  • سلام عزیزم شما 6ماه بعد از زایمانتون میتونید ریموو کنید بعد از کار ریموو شیرتون کاملا تخلیه کنید شیر جدید تولید بشه بعد برید ریموو انجام بدید

   پاسخ
   • فرشته هستم سلام منم ریموو ابرو انجام دادم با دستگاه اولین جلسه بود بعدا دو روز الان باد کرده خیلی دوستان کسی میدونه من باید چکار کنم جنتا ماسیون و ترمیم کنده دارم استفاده میکنم ولی بعدا جور ورم کرده چشم باز نمیشه

    پاسخ
    • سلام گلم پوستت رو بکش اگر قرمزی دااره هنوز یه جلسه ریموو نیاز داره اگر نه پوست سفید میشه نشون میده که اسیب پوسته باید انزیم تراپی کتی

     پاسخ
   • سلام عزیزم ریمو با مواد رو میگید یا لیزر رو من پسرم ۲۱ روزه بود رفتم با لیزر خط چشمم رو پاک کردم

    پاسخ
  • بله حتماباید تا ۲۴ساعت شیروبه نوزاد ندین قبل ریمو برای نوزادشیر بذارین بعداز ریمو شیرراحتما تخلیه کنید

   پاسخ
  • اصلا نرو من بزرگترین اشتباه زندگیمو کردم
   ابروهامو ریمو تک جلسه ای کردم
   الان گوشت اضافه اورده وفوق العاده افسرده شدم
   دکتر پوست رفتم بهم گفت دیگه ابرو در نمیاد باید کاشت ابرو انجام بدم
   خدا لعنت کنه این ارایشگرای احمق رو که فقط پول میخوان وعوارض ریمو
   رو نمیگن لعنتیها
   چقدر تا حالا پول هزینه کردم
   اصلا این کارو نکنید اصلا من گول همین ارایشگرا رو خوردم وپشیمونم

   پاسخ
  • ریمو‌مانعی ندارد در صورتی که به بچه غذای کمکی شروع کرده بااشید اما اگر فقط شیر خودتون تغذیه میکنه صبر کنید یا اینکه ریمو انجام بدید به مدت 2ساعت شیرتونا به بچه ندین شیر دوشیده شده ودور ریخته شود

   پاسخ
  • سلام توی دوران شیردهی ضرر داره نباید انجام بدی خودشونم انجام نمی دن اگه بدونن شیر میدید

   پاسخ
  • منم شیر ده هستم و5روزه ریموو ابرو با مواد کردم. اتفاقا آرایشگرم بهم گفت که دوران شیردهی بخاطر هورمون های بدن ریموو بهت جواب میده

   پاسخ
 26. سلام. من دو روزه ابروهامو ریموو کردم ولی سردرد شدید مخصوصا در قسمت پیشانی دارم هرچی مسکن میخورم تاثیر نداره چکارکنم؟ قرص آناهیل و سفالکسین میخورم

  پاسخ
 27. سلام من ده روزه ریمو کردم خیلی ابروهام قرمز و بد رنگ شدن آیا ژل استراتادرم برای رفع قرمزیش بزنم خوبه؟

  پاسخ
 28. سلام ..من الان ۵ ماهه ک ریموو کردم ولی هنوز قرمزه و گوشت اضافه زده بیرون و سوزش و خارش داره ..میتونید کمکم کنین

  پاسخ
   • سلام ببخشید الان با ابروتون چیکار کردین خوب شده منم ریمو کردم و ابروم اسکار شده میشه بگی چیکلر کردی رفع طد یا نه

    پاسخ
    • کمتر ۲ ماهه هاشور زدم خیلی پشیمونم یه آبرومو کوتاه و پایین زد ابرو دومیه رو بالا وپهن .
     یکیشونم عفونت گرفت و خوب شد اما الان دست بزنم به ابروم درد داره

     پاسخ
     • برای منم همینجور شد رفتم پیش سر صنف ارایشگرم شکایتشو کردم کلی جریمه و پلمپ و اینا هرکی باهاتو اینجوری کرد پیگیری کنید که هرکسی دست نزنه به این کارا

    • سلام.من یه جلسه ریمو کردم ولی ابروهام اسکار شده بود.خیلی ناراحت بودم .قشنگ مشخص بود.بعد یه مدت رفتم چهار پنج جلسه جای دیگه .ولی تو مدت مراقبت ها دقیقا روزی چند بار کرم ترمیم کننده میزدم.اصلا تو خونه تا میرفتم جلو آینه میزدم.تو مدت پوسته ریزی هم‌دست به پوسته ها نمی دم.بعد از ریمو‌ اول یه پماد آنتی باکتریال بهم معرفی کرد .بعد سه روز روغن زیتون و عسل میزدم تا پوسته ها نرم بشه و بریزه.بعد پوسته ریزی شروع میکردم به زدن ترمیم کننده.ایرانی هم بخرید تا بتونید روزی سه چهار بار استفاده کنید.بعضی وقتا پلاستیک فریزر مینداختم روی ترمیم کننده تا خشک نشه .اصلا هیچ اثری از اسکار قبل نمونده.و همرنگ پوست شده و صاف و طبیعیه.

     پاسخ
     • با سلام خدا خیرت بدهد تا نظر ها را خوندم دلم یه هو ریخت منم سه روز ریمو انجام دادم فعلا از ابرو هام خبری ندارم اکسید زنگ می زنم انشاالله که چیزی نشم

 29. سلام من اول میخواست کاشت انجام بدم تحقیق کردم دیدم برای بخیه ها پشت سرم پرژه بعد سختم تصمیم گرفتم تویی همین چند روز میخواستم ریمو انجام بدم خداروشکر امدم نظرات دیدم ببخشید منم غلط بکنم همچین کاری بکنم البته من سنم ۵۰ هستش برای جونا گاشت ابرو بهتره درصورتی که جایی که میرید خیلی خیلی حرفه ای باشن چون انم به مشکل کچ در امدن نخوره بخواب و مرتب در بیاید چون خیلی انجام دادن راضی نبودن از کاشت

  پاسخ
 30. سلام من ۲روزه ریمو با مواد انجام دادم یک جلسه ای الان خیلی پشت پلکم ورم داره کی ورم از بین میره کسی هست راهنماییم کنه

  پاسخ
   • سلام مگه اون تاتو کار که ریموو انجام داده برات دارو نداده سه روز اول قرص آنتی بیوتیک دو خشاب قرص اناهیل روزی دوتا قرص ویتامین سی تا سه هفته روزی یک عددقرص کوکونات کلاژن یا اکتیو کلاژن تا سه هفته وپماد جنت مایسن+موپیروسین روزی چندبار تا ریخته شدن کامل زخم ابرو بعداز انجام ریموو تاسه روز حمام نریداب نزنید حمام رفتی لیف وکیسه نکش روی صورت درصورت ورم قرص دگزامتازون روزی دو عدد مصرف بشه هیچ مدل آرایش وکرمی تا چهل روز انجام نشود بعد از دوهفته بعد ریموو کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون(Avene) صد درصد اصل استفاده بشه اینا نکات بعد ریموو هست خود منم یک هفته هست انجام دادم ریموو تک جلسه ای با سرکننده عالی بدون درد وخونریزی خیلی هم عالی جواب داده من که راضی هستم

    پاسخ
   • سلام من ریمو خط چشم انجام دادم الان ده روز عین سنگ چسبیده زخمش نمیفته پانسمانشم نیفتاده به من گفته ریموو کار که هیچی نزنی تا زخم نیفتاده من هیچی نزدم شما میدونید چیزی بزنم که زخم بیفته یانه

    پاسخ
  • سلام کنم دیروز انجام دادم یعنی ۱۱ تیر.ریموورم بهم گفت قرص آناهیل بخور.واسه ورم خوبه هر ۶ ساعت؟به شما نگفته؟

   پاسخ
  • ورمش ی هفه تا دوهفه طبیعیه عزیزم‌ چون خودم یبار یک‌جلسه ای انجام دادم قرمزی ابروتم بعد سه چهارماه از بین میره ولی کرم ترمیم کننده ای که گرفی برا ابروتو ب موقع بزن که خدا نکرده
   گوشت اضافه نیاری

   پاسخ
  • دیگه کسی با مواد تک جلسه ای ریموانجام نمیده براارایشگر فرقی نمیکنه شمابگی اون میزنه ولی موادش خیلی بدواسیدی هست ک پوست رو خراب میکنه هیچی بهتراز چند جلسه ای نیست من دوسالع میخوام ریمو کنم نظراتو میبینم میترسم حتی با لیزریا مواد چند جلسه ی. نمیدونم چارکنم

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   بله اگر ابروهاتون رو با لیزر ریموو کردین هیچ مشکلی پیش نمیاد، اشعه لیزر کیوسوییچ بر روی گرافت‌های مو تاثیر منفی نمیذاره.

   پاسخ
   • من با ریمو تک جلسه ای تتو رو حذف کردم الان سه ماهه
    ولی ابرو هام در نیومدن ویکی از ابروهام گوشت اضافه اورده
    وقهو ه ای کمرنگ هستن هنوز خارش وسوزش دارن
    میشه منو راهنمایی کنید

    پاسخ
 31. سلام من یه هفته است ریمو خط چشم انجام دادم با هزینه خیلی بالا ، الان گوشه یکی از چشمام درد داره به نظرتون عفونت کرده ؟؟چیکار کنم و همون چشمم حس میکنم دچار فرورفتگی شده یه جوری که از وسط چشمم مژه هام اونقد پایین اومده جلو دیدمو میگیره به نظرتون ماندگاره یا بخاطر اینه که هنوز زخمش نریخته تو رو خدا چیکار کنم خیلی نگرانم

  پاسخ
 32. سلام
  روزتون بخیر
  من ده روز هست که ریموو انجام دادم
  الان ریزش ابرو دارم
  لطفا میشه راهنمایی کنید باید چکار برای جلو گیری از ریزش انجام بدم ؟

  پاسخ
 33. من ۳ بارلیزر کردم اصلا پاک نشد تازه دونه های برجسته ایم ایجاد شدبعد ریمو کردم دونه ها ازبین رفت ۷ جلسه ریمو کردم ولی الآن خیلی قرمزی داره،ابروهام لنگه به لنگه هم شده یکیش باریک یکیش پهن
  یک ساله درگیرشم دیگه خسته شدم واقعا
  مرتبم ترمیم کننده وضدقرمزی استفاده کردم

  پاسخ
 34. من هم سه روزه ریموو کردم با مواد
  ورم بالای چشمم بیشتر شده. خیلی می ترسم .اگر عفونت کنه یا گوشت اضافه بیارم. کاش این پیام ها رو زودتر می دیدم. چه غلطی کردم

  پاسخ
   • سلام وخسته نباشید خدمت شما ببخشید دوستان من خط چشمم میخوام ریموورکنم به نظرشما پاک میشه درد خیلی داره لطفا راهنمایی کنید…بعد با لیز بهترانجام بدم یا ریموور؟

    پاسخ
  • سلام سریع برو متخصص پوست منم دوماهه ریمو کردم گوشت اضافه درآوردم تحت نظر متخصص پوستم

   پاسخ
   • سلام سعیده جان جواب گرفتی …منم گوشت اضافه اوردم دیگه ام قسمتی ک ریمو کردم مو در نیاورد لطفا کمک کن

    پاسخ
    • سلام گلم منم دارم ابروهام و ریمو میکنم البتده تو یه جلسه نه آروم آروم اقدام کردم دو ماه دوماه فاصله میزارم و اجازه میدم پوست ترمیم بشه و از کراتین بیشتر استفاده میکنم برای ترمیم پوستم و برای رویش ابروهام مزو تراپی انجام میدم که واقعا نتیجه گرفته ام

     پاسخ
  • عزیزم نگران نباشید ورم طبیعی هست.قرص آناهیل روزی یک عدد مصرف کنید.اصلامحل ریموو آلوده نشه.دستکاری نکنید.ترمیم کننده رو حتماً طبق دستور تکنسین ریموو مصرف کنید.

   پاسخ
  • واییی منم میخاستم برم ریمو کنم به همین ابروهام راضیم خداروشکر نظراتو خوندم خداخیرتون بده نظردادین

   پاسخ
 35. سلام با لیزر ریمو ابرو کردم چهار روز پیش زخمش خوب شده جای تتو قرمزه با چی از بین می‌ره ؟ایا طبیعیه یا پوستم سوخته؟

  پاسخ
 36. سلام منم ۵ روزه ریموو خط چشم ابرو با مواد بایوتیک انجام دادم هر روز ورم بیشتر با درد دارم کی به نظرتون ورمم کمتر میشه خدایی خیلی زیاد اذیت هستم کمپرس هم میزارم ولی هیچی عین کسایی که سرش رفته تو کندو زنبور ورم چشم دارم کپسول هم دارم میخورم

  پاسخ
 37. سلام بر همگی من فیبروز انجام دادم متاسفانه خیلی سیاه شده بود انگار سایه زده بودم بعداز یک سال 3 جلسه ریموبا لیزر انجام دادم ولی بیش از اندازه قرمز مایل به صورتی شددوباره 3 ماه پیش ریمو با مواد انجام دادم ولی قرمزیش 10 برابرشده پماد ترمیم زدمولی نتیجه نگرفتم ترو خدا منو راهنمایی کنید خیلی عصبی شدم

  پاسخ
  • سلام عزیزم .من قاب وسایه زدم ولی بایه جلسه ریموو کردم.
   بعضیا برا خاطر هزینه اضافی بگیرن میندازن چندجلسه ولی نتیجه دلخواه هم گرفته نمیشه

   پاسخ
  • سلام من ریموو کار هستم

   قرمزی بعد ریموو از سه ماه تا شش ماه طول میکشه و کاملا طبیعی هست باید صبور باشید ولی اگر براتون سخته برید براتون آنزیم تراپی ( رفع قرمزی انجام بدن )

   پاسخ
   • سلام الان ۴ ماه از آخرین جلسه ریموو ابروهام گذشته ولی پوستم سفیدشده و تتو پاک نشده
    ۳ جلسه ریموو کردم لطفا راهنماییم کنید

    پاسخ
    • سلام بنده چند ماه بعد ریمو ابروم جاش سفید وبی رنگ شده دکتر رفتم گفتن رنگ دانه از بین رفته میشه منو راهنمایی کنید لطفا

     پاسخ
   • سلام عزیزم من دیشب ریمو ابرو انجام دادم ولی انگار پررنگتر شده بهم گفت بلا فاصله بعد ار ریمو از ترمیم کننده ب مدت ۵ روز استفاده کنم بعد از اون از زینک.این درسته؟

    پاسخ
    • عزیزم قرص آناهیل و چرک خشک کن بخور.بعد ۵ روز که رفتی حموم شروع به ترمیم کننده میکنی.پماد هیدروکورتیزول و پماد زنگ اکساید رو با هم قاطی کن بزن به ابرو صبح و شب.ترمیم کننده هم ظهر بزن.آفتاب بهت نخوره .رفتی بیرون ضد آفتاب بزن داخل ابروت

     پاسخ
    • اشتباه گفتن. چون باعث میشه بره داخل زخم ها و دیر تر پاک بشه و ممکنه عفونت کنه. باید ۳ تا ۵ روز بعد از اولین حمام ترمیم کننده بزنید ن بلافاصله

     پاسخ
   • سلام من برای قسمت تاج ابرو ریمو یک جلسه ای رفتم که قرار شد با یک جلسه پاک شده ولی پاک نشد ،گفتن که چون کامل پاک نکردی رنگ قسمت های دیگه ابرو دوباره بالا میاد به خاطر همین پاک نشده ،آنزیم ابرو انجام بده که ایشاالله پاک بشه ،ده روزه که آنزیم هم انجام دادم پاک نشده بدتر پخش شده ،لطفا بگید چیکار کنم

    پاسخ
   • سلام دوستان با لیزر ابرومو پاک کردم جلسه اول الان چهار روزه ورم‌دارم جوری که چشمم به زور باز میشه چیکار کنم????

    پاسخ
  • سلام عزیزم شما از پماد ضد قرمزی به مدت یکهفته الی ۱۰ روز به اندازه یک دونه برنج روی هردو ابرو بزنید و مدت زمانش نسبت به کم و زیادی قرمزی داره که از پماد استفاده کنید

   پاسخ
  • یه خانم پرسیدم گفت برو پیش کسی که ریموو کردی اوزون تراپی کن برلی قرمزی پوست ازبین میره البته بعداز سه ماه استفاده از ترمیم کننده

   پاسخ
  • ترمبم کننده ۶ ماه بزن
   یا برزد جایی براتون مزوتراپی سطحی انجام بدن، هرکاری ک کلازن ساری رو تحریک کنه به رفع قرمزی کمک میکنه

   پاسخ
 38. سلام منم ریموو انجام دادم دوجلسه با لیزرو دوجلسه هم باموادبعدش ابروهام اسکارشدرفتم برام فلینگزکرد خیلی عمیق الانم که تقریبا از آخرین ریموو میگذره بازم گود وبلند شده تو ابروهام تصمیم گرفتم برم کاشت انجام بدم ب نظرتون خوبه؟؟
  بهم گفته تو پوستت حساس بوده وکلاژن سازی نمیکنه براهمین اینطوری شده والا نمیدونم چی بگم خیلی پشیمونم از کارم

  پاسخ
 39. سلام من تتو دارم کم رنگ شده میخواستم برم ریمو کنم اومدم نظرات رو خوندم و کمی تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که من گوه بخورم به ابروهام دست بزنم

  پاسخ
  • ???????????????????? دست نزن به ابروها ،من یه هاشور کوچیک‌روی تاج‌ابروم‌بود رفتم ریموو کردم،ابروم گود شده ،موهایم ریخته،الان ۷ ماهه دیگه رشد نمیکنه،قرمزی هم‌انداخته در ضمن

   پاسخ
   • سلام دوستان منم از ۱۳ اردیبهشت ریموو ابرو بامواد انجام دادم الانم ک زخمام ریخته چشم سمت راستم خیلی ورم داره کرم ترمیم کننده میموزای سی گل میزنم پولم ندارم تورو خدا راهنمایی کنین چشمم چیزی نمیشه؟ آیا بعداز ریختن زخمها هم باید آنتی بیوتیک بخورم؟ چون قرص آناهیل هم خوردم وای خیلی اعصابم بهم ریخته خانوما ماهمدیگه رو درک میکنیم تورو خدا راهنماییم کنین دارم دیوونه میشم یا خدا چرا من رفتم اینکارو کردم????????

    پاسخ
  • سلام دوست عزیز تصمیم درست رو شما گرفتین هرگز چنین کاری رو نکنیدچرا که بنده این کار رو کرده ام وسخت پشیمانم و ابرو هام گوشت اضافه اوردن زیبایی که نداشتم هیچ درد سرم هم بیشتر شده

   پاسخ
 40. سلام
  من الان بیست روزه جلسه دوم ریموو با مواد رو انجام دادم که کادر ابروم به شدت قرمزه از پماد ترمیم کننده استفاده میکنم. آیا قرمزی میرن یا میمونه؟

  پاسخ
 41. سلام ، من ۵ جلسه ریمو ابرو انجام دادم ، بعضی جاها پاک شده ولی از اونجایی که حاشیه ابروم پررنگ هستش هنوز کامل پاک نشده ، در ضمن موهای یکی از ابروهام هم خیلی ریخته و موهای اون یکی ابروم هم بیشترش سفید شده ، میخواستم بپرسم موهای ریخته شده در میاد یا نه ، و اینکه انتهای یکی از ابروهام به صورت گود شده دراومده باید چیکار کنم ، میشه لطفاً راهنمایی کنید

  پاسخ
 42. سلام من خط چشم تتو کردم، گوشه ی چشمم رنگ پخش شده بود، بعد همون قسمتو با ریموور پاک کردن، ولی الان بعد گذشت ۴ روز همون قسمت انگار سفید شده ( انگار همون مواد زیر پوستم جمع شده) نمیدونم باید چیکار کنم
  میشه راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 43. سلام من هم تازه ریمو ابرو کردم از طریقه ریمو کامریکایی شب اول چشمام خیلی ورم داشت ولی امروز که شش روز گذشته ورم چشم‌هام خیلی کم شده فقط یکی از چشمام یکم زیر چشمم ورم داره و فعلا زخم هستش تا هفت هشت روز زخم ها به مرور ریخته میشه و با ترمیم کننده باید روند کارم رو ادامه بدهم تا ببینیم چقدر پاک شده
  اما بنظر من اگر رنگ ابرو تون خیلی اذیتتون نمیکنه الکی خودتون رو به دردسر ریمو ندارید

  پاسخ
 44. سلام عزیران وقتتون بخیر من دوبار لیزر کردم پاک نشد قرمز شد الان 10 روز هست ریموو با مواد انجام دادم صورتیش 10 برابر شده خیلی عصبی شدم لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
 45. سلام عزیزان من دوبار لیزر کردم پاک البته بعد قرمز و صورتی شد الان 10 روز هست ریموو با مواد انجام دادم قرمزیش 10 برابر شده خیلی عصبی شدم چیکار کنم

  پاسخ
  • من با مواد ابروهامو ریمو کردم بعد دو روز حواسم نبود آب زدم حالا چطور میشه برای چی میگن تاسه روزآب نزنید

   پاسخ
 46. سلام منم میخوام ابروهام که فیبروزریمو کنم . نمیدونم لیزر کنم یابا مواد این کار را کنم لطفا هرکس میتونه راهنمایی کنه

  پاسخ
  • من لیزر انجام دادم پوستم نارنجی شد تا یکسال هم از بین نرفت دوباره مجبور شدم برم تاتو کنم که حداقل نارنجی نباشه

   پاسخ
  • تیره است لیزر کن وگرنه لیزر روی رنگای روشن تاثیر نداره
   البته در اینصورتم پخشی رنگ میده که به مرور از بین میره
   ریموور برای هر طیف رنگی خوبه ولی زمان بره و مراقبت نیاز داره
   احتمال داره بعد از دوره اول رنگت تیره ترم بشه چون رنگارو از پایین ساکشن میکنه میاره بالا ولی از مضرات رسوب فلزات سنگین در کلیه در امانی☺️

   پاسخ
  • سلام بعد لز ۶ ماه از فببروز با مواد تک جلسه ای رژوی جواب میگیرین ک نهایتا اگه لکه از کادر ابرو موند اونم پاک میشه

   پاسخ
 47. ریموکردن ابروهابامواد،بایک جلسه ودوجلسه پاک نمیشه،من خودم ۵،۶جلسه رفتم تاپاک شد

  پاسخ
 48. سلام
  من خودم رفتم ریموو ابرو با مواد چندروزه خوب شدم ولی مادرم هنوز ابروی سمت چپش زخمش خوب نشده و حالت عفونت داره باید چیکار کنم

  پاسخ
 49. سلام.من ریموو رو بالیزر انجام دادم.ولی به حدی ورم کرد که احساس میکردم بالای چشمام یه تخم مرغ هست.این حد از ورم طبیعیه؟

  پاسخ
  • منم بعداز ریموو گلکم ورم داشت رفت دکتر آنتی هیستامین داد و پماد چشمی بعد از دوسه روز خوب خوب شدم.

   پاسخ
    • شما اگه قیافه منو ببنید همین کارو میکنید جلومو نمیبینم انقد ک ورم کردم عفونت گرفتم سوزش گوش و ابرو

     پاسخ
     • سارا جون من جای دیگه انجام دادم ولی صورتم وحشتناک شده چشمام انگار زنبور گزیده ورم شدید که چشمام بسته شده شما بالاخره چیکار کردین؟ خوب شدین

   • کار مریم حمزه ای و گروهش افتضاحه میکرو تابه تا با رنگ سیاه برای من زده که بعد ۴ سال هنوز پاک نشده وقتی بهشون گفتم منو بلاک کردن دیگه جواب ندادن

    پاسخ
     • دوست عزیزم
      لطفا پیشنهاد غیرتخصصی به دوستان ندید.
      فقط استفاده از ترمیم کننده کافی ست،استفاده از هر گونه پمادی باعث عفونت میشود.
      مهشید آرتیست آکادمی ریموو بایوتیک

   • منم پارسال سالن مریم حمزه ایی زدم پخش رنگ داد مجبور شدم ریمو کنم الان نگرانم ک گود نشه ابروم

    پاسخ
    • ینی چیکار کردین اونجا ؟؟؟پخش رنگ چی هست،،من ریمو انجام دادم.هنو ده روزه خیلی قرمزه خیلی خیلی

     پاسخ
     • سلام من ریمو ابرو انجام دادم نه گوشت اضافه آورده نه گودی بچه ها نترسید ولی قرمزی وخارج داره نمی دونم حساسیت به ترمیم کننده دارم یا داره خوب میشه لطفا راهنمایی کنیدبهداز چه مدت جای ریمو گوشت اضافه میاره

    • برای اینکه ابروهات گود نشه
     از ریمور گلوری استفاده کن
     دلسوزانه بهت میگم هیچ هیچ آسیبی بهت نمیزنه

     پاسخ
    • ترا خدا نکنید این کارها رو ، اینها موادشان استاندار نیست ، علم و دانش ندارن یک سری بی سواد ، چطور خودتان رو می برید زیر دست اینها ، فقط پول پول پول تو ایران
     آرزوی بهبودی دارم برایتان

     پاسخ
 50. سلام…من ریمو ابرو با ریموور انجام دادم و در حین خوب شدن جای زخم فراموش کردم ترمیم کننده استفاده کنم و الان دم ابروهام بصورت خطی ضخیم گودی افتاده، الان باید چکار کنم؟
  در ضمن با خوندن مقاله شما تصمیم‌گرفتم جلسه دوم رو نرم و برم پیش متخصص و لیزر کنم…
  ممنون از اطلاعات خوبتون و ممنون میشم جواب سئوالم رو بدید

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر برای برطرف کردن جای گودی هم بهتره توسط پزشک ویزیت بشین، خوشحالیم که این نوشتار مورد توجه‌اتون قرار گرفته

   پاسخ
  • سلام،من کارریموابروباموادروانجام دادم واقعاراضی بودم واصلاهم گودنشدابروهام، اول کاربرام بی حسی زدولی درحین کاربی حسی استفاده نکردودردم خیلی کم داشتم، زخم ابروهاوقرمزشدن آن بخاطراستفاده از موادریموست که بااستفاده ازپومادآچشمی وکرم ترمیم کننده،مرتب درروی ابروها،زخمها شروع به ریختن میکنه وپوسته پوسته میشه وقرمزی ابروهاازبین میرود،البته وقتی که ابروهاروریمومیکنیم تا۳روزنبایدآب به صورتمون بزنیم وازشستن سرهم باید خودداری کنیم،چون باعث عفونت ابروها میشه،تواین ۳روزبرای تمیزکردن صورت بایداز دستمال مرطوب صورت استفاده کنیم

   پاسخ
 51. ریمو کردن با مواد که هم خیلی درد زیاد و ورم زیاد داره بنظره من هر مدلی هس ابروتون باهش سر کنید ارزش نداره من خیلی درد کشیدم بعدش

  پاسخ
 52. ايا بعد ريمو ابرو ميريزه من ١هفته ريمو كردم دم ابروهام ك زخمش بلند شده حس ميكنم اصلا مو نيست

  پاسخ
  • من یک هفته ست ریمو انجام دادم الان دیدم ابروهام همراه با پوسته ها داره میریزه!!!! اگه کامل ابروهام بریزه چکار کنم !!!!! ممکنه دیگه در نیاد؟؟؟

   پاسخ
 53. در صورت انجام روش نامناسب برای پاک کردن ابرو اگر دچار گوشت اصافه وتورفتگی شدید باید چه کار کنیم وآیا امکان انجام دوباره میکرو بعداز 6 ماه روی ابرو هست

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، اگر عوارض رخ نده و به شکل مناسب و توسط متخصص انجام بشه پاک شدن تاتو بدون آسیب پوستی هست. پیشنهاد ما این هست که به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید و توسط لیزر حذف کنید.

   پاسخ
   • دستگاه لیزر هر طیف رنگی رو تشخیص نمیده و از بین نمیبره مثلا تاتویی که رنگ قرمز یا بنفش و یا نارنجی داره و همچنین کسایی که براشون با رنگ های اسکین و بژ کار شده نمیتونن لیزر انجام بدن چون این رنگ ها درشت مولکول هستند و لیزر فقط رنگ رو زیر پوست میسوزونه و از بین نمیره.لیزر فقط رنگ های تیره و خالص رو پاک میکنه اونم فقط در صورتی که پیگمنتر در رنگ تیره شما از ترکیب رنگ دیگه ای استفاده نکرده باشه.
    همچنین در لیزر خروج رنگ از طریق ادرار تعریق و لنف خارج میشه که این یعنی سرب در تمام بدن شما از طریق خون جریان داره تا خارج بشه که عمده تاثیرش روی کبد هست.در نتیجه ریموو با متخصص ایمن تر و بهتر هست.با آگاهی قدم در یک راهی بردارید

    پاسخ
    • آفرین برشما که تخصصی پاسخ دادید. در لیزر رنگ دفن می شود و بیرون نمیاد.. در صورتی که در ریموو با مواد ما رنگ را خارج می کنیم. حتی رویش موهاای ابرو بهتر صورت میگیرد چرا که سرب داخل رنگ بیرون آمده.. عرض کردم تخصصی باید انجام بشه.

     پاسخ
    • دقیقا همینطور هست هست که شما میگید من لیزر کردم یه رنگ نارنجی رو پوستم موند که دوباره مجبور شدم برم تاتو کنم

     پاسخ
   • سلام بر همه… من ریموکارم و تخصصم پاک کردن ابرو و خط چشم … در کار ریموو با مواد، بایستی بهترین مواد استفاده بشه…اگر کار اصولی و تخصصی انجام بشه هیچ وقت شامل عارضه نمی شود شاید فقط قرمزی که اونم طبیعیه…مگر اینکه فرد از قبل مشکلی داشته و عنوان نکرده…

    پاسخ
    • سفیدی بجا مونده از تتو بعد از ریموو با مواد چه کنیم از بین بره دکتر مراجعه کردم کفت پیسی دایمی گرفتی

     پاسخ
    • عزیزم و دقیقا دو هفتس ریمو کردم و مرتب هم ترمیم کننده دارم میزنم (سنگین و روزی 5 بار) میبینم ک جاش قرمز شده
     ب نظرتون از بین میره یا دیگه مونده روی صورتم؟؟

     پاسخ
     • سلام.من یه جلسه ریمو کردم ولی ابروهام اسکار شده بود.خیلی ناراحت بودم .قشنگ مشخص بود.بعد یه مدت رفتم چهار پنج جلسه جای دیگه .ولی تو مدت مراقبت ها دقیقا روزی چند بار کرم ترمیم کننده میزدم.اصلا تو خونه تا میرفتم جلو آینه میزدم.تو مدت پوسته ریزی هم‌دست به پوسته ها نمی دم.بعد از ریمو‌ اول یه پماد آنتی باکتریال بهم معرفی کرد .بعد سه روز روغن زیتون و عسل میزدم تا پوسته ها نرم بشه و بریزه.بعد پوسته ریزی شروع میکردم به زدن ترمیم کننده.ایرانی هم بخرید تا بتونید روزی سه چهار بار استفاده کنید.بعضی وقتا پلاستیک فریزر مینداختم روی ترمیم کننده تا خشک نشه .اصلا هیچ اثری از اسکار قبل نمونده.و همرنگ پوست شده و صاف و طبیعیه.

    • سلام ببخشید من ۵ روزه ابروهامو رییمو کردم از روز سوم تا حالا هرروز به ورم چشمام اضافه میشه طوری که الان به سختی میتونم چشمامو باز کنم چکار باید انجام بدم ؟؟

     پاسخ
    • سلام عزیزم من۲۰روزپیش ریمو با مواد انجام دادم خیلی خوب شدن ابروهام وهیچ گونه زخمی ندارن عجله دارم ک دوباره فیبروز انجام بدم میشه ی هفته دیگه انجام بدم؟؟؟

     پاسخ
     • من اینو پرسیدم باید سه چهار ماه بگذره و از ترمیم کننده استفاده کنی روزی دو سه بار چون گوشت زیر ابرو خوب نمیشه تا سه ماه

    • سلام من ۳ روز ریمو با مواد رجوی انجام دادم خیلی سوزش و خارش و ورم و درد دارم از پماد هیروسپین و آناهید و چرک خشک کن و سیتریزین استفاده میکنم امروز به گفته آرایشگری بعد ۷۲ ساعت رفتم حمام اما خط چشمم خیلی خشک و سفت شده حتی با پماد هم نرم نشده اما خط لبم ریزش داره از چی میتونم استفاده کنم تا خارش و سوزش از بین بره

     پاسخ
  • لیزر نرید که پشیمون میشید یه رنگ نارنجی میده بعدش که اصلا با ترمیم کننده از بین نمیره

   پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 32

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.