عوارض ریموو ابرو

تقریبا تمام کسانی که به دنبال پاک کردن تاتوی ابروی خود هستند می‌خواهند عوارض ریموو ابرو را بدانند. ما در این نوشتار عوارض پاک کردن تاتو ابرو را در 2 روش ریموو با لیزر و مواد به صورت مجزا بررسی کرده‌ایم، پس تا انتها با ما همراه باشید. همچنین می‌توانید جهت مشاوره و انجام ریمو ابرو در شیراز روی لینک کلیک کنید.

در ابتدا باید بدانیم دو روش کلی برای از بین بردن تاتو ابرو وجود دارد. روش اول استفاده از تکنولوژی لیزر و روش دوم استفاده از مواد ریموور است. شاید شما هم قصد دارید با دانستن عوارض این دو روش بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 1. عوارض ریموو ابرو با لیزر
 2. عوارض ریموو ابرو با مواد
بررسی عوارض ریموو ابرو با 2 روش اصلی

عوارض پاک کردن تاتو ابرو با لیزر

استفاده از لیزر برای حذف تاتو تنها روش مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و داروی آمریکا است. با این حال ممکن است این روش دارای عوارض جانبی موقت باشد. اگر برای پاک کردن تاتو ابروی خود نزد افراد متخصص بروید عوارض جانبی این کار به حداقل می‌رسد. 

برخی از عوارض بعد از ریموو ابرو شامل برفکی شدن،‌ تاول زدن، پوسته پوسته شدن، ورم، خارش و سفید شدن موها در ناحیۀ ابرو است که در ادامه دلایل آن‌ها را توضیح خواهیم داد. البته این عوارض موقت بوده و بعد از مدت کوتاهی از بین می‌روند. در صورت طولانی شدن عوارض جانبی حتما با پزشک مشورت کنید. 

برفکی شدن: در حین پاک کردن تاتو با لیزر پوست شما حالت برفکی پیدا می‌کند. این امر به خاطر آزاد شدن کربن دی اکسید بر اثر نفوذ لیزر بر سطح بالایی پوست است و معمولا بعد از بیست دقیقه از بین می‌رود.

برفکی شدن پوست از عوارض ریمو ابرو با لیزر به صورت موقت است

تاول زدن: در طی فرایند ریموو تاتو،‌ لیزر جوهر زیر پوست شما را داغ می‌کند و ممکن است رگ‌های بسیار ریز اطراف تاتو پاره شوند. در نتیجه ممکن است شاهد تاول‌های سطحی حاوی آب و جوهر باشید. تاول زدن پس از لیزر به صورت معمول اتفاق می‌افتد . درست است که این تاول‌ها ظاهر خوبی ندارند و شاید کمی حساس باشند، اما معمولا طی یک یا دو هفته از بین می‌روند.

پوسته پوسته شدن: یکی دیگر از عوارض پاک کردن تاتو ابرو با لیزر پوسته پوسته شدن است. پوسته‌ها معمولا 8 تا 72 ساعت بعد از لیزر نمایان و باعث ریخته شدن رنگ ابرو می‌شوند. با ریختن این پوسته‌ها لایه‌ی بالایی جوهر هم ریخته می‌شود. کندن این پوسته‌ها ممکن است باعث ایجاد زخم شوند. پس هرچقدر هم این کار برایتان وسوسه‌انگیز است سعی کنید از آن اجتناب کنید. پوسته پوسته شدن ابرو بعد از لیزر طبیعی بوده و طی 2 هفته از بین می‌روند.

پوسته پوسته شدن ابرو از عوارض پاک کردن تاتو ابرو با لیزر به صورت موقت است

ورم کردن: سیستم دفاعی بدن ما به چیزهایی مثل بیماری یا عفونت به روش‌های مختلفی واکنش نشان می‌دهد. درست است که ورم کردن معمولا بعد از گزیدگی توسط حشرات یا پیچ خوردن پا اتفاق می‌افتد،‌ اما ورم از عوارض پاک کردن تاتو ابرو با لیزر نیز است. حرارت لیزر باعث این ورم می‌شود، و درست مثل دیگر موارد وقتی سیستم ایمنی‌تان بفهمد که مشکلی تهدیدش نمی‌کند این ورم برطرف می‌شود.

خارش: خارش بعد از لیزر تاتو می‌تواند نشانۀ خوبی در نظر گرفته شود. چون نشان می‌دهد که سیستم ایمنی بدن شما فعال شده و محل لیزر شده دارد شروع به خوب شدن می‌کند. احساس خارش کاملا طبیعی است، اما مانند دیگر تحریکات پوستی باید سعی کنید ناحیۀ لیزر شده را نخارانید. خاراندن می‌تواند روی میزان جواب‌دهی لیزر شما اثر بگذارد. این کار ممکن است منجر به زخم‌های اضافی یا حتی عفونت شود.

تیره‌ یا روشن شدن جای لیزر: یکی دیگر از معمول‌ترین عوارض ریموو تاتو ابرو تیره‌تر شدن یا روشن‌تر شدن ناحیۀ لیزر شده است. این عوارض نیز در طول زمان از بین می‌روند و بدن به‌طور طبیعی رنگ پوست را به حالت طبیعی برمی‌گرداند. مدت زمانی که طول می‌کشد رنگ پوست این قسمت تصحیح شود به بدن خود فرد بستگی دارد و ممکن 3 تا 12 طول بکشد.

سفید شدن موهای ابرو: این احتمال وجود دارد که بر اثر لیزر کردن موهای ابروی شما سفید شود، چون لیزر رنگدانه‌ها را از بین می‌برد. کم‌رنگ‌ شدن و یا سفید شدن ابرو بعد از لیزر کاملا طبیعی است و بعد از مدتی ابروهایتان به رنگ طبیعی خودش برمی‌گردد.

اگر قصد پاک کردن تاتوی خود با لیزر را دارید بهتر است روش‌های مراقبت های بعد از پاک کردن تاتو با لیزر را مطالعه کنید تا بتوانید عوارض‌ آن را به حداقل برسانید و بهترین نتیجه را بگیرید.

عوارض پاک کردن تاتو ابرو با ریموور

استفاده از ریموورها از دیگر روش‌های پاک کردن تاتو است. در این روش با دستگاهی که مانند قلم تاتو است محلول ریموور به زیر لایه‌های پوست تزریق می‌شوند. این محلول جوهر تاتو را در خود حل می‌کنند و باعث پاک شدن تاتو می‌شوند. برخی از عوارض ریموو ابرو با مواد شامل موارد زیر می‌شود:

قرمز شدن: قرمز شدن پوست بعد از ریموو ابرو یکی از عوارض پاک کردن تاتو ابرو با ریموور است و در بسیاری موارد با استفاده از کرم‌های ترمیمی مناسب بعد از مدتی از بین می‌رود.

قرمزی جای تاتو از عوارض ریمو ابرو با مواد است

ایجاد گودی: این امر به‌خاطر اسیدی بودن مواد ریموو رخ می‌دهد. معمولا افراد غیر متخصصی که می‌خواهند کار ریموو را در جلسات کمتری انجام دهند با تزریق بیش از حد و سوزن زدن زیاد روی پوست باعث ایجاد گودی در ابرو می‌شوند.

گوشت اضافه: از دیگر عوارض پاک کردن تاتو ابرو با ریموور گوشت اضافی یا کلوئید است. پوست برخی افراد بسیار حساس است و سوزن زدن‌های زیاد برای ریموو ممکن است باعث تشکیل گوشت اضافه روی ابروهای آن‌ها شود.

ایجاد گوشت اضافه از عوارض پاک کردن تاتو ابرو با ریموور است

عفونت: استریل نبودن وسایل مورد استفاده برای ریموو و تمیز نبودن محیط نیز می‌تواند منجر به عفونت‌های پوستی شود.

پررنگ‌تر شدن تاتو: ممکن است برخی افراد بعد از اولین جلسۀ پاک کردن تاتو با ریموور احساس کنند که ابروهایشان پررنگ‌تر شده است. این موضوع نیز ممکن است رخ دهد، چون محلول ریموور باعث شده که رنگدانه‌ها به سطح پوست نزدیک‌تر شوند و در نتیجه ابروها پررنگ‌تر به نظر می‌آیند.

نتایج پژوهش علمی عوارض حذف تاتو

در پژوهشی که در دانشگاه گرایفسوالد آلمان انجام شد عوارض ریموو ابرو توسط افراد غیرمتخصص مورد بررسی قرار گرفت. در این پژوهش که در کتابخانه ملی پزشکی آمریکا pubmed تحت عنوان حذف تاتو توسط افراد غیر حرفه ای منتشر شده است. اثرات آلرژیک یا سمی در ریمور‌ها و همچنین آسیب بدنی ناشی از استفاده از دستگاه لیزر توسط افراد غیر حرفه‌ای می‌تواند جز عوارض اصلی حذف تاتو شناخته شود. در نتیجه مهمترین نکته در هر دو روش انتخاب فرد متخصص است.

نتیجه گیری

بهترین روش‌هایی که امروز برای پاک کردن تاتو ابرو استفاده می‌شوند استفاده از لیزر و ریموور است. شاید درمورد روش‌های دیگری مثل انواع روش‌های پاک کردن تاتو در منزل هم چیزی شنیده باشید اما بارها ناکارآمدی این روش‌ها اثبات شده است. که ما هم در مقاله‌ای جدا به طور مفصل به این موضوع پرداخته‌ایم.

پاک کردن تاتو بدون عارضه نیست. اما اگر این کار توسط افراد متخصص انجام شود عوارض ریموو تاتو ابرو موقتی و بسیار ناچیز است. دقت داشته باشید که برای انجام خدمات با هزینه‌های کمتر زیبایی صورت خود را فدای افراد غیرمتخصص نکنید. در پایان از شما درخواست داریم تجربیات خود و یا دوستانتان را در مورد عوارض ریمو برایمان بنویسید تا با نمایش آن در انتهای این صفحه به دیگر دوستان کمک کنیم.

سوالات پرتکرار

بهترین روش پاک کردن تاتو ابرو چیست؟

روش‌های مختلفی برای پاک کردن تاتو وجود دارد. اما طبق بررسی‌های علمی انجام شده و نظرات افرادی که تاتوی خود را با روش‌های گوناگون پاک کرده‌اند، به‌طور کلی لیزر بهترین روش ریموو انواع تاتو است.

بعد از ریموو ابرو هایم قرمز شده، چه کار کنم که این قرمزی از بین برود؟

قرمز شدن ابرو بعد از استفاده از مواد ریموور طبیعی است. و با استفاده از کرم‌هایی که متخصص برای شما تجویز کرده بعد از مدتی از بین می‌رود.

از مواد ریموور نتیجه نگرفته‌ام، آیا می‌توانم از لیزر برای پاک کردن ابروهایم استفاده کنم؟

در حالت کلی مانعی ندارد، اما اگر پوستتان دچار عارضه شده بهتر است ابتدا با پزشک مشورت کنید و این موضوع را با او درمیان بگذارید.

چرا بعد از لیزر تاتو ابروهایم پوسته پوسته شده؟

پوسته پوسته شدن ابروها بعد از لیزر نشان می‌دهد که تاتو ابروها در حال پاک شدن هستند. سعی کنید به این پوسته‌ها به هیچ وجه دست نزنید و آن‌ها را نکنید تا پوستتان زخم نشود و عفونت نکند.

111 دیدگاه دربارهٔ «عوارض ریموو ابرو»

 1. سلام با لیزر ریمو ابرو کردم چهار روز پیش زخمش خوب شده جای تتو قرمزه با چی از بین می‌ره ؟ایا طبیعیه یا پوستم سوخته؟

  0
  0
  پاسخ
 2. سلام منم ۵ روزه ریموو خط چشم ابرو با مواد بایوتیک انجام دادم هر روز ورم بیشتر با درد دارم کی به نظرتون ورمم کمتر میشه خدایی خیلی زیاد اذیت هستم کمپرس هم میزارم ولی هیچی عین کسایی که سرش رفته تو کندو زنبور ورم چشم دارم کپسول هم دارم میخورم

  0
  0
  پاسخ
 3. سلام بر همگی من فیبروز انجام دادم متاسفانه خیلی سیاه شده بود انگار سایه زده بودم بعداز یک سال 3 جلسه ریموبا لیزر انجام دادم ولی بیش از اندازه قرمز مایل به صورتی شددوباره 3 ماه پیش ریمو با مواد انجام دادم ولی قرمزیش 10 برابرشده پماد ترمیم زدمولی نتیجه نگرفتم ترو خدا منو راهنمایی کنید خیلی عصبی شدم

  0
  0
  پاسخ
  • سلام عزیزم .من قاب وسایه زدم ولی بایه جلسه ریموو کردم.
   بعضیا برا خاطر هزینه اضافی بگیرن میندازن چندجلسه ولی نتیجه دلخواه هم گرفته نمیشه

   0
   1
   پاسخ
  • سلام من ریموو کار هستم

   قرمزی بعد ریموو از سه ماه تا شش ماه طول میکشه و کاملا طبیعی هست باید صبور باشید ولی اگر براتون سخته برید براتون آنزیم تراپی ( رفع قرمزی انجام بدن )

   0
   1
   پاسخ
   • سلام الان ۴ ماه از آخرین جلسه ریموو ابروهام گذشته ولی پوستم سفیدشده و تتو پاک نشده
    ۳ جلسه ریموو کردم لطفا راهنماییم کنید

    0
    0
    پاسخ
   • سلام عزیزم من دیشب ریمو ابرو انجام دادم ولی انگار پررنگتر شده بهم گفت بلا فاصله بعد ار ریمو از ترمیم کننده ب مدت ۵ روز استفاده کنم بعد از اون از زینک.این درسته؟

    0
    0
    پاسخ
  • سلام عزیزم شما از پماد ضد قرمزی به مدت یکهفته الی ۱۰ روز به اندازه یک دونه برنج روی هردو ابرو بزنید و مدت زمانش نسبت به کم و زیادی قرمزی داره که از پماد استفاده کنید

   0
   0
   پاسخ
 4. سلام منم ریموو انجام دادم دوجلسه با لیزرو دوجلسه هم باموادبعدش ابروهام اسکارشدرفتم برام فلینگزکرد خیلی عمیق الانم که تقریبا از آخرین ریموو میگذره بازم گود وبلند شده تو ابروهام تصمیم گرفتم برم کاشت انجام بدم ب نظرتون خوبه؟؟
  بهم گفته تو پوستت حساس بوده وکلاژن سازی نمیکنه براهمین اینطوری شده والا نمیدونم چی بگم خیلی پشیمونم از کارم

  0
  0
  پاسخ
 5. سلام من تتو دارم کم رنگ شده میخواستم برم ریمو کنم اومدم نظرات رو خوندم و کمی تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که من گوه بخورم به ابروهام دست بزنم

  5
  0
  پاسخ
  • ???????????????????? دست نزن به ابروها ،من یه هاشور کوچیک‌روی تاج‌ابروم‌بود رفتم ریموو کردم،ابروم گود شده ،موهایم ریخته،الان ۷ ماهه دیگه رشد نمیکنه،قرمزی هم‌انداخته در ضمن

   0
   0
   پاسخ
   • سلام دوستان منم از ۱۳ اردیبهشت ریموو ابرو بامواد انجام دادم الانم ک زخمام ریخته چشم سمت راستم خیلی ورم داره کرم ترمیم کننده میموزای سی گل میزنم پولم ندارم تورو خدا راهنمایی کنین چشمم چیزی نمیشه؟ آیا بعداز ریختن زخمها هم باید آنتی بیوتیک بخورم؟ چون قرص آناهیل هم خوردم وای خیلی اعصابم بهم ریخته خانوما ماهمدیگه رو درک میکنیم تورو خدا راهنماییم کنین دارم دیوونه میشم یا خدا چرا من رفتم اینکارو کردم????????

    1
    1
    پاسخ
  • سلام دوست عزیز تصمیم درست رو شما گرفتین هرگز چنین کاری رو نکنیدچرا که بنده این کار رو کرده ام وسخت پشیمانم و ابرو هام گوشت اضافه اوردن زیبایی که نداشتم هیچ درد سرم هم بیشتر شده

   0
   0
   پاسخ
 6. سلام
  من الان بیست روزه جلسه دوم ریموو با مواد رو انجام دادم که کادر ابروم به شدت قرمزه از پماد ترمیم کننده استفاده میکنم. آیا قرمزی میرن یا میمونه؟

  0
  0
  پاسخ
 7. سلام ، من ۵ جلسه ریمو ابرو انجام دادم ، بعضی جاها پاک شده ولی از اونجایی که حاشیه ابروم پررنگ هستش هنوز کامل پاک نشده ، در ضمن موهای یکی از ابروهام هم خیلی ریخته و موهای اون یکی ابروم هم بیشترش سفید شده ، میخواستم بپرسم موهای ریخته شده در میاد یا نه ، و اینکه انتهای یکی از ابروهام به صورت گود شده دراومده باید چیکار کنم ، میشه لطفاً راهنمایی کنید

  1
  0
  پاسخ
 8. سلام من خط چشم تتو کردم، گوشه ی چشمم رنگ پخش شده بود، بعد همون قسمتو با ریموور پاک کردن، ولی الان بعد گذشت ۴ روز همون قسمت انگار سفید شده ( انگار همون مواد زیر پوستم جمع شده) نمیدونم باید چیکار کنم
  میشه راهنمایی بفرمایید

  0
  0
  پاسخ
 9. سلام من هم تازه ریمو ابرو کردم از طریقه ریمو کامریکایی شب اول چشمام خیلی ورم داشت ولی امروز که شش روز گذشته ورم چشم‌هام خیلی کم شده فقط یکی از چشمام یکم زیر چشمم ورم داره و فعلا زخم هستش تا هفت هشت روز زخم ها به مرور ریخته میشه و با ترمیم کننده باید روند کارم رو ادامه بدهم تا ببینیم چقدر پاک شده
  اما بنظر من اگر رنگ ابرو تون خیلی اذیتتون نمیکنه الکی خودتون رو به دردسر ریمو ندارید

  1
  0
  پاسخ
  • سلام عزیزم
   از ریمور گلوری استفاده میکردی
   نه درد داره نه آسیب به پوست داره
   نه دوره نقاهت نه نیاز به پماد ترمیم کننده
   گلوری داره جای همه‌ی ریمورهای آسیب زننده رو میگیره ♥️
   امیدوارم که الان ابروهات قرمز نشده باشه

   0
   0
   پاسخ
 10. سلام عزیران وقتتون بخیر من دوبار لیزر کردم پاک نشد قرمز شد الان 10 روز هست ریموو با مواد انجام دادم صورتیش 10 برابر شده خیلی عصبی شدم لطفا راهنماییم کنید

  0
  0
  پاسخ
 11. سلام عزیزان من دوبار لیزر کردم پاک البته بعد قرمز و صورتی شد الان 10 روز هست ریموو با مواد انجام دادم قرمزیش 10 برابر شده خیلی عصبی شدم چیکار کنم

  0
  0
  پاسخ
 12. سلام منم میخوام ابروهام که فیبروزریمو کنم . نمیدونم لیزر کنم یابا مواد این کار را کنم لطفا هرکس میتونه راهنمایی کنه

  0
  0
  پاسخ
  • من لیزر انجام دادم پوستم نارنجی شد تا یکسال هم از بین نرفت دوباره مجبور شدم برم تاتو کنم که حداقل نارنجی نباشه

   0
   0
   پاسخ
  • تیره است لیزر کن وگرنه لیزر روی رنگای روشن تاثیر نداره
   البته در اینصورتم پخشی رنگ میده که به مرور از بین میره
   ریموور برای هر طیف رنگی خوبه ولی زمان بره و مراقبت نیاز داره
   احتمال داره بعد از دوره اول رنگت تیره ترم بشه چون رنگارو از پایین ساکشن میکنه میاره بالا ولی از مضرات رسوب فلزات سنگین در کلیه در امانی☺️

   0
   0
   پاسخ
  • سلام بعد لز ۶ ماه از فببروز با مواد تک جلسه ای رژوی جواب میگیرین ک نهایتا اگه لکه از کادر ابرو موند اونم پاک میشه

   0
   0
   پاسخ
 13. سلام
  من خودم رفتم ریموو ابرو با مواد چندروزه خوب شدم ولی مادرم هنوز ابروی سمت چپش زخمش خوب نشده و حالت عفونت داره باید چیکار کنم

  0
  0
  پاسخ
  • تتراسایکلین پمادشو بگیرهرروز روزی دو الی سه بار بزار روش من خودمم ریمو کردم اونو زدم فورن عفونت و زخمش خوب شد بعدم ترمیم کننده زدم

   0
   0
   پاسخ
 14. سلام.من ریموو رو بالیزر انجام دادم.ولی به حدی ورم کرد که احساس میکردم بالای چشمام یه تخم مرغ هست.این حد از ورم طبیعیه؟

  0
  0
  پاسخ
  • منم بعداز ریموو گلکم ورم داشت رفت دکتر آنتی هیستامین داد و پماد چشمی بعد از دوسه روز خوب خوب شدم.

   0
   0
   پاسخ
    • شما اگه قیافه منو ببنید همین کارو میکنید جلومو نمیبینم انقد ک ورم کردم عفونت گرفتم سوزش گوش و ابرو

     0
     0
     پاسخ
     • سارا جون من جای دیگه انجام دادم ولی صورتم وحشتناک شده چشمام انگار زنبور گزیده ورم شدید که چشمام بسته شده شما بالاخره چیکار کردین؟ خوب شدین

      0
      0
   • کار مریم حمزه ای و گروهش افتضاحه میکرو تابه تا با رنگ سیاه برای من زده که بعد ۴ سال هنوز پاک نشده وقتی بهشون گفتم منو بلاک کردن دیگه جواب ندادن

    0
    0
    پاسخ
     • دوست عزیزم
      لطفا پیشنهاد غیرتخصصی به دوستان ندید.
      فقط استفاده از ترمیم کننده کافی ست،استفاده از هر گونه پمادی باعث عفونت میشود.
      مهشید آرتیست آکادمی ریموو بایوتیک

      0
      0
   • منم پارسال سالن مریم حمزه ایی زدم پخش رنگ داد مجبور شدم ریمو کنم الان نگرانم ک گود نشه ابروم

    0
    0
    پاسخ
    • ینی چیکار کردین اونجا ؟؟؟پخش رنگ چی هست،،من ریمو انجام دادم.هنو ده روزه خیلی قرمزه خیلی خیلی

     0
     0
     پاسخ
     • سلام من ریمو ابرو انجام دادم نه گوشت اضافه آورده نه گودی بچه ها نترسید ولی قرمزی وخارج داره نمی دونم حساسیت به ترمیم کننده دارم یا داره خوب میشه لطفا راهنمایی کنیدبهداز چه مدت جای ریمو گوشت اضافه میاره

      0
      0
    • برای اینکه ابروهات گود نشه
     از ریمور گلوری استفاده کن
     دلسوزانه بهت میگم هیچ هیچ آسیبی بهت نمیزنه

     0
     0
     پاسخ
    • ترا خدا نکنید این کارها رو ، اینها موادشان استاندار نیست ، علم و دانش ندارن یک سری بی سواد ، چطور خودتان رو می برید زیر دست اینها ، فقط پول پول پول تو ایران
     آرزوی بهبودی دارم برایتان

     0
     0
     پاسخ
 15. سلام…من ریمو ابرو با ریموور انجام دادم و در حین خوب شدن جای زخم فراموش کردم ترمیم کننده استفاده کنم و الان دم ابروهام بصورت خطی ضخیم گودی افتاده، الان باید چکار کنم؟
  در ضمن با خوندن مقاله شما تصمیم‌گرفتم جلسه دوم رو نرم و برم پیش متخصص و لیزر کنم…
  ممنون از اطلاعات خوبتون و ممنون میشم جواب سئوالم رو بدید

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر برای برطرف کردن جای گودی هم بهتره توسط پزشک ویزیت بشین، خوشحالیم که این نوشتار مورد توجه‌اتون قرار گرفته

   0
   0
   پاسخ
  • سلام،من کارریموابروباموادروانجام دادم واقعاراضی بودم واصلاهم گودنشدابروهام، اول کاربرام بی حسی زدولی درحین کاربی حسی استفاده نکردودردم خیلی کم داشتم، زخم ابروهاوقرمزشدن آن بخاطراستفاده از موادریموست که بااستفاده ازپومادآچشمی وکرم ترمیم کننده،مرتب درروی ابروها،زخمها شروع به ریختن میکنه وپوسته پوسته میشه وقرمزی ابروهاازبین میرود،البته وقتی که ابروهاروریمومیکنیم تا۳روزنبایدآب به صورتمون بزنیم وازشستن سرهم باید خودداری کنیم،چون باعث عفونت ابروها میشه،تواین ۳روزبرای تمیزکردن صورت بایداز دستمال مرطوب صورت استفاده کنیم

   0
   0
   پاسخ
 16. ریمو کردن با مواد که هم خیلی درد زیاد و ورم زیاد داره بنظره من هر مدلی هس ابروتون باهش سر کنید ارزش نداره من خیلی درد کشیدم بعدش

  0
  0
  پاسخ
 17. ايا بعد ريمو ابرو ميريزه من ١هفته ريمو كردم دم ابروهام ك زخمش بلند شده حس ميكنم اصلا مو نيست

  0
  0
  پاسخ
 18. در صورت انجام روش نامناسب برای پاک کردن ابرو اگر دچار گوشت اصافه وتورفتگی شدید باید چه کار کنیم وآیا امکان انجام دوباره میکرو بعداز 6 ماه روی ابرو هست

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، اگر عوارض رخ نده و به شکل مناسب و توسط متخصص انجام بشه پاک شدن تاتو بدون آسیب پوستی هست. پیشنهاد ما این هست که به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید و توسط لیزر حذف کنید.

   1
   0
   پاسخ
   • دستگاه لیزر هر طیف رنگی رو تشخیص نمیده و از بین نمیبره مثلا تاتویی که رنگ قرمز یا بنفش و یا نارنجی داره و همچنین کسایی که براشون با رنگ های اسکین و بژ کار شده نمیتونن لیزر انجام بدن چون این رنگ ها درشت مولکول هستند و لیزر فقط رنگ رو زیر پوست میسوزونه و از بین نمیره.لیزر فقط رنگ های تیره و خالص رو پاک میکنه اونم فقط در صورتی که پیگمنتر در رنگ تیره شما از ترکیب رنگ دیگه ای استفاده نکرده باشه.
    همچنین در لیزر خروج رنگ از طریق ادرار تعریق و لنف خارج میشه که این یعنی سرب در تمام بدن شما از طریق خون جریان داره تا خارج بشه که عمده تاثیرش روی کبد هست.در نتیجه ریموو با متخصص ایمن تر و بهتر هست.با آگاهی قدم در یک راهی بردارید

    0
    0
    پاسخ
    • آفرین برشما که تخصصی پاسخ دادید. در لیزر رنگ دفن می شود و بیرون نمیاد.. در صورتی که در ریموو با مواد ما رنگ را خارج می کنیم. حتی رویش موهاای ابرو بهتر صورت میگیرد چرا که سرب داخل رنگ بیرون آمده.. عرض کردم تخصصی باید انجام بشه.

     0
     0
     پاسخ
    • دقیقا همینطور هست هست که شما میگید من لیزر کردم یه رنگ نارنجی رو پوستم موند که دوباره مجبور شدم برم تاتو کنم

     0
     0
     پاسخ
   • سلام بر همه… من ریموکارم و تخصصم پاک کردن ابرو و خط چشم … در کار ریموو با مواد، بایستی بهترین مواد استفاده بشه…اگر کار اصولی و تخصصی انجام بشه هیچ وقت شامل عارضه نمی شود شاید فقط قرمزی که اونم طبیعیه…مگر اینکه فرد از قبل مشکلی داشته و عنوان نکرده…

    0
    0
    پاسخ
    • سفیدی بجا مونده از تتو بعد از ریموو با مواد چه کنیم از بین بره دکتر مراجعه کردم کفت پیسی دایمی گرفتی

     0
     0
     پاسخ
    • عزیزم و دقیقا دو هفتس ریمو کردم و مرتب هم ترمیم کننده دارم میزنم (سنگین و روزی 5 بار) میبینم ک جاش قرمز شده
     ب نظرتون از بین میره یا دیگه مونده روی صورتم؟؟

     0
     0
     پاسخ
    • سلام ببخشید من ۵ روزه ابروهامو رییمو کردم از روز سوم تا حالا هرروز به ورم چشمام اضافه میشه طوری که الان به سختی میتونم چشمامو باز کنم چکار باید انجام بدم ؟؟

     0
     0
     پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد آرا: 4

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.