مراقبت هاي بعد از پاك كردن تاتو با ليزر

مراقبت‌هاي بعد از پاك كردن تاتو با ليزر را دست کم نگیرید. اینکه تکنسین حذف تاتو با استفاده از لیزر شروع به حذف تاتوی شما می‌کند، آخرین مرحله نیست. مراقبت‌های بعد از لیزر کیوسوییچ قرمزی، تورم، تاول و خارش پوست را کنترل خواهد کرد. همچنین جهت مشاوره و انجام لیزر کیوسوییچ در شیراز می‌توانید روی لینک کلیک کنید.

انجام مراقبت‌های بعد از لیزر تاتو، باعث حذف تاتو به بهترین شکل می‌شود. در اینجا ما بایدها و نبایدهای مراقبت بعد از لیزر تاتو را شرح می‌دهیم. با رعایت این نکات به‌صورت مستمر در هر جلسه، مطمئن باشید که تاتو بدون هیچ عوارضی از بین خواهد رفت.

دستورالعمل ها و مراقبت های بعد از لیزر کیوسوئیچ

مراقبت هاي بعد از پاك كردن تاتو با ليزر

مراقبت تا سه روز بعد از لیزر تاتو:

 • از شستشوی محل لیزر شده خودداری کنید
 • در ساعات اولیه با استفاده از کمپرس آب یخ از ایجاد التهاب جلوگیری کنید
 • در روز اول از پماد زینک اکساید بعد از لیزر تاتو استفاده کنید. پماد موضعی زینک اکساید برای درمان قرمزی، سوزش، خارش و حساسیت های خفیف پوست مورد استفاده قرار میگیرد. توجه کنید مراقبت های بعد از لیزر تاتو ابرو نیز به همین شکل است.
 • روز دوم و سوم از پمادهای آنتی بیوتیک مثل موپیروسین و یا تتراسایکلین بعد از لیزر تاتو استفاده کنید. این پمادها در پیشگیری از عفونت های پوستی بسیار موثر هستند.
 • به دلیل تاثیرات منفی آفتاب پس از لیزر، استفاده از کرم ضد آفتاب با +SPF25 نیز بسیار مهم است.

مراقبت تا یک ماه بعد از لیزر تاتو:

 • از روز چهارم برای بازسازی پوست از کرم های ترمیم کننده استفاده کنید. در ادامه بهترین کرم ترمیم کننده بعد از لیزر تاتو را معرفی میکنیم.
 • سعی کنید محل تاتو شده را زیر فشار مستقیم آب قرار ندهید. چراکه قرار گرفتن در معرض فشار آب امکان ابتلا به عفونت را افزایش می‌دهد.
 • از محل تاتو شده در مقابل نور خورشید محافظت کنید.

بعد از لیزر تاتو چه پمادی بزنم؟

شاید برای شما هم سوال باشد بعد از لیزر تاتو چه پمادی بزنم؟ از آنجایی که لیزر کیوسوییچ اسکار به جای نمی گذارد نیاز به ترمیم کننده های قوی نیست. ترمیم کننده ها برای بهبود سریع پوست در بعضی موارد که پوست واکنش نشان داده است مناسب است. حتما در تهیه پماد ترمیم کننده با پزشک خود مشورت کنید. پماد های ساخت ایران نیز از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و نیاز شما را برطرف میکنند.

بهترین کرم ترمیم کننده بعد از لیزر تاتو چیست؟

ما بهترین کرم های ترمیم کننده بعد از لیزر تاتو در بازه ی قیمتی مختلف را به شما معرفی میکنیم: (قیمت های بهار هزار و چهارصد و دو)

 • پماد ترمیم‌کننده بایودرما، ۴۰ میلی گرم قیمت تقریبی 780 هزار تومان. 
 • کرم ترمیم‌کننده اریکه، ۳۰ میلی گرم قیمت تقریبی 260 هزار تومان.
 • کرم بازسازی‌کننده پوست مدیلن، ۳۰ میلی گرم قیمت تقریبی 116 هزار تومان.

مراقبت هاي بعد از پاك كردن تاتو ابرو با ليزر

مراقبت بعد از لیزر ابرو بسیار ساده است؛ در ابتدا از ابروی خود در مقابل آفتاب محافظت کنید و تا چند روز محل ابرو و اطراف آن را خشک نگه دارید. ممکن است روی پوست خود التهاب و تاولهای سطحی ببینید. نگران نباشید طی چند روز برطرف خواهد شد. مهم‌ترین نکته قرمزی بعد از لیزر تاتو است، که در ادامه به‌طور مفصل در مورد آن صحبت می‌کنیم.

برای رفع قرمزی ابرو بعد از لیزر تاتو عجله نکنید

قرمزی بعد از لیزر کیوسوییچ به علت التهاب پوست است. و اصلا جای نگرانی ندارد و بعد از چند روز از بین میرود. به این نکته ی مهم توجه کنید که قرمزی پوست یکی از عوارض شایع ریمو تاتو است. و قرمزی بعد از لیزر کیوسوئیچ کاملا طبیعی است و به سرعت از بین می رود. یکی از مهمترین دلایل انتخاب لیزر تاتو به جای ریمو تاتو بر جای نگذاشتن قرمزی بعد از لیزر تاتو است.

قرمزی پوست بعد از لیزر تاتو، پوسته پوسته شدن و تاول پوست بعد از لیزر تاتو کاملا عادی و طبیعی است. پوست برخی از افراد حساس‌تر است و بعد از لیزر دچار قرمزی و تورم و یا تاول میشود و نهایتا تا دو هفته روی پوست شما باقی میمانند. اگر قرمزی پوست شما بیشتر از دو هفته طول کشید، به این معناست که حتما مشکلی پیش آمده است و بهتر با پزشک مشورت کنید.

هفت توصيه مهم مراقبت هاي بعد از پاك كردن تاتو با ليزر

توجه و انجام مراقبت‌های بعد از پاک کردن تاتو، به فرآیند حذف بهتر و سریع‌تر جوهر و ترمیم پوست کمک زیادی می‌کند. همچنین از عفونت پوست جلوگیری به عمل می‌آورد.

1-سعی کنید ناحیه ای که تاتو لیزر شده را تا حد ممکن خشک و تمیز نگه دارید.

ناحیه لیزر شده را خشک و تمیز نگه دارید

هر چه جای زخم را خشک‌تر نگه دارید، احتمال عفونت کم‌تر می‌شود و زخم سریع‌تر بهبودی پیدا می‌کند. خیس ماندن محل لیزر شده، زخم را مثل روز اول نگه می‌دارد و کمکی به درمان زخم نمی‌کند. خشک و تمیز ماندن محل لیزر شده یکی از نکات مهم مراقبت‌های بعد از لیزر تتو است.

2- تاول بعد از لیزر کیوسوییچ

به‌ندرت پیش می‌آید که بعد از لیزر کیوسوییچ روی پوست شما تاول به وجود بیاید. به تاول‌های روی پوست دست نزنید. هرگونه زخم می‌تواند باعث ایجاد عفونت شود. توصیه می‌شود برای جلوگیری از عفونت، در روزهای اول بعد از لیزر تتو از پمادهای آنتی بیوتیک استفاده شود. همچنین این پماد باعث کاهش خارش می‌شود.

3- در ساعات اولیه بعد از لیزر تاتو، از ورزش شدید، مصرف الکل و سیگار خودداری کنید.

بهتر است از ورزش‌های شدید بعد از لیزر تاتو دوری کنید. ورزش شدید باعث افزایش گردش خون بدن می‌شود. درنتیجه باعث تاول و تورم بیش از حد می‌شود. مصرف الکل و سیگار باعث کم‌آبی می‌شود. سیگار باعث کم شدن اکسیژن می‌شود و کاهش شدید فشارخون می‌شود. همه‌ی اینها در نهایت علت تأخیر در روند بهبودی است.

4-از کرم‌های آرایشی در روزهای بعد از لیزر تاتو استفاده نکنید.

برای درمان هرچه سریع‌تر تورم بعد از لیزر تاتو، بهتر است از کرم‌های درمانی به جای کرم‌های زیبایی استفاده کنید. استفاده‌ی زیاد از کرم‌های زیبایی در حالت عادی هم ضررهای زیادی به پوست شما وارد می‌کند.

5- برنزه شدن را به زمان دیگری موکول کنید.

لیزر تاتو به‌صورت طبیعی به سطح پوست شما آسیب وارد می‌کند. ناحیه‌ی لیزر شده پوست شما به ۴ هفته زمان نیاز دارد تا بتواند به‌طور کامل‌ترمیم شود. ضروری است که در این مدت از نور خورشید و حتی گرما که باعث تحریک پوست می‌شود به دور باشید. استفاده از پماد زینک اکساید در روند بهبودی مؤثر است.

بعد از لیزر تاتو از نور آفتاب دوری کنید

6- تا جلسه بعدی لیزر هیچ روش دیگری را امتحان نکنید.

برای کامل کردن جلسات لیزر تاتو باید صبور باشید. روش‌های دیگری را همزمان با درمان لیزر امتحان نکنید. در بعضی از موارد مراجعه‌کنندگان مراقبت‌های بعد از پاک کردن تاتو ابرو را نادیده می‌گیرند و همزمان با جلسات لیزر روش ریمو ابرو را امتحان می‌کنند که بسیار خطرناک است.

7- بعد از لیزر تتو آب بیشتری بنوشید.

اگر می‌خواهید پوست شما زودتر به بهبودی برسد و نتیجه‌ی بهتری از لیزر کسب کنید، توصیه می‌شود آب زیادی مصرف کنید. آبرسانی به ترمیم سریع‌تر پوست شما کمک می‌کند. آبرسانی باعث می‌شود رنگدانه‌های جوهر سریع‌تر تجزیه شوند.  همچنین بر اساس اطلاعات وبسایت معتبر Laser ALL نوشیدن آب سبب دفع بهتر سموم و بهبود سیستم ایمنی بدن شما جهت عدم ابتلا به عفونت در این زمان می‌گردد.

آیا جای پاک کردن تاتو با لیزر بر روی پوست می‌ماند؟

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که پس از استفاده از لیزر جهت ریموو تاتو مطرح می شود این است که آیا جای لیزر تاتو باقی می‌ماند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که در صورت مراجعه به مراکز تخصصی و انجام صحیح این فرآیند، پس از پاک کردن تاتو با لیزر شاهد مواردی همچون قرمزی، سوختگی و تیرگی در طولانی مدت نخواهید بود. 

تقریبا می‌توان اینگونه بیان کرد که هیچ راهی موثرتر و ایمن‌تر از لیزر برای پاک کردن جوهر تاتو از نقاط مختلف بدن وجود ندارد. نحوه عملکرد لیزر به گونه ای است که با شکستن ذرات جوهر در پوست و تحریک غدد لنفاوی سبب محو شدن تاتو و تجزیه شدن رنگدانه‌ها می‌گردد. 

نتیجه گیری

مراقبت هاي بعد از پاك كردن تاتو با ليزر به تسریع روند بهبودی کمک زیادی میکند. در این مقاله به نکات زیادی در مورد مراقبت های بعد از لیزر کیوسوئیچ اشاره شد. مهم‌ترین عاملی که باعث تشدید قرمزی و التهاب پوست می‌شود و باید از آن دوری کنید نور خورشید است. رعایت تمام نکات بالا باعث میشود، هیچ مشکلی در لیزر تاتو برای شما به‌وجود نیاید و به خوبی جوهر تاتو از بین برود.

در پایان از شما درخواست می‌کنیم در صورتی که از این خدمات برای از بین بردن جای خالکوبی خود استفاده کرده‌اید تجربیات خود را توسط بخش نظرات(پایان صفحه) با ما به اشتراک بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

سوالات پرتکرار 

قرمزی بعد از لیزر ابرو از بین می رود؟

قرمزی بعد از لیزر ابرو ناشی از التهاب پوست است و بعد از چند روز کاملا از بین می رود.

آیا سفید شدن ابرو بعد از لیزر طبیعی است؟

به هیچ وجه بابت سفید شدن ابرو بعد از لیزر نگران نباشید. حداکثر بعد از سه روز رنگ ابروها به رنگ طبیعی باز میگردد.لیزر کیوسوئیچ رنگ دانه های موهای ابرو را از بین می برد. در نتیجه موهای ابرو به صورت کاملا موقت سفید می شوند.

آیا لیزر تاتو برای موهای ابرو ضرر دارد؟

خیر، لیزر کیوسوییچ هیچ تاثیری بر روی فولیکول های مو ندارد. و تجربه ی استفاده کنندگان از لیزر کیوسوییچ نیز این ادعا را تایید کرده است.

جای لیزر تاتو کی خوب میشود ؟

پوسته پوسته شدن جای لیزر تاتو و التهاب آن بین یک تا دو هفته پس از لیزر بهبود می‌یابد.

140 دیدگاه دربارهٔ «مراقبت هاي بعد از پاك كردن تاتو با ليزر»

 1. سلام ببخشید من امروز تتو رو ساعد دستم زدم پشیمون شدم،گفتن ۳ روز بعد میتونم با لیزر پاک کنم،درسته یا باید ۱ ماه وایسم بعد با لیزر پاک کنم؟و اینکه جاش کامل پاک میشه؟روی اسکار زدم

  0
  0
  پاسخ
 2. سلام من امروز جلسه اوله ک تتوی رو ساعد دستم رو لیزر کردم خیلی زیاد درد و سوزش دارم و خون میاد ازش خیلی میترسم عادیه؟ باید چیکار کنم؟

  0
  0
  پاسخ
 3. سلام من یک ماهه لیزر ابرو انجام دادم ابروهام کاملا قرمزه انگار رنگ سیاه تبدیل به رنگ قرمز،شده نمیدونم چیکار کنم

  0
  0
  پاسخ
 4. سلام من رو ساعد دستم تتو دارم حالا سه جلسه رفتم لیزر کردم ولی هیچ تغییری نکرده کم رنگ هم نشده واقعا موندم چیکار کنم آیا طبیعی هست پاک میشه یا ن چند جلسه باید برم

  0
  0
  پاسخ
 5. سلام پسرم دوهفته دستشو تتو زده بعد از چند روز میتونه لیزر کنه وپاکش کنیم چون با تتو مخالف هستیم وحالا میخوایم پاکش کنیم ؛آیا با لیزر کیوسوییج رد تتو نمیمونه؟

  0
  0
  پاسخ
 6. سلام.من الان بعدازجلسه سومم جای زخمم انگارگوشت اضافه داره.الان یک ماه هست همین جورمونده.خارش هم داره.بایدچیکارکنم

  4
  0
  پاسخ
  • سلام‌دوست عزیز من هم همین مشکل دارم داکتر رفتم خوب نشد لطفا اگر کدام راه حل پیدا کردین به من هم همینجا نوشته کنید????

   0
   0
   پاسخ
 7. سلام من دستمو لیزر کردم بعد دکتر پماد تیامینولون ان ان داد الان دوهفته میشه رنگش کمترشده ولی زخمه هنوز جا لیزر گود شده رفته پایین هردفعه ک پمادو میزنم زخمی که خشک شده کلا میکنه بازم گوشت میره پایینتر؟چیکارکنم؟

  0
  0
  پاسخ
 8. سلام من ۳روزه تاتو ابرو لیزر کیو انجام دادم درد خیلی داشتم و تورم خصوصاچشم چپم ایا الان دوش بگیرم تترا رو قط کنم و پماد ترمیم رو شروع کنم و اینکه ایا جلسه بعد هم همین قدر درد دارم
  ممنون ازجوابتون

  0
  0
  پاسخ
 9. سلام ببخشید من تتو داشتم جلسه اولو پشت سر گذاشتم یه تیکه کلا از رنگش کنده شده رگه های قرمز هست اینا چیه؟ همیشه میمونه یا نه

  0
  3
  پاسخ
 10. سلام
  من بعداز۱۵روزبوتاکس، رفتم جلسه۲
  لیزرابرو،پشت پلکم مخصوصا زیرچشم بعداز۳روز هنوزخیلی ورم داره مثل تاول شده دلیلش چیه

  0
  0
  پاسخ
 11. ۱۰ فروردین برای ریمو تتو ابرو مراجعه کردم کمی خونریزی داشت تورم شدید ولی با دستور العملهایی که گفتند مثلا قرص آناهیل که برای ترمیم زخم هست و پماد عسل که خود کلینیک داد و بعد از ۲۴ ساعت حمام رفتم کلی بهتر شد و حدود ۳۰ الی ۴۰ درصد هم تتو کمرنگ شد و امروز جلسه دوم رو رفتم کمپرس یخ گذاشتم اصلا ورم نکرد ولی باید صبر کرد و جلسات رو رفت کار های مربوط به پوست خیلی زمان میبره در ضمن جلسه اول موهای ابروم سفید شد بعد از چند روز به حالت اول برگشت و اینکه این جلسه فقط چند تار ابرو سفید شد.

  6
  2
  پاسخ
 12. سلام وقت بخیر
  برادرمن جلسه اول پاک کردن تتو با لیزر کیوسوییچ رو انجام داده ولی هیچ تغییری نکرده. حتی پوستشم نسوخته. اصلا انگار نه انگار…
  ینی الان پاک نمیشه دیگه؟؟
  یا طبیعیه

  2
  10
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، بله می‌تونید انجام بدین اما باید در مورد بازه‌ی زمانی بعد از آخرین جلسه لیزر با پزشکتون مشورت کنید.

   0
   0
   پاسخ
  • نه منم ابروهام رالیزر کردم کرم که تو مرکز لیزر به ابروهام زدند لایه ی سفیدی روی ابروهام ایجاد کرده که تا امروز ۵ روز میگذره تغیر نکرده وهرجا میرم باید جواب بدم چرا ابروها سفید شدن

   0
   0
   پاسخ
 13. چون ابروم خیلی پهن بود ی قسمتشو لیزر کردم الان خیلی تیره شده ترمیم کننده سی گل استفاده میکنم چکار کنم پاک میشه؟راهنمایی لطفا

  3
  0
  پاسخ
 14. سلام من الان سه جلسه ابرو هام لیزر کرد قبل میکروبلیدینگ کردم فقط دو ماه زدم بعد رفتم لیزر کردم الان جلسه سوم هستم ولی هنوز ابروهام قرمزه و خیلی نگرانم بهم گفتن نمیره

  0
  1
  پاسخ
  • اگر قرمزی رنگ باشه با ۲ الی ۳ جلسه ریموال بامواد میره اگر قرمزی پوستتون باشه اولا باید تامدتها ترمیم کننده بزنید ثانیا با آنزیم تراپی برطرف میشه .نگران نباشید

   0
   0
   پاسخ
 15. سلام وقتتون بخیرمیخواستم ببینم من ۲ساله کاشت ابروانجام دادم بعدازدوسال تاتویی که قبلا زیرکاشتم داشتم امروزرفتم لیزرکردم که پاک بشه آیا باعث میشه به موهایی که کاشتم آسیب برسونه یاریزش پیداکنه

  1
  0
  پاسخ
 16. با سلام.من امروز لیزر ابرو انجام دادم .البته فقط گوشه ابرو که بالاتر تاتو داشت رو لیزر کردم.سؤالم این هست که دکتر به من گفت که فردا میتونم حمام برم.و اینکه بعد از لیزر ترمیم کننده زدند برام و گفتند که روزی چند بار فقط ترمیم کننده استفاده کنم.

  0
  1
  پاسخ
  • سلام خسته نباشید.
   من یک هفته پیش لیزر تاتوی ابرو انجام دادم بعد از لیزرابروهام خونابه وخون می آمد الان زخم ها خشک شده،می بدونم جای زخم ها می مونه یا نه وچکار کنم؟

   0
   0
   پاسخ
   • سلام وقت بخیر
    نگران نباشید، بهتره با مشورت پزشکتون از ترمیم کننده استفاده کنید. عموما لیزر تاتو عوارضی مثل گوشت اضافه و زخم نداره.

    0
    0
    پاسخ
 17. سلام من ابروم رالیز کردم برای پاک کردن تاتو جلسی دوم هستش ولی خیلی قرمز شد یعنی قرمز میمون

  0
  0
  پاسخ
   • سلام وقت بخیر دونیم سال ابرو مو فیبروز زدم خیلی پهن زده بود ترمیم هم نرفتم امروز برام نیدلینگ ریموو کرد خیلی زخم شده چند روز طول میکشه خوب شه ممنون میشم جواب بدید.

    0
    0
    پاسخ
 18. منم بعد لیزر ابرو هم رنگش تیره تر شده هم قسمت بالای ابرم موهاش سفید شده جلسه ای اول بوده امکان داره هم رنگ ابروم تیرگیش بره هم سفیدی

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   نگران نباشید، سفیدی موهای ابرو بعد از چند روز از بین میره، در بعضی مواقع جوهر به لیزر واکنش میده و کمی تیره تر هم به نظر میرسه

   0
   0
   پاسخ
   • سلام وقت بخیرمن سه روزه خط چشمم رولیزرکردم اماتاامروزازپمادزینگ اکسایداستفاده کردم میشه ازالفااستفاده کنم یانه

    1
    0
    پاسخ
   • سلام من خالکوبی رو لیزر کردم فقط ی زره ورم کرد الان همون متن خالکوبی واضح مشخصه پاک نشده چند روز طول میکشه

    0
    0
    پاسخ
  • درود بر شما من دو بار ریمو ابرو کردم دو بار هم کیو سوییچ که یه جلسه دیگه باید برم کیو سوییچ
   اما هنوز جواب خوبی نگرفتم

   0
   2
   پاسخ
 19. سلام وقتتون بخیر چهارجلسه لیزر انجام دادم خداروشکر پاک شدن ابروهام. بعداز چه مدت زمانی میشه فیبروز انجام داد؟حدودا چندوقت لازمه؟ ممنون

  0
  0
  پاسخ
 20. سلام من پیش متخصص پوست جلسه اول لیزر ابرو کردم ودکتر کپسول والاسیکلوویر نوشتن که به مدت ۷روز روزی یه دونه بخورم آیا چنین چیزی درسته؟

  0
  0
  پاسخ
 21. سلام،بعد از جلسه اول لیزر ریموو ابرو، موی ابروم قهوه ای روشن شد،بعد از ۱۶ روز جلسه دوم انجام دادم، کل موهای ابروم سفید شده
  چقد طول میکشه رنگ مو ابروم درست بشه؟

  0
  1
  پاسخ
 22. سلام من امروز تاتوی ابرو انجام دادم اولین جلسه است گفتن ۳ روز اول زینک بزنید و دوهفته ترمیم کننده میتونم زینک رو دو بار درروز استفاده کنم اخه من شاغلم چطور باهاش سرکار برم؟؟
  بعد میتونم روش مداد ابرو بزنم؟؟

  0
  0
  پاسخ
   • سلام میخام تتو دستمو ک یکماه کمتره لیزر کیکسوییچ کنم این رنگدونه هارو بدن کامل دفع میکنه؟ نکنه بمونه تو کبد مشکل بدتر شه

    1
    0
    پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     لیزر کیوسوییچ از سازمان غذا و داروی آمریکا و همینطور وزارت بهداشت ایران تاییدیه داره بنابراین مشکلی نیست، نگران نباشید.

     0
     0
     پاسخ
    • سلام شما تتوی دستتون لیزر کردین؟الان چطوره؟بعد چه مدت از گذشت تتو میتونیم لیزر انجام بدهیم چونکه منم زود پشیمون شدم ممنون اگه جوابمو بدین….

     0
     0
     پاسخ
 23. سلام الان دو جلسه لیزر ابرو انجام دادم،قسمت تاج ابرو و خط بالای ابرو رو لیزر کردم،الانم کل همون قسمتی که لیزر کردم موهاش ریخته و کاملا خالیه،مگه لیزر تتو موها رو هم میسوزونه؟ نکنه ابروهام دیگه در نیاد

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   نگران نباشید لیزر کیوسوییچ از لحاظ علمی هیچ آسیبی به موهای ابرو نمیزنه.

   0
   0
   پاسخ
   • میبخشید پس چرا کل ابرو های همون قسمت رخته،ای کاش خالی تر میشد،ولی کلا ریخته و صاف شده،در حالت عادی برمیگرده یا نیاز داره حتما محلول تقویتی بهش بزنم!؟

    0
    0
    پاسخ
    • سلام من دو بار با فاصله بل مواد ریموو کردم الانم دو هفته هم با لیزر ب شدت خونریزی و‌ورم داشتم الان هم ابروهام سفید و کوتاهه هم قسمت هاییشش کلا مو نداره و خالی دارم تقویتی میزنم بیوتین و سریتا هم با فاصله بین ترمیم کننده میزنم ولی اصلا اونایی ک سوخته تغییر نکردن واقعا فک میکردم همونجور ک میگن بعد از جند روز برگرده

     0
     0
     پاسخ
 24. سلام من دو جلسه لیزر انجام دادم اولش ابروهام مشکی بود ولی بعد از لیزر قرمز شده خیلی خیلی زشت شده ورنگ قرمز بعد از لیزر جلسه دوم هیچ فرقی نکرده وهمین طور قرمز مونده باید ادامه بدم یا نه

  0
  0
  پاسخ
   • سلام من بخاطر لیزر کل ابروهام ریخته دقیقا مثل اونایی که شیمی درمانی میکنن خیلی نگرانم بنظرتون در میاد

    1
    0
    پاسخ
   • سلام.
    من یک جلسه لیزر کیو سوییچ برای حذف ته مانده قرمزی جای تاتو ۵ سال پیش انجام دادم و هیچ تغییری در رنگ باقی مانده ایجاد نشده.
    آیا باید ادامه بدم جلسه بعدی را؟

    1
    0
    پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     قرمزی جای تاتو درمانش لیزر کیوسسویچ نیستش (لیزر کیوسوییچ رنگدانه‌های جوهر تاتو رو از بین میبره) ،‌ با پزشک متخصص پوست و مو مشورت کنید بهتره
     بعضی از مراکز آنزیم تراپی رو برای از بین بردن قرمزی پوست توصیه می‌کنن، این روش هم هنوز نتایجش اثبات نشده

     0
     0
     پاسخ
 25. سلام من یه هفتست تتوی دستمو ریموو کردم تاولها ترکیده جاشون سوراخ سوراخ شده باید چیکار کنم??

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، حتما با پزشکتون تماس بگیرید. به صورت کلی بعد از لیزر تاتو ایجاد التهاب و تاول طبیعی است.

   0
   0
   پاسخ
 26. با سلام
  من تاتو نداشتم اما برای تیرگی پای چشم دکتر کیوسوییچ انحام دادن .شدیدا ورم کرده و کبود شده . ورمی به مساحت چند سانت پای چشمم .این درحالیه که فروردین فیلر تزریق کردن و همین ورم ایجاد شد و الانم همون چشم دوباره ورم شدید و کبودی
  دکتر گردن نمیگیره و میگه مشکل از خودته
  علت این مساله چیه و چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید…

  0
  0
  پاسخ
 27. سلام وقت بخیر دوساعت بعد از ریمو با کیوسوییچ مواد سفیر رنگی ک روی ابرو واطراف چشمم بود پاک شد پماد ویتامین آ د استفاده کردم..آیا مشکلی پیش نمیاد…استفاده از پماد آ د رو ادامه بدم یا قطع کنم…و یا چ توصیه ای میفرمائید؟…متشکرم

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   در مورد اون حالت برفکی مانند پوست خود به خود هم از بین میره، در مورد پماد با مرکز لیزر خودتون مشورت کنید. (متاسفانه نمیتونیم توصیه و یا تجویزی داشته باشیم.)

   0
   0
   پاسخ
 28. سلام
  من ده روز لیزر ابرو انجام دادم وهیچ زخم و تاول نداشتم
  سوالم در مورد مقدار استفاده کرم صد آفتابی هست که هر سه ساعت باید تمدیدش کنم
  به بند انگشت نصف بند انگشت چه مقدار باید بزنم به ابروهام
  چون من وقتی بعداز سه ساعت میخوام شارژ کنم کرم ضد آفتابم رو هنوز آثار کرم یه ساعت قبل روی ابروم هست
  ممنونم که جوابم رو میدین

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر. با توجه به اینکه قدرت لیزرها و نوع پوست افراد متفاوت هست، باید از تکنسین یا پزشکتون بپرسید.

   0
   0
   پاسخ
   • سلام ببخشید من تاتو ابرو هام پاک کردم والان بخاطر موهای ابرو هام زدم بخاطر لیزر الان یه چند روزی ابرو هام خوب شده مجبور شدم روی ابرو ها بامداد ابرو پر کردم مشکلی نداره چون روم نمیشد با این ابرو بی مو بیرون برم

    1
    0
    پاسخ
 29. سلام تقریبا دوهفتس لیزر تااو ابرو انجام دادم زخما همه خوب شدن دوروزه ابروهام خیلی خارش داره از چیه این خارش لطفا بهم توضیح میدین

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر. به علت همون التهابی که بر اثر لیزر ایجاد شده هست. اگر خیلی اذیتتون میکنه به پزشکتون بگید پماد واستون تجویز میکنن.

   0
   0
   پاسخ
 30. سلام وقت بخیر من یک ماه ک تتوی ابرو لیزر کردم و بعد همون جلسه ی اول گفتن پاک شد دقیقا هم پاک شد همون موقع ولی ّعد از یک روز همون فرم ابروم در اومد و رنگ نارنجی؛بنظون یه جلسه دیگه باید برم؟؟

  1
  0
  پاسخ
 31. سلام ، من ۱ هفته س لیزر کردم، چون نمیدونستم تاول های روی دستم رو ۱ ساعت بعد لیزر ترکوندم ، الان احساس میکنم عفونت کرده ، چیکار باید بکنم؟

  0
  0
  پاسخ
  • نگران نباشید از پماد‌هایی که واستون تجویز کردن استفاده کنید. در صورت نگرانی میتونید با پزشک مشورت کنید.

   0
   0
   پاسخ
  • سلام دیروز لیزر تاتو ابرو با کیوسوئیچ انجام دادم
   ولی موهای آبروم سفید شده بالای ابرو خونی و زخم داره چکار کنم.سفیدی تا ی روز دیگه میره؟؟

   0
   0
   پاسخ
 32. سلام قرمزی یا نارنجی ابرو بعداز لیزر کی میره تروخدا جواب بدین تا رنگ پوست بشه چقدر زمان میبره

  0
  0
  پاسخ
  • به مرور زمان از بین میره نگران نباشید. اما اگر روند بهبود رو احساس نمیکنید میتونید به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید.

   0
   0
   پاسخ
 33. سلام من ببست روزه که تتوی ابرومو لیزر کردم ولی رنگش تیره تر شده ،، و یه سوال دیگه ، یه پماد ترکیبی بهم دادن که باید در موقع خاموشی مطلق استفاده کنم دلیلش چیه

  0
  0
  پاسخ
  • سلام
   در جلسه اول بعد از التهاب پوست ممکنه حس کنید تاتو تیره تر شده اما بعد از اینکه التهاب پوست از بین رفت، نتایج رو خواهید دید.
   اگر پماد رو پزشک تجویز کردن واستون استفاده کنید. در غیر اینصورت کمی بیشتر دقت کنید.

   0
   0
   پاسخ
   • سلام.ببخشید بهترین فاصله بین دو جلسه تاتو ابرو چند هفته هست؟ایا قبل از لیزر نیاز به تست هست چون شنیدم که بعضی پوست جواب نمیده حتی ممکنه رنگ تاتو تیره تر هم بشه

    1
    0
    پاسخ
    • سلام وفت بخیر، منابع علمی بهترین زمان رو 28 روز بیان کردن، اما شما با پزشک خودتون مشورت کنید. در خیلی از مراکز تست هم انجام میدهند. یکی از مراقبت های بعد از ریمو ابرو با لیزر همین زمان درست جلسه بعدی هست.

     0
     0
     پاسخ
     • سلام.من تتوم خیلی کمرنگ شده بود و جایی رفتم واسه پاک کردن با لیزر یه قسمتش رو امتحانی واسم انجام دادن اون تیکه در حد مشکی تیره شد.چرا واقعا؟

      0
      0
     • سلام وقت بخیر
      جوهر تاتو واکنش نشون داده به لیزر،
      بعضی از رنگ های جوهر مخصوصا رنگ های روش مثل جوهر‌های کرم رنگ بعد از لیزر تیره تر میشن اما بعد از جلسات کامل پاک میشن، توصیه میکنم با مشورت متخصص پوست و مو جلسات لیزر رو ادامه بدید.

      0
      1
   • سلام وقتون بخیر من ۸جلسه لیزر تاتو ابرو انجام دادم ماهی یکبار ولی هنوز پاک نشده احساس میکنم پوستم دیگه توانایی لیزرو نداره چون متوجه شده که قسمتهایی از ابروم گود شده بر اثر لیزر چکار باید انجام بدم ؟

    0
    0
    پاسخ
   • سلام من الان جلسه دوم که لیزر ابرو انجام دادم ولی دکتر برام پماد ترمیم کنده یا همون زینک رو تجویز نکرده چیکار کنم
    خودم میتونم تهیه کنم بزنم یا لازم نیست
    دکتر گفت هیچ مراقبتی لازم نیست فقط چن روزی بهش اب نرس همین

    0
    0
    پاسخ
  • تیره شدن تاتو بعد از لیزر زیاد شنیده میشه، در جلسه اول نمیشه درست ارزیابی کرد. اگر تغییر رنگ شدید هست حتما به بهترین متخصص پوست و مو مراجعه کنید.

   0
   0
   پاسخ
   • سلام من یک هفته هست ابروهام لیزر کردم نگرانم قرمزی پوستم برطرف میشه چه چیزی استفاده کنم لطفاً من را راهنمایی کنید

    0
    0
    پاسخ
    • سلام من هم دوهفته هست که لیزر کردم و قرمزی روی پوستم هست و اینکهموهای ابروه یه قسمتیش ریخته و یه قسمتش هم هنوز سفیده چیکار باید بکنم آیا میتونم محلول رشد مو استفاده کنم یا خیر ؟

     0
     0
     پاسخ
  • سلام منم تیره شده الان یک هفته اس و کلا ضبر شده و زخمه شما چیکارکردید خوب شدید؟؟؟ فقط کرم سی گل ترمیم کننده میزنم ب ابروم

   0
   0
   پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 3.6 / 5. تعداد آرا: 50

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.