زشت شدن صورت بعد از تزریق چربی

زشت شدن صورت بعد از تزریق چربی یکی از  مشکلات نادری است که ممکن است با آن مواجه شوید. عدم تقارن و پر بودن بیش از حد صورت دلایل اصلی نارضایتی افراد پس از تزریق چربی می‌باشد،  که به گفته متخصصان تزریق چربی در شیراز با گذشت زمان و انجام یک جلسه تمدید در اکثر مواقع اصلاح خواهد شد. در ادامه علاوه بر بررسی دلیل زشت شدن صورت در خصوص راهکار آن نیز صحبت خواهیم کرد. 

چرا بعد از تزریق چربی صورتم زشت شده

هفته اول بعد از انجام تزریق چربی به علت تورم و التهاب ایجاد شده، هیچ‌کس از نتایج درمان راضی نیست و آن را دوست ندارد. در هفته دوم بعد از رفع مقداری از ورم و جذب چربی، ممکن است خود شما از نتایج راضی نباشید اما اطرافیان شاهد تغییرات هستند و آن را دوست دارند، در نهایت پس از هفته سوم و با طبیعی شدن صورت، می‌توانید صورت خود را دوست داشته باشید و نتایج تقریبی را مشاهده کنید.

احساس زشت بودن بعد از تزریق چربی به دلیل ورم طبیعی صورت است

صبور باشید! با توجه به اینکه مقدار زیادی از چربی بعد از گذشت یک الی 6 ماه جذب صورت می‌شود، پزشک متخصص میزان چربی زیادی را به صورت تزریق می‌کند که به مرور زمان و پس از جذب چربی شاهد نتایج بهتری باشید. به همین دلیل شما پس از تزریق چربی شاهد قرمزی، کبودی و تورم شدیدی خواهید بود که کاملاً طبیعی است و با گذشت زمان به حالت نرمال باز می‌گردد و بهترین بازخورد را دریافت خواهید کرد.

آیا زشت شدن صورت بعد از تزریق چربی طبیعی است؟

به صورت کلی افرادی که به دلیل زشت شدن صورت بعد از تزریق چربی به پزشک مراجعه می‌کنند شامل چندین دسته هستند. دسته اول افرادی هستند که به دلیل پر بودن بیش از حد صورت و عدم جذب چربی مورد انتظار، احساس زشت بودن دارند که این موضوع در اکثر مواقع با گذشت زمان برطرف خواهد شد، پر بودن و تورم بیش از اندازه صورت تا سه هفته بعد از تزریق چربی طبیعی است.

دلایل زشت شدن صورت بعد از تزریق چربی

دسته دوم شامل افرادی هستند که به دلیل متابولیسم بدن خودشان، جذب چربی بیش از حد صورت گرفته و حفره‌های متعددی در صورت خود مشاهده می‌کنند که این افراد نیز باید برای بهبود شرایط خود حتماً به پزشک مراجعه کنند و در صورت نیاز یک جلسه تمدید انجام دهند. این اتفاق ممکن است به دلیل عدم رعایت مراقبت‌های بعد از تزریق مانند نحوه خوابیدن، ماساژ صورت و غیره نیز ممکن است، رخ دهد.

دسته سوم افرادی هستند که پس از تزریق چربی صبور نیستند و به بدن خود اجازه طی کردن روند درمان را نمی‌دهند. ورم، کبودی و قرمزی پوست بعد از تزریق چربی کاملاً رایج است و نباید در هفته‌های اول انتظار چندانی داشته باشید. پیشنهاد می‌کنیم صبر کنید و پس از گذشت دو هفته تا یک ماه، نتیجه نهایی را مشاهده کنید. برای اطلاعات بیشتر مقاله چند روز بعد از تزریق چربی صورت طبیعی می‌شود را مطالعه کنید.

در صورت جذب بیش از حد چربی بعد از تزریق با مشورت پزشک، یک جلسه تمدید انجام دهید

راهکار درمان زشت شدن صورت بعد از تزریق چربی

در صورتی که پس از گذشت 12 ماه از نتیجه رضایت ندارید، با یک پزشک متخصص مشورت کنید. برخی از پزشکان برای درمان این مشکل، تخلیه چربی یا لیپوساکشن را پیشنهاد می‌کنند که ریسک بالایی دارد. متاسفانه تزریق چربی جزء روش‌هایی است که از بین بردن نتایج آن، کار آسانی نیست و با توجه به اینکه چربی تزریق شده با بافت بدن ادغام می‌شود، اگر دکتر تخصص کافی برای تخلیه چربی را نداشته باشد، با عوارضی از جمله تورم، کبودی، بی‌نظمی کانتور صورت، عدم تقارن و غیره روبرو می‌شوید.

تخلیه چربی (لیپوساکشن) بسیار سخت است و توصیه نمی‌شود. بهترین راه حل صبر کردن است، چربی تزریق شده برای جذب نیاز به زمان دارد. صبور بودن به مدت یک تا دو سال بهتر از انجام عمل‌های عجولانه مانند لیپوساکشن است. اگر تصمیم به تخلیه چربی دارید حداقل باید 6 ماه الی یک سال از زمان تزریق چربی گذشته باشد. در طول این زمان ممکن است به نتیجه دلخواه برسید و نیازی به عمل نداشته باشید.

تخلیه چربی ریسک بالا و عوارضی از جمله تورم، کبودی، بی‌نظمی کانتور صورت و عدم تقارن دارد

در نهایت می‌توان گفت که تزریق چربی جزء درمان‌های زیبایی است نتایج آن غیرقابل‌پیش‌بینی است و برای مشاهده نتایج نهایی به زمان نیاز است. معمولاً زشت شدن بعد از تزریق چربی به دلیل تزریق بیش از حد چربی به صورت و یا عدم جذب میزان چربی مورد انتظار پزشک رخ می‌دهد. برای رسیدن به بهترین نتیجه در انتخاب دکتر متخصص دقت بسیار زیادی داشته باشید و مراقبت‌های بعد از تزریق را به صورت دقیق رعایت کنید.

10 نگرانی دوره ریکاوری تزریق چربی

تزریق چربی از جمله درمان‌های زیبایی است که دوره ریکاوری آن از اهمیت بالایی برخوردار است و بلافاصله بعد از تزریق نمی‌توان انتظار نتیجه نهایی را داشت. بعد از تزریق چربی ممکن است با عارضه‌هایی مواجه شوید که از نظر شما غیرعادی به نظر برسد، در اینجا 10 تا از مهم‌ترین موقعیت‌هایی که ممکن است بعد از تزریق چربی با آن مواجه شوید را برای شما بررسی می‌کنیم.

نگرانی‌های دوره ریکاوری تزریق چربی
 1. پر بودن بیش از حد صورت: این موضوع کاملاً طبیعی و به دلیل تزریق حجم زیاد چربی به صورت می‌باشد که بعد از گذشت حدوداً یک ماه و جذب 50 الی 70 درصد از چربی تزریق شده به حالت دلخواه شما درمی آید.
 2. تغییر میزان ورم صورت در هفته اول : اگر ورم صورت شما در یک بازه زمانی بهبود پیدا کرد یا بیشتر شد، اصلاً نگران نباشید. این موضوع ممکن است در هفته اول بعد از تزریق چربی پیش بیاید.
 3. نازک شدن بیش از اندازه لب : صورت شما به دلیل حجم بالای چربی تزریق شده، پر به نظر می‌رسد که این موضوع در نهایت منجر به نازک شدن بیش از حد لب خواهد شد. نازک شدن لب یک عارضه کاملاً طبیعی است که پس از گذشت ماه اول به حالت نرمال بازمی‌گردد.
 4. نامتقارن و ناهموار بودن صورت : عدم تقارن و مشاهده حفره بر روی صورت در ماه اول طبیعی است و ممکن است افراد زیادی با این عارضه مواجه شوند. این عارضه به دلیل تورم زیاد صورت است که پس از چند هفته از بین خواهد رفت.
نامتقارن و ناهموار بودن صورت بعد از تزریق چربی
 1. احساس برآمدگی چانه در داخل دهان : این عارضه نیز یکی دیگر از موارد عادی است که ممکن است با آن مواجه شوید و برای حل آن تنها به زمان نیاز است. پس از گذشت چند هفته این حالت از بین می‌رود.
 2. سفت شدن گونه : وارد شدن چربی و روند جذب آن در صورت، ممکن است احساس سفت شدن گونه‌ها را برای شما به وجود بیاورد که از بابت آن نگران نباشید، چرا که پس از چند هفته این حس نیز کاملاً برطرف می‌شود.
 3. افزایش ورم صورت در روز دوم : با توجه به اینکه چربی تزریق شده به پوست یک بافت زنده است و قرار است فرآیند جذب آن در صورت شما صورت گیرد، ممکن است میزان ورم صورت شما پس از روز دوم افزایش پیدا کند. این عارضه بسیار رایج است و پس از هفته اول شاهد کاهش روز به روز آن خواهید بود.
 4. عمیق شدن خطوط اطراف دهان : با توجه به اینکه حجم چربی تزریق شده به صورت شما بسیار زیاد است، ممکن است بلافاصله بعد از تزریق احساس عمیق شدن خطوط اطراف دهان را داشته باشید. این مشکل بسیار نادر است و پس از چند هفته از بین می‌رود. 
 5. سخت بودن لبخند زدن و خندیدن : اگر با این مشکل مواجه شدید اصلاً نگران نباشید، چرا که پس از چند روز و با نرم شدن ناحیه تحت درمان این عارضه برطرف می‌شود.
 6.  بالا رفتن ابروها و عدم امکان تکان دادن ابرو : بعد از تزریق چربی ممکن است برخی از نواحی صورت شما سفت شود و ابروهای شما بالا رفته و امکان تکان دادن آن را نداشته باشید. در صورت مواجه شدن با این موضوع کافی است چند روز به پوست خود مهلت دهید تا به حالت نرمال بازگردد.

نتیجه‌گیری

زشت شدن صورت بعد از تزریق چربی ممکن است به دلایلی مختلفی پیش بیاید. این روش درمانی، دائمی نیست و چربی تزریق شده به مرور جذب بدن شده و تقریباً پس از گذشت دو سال اثرات آن از بین می‌رود. بنابراین اگر از نتیجه تزریق چربی ناراضی هستید پیشنهاد می‌کنیم بجای انتخاب روش‌های، کمی صبور باشید و با یک پزشک متخصص در خصوص مشکل خود مشورت کنید.

سوالات پرتکرار

آیا زشت شدن صورت بعد از تزریق چربی طبیعی است؟

به دلیل بالا بودن حجم چربی تزریق شده به صورت ممکن است احساس زشت بودن داشته باشید که این موضوع کاملا طبیعی است و بعد از گذشت یک الی دو ماه از بین می‌رود.

دلیل زشت شدن صورت بعد از تزریق چربی چیست؟

برخی مواقع ممکن است به دلیل عدم رعایت مراقبت‌های بعد از تزریق چربی و یا تزریق چربی بیش از حد به صورت احساس زشت بودن داشته باشید که برای حل این مشکل باید با پزشک متخصص مشورت کنید.

آیا نامتقارن و ناهموار بودن صورت بعد از تزریق چربی طبیعی است؟

بله، ممکن است در ماه اول برخی از مراجعه کنندگان با مشکلاتی مانند عدم تقارن و ناهموار بودن صورت مواجه شوند که برای حل این مشکل می‌توانند یک جلسه تمدید تزریق چربی انجام دهند.

نتیجه تزریق چربی بعد از یک ماه چگونه است؟

تزریق چربی جزء درمان‌های زیبایی است که برای رسیدن به بهترین نتیجه باید به آن زمان دهید، بنابراین بلافاصله بعد از تزریق چربی منتظر نتایج شگفت انگیز نباشید و نتیجه را بعد از یک الی دو ماه که ورم صورت از بین می‌روند بسنجید.

دیدگاه خود را بنویسید

54 دیدگاه دربارهٔ «زشت شدن صورت بعد از تزریق چربی»

 1. سلام ،من یک سال پیش تزریق چربی انجام دادم و چهار روز پیش مجددا برای تمدید رفتم دفعه اول خیلی خوب شد بعد یه هفته کاملا طبیعی بود ولی این بار هم گونه هام وهم زاویه فک را خیلی زیاد زده ومثل همستر شدم خیلی زشت
  صورتم باد کرده و بسیار پشیمونم که چرا دوباره ترمیم کردم
  به نظر من همون صورت لاغر ونچرال آدم یه چیز دیگه است ،اگه زمان به عقب بر می‌گذشت هرگز این کار را نمیکردم
  منتظرم بعد از یک هفته پیاده روی کنم شاید یکم جذب بشه

  پاسخ
 2. سلام عزیزم شما چند وقته انجام دادین من ۵ روزه انجام دادم بسیار بد شدم کی به شکل اول برمیگردم شماره گذاشتم بهم زنگ بزن

  پاسخ
  • سلام منم یک هفته هس انجام دادم هنوز ورم دارم اصلا دوس ندارم توصیه میکنم هیشکی اینکارونکنه

   پاسخ
 3. سلام من دیشب تزریق چربی ،ازشکمم به صورتم وزاویه مو درست کردم صب از خواب بیدار شدم دیدم چربی همش جذب شده ورم هم هیج نداشت رفتم پیش دکتر گفت مال چربی و بدن خودته من خیلی تعجب میکنم چطور این چربی ده ساعت هم رو صورتم نمونده واین که بستگی به صورتم داشتم ویا نابلدی کار دکتر

  پاسخ
  • سلام واه من یک هفته گذاشتم دوروز بعدورمش رفت الان خیلی تپل دوست داشتنیه منتظرم دوماه بعد بشه ببینم بااون ۲۰درصد چه شکلی میشم .

   پاسخ
   • سلام منم سه روزه تزریق کردم خیلی زشت شدم دارم میمیرم هم از درد هم انقد زشت شدم میرم جلو اینه گریه ام میگیره شوهرم هم میگه برو اتاق وقتی من میام از سرکار نبینمت خدایا غلط کردم کمکم کن صورتم خودم خیلی خوب بود .

    پاسخ
   • دیگه نرو بزن یه بار کافیه من زدم دفعه اول راضی بودم دفعه دوم بعد از گذشت ده ماه هنوز شاکی هستم همش ول میشه میاد پایین صورت

    پاسخ
    • من ۴ ماه پیش تزریق چربی انجام دادم هیچی ازش تو صورتم نموند فردا نوبت ترمیم دارم میترسم برم انجام بدم عوارض داشته باشه چند ماه چربی تو فریزر مونده نکنه خطری برام ایجاد کنه

     پاسخ
 4. انجام دادم خیلی خوب شده تازه 1روز گذشته چون صورتم خیر لاغربود الان بااینکه ورم داره خیلی خوبه. خداروشکر

  پاسخ
 5. سلام من الان پنج روز انجام دادم ای کاش زود تر این مطالب رو میخوندم ، صورتم خیلی بد شده به دکتر گفتم زاویه نمیخوام ولی زده ، خدا لعنتشون کنه راضیم دو برابر پول بدم مثل اول بشه ، رنگ زدم گفتن هشت هفته زمان می‌خواد بیست درصد میمونه ، گول تبلیغ تو اینستا رو خوردم ، همش ماسک رو صورتم حتی موقع خواب ای کاش دولت این کار رو ممنوع می‌کرد خانم ها بدبخت نشن خدایا ماه دیگه خدا کنه بهتر بشه با آرایش ببینم میشه چند ماه گذروند بعد رژیم سخت بگیرم اب بشه ????????

  پاسخ
 6. سلام
  من ۶ماه پیش صورتم نکروزشد براثرعفونت شدید؛یه چاله افتاده توگونه سمت چپم که بایدباچربی پرکنم چون ریسک تزریق فیلرو عفونتش زیاده؛؛ کلی دکتر رفتم بتونم تصمیم بگیرم بااین چیزایی که نوشتید کلی ترسیدم

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   حتما به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید. و پیشنهاد می‌کنیم به پزشکان مطرح که در درمان نکروز شناخته شده هستن مراجعه کنید.

   پاسخ
 7. سلام تو رو به خدا خانمها اصلا این کار رو انجام ندین …من پارسال انجام دادم تو بهترین کلینیک تو شیراز ولی صورتم عفونتی شد بخاطر مشکلی که دستگاههای کلینیک داشت …سریع برام تخلیه کردن با تخلیه چربی صورت خودم هم تخلیه شد و خیلی زشت شدم الان یک سال هست که دارم میرم به این دکتر و اون دکتر وهنوز صورتم درست نشده ????????????
  خواهشاً این کار و نکنید و گول تبلیغات این دکترها رو نخورین

  پاسخ
 8. وای خدا رو شکر، یه پاسخ مثبت دیدم، دق کردم همه پشیمون بودن، منم بدون اطلاعات و بدون مشورت و پرس جو تزریق چربی انجام دادم، هنوز دو هفته نشده صورت شده مث ژاپنی ها خیلی استرس و ترس دارم، پشیمانم و ترس دارم که نکنه همین شکل پف بمونه، قبلا صورتم پر بود و زیبا رژیم گرفتم لاغر شد گفتم. یکم. پر بشه ای کاش همون قبلی بود خدا چه کردم از ترس و استرس دارم میمیرم میگم نکنه زشت بمونم وای جواب بقیه چی بدم????????????????۶

  پاسخ
 9. سلام خانما من دوسال هست تزریق چربی انجام دادم خیلی صورتم بد شده همه چربی یه طرف صورتم جمع شده اینه کیست ورم کرده خیلی هزینه کردم هیچ فایده نداشته پشیمانم از کارم واقعا نمیدونم چکار کنم

  پاسخ
  • سلام من یک هفته اس تزریق کردم و خیلی صورتم ورم داره و لبام بشدت نازک شدن و موقع حرف زدن شبیه به کدبانوهایی که دندون ندارن حرف میزنم این طبیعیه ؟

   پاسخ
   • سلام وقت بخیر
    صبور باشید مقادیر بسیاری از چربی‌های تزریق شده توسط بدن در ماه اول جذب میشن. بنابراین پزشکان سعی می‌کنند در ابتدا مقادیر بیشتری از چربی رو تزریق کنند.

    پاسخ
 10. سلام من هم تزریق چربی انجام دادم بعد از سه ماه صورتم از روز اول بد تر شده عین بادکنکی که بادش می خوابه پر چین وچروک شده چون ورم صورتم خوابیده تازه بعد سه ماه زیر چشمام ورم کرده رفتم پیش چشم پزشک گفت که چربی وعفونت که جمع شده دارو داده اگه خوب نشد باید تخلیه کنه

  پاسخ
 11. من چهره خیلی زیبا ونچرالی داشتم فقط خواستم چند خط کوچیک وبر طرف کنن . الان صورتم ورم داره . انگار دوتا صورت دارم . خدا کنه به بزرگی خود خدا بخوابه . دارم از اضطراب میمیرم . نذر کردم زود خوب شم. خدا کمک کنه به من وهمه کسانی که انجام دادن . دکترا اصلا گوش نمیکنن هرکاری خودشون دوست دارن انجام میدن . صدبار گفتم خیلی طبیعی و کم !

  پاسخ
  • منم انجام دادم از روزی که چربی تزریق کردم ۳ ماه فقط گریه میکردم و خدا رو صدا میزدم دکترم گفت اگر دوست نداری بمونه ورزش کن و رژیم بگیر این کارو کردم و خداروشکر هیچیش نموند

   پاسخ
   • شما جز معدود سایت های هستید حقیقیت رو نوشتید بزرگترین ایراد تزریق چربی این هست که در صورت نارضایتی هیچ در مانی نداره هیچ درمانی در مورد کسانی که کار طبعی و نچرال می خوان و یا حجم کم می خ آن این روش اصلا مناسب نیست

    پاسخ
 12. سلام،۶-۷ سال پیش، تزریق چربی داشتم،صورتم مثل همستر شد،و تقارن هم نداره،۶ ساله دنبال تخلیه و یاجذبش از اون مطب به اون مطب میگردم،خلاصه انواع لیزرها و آنزیم های لاغریو با کلی هزینه امتحان کردم تاثیری نداشت،و همسرم دائم میگه من از صورتت خجالت میکشم

  پاسخ
 13. سلام دوستان
  خواهش میکنم توجه کنید!
  تزریق چربی فقط و فقط باید توسط پزشک متخصصی که سالیان طولانی تجربه کسب کرده انجام بشه..

  پاسخ
 14. سلام وقتتون بخیر دوستان اول تحقیق کنین ازکسانی ک اینکاروکردم و نتیجه روببینیدچون دیدگاه هادرموردتعریف زشتی وزیبایی فرق داره ونوع توضیحاتم همینطور..من خواهرم ۱۰سال پیش انجام دادن ومن الان پیش همون دکتریکهفتس انجام دادم بخاطرخط خنده عمیق ارثی وبالارفتن سن ک میدونین حجم چربی کم میشه مخصوصادرگونه هاوچروک هام ب طبع بیشترشده وهنوزدیرنیس چون بعداکلاژن سازی پوستمم کم وحذف میشه راضی هستیم هردو.چربی موندگاروزیبایی وجوانی توام بااینکه دوماه اول میدونین صورت پف و ورمه بااینکه منم صورت خیلی استخونی نداشتم ولی میدونم نتیجه خوبه درجوانسازی و..خواهرم دوبارطی این چندسال تمدیدکردن یکبارانجام یکبارترمیم بعدسه ماه چون گودی های کم زیرجوش داشتن برای خواسته تون ترسوبذارین کنارتحقیق باکسی ک علم اینکاروداره خواسته شماازانجام کارونتیجه ی نهایی مهمه

  پاسخ
  • سلام شما چند وقته انجام دادین راظی هستین بعد چند وقت ترمیم کردین و دوره نقاحتش چند وقته ن پوستم خیلی شل و افتاده شده باخط خنده عمیق و گودی دور چشم بنطرتون برای من جوابگو هست

   پاسخ
 15. من سه ماه پیش تزريق چربی برا کل صورتم انجام دادم یک ماه بعدش ترمیم کردم ولی الان هیچ حتی ذره ای از چربی رو صورتم نمونده ، یکی از بهترین دکترهای شهر تزریق رو انجام داد قبلش کلی تعریف کرد و … ولی الان انگار نه انگار کوچکترین کاری انجام شده فقط چند روز اول بخاطر تورم صورتم تغییر کرده بود همین و اونم که خیلی زشت شده بودم خیلییی ، یعنی خلاصه بگم فقط هزینه‌ش برام موند که هم دستمزد خیلی زیادی بابتش پرداخت کردم هم بیشتر از یک ماه نمیتونستم از خونه بیرون برم هم درد خیلی زیادی کشیدم هم چون شکل خوابیدنم باید تغییر میکرد دو سه ماهه هنوز نتونستم درست حسابی بخوابم ، خلاصه کاش اونهمه پول،زمان،شادی،خواب،وقت گذرونی با خانواده و اطرافیانم رو خرج تبلیغات دروغ نمیکردم .

  پاسخ
  • سلام ببخشید شما هم تزریق که انجام دادید قیافه اصلیه خودتون نبود وچند سی سی براتون تزریق شد؟

   پاسخ
  • منم همینطور بعداز ۲ماه که انگار هیچ کاری نکردم یه دفعه دیروز از خواب بیدار شدم دیدم یه طرف صورتم ورم کرده خیلی زیاد نمیدونم طبیعیه یا نه بعداز ۲ماه الان باید ورم کنه

   پاسخ
 16. اونایی که تزریق چربی انجام دادن وناراضی هستن حتمن چیزی انجام دادن که خیلی دیگه طبیعی نبوده یا کار دکتر زیباجویی اونا وارد نبود من تزریق چربی را تایید میکنم بهتر از فیلر هست

  پاسخ
 17. سلام..
  من که چربی تزریق کردم واسه خط زیر چشم خط خنده ام… دوبارم ترمیم رفتم بعدش ولی الان 6ماه ازش گذشته صورتم شده مث قبل اصلا انگار نه انگار تزریق داشتم خط زیر چشم خط خندم دوباره برگشت….
  تعجبم چجوری شماها میگن خداکنه برگردین به حالت قبل احتمالا ما شما هنو اولش….

  پاسخ
 18. سلام اصلا تزریق چربی به صورت و انجام ندید
  خیلی زشت میشه
  من چه قدر صبر کنم که صورتم مثل اولش بشه یا یکم چربیش کم شه
  من یه ماه انجام دادم هر روزم پامیشم اول به آینه نگا میکنم ببینم تغیر کرده ولی نه همون اول تزریقه
  اصلا شوهرمم راضی نیست پیش منم نمیاد میگه………
  و هم خجالت میکشم رو بقیه نگا کنم
  با اینکه شبیه دوست باب اسفنجی شدم
  چی بهشون بگم
  خلاصه همون که نکنید خیلی بهتر..
  تزریق چربی اصلا طبیعی به نظر نمیاد و از این که صورتتون هست بدتر میشه…
  از من به شما یه نصیحت قدر صورت لاغریتو بدون و هم همیشه شکر کن
  کاش بر گردیم عقب کاش

  پاسخ
 19. اصلا تزریق چربی انجام ندهید من انحام دادم یک ماه هست که انجام دادم دروغه که میگن صورت بعدش قشنک میشه اصلا این کارو نکینید تزریق چربی برای کسانی هست که مثلا تصادف کردند صورتشون اسیب حدی دیده اصلا اینکارو. نکنید خیلی خیلی زشت میشید این یک عمل زیبایی نیست این یک عمل زشت شدنه

  پاسخ
   • منم سه هفته هست پیش مرحله اول رو رفتم و چند روز پیش مرحله دوم رو رفتم صورتم الان گرد تپلی شده ولی ۷۰ درصدش جذب میشه بعد یکماه الی دوماه ولی در کل خییییلی راضی هستم فقط زیر چشامو که برام چربی تزریق کردن خیلی دیر ورمش خوابید همین الانم بعد سه هفته هنوز ورم داره زیر چشم چپم ولی نگران نباشین تمام این ورم ها طبیعی هست و بعد دو ماه عالی میشین

    پاسخ
 20. سلام تزریق چربی صورت انجام خیلی بد شدم اصلا راضی نیستم کسانی میخواهند این کار انجام دهند بیشتر تحقیق کنید

  پاسخ
 21. جز معدود سایت هایی بودید که واقعیت تزریق چربی رو نوشتید من ۱.۵ پیش تزریق کردم امیدوار به جذب تزریق چربی باشم صورتم به حالت قبل برمی گرده مخصوصا زاویه فک

  پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 24

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.