تزریق چربی در شیراز

تزریق چربی در شیراز یکی از راه‌های موثر در از بین بردن چین و چروک، اصلاح نواقص و جوانسازی است که در بین افراد از سنین مختلف طرفداران خود را دارد. در این نوشتار تمام جزییات تزریق چربی را با هم بررسی خواهیم کرد. به‌علاوه 10 دکتر تزریق چربی در شیراز را معرفی کرده‌ایم.

dr pourmehran 1

dr pourmehran 2

dr pourmehran 3

دکتر مریم پورمهران :

اینستاگرام: dr.pourmehran_beautyclinic
تلفن تماس: 09172167177
آدرس: شیراز، پل زرگری، مجتمع پزشکی رایمون، واحد 104
dr taghipor case 1

dr taghipor case 2

dr taghipor case 3

دکتر جهانگیر تقی‌پور :

اینستاگرام: drjahangir_taghipour
تلفن تماس: 07136292999
آدرس: شیراز، خیابان عفیف آباد، نبش کوچه 6، ساختمان مهرگان، طبقه 4
dr mojarab case 1 2

dr mojarab case 2 2

dr mojarab case 3 2

دکتر مهدی مجرب :

اینستاگرام: dr.m.mojarab
تلفن تماس: 07136282901
آدرس: شیراز، زرگری، ساختمان میرداماد 2
dr karimzadeh case 1

dr karimzadeh case 2

dr karimzadeh case 3

دکتر امین کریم‌ زاده :

اینستاگرام: dr.karimzadeh.clinic
تلفن تماس: 09336770145
آدرس: شیراز، قصرالدشت، کوچه 72
dr dorostkar case 1

dr dorostkar case 2

dr dorostkar case 3

دکتر آزاده درستکار :

اینستاگرام: dr.azade.dorostkar
تلفن تماس: 09355976700
آدرس: شیراز، ابتدای خیابان معالی آباد، ساختمان الف، طبقه ی 10
dr rammezani case 1

dr rammezani case 2

dr rammezani case 3

دکتر پوریا رمضانی :

اینستاگرام: dr.pouria.ramezani
تلفن تماس: 09175070831
آدرس: شیراز، فرهنگ شهر، قبل از کوچه 33
dr behdad case 1

dr behdad case 2

dr behdad case 3

دکتر کسری بهداد :

اینستاگرام: dr.kasra_behdad
تلفن تماس: 07136313856
آدرس: شیراز، قدوسی غربی، کلینیک آرمانی
dr shokohi case 1

dr shokohi case 2 1

dr shokohi case 3 1

دکتر فرشید شکوهی :

اینستاگرام: drshokouhi
تلفن تماس: 07136290474
آدرس: شیراز، قصرالدشت، ساختمان پزشکان ژنوم، طبقه 3، واحد 2
dr shakeri case 1

dr shakeri case 2

dr shakeri case 3

دکتر سلمان شاکری :

اینستاگرام: dr.shakeri_salman
تلفن تماس: 09170069977
آدرس: شیراز، چهارراه زرگری، ساختمان پزشکی ابن سینا، طبقه 2
dr moradi case 1 1

dr moradi case 2 1

dr moradi case 3 1

دکتر آزاده مرادی :

اینستاگرام: dr.azadeh.moradi
تلفن تماس: 07136340259
آدرس: شیراز، معالی آباد، مجتمع پزشکان، طبقه 7

بهترین دکتر برای تزریق چربی در شیراز کدام است؟

کلینیک‌های زیبایی بسیاری درمان تزریق چربی را انجام می‌دهند. در این نوشتار 10 عدد از بهترین مرکز تزریق چربی در شیراز را با توجه به سابقه بالا و رضایت زیباجویان انتخاب و معرفی کرده‌ایم. همچنین این مراکز با انجام بیشترین تعداد تزریق چربی نمونه‌های قبل و بعد بسیاری دارند، که می‌تواند شما را در انتخاب حجم تزریق و فرم دلخواه یاری کند. برای ارتباط با مشاور با شماره معرفی شده در ابتدای مقاله تماس حاصل فرمایید.

هزینه تزریق چربی در شیراز چقدر است؟ 

هزینه تزریق چربی در شیراز بستگی به روش برداشت چربی، حجم تزریق، ناحیه تزریق و دستمزد پزشک می‌تواند متغیر باشد. مثلا هزینه تزریق چربی به صورت در شیراز با هزینه تزریق چربی زیر چشم در شیراز یا هزینه تزریق چربی به پشت دست متفاوت است. چون هم حجم تزریق چربی در این نواحی فرق می‌کند و هم این که هر ناحیه حساسیت خاص خودش را دارد. برای اطلاع دقیق‌تر از هزینه تزریق چربی با کلینیک‌های معرفی شده تماس حاصل فرمایید.

تزریق چربی چقدر ماندگاری دارد؟

تزریق چربی می‌تواند چندین سال ماندگاری داشته باشد. در بسیاری از موارد حتی نتایج می‌توانند دائمی باشند. معمولا در ابتدای کار تزریق چربی با حجم بیشتری انجام می‌شود، چون پس از گذشت مدتی حدود 40% از چربی تزریق شده جذب می‌شود. معمولا نتایج نهایی تزریق چربی بعد از یک سال قابل مشاهده است. شما می‌توانید بعد از این مدت در صورت لزوم تزریق چربی را تمدید کنید.

تزریق چربی در شیراز در کدام قسمت‌ها قابل انجام است؟

از تکنیک تزریق چربی برای رفع چین و چروک، حجم دادن و رفع افتادگی و شل شدن پوست می‌توان استفاده کرد. به همین دلیل تزریق چربی بر حسب نیاز و به دلخواه افراد می‌تواند در نواحی مختلف بدن صورت پذیرد. در ادامه برخی از پرطرفدارترین نواحی برای تزریق چربی را بررسی می‌کنیم.

تزریق چربی به صورت در شیراز

Facial Fat Grafting in Shiraz

 تزریق چربی به صورت در شیراز روشی عالی برای جوانسازی و حجم دادن به کل صورت است. اغلب افرادی که به دلیل بالا رفتن سن دچار شل شدگی و افتادگی پوست شده‌اند و یا زیباجویان جوانی که دوست دارند به صورت لاغر خود حجم دهند، تزریق چربی را در کل صورت خود انجام می‌دهند.

تزریق چربی به گونه در شیراز

Cheeks fat grafting in Shiraz

 معمولا کسانی تزریق چربی به گونه انجام می‌دهند که تنها به دنبال برجسته کردن و کانتورینگ گونه‌اند و یا به دنبال رفع نواقصی مانند نامتقارن بودن صورت هستند و نیاز به تزریق به کل صورت ندارند.

تزریق چربی به واژن در شیراز

Vaginal fat grafting in Shiraz

 تزریق چربی به واژن در شیراز از روش‌های ایمن و پرطرفدار برای کسانی است که به دلایل مختلف مثل بالا رفتن سن، کاهش وزن، زایمان و یا غیره ناحیه لابیا ماژور آن‌ها دفرمیته شده. 

تزريق چربي به سينه در شيراز

Breast fat grafting in Shiraz

 در کنار روش‌های دیگر برای بزرگ کردن سینه می توان از تزریق چربی نیز استفاده کرد. از تزريق چربي به سينه در شيراز برای رفع عدم تقارن، بزرگ کردن و یا تصحیح مشکلاتی که در اثر جراحی، پروتز و یا سرطان در سینه‌ها به وجود آمده می‌توان استفاده کرد.

مزایای تزریق چربی:

 • نتایج کاملا طبیعی: چه بخواهید چین و چروک ها را رفع کنید، یا حجم گونه های خود را بیشتر کنید و یا فرو رفتگی های زیر چشمان خود را پر کنید، نتایجی که با پیوند چربی دریافت خواهید کرد فوق العاده طبیعی به نظر می رسند.
 • افزایش کلاژن سازی پوست: با تزریق چربی روند پیری پوستتان را به تاخیر می‌اندازید. چرا که با این عمل فرایند کلاژن سازی پوست تحریک شده و پوستی جوان و زیبا خواهید داشت.
 • کاهش چربی در نواحی دیگر: برای پیوند چربی، از تکنیک های لیپوساکشن در برداشت چربی از قسمت دیگر بدن، مانند شکم استفاده می شود. در نتیجه این عمل با کاهش چربی در نواحی دیگر همراه خواهد بود.
 • کم عارضه بودن عمل تزریق چربی

عوارض تزریق چربی 

Fat grafting side effects are rare

مانند هر عمل جراحی دیگری، پیوند چربی نیز عوارضی به همراه دارد. تمامی این عوارض نادر بوده و در جلسه مشاوره مورد بحث قرار خواهند گرفت. اگر چه که با تصمیم گیری صحیح درمورد انتخاب بهترین متخصص تزریق چربی در شیراز احتمال بروز این عوارض به صفر می‌رسد. این عوارض عبارتند از:

 •  عفونت: در مواردی نادر ممکن است نیاز به مصرف یک دوره آنتی بیوتیک باشد.
 • کیست های چربی: گاهی اوقات ممکن است پس از تزریق چربی ایجاد شوند. اکثر کیست ها با سوزن قابل تخلیه هستند.
 • آمبولی چربی: در هنگام تزریق چربی احتمال بسیار کمی برای تزریق آن به رگ های خونی وجود دارد. اگر این اتفاق بیفتد، چربی می‌تواند آمبولی ایجاد کند.
 • خونریزی یا کبودی در محل تزریق
 •  آسیب به عروق خونی

آنچه قبل از عمل تزریق چربی باید انجام دهید

Quit smoking at least 4 weeks prior to fat grafting

اگر در حال برنامه ریزی برای کاهش وزن هستید، ترجیحاً صبر کنید تا به وزن ایده‌آل خود برسید و سپس برای عمل تزریق چربی اقدام کنید. این کار نه تنها نتیجه نهایی را بهبود می‌بخشد بلکه احتمال عوارض را کاهش می‌دهد.

افراد سیگاری باید حداقل چهار هفته قبل از عمل سیگار را ترک کنند. هر چه زودتر ترک کنید، بهتر است. نیکوتین میزان اکسیژن خون را کاهش می‌دهد و می‌تواند به‌طور قابل توجهی بر روی بهبودی پس از عمل تاثیر گذار باشد.

مصرف برخی داروها مانند آسپرین باید قبل از عمل قطع شود. زیرا این دارو می‌تواند باعث لخته شدن خون یا خونریزی بیش از حد شود. در جلسه‌ی مشاوره پیش از عمل تمام این موارد به طور کامل بررسی خواهند شد.

مراقبت های پس از عمل تزریق چربی 

زمان بهبودی عمل تزریق چربی از فردی به فرد دیگر متفاوت است. اما بیشتر افراد بین ۷ تا ۱۰ روز پس از عمل بهبود می‌یابند. اگرچه دوره نقاهت پس از عمل انتقال چربی نسبتاً کوتاه است، اما بیماران باید این زمان را کاملا استراحت کنند. هم‌چنین در یک هفته‌ی اول بعد از تزریق چربی از انجام کارهای سنگین و ورزش باید پرهیز شود. تورم در ناحیه تزریق چربی کاملا طبیعی بوده و به تدریج فروکش می‌کند. 

کلام آخر

تزریق چربی در شیراز یکی از روش‌های حجم دادن و جوانسازی پوست است. در این روش بر خلاف تزریق فیلر که از ماده‌آی شیمیایی استفاده می‌شود، از چربی بدن خود فرد استفاده می‌شود. به همین دلیل پذیرش آن توسط بدن بهتر و ماندگاری آن بیشتر است. تجربیات و سوالات خود را در مورد تزریق چربی در قسمت نظرات (در پایین صفحه) با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات پر تکرار

آیا تزریق چربی نیاز به تکرار دارد؟

تزریق چربی یک روش جراحی طبیعی و غیر تهاجمی برای انتقال چربی است. بدن چربی‌های تزریق شده را به عنوان جزیی از خود قبول می‌کند. اما بعد از مدتی مقداری از این چربی‌های تزریق شده توسط بدن جذب می‌شود. فرد می‌تواند در صورت تمایل برای تمدید تزریق چربی اقدام کند.

آیا تزریق چربی دوره نقاهت دارد؟

بعد از انتقال چربی بسته به میزان و ناحیه تزریق، ممکن است یک تا دو هفته دچار ورم و کبودی شوید. در این مدت باید استراحت کنید، از دست زدن به ناحیه تزریق اجتناب کنید و مصرف سیگار و الکل را کنار بگذارید.

آیا تزریق چربی عوارض ماندگار دارد؟

تزریق چربی مانند هر عمل دیگری دارای یک سری عوارض است. اکثر این عوارض سطحی و زودگذر هستند و عوارض بلندمدت به ندرت گزارش شده‌اند. بدترین عارضه‌ای که در اثر تزریق چربی ممکن است اتفاق بیفتد آسیب به بافت‌ها است. که در صورت انتخاب پزشک متخصص این امکان نیز به صفر می‌رسد

آیا می‌توان از چربی فرد دیگری برای تزریق چربی استفاده کرد؟

خیر. شما نمی‌توانید برای تزریق چربی از چربی بدن شخص دیگری استفاده کنید. چرا که به خاطر متفاوت بودن دی‌ان‌ای شما با آن فرد، بدنتان چربی‌ها را پس می‌زند.

2 دیدگاه دربارهٔ «تزریق چربی در شیراز»

  • سلام وقت بخیر
   بله در زمان برداشت چربی، مقادیر بیشتری برداشت میشه تا در مرحله ترمیم به صورت مجدد استفاده بشه، برای اطلاع از جزئیات بیشتر با شماره های درج شده در نوشنار تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد آرا: 23

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.