بهترین مارک مزوتراپی مو چیست؟

انتخاب بهترین مارک مزوتراپی مو در انجام یک درمان عالی و موثر بسیار مهم است. همانطور که میدانید مزوتراپی مو یکی از جدیدترین روش‌های درمان ریزش مو و همچنین تقویت مو می‌باشد. با ما همراه باشید تا هفت عدد از بهترین کوکتل های مزوتراپی مو را به شما معرفی کنیم.

هفت عدد از بهترین مواد مزوتراپی مو

1- مزو مو رویتاکر فرانسه

مشخصات و مقایسه مزو مو رویتاکر

شرکت REVITACARE یک ‌آزمایشگاه فرانسوی است که در سال 2003 تاسیس شده است. این شرکت در طراحی و ساخت کوکتل‌های پزشکی جهت درمان مشکلات مو و پوست فعالیت دارد. مزو معروف و شناخته شده‌ی هیرکر HAIRCARE نیز جهت درمان مشکلات مو توسط شرکت رویتاکر فرانسه تولید شده است. این محصول حاوی تمام مواد مغذی موثر جهت جلوگیری از انواع ریزش مو است. كوكتل رویتاکر روی سه قسمت تاثیر می‌گذارد:

 • ریشه‌ی مو: با بازسازی ریشه‌ی مو و تقویت آن در پوست سر باعث درمان ریزش مو می‌گردد.
 • پوست سر: پوست سر عمیقا آبرسانی می‌شود. با حفاظت آنتی‌اکسیدان‌ها از پوست سر، باعث رفع شوره‌ سر می‌گردد.
 • ساقه‌ی مو: با خواص آنتی‌اکسیدانی خود از ساقه‌ی مو محافظت میکند. در نتیجه باعث تقویت و بازسازی بافت مو می‌گردد.
مواد تشکیل دهنده:
آمینواسیدها:آرژنین، سیستئین، گلوتامین، گلیسین، اورنیتین.
کمپلکس ویتامین:B3، B5، B6، B8، B9، B12
هیالورونیک اسید و زینک گلوکونات

در ایران نیز کوکتل مو رویتاکر بسیار پرطرفدار است. و اکثر استفاده کنندگان نتایج مثبتی دریافت کرده‌اند. در بعضی موارد نیز رشد مجدد مو توسط استفاده کنندگان تایید شده است.اگر بخواهیم بهترین کوکتل مزوتراپی مو در ایران را انتخاب کنیم، برند رویتاکر می‌تواند در صدر جدول باشد. همچنین میتوانید جهت انجام مزو رویتاکر و دریافت مشاوره رایگان مزوتراپی مو در شیراز کلیک کنید.

نکته: دقت کنید اسم آمپول مزوتراپی مو کوکتل مزو است. پس در این نوشتار کوکتل‌ها در اصل همان داروهای مزوتراپی مو هستند.

2- مزو مو BCN اسپانیا:

مشخصات و مقایسه مزو مو bcn

شرکت بی سی ان یک آزمایشگاه بین المللی در زمینه‌ی تولید محصولات مزوتراپی پوست و مو است. این شرکت در طیف گسترده‌ای از درمان‌های مختلف کوکتل مزوتراپی تولید می‌کند. این شرکت پانزده محصول مختلف برای درمان‌های مربوط به مو تولید کرده است. که در ادامه دو مزو معروف و پر استفاده از این برند در ایران را بررسی میکنیم.

مزو مو BCN مدل اسکالپ:

مزو BCN SCALP ترکیبی از مواد مختلف است، که با نادیده گرفتن شرایط نامتعادل هورمونی باعث بازسازی سلولی موها می‌شود. این محصول با ایجاد اتساع عروقی (گشاد کننده‌ی عروق) باعث بهبود خون‌رسانی و در نتیجه تغذیه‌ی پیاز موها می‌شود.

مواد تشکیل دهنده:
پانتنول: با نفوذ موثر در پوست باعث مرطوب کنندگی قوی پوست می‌شود.
ویتامین B6: با تنظیم چربی پوست ریزش مو را محدود و کنترل می‌کند.
ویتامین B1: یک نوع آنتی‌اکسیدان که باعث افزایش گردش خون و رسیدن اکسیژن به ریشه مو و پوست می‌شود.
بیوتین: اگزما و خشکی پوست را کنترل میکند و با ریزش مو مبارزه می‌کند.
آهن: به عنوان جز اساسی پروتئین‌ها و آنزیم‌ها تاثیر مستقیمی بر روی مو دارد.

مزو مو BCN مدل کپیلوم:

مزو BCN CAPILLUM پیشرفته‌ترین کوکتل ریزش‌مو شرکت BCN است. این محصول در درمان ریزش مو ناشی از عوامل هورمونی، تغذیه ای و استرس موثر است. فرمول این محصول با ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای آمینه و اسید هیالورونیک برای مراقبت از پوست تکمیل شده است.

مواد تشکیل دهنده:
پپتیدهای نسل جدید: ترکیب انحصاری که باعث تقویت و بازسازی «پاپیلای پوستی» می شود.
بیوتین: اگزما و خشکی پوست را کنترل میکند و با ریزش مو مبارزه می‌کند.
پانتنول: با نفوذ موثر در پوست باعث مرطوب کنندگی قوی پوست می‌شود.
ویتامین های، مواد معدنی، اسیدهای آمینه، اسیدهای نوکلئیک، اسید هیالورونیک، کلفاتوور، روتین آپیژنین، تورین، اورنیتین، آدنوزین، سیترولین و آرژنین

مزو BCN یکی از قدیمی‌ترین و پراستفاده‌ترین مزو‌های موجود در ایران است. قیمت آن نیز در مقایسه با دیگر محصولات مقرون به صرفه تر است. و با توجه به قیمت عادلانه اثربخشی قابل توجهی در بهبود حجم و سلامت موها دارد. اگر قیمت را یکی از فاکتورهای ارزیابی خود قرار دهیم، می‌توانیم این محصول را بهترین مارک مزوتراپی مو معرفی کنیم.

3- کوکتل مو فیوژن اسپانیا

مشخصات و مقایسه مزو مو فیوژن

فیوژن مزو یک شرکت چند ملیتی متخصص در تولید و توسعه محصولات مراقبتی پوست و مو است. این شرکت کوکتل مزو مو خود را در دو نوع زیر تولید می‌کنید.

مزو فیوژن مدل F-HAIR:

کوکتل مو F-HAIR فیوژن، گردش خون در اطراف فولیکل‌ها را افزایش می‌دهد.و باعث بازسازی ریشه‌ی مو می‌گردد. همچنین دارای فرمول موثر برای مبارزه با موهای نازک و درمان ریزش مو است. این محصول، فولیکول ها را برای رشد مجدد مو تحریک می‌کند.

مواد تشکیل دهنده:
عصاره ی گیاه جینکو و سنتلا: عصاره ی جینکو گشادکننده‌ی عروق است و باعث افزایش جریان خون و اکسیژن به پوست سر می‌شود.
سیلیکون ارگانیک: باعث تقویت و استحکام ساقه‌ی مو می‌شود.
هیالورونیک اسید: باعث نرمی و لطافت موها می‌گردد.
مواد معدنی:‌ کلسیم، آهن، روی، منیزیم، مس
ویتامین‌ها، بیوتین و اسید‌های امینه

مزو مو فیوژن مدل F-HAIR MEN:

مزو مو F-HAIR MEN ویژه‌ی آقایان نیست و برای خانم‌ها هم کاربرد دارد. این محصول برای آلوپسی آندروژنیک (طاسی با الگوی مردانه) ساخته شده است. این الگوی ریزش به صورت ژنتیکی در پاسخ به هورمون‌های مردانه ایجاد می‌شود. کوکتل مو فیوژن مدل مردانه با ترکیبی از پپتیدها، فاکتورهای رشد، سیلیسیم آلی، پانتنول و اسید هیالورونیک به طور موثری آلوپسی را درمان می کند.

مواد تشکیل دهنده:
دی پانتنول: دارای ویتامین B5 معروف به ویتامین پوست و مو.
سیلیکون ارگانیک: باعث تقویت و استحکام ساقه‌ی مو می‌شود.
تترا پپتید 3: یک ماده فعال موثر حاوی چهار اسید آمینه که باعث قوی شدن ریشه مو در پوست می‌شود و در نتیجه باعث درمان ریزش مو می‌شود.

برند فیوژن نیز در بین انواع مواد مزوتراپی مو در ایران بیشتر شناخته شده‌ است. و از برندهای مراقبتی گران قیمت به شما می‌رود. قطعا برند فیوژن را میتوان یکی از بهترین مارک داروی مزوتراپی مو دانست. فیوژن پیشنهاد بسیاری از کلینیک‌های سطح یک ایران است.

4- کوکتل مو مزو لایک اسپانیا

مشخصات و مقایسه مزو مو مزولایک

برند اسپانیایی Meso Like آزمایشگاه و تولید‌ کننده‌ی انواع تخصصی مزوهای پوست و مو است. این شرکت استفاده از مزوها را به علت نتایج فوری، کارآمدی و غیر تهاجمی بودن توصیه میکند. مزو لایک برای ریزش مو سه محصول ارائه کرده است. که در ادامه بررسی می‌کنیم.

مزو لایک مدل هیر پلاس

کوکتل Hair+ به عنوان محصول پایه معرفی شده است. این محصول داری ترکیبی از مواد مختلف است که در تمام چرخه‌ی رشد مو تاثیر مثبت می‌گذارد. این کوکتل با نادیده گرفتن شرایط هورمونی به بازسازی سلول ها می‌پردازد.همچنین با قدرت مرطوب کنندگی زیاد سطح رطوبت پوست را افزایش می دهد.

مواد تشکیل دهنده: پانتنول، بیوتین، کافئین، آهن، ویتامین B1، ویتامین B6

مزو لایک مدل هیر لیدی

مزو لایک hair lady مخصوص خانم‌ها این محصول محرک رشد مو است. و ترکیبات آن برای درمان ریزش مو توصیه شده است.

مواد تشکیل دهنده: اسید آزلائیک، اسید پانتوتنیک روی، بیوتین و پیریدوکسین

مزو لایک مدل هیر مَن

مزو لایک hair man مخصوص آقایان است. این کوکتل نیز، خواص مشابه مدل هیر لیدی را داراست. همچنین این دو مدل، از کوکتل‌های پیشرفته شرکت مزو لایک برای موها به حساب می‌آیند.

مواد تشکیل دهنده: فیناستراید، پانتوتنیک اسید بیوتین و پیریدوکسین

کوکتل مزو لایک نیز در ایران فروش بالا و طرفداران بسیاری دارد. این کوکتل نیز قیمت مقرون به صرفه ای دارد. به همین دلایل تصمیم گرفتیم مزو لایک اسپانیایی را نیز در لیست بهترين مواد مزوتراپي مو قرار دهیم.

5- کوکتل مو بایو اسکین اسپانیا

مشخصات و مقایسه مزو مو بایواسکین

شركت اسپانیایی Bio Skin تولید کننده انواع کوکتل‌های مزوتراپی، لایه‌بردار و محصولات آرایشی است. شعار این شرکت ارائه راه حل‌های ایمن و مقرون به صرفه برای نیازهای زیبایی است. در ادامه محصول هیر پرو شرکت بایو اسکین را که برای مو طراحی شده است را بررسی میکنیم.

مزو بایو اسکین هیر پرو:

مزو BIO SKIN HAIRPRO ریشه‌ی مو را برای رشد موی سالم تغذیه می‌کند. این محصول برای درمان آلوپسی آندروژنیک (طاسی با الگوی مردانه) بسیار موثر است. این محلول داری اثر ضدالتهابی است و با افزایش گردش خون ریشه‌ی مو را با اکسیژن تغذیه می‌کند.

مواد تشکیل دهنده:
عصاره‌ی برگ جینکو:یک گیاه با خواص دارویی متعدد.
سیلانول ارگانیک: ماده‌ی معدنی برای احیای بافت پوست و مو است.
هیالورونیک اسید: باعث آبرسانی و ترمیم بافت پوست و مو می‌شود.
پانتنول، مانیتول، پروپیلن گلیکول و اسید آمینه و ترکیبات دیگر…

بایو اسکین نیز برند دیگری از کشور تولید کننده‌ی مزوها یعنی اسپانیا است. از این محصول در ایران هم استقبال شده است. و همیشه در لیست بهترین برند مزوتراپی مو قرار خواهد داشت.

6- کوکتل مزو درماهیل کره

مشخصات و مقایسه مزو مو درماهیل

درماهیل یک برند کره جنوبی است که محصولات مراقبتی و آرایشی مختلفی تولید می‌کند. این برند به عنوان یک متخصص تولید کننده مزو شناخته نمی‌شود. شرکت درماهیل دو نوع کوکتل مناسب مو تولید می‌کند. که فقط یک مدل از آن به ایران وارد می‌شود. که در ادامه بررسی می‌کنیم.

مزو مو Dermaheal HL:

کوکتل مو Dermaheal HL یک محلول ضد ریزش مو برای مردان و زنان است. با ایجاد گردش خون و تحریک فولیکول مو باعث رشد موها می‌شود. این کوکتل با تغذیه و آبرسانی، مشکلات پوست سر را بهبود می‌بخشد. و با تقویت ریشه‌ی مو تراکم و ضخامت موها را افزایش می‌دهد.

مواد تشکیل دهنده: 4 نوع پپتید، 24 آمینو اسید، 14 ویتامین، 3 آنزیم، 4 ماده ی معدنی و …

مزو مو درماهیل نیز جزو برندهای اقتصادی به شمار می‌آید. و قیمت مناسب آن می‌تواند در تصمیم‌گیری شما موثر باشد. مزو درماهیل با ترکیبات مختلف و قیمت مناسب میتواند جزو انتخاب‌های شما به عنوان بهترین مارک مزو مو باشد.

7- مزو مو توسکانی اسپانیا

مشخصات و مقایسه مزو مو توسکانی

توسکانی یک شرکت اسپانیایی است که در حوزه های مختلف تجهیزات پزشکی فعالیت میکند. و نمیتوان آن را یک آزمایشگاه تخصصی محصولات مزوتراپی به شمار آورد. این شرکت دو نوع کوکتل مو جهت درمان ریزش مو معرفی کرده است.

مزو مو توسکانی مدل HCPR

مزو TOSKANI HCPR یک محصول بر پایه‌ی پپتید (ترکیب چند اسید آمینه) است. این محصول در جلوگیری در ریزش مو در زنان و مردان استفاده می‌شود. این کوکتل با تقویت و بازسازی ریشه‌ی مو باعث ضخامت و تراکم موها را افزایش می‌دهد.

مزو مو توسکانی مدل پلاس:

مزو TOSKANI Hair Cocktail Plus ترکیبی از انواع مختلف از مواد است. که در مراحل مختلف چرخه‌ی رشد مو تاثیر می‌گذارد. در ریزش موهای مردانه و زنانه در اثر مشکلات ناشی از غدد جلوگیری می‌کند. همچنین این محصول باعث گردش خون بیشتر و تامین مواد‌مغذی مورد نیاز مو می‌گردد.

نکته: شرکت ارائه کننده مواد تشکیل دهنده را در وبسایت خود منتشر نکرده است.

برند توسکانی نیز یکی دیگر از برندهای موجود در ایران است. ممکن است محصولات دیگری از توسکانی را بیشتر شنیده باشید. اما مزو مو این برند نیز میتواند در لیست بهترین برند مزو مو جایگاه داشته باشد.

جدول بهترین مارک داروی مزوتراپی مو

جدول مقایسه بهترین مارک مزوتراپی مو

در تصویر بالا برندهای مختلف مزوتراپی مو را با هم مقایسه کرده‌ایم. در این جدول معیارهای ثابتی را با هم مقایسه کرده ایم. به طور مثال آیا شرکت تولید کننده کوکتل مزو مو یک شرکت تخصصی در زمینه مزوتراپی است یا خیر. و یا وضعیت قیمت در مقایسه با دیگر برندها چگونه است. اما برای انتخاب بهترین برند داروی مزوتراپی مناسب موی شما، باید توسط پزشک معاینه شوید. در ادامه بیشتر در این مورد توضیح می‌دهیم.

انتخاب بهترین مزو مو را به پزشک خود بسپارید

انتخاب بهترین مارک مزوتراپی مو بر عهده ی پزشک شما می‌باشد. پزشک با بررسی علل ریزش یا آسیب موهای شما مناسب‌ترین محصول را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید مطمئن باشید که بهترین کوکتل مزو مو را استفاده می‌کنید می‌بایست حتما به مراکز پزشکی مراجعه کنید. با مراجعه به یک کلینیک معتبر می‌توانید اطمینان داشته باشید که از موثرترین ترکیبات در درمان شما استفاده خواهد شد. در آخر از شما درخواست می‌کنیم برای ما بنویسید شما چه برندی را ترجیح می‌دهید؟ و یا چه تجربه ای از مزوتراپی مو دارید؟ و اگر نام برند استفاده شده را می‌دانید آن را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

سوالات پر تکرار:

بهترین کوکتل مزوتراپی مو در ایران چیست؟

برند‌های رویتاکر و فیوژن در صدر جدول بهترین‌ها مزوها قرار دارند. و پیشنهاد بهترین کلینیک‌های تخصصی پوست و مو در ایران هستند.

اسم داروی مزوتراپی مو چیست؟

به مواد مزوتراپی مو در اصطلاح «کوکتل مزوتراپی» گفته می‌شود. یا در اصطلاح عامیانه تر «مواد مزو» گفته می‌شود.

کوکتل رویتاکر یا فیوژن؟ کدام بهتر است؟

پزشک میتواند موثرترین کوکتل را با توجه به ترکیبات و همینطور شرایط پوست و موی شما پیشنهاد دهد. پس بهترین کوکتل بستگی به شرایط مو‌های شما دارد.

بهترین کوکتل‌های اسپانیایی کدام است؟

به ترتیب کوکتل‌های فیوژن، بی‌سی‌ان، مزولایک، بایواسکین و توسکانی برترین برند‌های اسپانیایی هستند.

بهترین داروی مزوتراپی فرانسوی کدام است؟

تنها داروی فرانسوی مزوتراپی مو برند رویتاکر است. این کوکتل در ایران و جهان بسیار پرطرفدار می‌باشد.

71 دیدگاه دربارهٔ «بهترین مارک مزوتراپی مو چیست؟»

 1. سلام وقتتون بخیر
  من کاشت ابرو انجام دادم بعد از کاشت مزو استاتیک برام انجام دادن
  اگه از برند رویتاکر استفاده کنم در جلسات بعدی مشکلی به وجود نمیاد برام؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید
  بهم گفتند که تا ۳ ماه هر ۱۵_۲۰ روز برم انجام بدم

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   خیر مشکلی پیش نمیاد، اما حتما با پزشک خودتون مشورت کنید، پزشکان با توجه به تجربه خودشون بازه‌های زمانی متفاوت و برندهای مختلفی از مزو رو پیشنهاد میدن.

   0
   1
   پاسخ
   • من الگو ریزش اندروژنیک مردانه دارم.رویتاو هیلر فیلر امتحان کردم اما نتیجه مطلوب نگرفتم
    ۲۷ سالمه
    پیشنهادتون به من چیه
    جلو سرم داره خلوت میشه و نعل اسبی عقب میره

    0
    0
    پاسخ
    • سلام وقت بخیر،‌ریزش مو عوامل بسیار متعدد و پیچیده‌ای داره،‌ و نمیشه تنها به مزوتراپی، پی آر پی و یا هیر فیلر اکتفا کرد، حتما به صورت حضوری توسط پزشک متخصص پوست و مو معاینه بشین.

     0
     0
     پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     کنترل چربی پوست سر جز عملکرد‌های اصلی کوکتل‌های مزوتراپی مو نیست، پیشنهاد می‌کنیم برای رفع این مشکل به صورت حضوری توسط پزشک متخصص پوست و مو ویزیت بشین.

     1
     0
     پاسخ
  • تشخیص اصل و فیک بودن کوکتل‌ها واقعا سخته، پیشنهاد میکنیم تزریق رو در کلینیک‌ها و یا مراکز پزشکی معتبر انجام بدین.

   0
   0
   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   کوکتل‌ها تفاوتی برای مو و ابرو ندارن، بهتره از پزشکتون مشورت بگیرین، در حال حاظر برند رویتاکر و فیوژن محبوبیت بیشتری دارن

   0
   0
   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   به طور کلی مزو فیوژن از محبوبیت بالاتری برخودار هست، و بازخورد‌های مثبت زیادی داشته، اما پیشنهاد می‌کنیم به پزشک مراجعه کنید و بعد از ویزیت ببینید کدام کوکتل میتونه واستون موثرتر باشه

   0
   0
   پاسخ
   • سلام وقت بخیر،
    پیشنهاد می‌کنیم برای تشخصی بهترین کوکتل مزو، با توجه به پر کاری تیروید، به صورت حضوری توسط پزشک متخصص پوست و مو معاینه و ویزیت بشین.

    0
    0
    پاسخ
 2. سلام ممنون از اطلاعات مفیدتون در مورد مزوتراپی من الان سه جلسه مزو انجام دادم مارک فیوژن راضی بودم

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر لطفا نوشتار رو به دقت مطالعه کنید در مورد برند مزولایت هم توضیحات جامعی دادیم، در مورد اینکه کدام برند برای موهای چرب مناسب تر هست، بهتر هست با پزشکتون مشورت کنید.

   0
   0
   پاسخ
 3. سلام ،
  میتونیم با قلم دکتر پن هم کار مزوتراپی مو رو با کوکتل فیوژن و یا رویتاکر در منزل انجام بدیم ؟ و برای نیدل سر معمولا کارتریج چند سر استفاده میشه؟

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   توصیه اکید می‌کنیم این کار رو توسط پزشک انجام بدین، در پوست‌های حساس و یا شرایط خاص، ممکن هست عوارض جدی داشته باشه

   0
   0
   پاسخ
 4. سلام وقتتون بخیر شما برای ریزش مو هورمونی میتونید از فیوژن hair man استفاده کنید که به دلیل داشتن مواد مغذی ، فوق العاده هست و مخصوص ریزش مو اندروژنیک هست و چون هورمونی نیست و فاکتور رشد داره وارد خون نمیشه و هم برای خانمها و آقاین موثر و کاربردی هست.

  0
  0
  پاسخ
 5. سلام من بعداز کاشت مو هرماه یکبار از فیوژن 3سی سی برای هر ثزریق استفاده کردم و قصد دارم ادامه بدم نتیجه این 3ماه موهای پشت سر و کنار سر روی گوشهام تمام پرپشت شده بحوی که رشد مو را می‌بینم موهای کف سر که خالی بود میبینم که موهای جدید رشد میکنه البته بگم هنوز موهای کاشته شده زمان رشد نرسیده منظورم از موهای فابریک خودم شرو به رشد کرده برام جای تعجب و جالب هستش من نتیجه جالبی را تجربه کردم با این کوکتل به نظرم بجای کاشت مو مدتی را مزو با فیوژن ادامه بدین میبینید موهای جدید فراوانی رشد کنه

  0
  0
  پاسخ
 6. سلام.ببخشید میزان دارو برای کل سر در مزوتراپی چقدر باید باشه.مثلا یک شیشه یا ۲شیشه؟
  منی که به کل سرم باید تزریق بشه؟

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   ببینید زیاده روی در استفاده از مواد مزوتراپی می‌تونه نتایج عکس بده، پس اندازه مواد نسبت به وسعت ناحیه توسط پزشک تشخیص داده میشه.

   0
   0
   پاسخ
  • سلام و خسته نباشید
   اگه شخصاً کوکتل مزو 10 سی سی بخرم و هر بار 2 سی سی نیاز به تزریق داشته باشم. آیا میتونم تا پنج مرحله از همون کوکتل استفاده کنم یا اینکه نمیشه نگه داشت و پس از مدت کوتاهی باید بقیه ش دور انداخته شه؟؟؟
   خیلی مهمه برام ، لطفا جواب بدید

   0
   0
   پاسخ
   • سلام وقت بخیر
    مزوتراپی مثل بقیه روش‌های پزشکی ممکن هست عوارض و واکنش‌ ناگهانی داشته باشه، پس لازم هست که توسط پزشک انجام بدین، اگر به صورت استریل استفاده کنید نگهداری مشکلی نداره.

    0
    0
    پاسخ
 7. سلام خسته نباشید
  کوکتل مزولایک رو میشه با درمارولر غلتکی استفاده کرد؟
  اگه محلول یا کوکتل دیگه ای که بهتر باشه مدنظرتون هست لطفا معرفی کنید.ممنون

  0
  0
  پاسخ
  • که معرفی کردیم همه برای تزریق هستن،‌ بنابراین برای درمارولر هم مشکلی نداره‌ (با پزشک هم مشورت کنید)، روی کوکتل های موضعی عبارت (Not injectable) نوشته شده، که به معنی غیر قابل تزریق هستن.

   0
   0
   پاسخ
   • سلام وقت بخیر، برند شناخته شده‌ای نیست حداقل در ایران، بهتره با پزشکتون مشورت کنید.

    0
    0
    پاسخ
  • سلام وقت بخیر، بهتره با پزشکتون مشورت کنید، اما به صورت کلی برند رویتاکر کیفیت و محبوبیت بالایی داره

   0
   0
   پاسخ
  • سلام وقت بخیر، متاسفانه اسم این برند رو نشنیدم،
   همه‌ی برند‌های مزوتراپی مو که توسط پزشک تزریق میشه، دارای تاییدیه وزارت بهداشت هست، بنابراین در صورتی که مزوتراپی رو توسط پزشک انجام میدین، نگران نباشید.

   0
   0
   پاسخ
 8. سلام
  ویال با کوکتلی تو بازار موجود هست که داخلش ماده ی افزایش دهنده ی جریان خون یا گشاد کننده ی عروق خون نباشه و فقط مواد مغذی باشه؟

  0
  1
  پاسخ
 9. سلام وقت بخیر پزشک برای من ریزش موی ارثی رو تشخیص دادند برای مزوتراپی بهتره از برند رویتاکر استفاده کنم یا فیوژن؟؟

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت شما هم بخیر، هر دو از بهترین مارک داروی مزوتراپی مو هستن، چون برند فیوژن چندین مدل خاص داره بهتره با پزشکتون مشورت کنید.

   0
   0
   پاسخ
 10. سلام من تازه یه جلسه مزو رفتم با مارک فیوژن
  ریزش مو شدید داشتم و موهام قبلا سکه ای ریخته بود آیا خوبه برای درمانم؟

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، جلسات رو ادامه بدین امیدواریم نتیجه خوبی بگیرید. فیوژن یکی از بهترین مارک‌ها هست.

   0
   1
   پاسخ
   • من دوجلسه هست میرم مزوتراپی مویی سرم نمیدونم چرا جای که مواهدا کردم به جلوی سرم چرا به اونجام تزریق انجام نمیده .سوالم میکنم میگه به پشت سر که مو اهدا کردی تزریق نمیکنیم این یعنی چی .میشه راهنماییم کنید ممنون

    0
    0
    پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     بله درسته به قسمت بانک مو تزریق نمیشه، به صورت کلی موهای اون قسمت مقاومت خوبی دارن (جز الگوی ریزش نیستن)، و ریزش ندارن

     0
     0
     پاسخ
 11. سلام وعرض ادب بعد از کاشت مو ی ۳ ماه بهترین نوع مزوی فیوژن چیه؟ آیا بین برند فیوژن mc فیوژن وF هیر فیوژن فرق داره وبرند رویتاکر فرانسه بهتره

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   بهترین گزینه این هست که توسط پزشک معاینه بشید، و بهترین نوع مزوتراپی با توجه به شرایط شما رو بهتون پیشنهاد میدن. اما به صورت کلی برند رویتاکر فرانسه محبوبیت بالایی در ایران داره.

   0
   0
   پاسخ
  • سلام من دوماهه کاشت مو انجام دادم ،،،برای مزوتراپی از چه برندی استفاده کنم که نتیجه مناسب بگیرم

   0
   0
   پاسخ
   • سلام وقت بخیر
    در این مقاله به ترتیب معروف‌ترین و محبوب‌ترین برندهای مزوتراپی مو (رویتاکر و فیوژن) رو معرفی کردیم، اما پیشنهاد می‌کنیم با پزشک و یا تکنسین کاشت موی خودتون هم مشورت کنید.

    0
    0
    پاسخ
 12. سپاسگزاریم.خوب ومفید لطفا کوکتل مزو فیک با اصل چگونه تشخیص بدیم؟آیاتوایران لابراتواری هست که سزتی فی کیت آنهاراتایید کند؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.سپاس

  0
  0
  پاسخ
  • خواهش میکنم،
   بحث فیک بودن کوکتل‌های مزو مطرح نیست خیلی، چون اکثر فروشنده‌های مزو نمایندگی رسمی هستن و نظارت خوبی در این مورد هست.
   اگر به پزشک مراجعه می‌کنید نگران فیک بودن مزوها نباشید. به نظر من در 99٪ مواقع اوکی هست.

   در مورد تاییدیه، برچسب سفید رنگ وزارت بهداشت و برچسب زرد رنگ کد اصالت کالا اکثرا بر روی بسته‌های مزو هست (بسته های 5 تایی).

   0
   0
   پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 6

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.