بهترین برند مزوتراپی صورت

در این مقاله بهترین برند مزوتراپی صورت را معرفی کرده‌ایم. بخش عظیمی از نتایج مزوتراپی صورت به کیفیت برند و مواد وابسته است. پس تا انتهای این مقاله با ما باشید.همچنین می‌توانید جهت مشاوره و انجام مزوتراپی صورت در شیراز روی لینک کلیک کنید.

1- کوکتل مزوتراپی صورت رویتاکر (Revitacare) فرانسه

بهترین برند مزوتراپی صورت رویتاکر

شرکت رویتاکر، یکی از بهترین آزمایشگاه‌های فرانسوی است که از سال 2003 فعالیت خود در طراحی و تولید کوکتل‌های مزوتراپی برای درمان پوست و مو را آغاز کرده است. کوکتل‌های رویتاکر از کمپلکس جوانساز ( مجموعه‌ای از ویتامین‌ها و مواد معدنی) و هیالورونیک اسید ( آبرسان پوست) تشکیل شده‌اند. با توجه به محبوبیت بالای رویتاکر در ایران می‌توان برند رویتاکر را در صدر جدول بهترین برند مزوتراپی صورت قرار داد. در ادامه مهمترین کوکتل‌های روتاکر را معرفی کرده‌ایم.

نکته: به شیشه های حاوی داروی مزوتراپی در صنعت پزشکی، ویال مزو یا کوکتل مزو گفته می‌شود.

 1. کوکتل جوانساز رویتاکر 502 (مناسب پوست با آسیب‌های خفیف): این کوکتل علاوه بر حفظ رطوبت و درخشندگی پوست در ترمیم خطوط ریز پوست (خطوط عمودی اطراف لب) موثر است.
 2. کوکتل جوانساز رویتاکر 516 (مناسب پوست با آسیب‌های متوسط): این کوکتل نیز مشابه مدل 502 عمل می‌کند،‌و تنها تفاوت اینکه رویتاکر این کوکتل را برای سنین بالاتر با پوست‌‌‌های بیشتر آسیب دیده پیشنهاد کرده است.
 3. کوکتل جوانساز رویتاکر 532 (مناسب پوست با آسیب‌های زیاد): این کوکتل درخشندگی از بین رفته در پوست‌ با آسیب‌های زیاد را بازیابی می‌کند. و تمام خواص مدل‌های پیشین خود را دارد.
 4. كوكتل لیفت رویتاکر STRETCHCARE: هدف اصلی این کوکتل سفت کردن پوست است. و همچنین خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می‌بخشد. (پیشنهاد روتاکر استفاده موضعی روی پوست است)
 5. کوکتل جوانساز و ترمیم کننده رویتاکر 715: این کوکتل با روند پیری پوست مبارزه می‌کند و همچنین پوست به صورت طبیعی نرم‌تر و روشن‌تر به نظر می‌رسد. (پیشنهاد روتاکر استفاده موضعی روی پوست است)

2- کوکتل مزوتراپی صورت FUSION اسپانیا

مارک مزوتراپی صورت فیوژن

شرکت فیوژن، یک کمپانی اسپانیایی است که در زمینه‌ی تولید محصولات مزوتراپی صورت و مو فعالیت دارد. محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در بین انواع کوکتل اسپانیایی مزو صورت هزینه بالاتری را دارد. کوکتل‌های فیوژن پیشنهاد بهترین کلینیک‌های پوست و مو هستند در نتیجه میتوان فیوژن را یکی از بهترین مارک کوکتل مزوتراپی صورت دانست. در ادامه به بررسی بهترین محصولات مزو صورت فیوژن خواهیم پرداخت.

 1. کوکتل لیفت صورت فیوژن F-LIFT+FACE: این کوکتل بهترین محصول لیفت صورت و ضد پیری فیوژن است، از این کوکتل برای بهبود بافت پوست و کاهش افتادگی پوست استفاده می‌شود.
 2. کوکتل آنتی آکنه و منافذ فیوژن F-ACN: تمرکز این کوکتل بر روی مشکلات پوست چرب و منافذ باز پوست است. این کوکتل با تاثیرات ضد التهابی و ضد میکروبی آکنه‌ها را مهار می‌کند.
 3. کوکتل ضد لک فیوژن F-RADIANCE: این کوکتل راه حل ویژه فیوژن برای لک‌های تیره و یکنواخت کردن رنگ پوست است. عناصر فعال این محصول تولید ملانین‌های پوستی (رنگدانه‌ها) را مهار و کنترل می‌کند.
 4. کوکتل آبرسان فیوژن F-HA: اسید هیالورونیک درمان نهایی برای خشکی شدید پوست است. این کوکتل به تدریج پوست را سفت و مرطوب می‌کند و از پوست در مقابل از دست دادن رطوبت محافظت می‌کند.
 5. کوکتل رفع اسکار فیوژن F-MESOMATRIX: این کوکتل فرمول انحصاری فیوژن است که برای رفع اسکار و ترک‌های پوستی پیشنهاد شده است. و منجر با بازیابی ظاهر طبیعی پوست می‌گردد.

3- کوکتل مزوتراپی صورت BCN اسپانیا

مواد مزوتراپی صورت BCN

شرکت BCN اسپانیا، یک آزمایشگاه‌ بین‌المللی مزوتراپی است که به تولید محصولات مزوتراپی پوست و مو می‌پردازد. این شرکت دارای تنوع محصولی بسیار بالایی درزمینه‌ی مزوتراپی صورت، مو و لاغری است. در ادامه به بررسی برخی از بهترین مواد مزوتراپی صورت تولید شده توسط BCN خواهیم پرداخت.

 1. کوکتل پایه BASE BCN: کوکتل مزو بیس یا پایه BCN علاوه بر جلوگیری از پیری پوست، باعث آبرسانی و بهبود خاصیت کشسانی پوست خواهد شد. این کوکتل برای استفاده در انواع پوست مناسب است.
 2. کوکتل آبرسان REVITA-HA BCN: این کوکتل دارای غلظت بالایی از هیالورونیک اسید و یک آبرسان قوی است. همچنین در درمان چین و چروک و بهبود بافت و خاصیت کشسانی پوست بسیار موثر است.
 3. کوکتل کلاژن ساز ECQ10 BCN: این کوکتل پوست را سفت و صاف تر می‌کند. و در بدست آوردن ظاهر جوان‌تر موثر است. این کوکتل با دارا بودن کلاژن فعال به عنوان یک ترمیم کننده عمل می‌کند.
 4. کوکتل ضد لک MELANO BCN: کوکتل روشن کننده و ضدلک BCN با خاصیت آنتی‌اکسیدانی قوی‌ای که دارد سبب رفع لک‌های پوستی، بازیابی درخشندگی و مهار ملانین و تولید لک‌های تازه پوستی می‌شود.
 5. کوکتل سفت کننده پوست TENSIS BCN: این مزو صورت باعث تقویت بافت و سفت شدن پوست و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست می‌گردد. هدف اصلی این کوکتل مبارزه با افتادگی پوست است.

4- کوکتل مزو صورت بایو اسکین اسپانیا

کوکتل مزو صورت بایو اسکین

شرکت بایو اسکین یکی از کمپانی‌های بزرگ اسپانیایی است که درزمینه‌ی تولید کوکتل‌های مزوتراپی و محصولات آرایشی فعالیت دارد. در واقع محصولات کمپانی ولودرم از سال 2020 میلادی با نام تجاری بایو اسکین پا به بازار گذاشتند. استفاده از بایو اسکین در این نیز به سرعت گسترش یافت و میتوان بایو اسکین را یکی از بهترین مارک داروی مزوتراپی صورت معرفی کرد. در ادامه به بررسی تعدادی از محصولات این برند می‌پردازیم.

 1. کوکتل لیفتینگ بایو اسکین REVITALIFTPRO: این کوکتل احیا کننده پوست بوده و بر روی لیفتینگ پوست تمرکز می‌کند. و با آبرسانی فوری پوست با روند پیری پوست مبارزه می‌کند.
 2. کوکتل روشن کننده پوست بایو اکسین BRIGHTPRO: یکی از بهترین کوکتل‌های ترمیم کننده و روشن کننده پوست‌های مستعد لک‌های تیره است که با تغییرات حاصل از افزایش سن مقابله می‌کند و به جوان‌سازی و آب‌رسانی آن می‌پردازد.
 3. کوکتل درمان اسکار بایو اسکین SCARPRO: این محلول با استفاده از مواد مغذی، آنتی باکتریال و آنتی اکسیدان بهبودی پوست را تسریع می‌کند. و جوش‌ها و التهابات را کاهش می‌دهد.
 4. کوکتل آبرسان بایو اسکین HYALURONIC: دارای تکنولوژی جدیدی از هیالورونیک اسید است که طبق ادعای بایو اسکین نسبت به دیگر کوکتل های آبرسان عملکرد بهتری دارد. همچنین خاصیت کشسانی پوست را بهبود می‌بخشد.
 5. کوکتل چین و چروک بایو اسکین BOTULOPEPTIDE: به علت انقباض مداوم عضلات چین و چروک در مرور زمان ایجاد می‌شوند. این کوکتل یک درمان حرفه‌ای است که چین و چروک ناشی از انقباضات عضلانی را هدف قرار می‌دهد.

5- کوکتل مزو صورت مزو لایک اسپانیا

برند مزوتراپی صورت مزولایک

مزولایک، آزمایشگاه و تولیدکننده تخصصی محصولات مزو پوست و مو در اسپانیا است این شرکت معتقد است که با استفاده از کوکتل‌های مزولایک می‌توان به نتایج فوری در درمان مشکلات پوستی دست یافت. با توجه به اینکه مزو لایک یک کوکتل اسپانیایی مزو صورت محبوب است، میتوان این محصول را در لیست بهترین برند کوکتل مزوتراپی صورت قرار داد.

 1. کوکتل جوانساز مزو لایک TOPAGE: یک ترکیب بسیار قوی از آبرسان و ترمیم کننده است. که برای پوست‌های آسیب دیده و کدر مناسب است. همچنین برای بهبود چین و چروک و بافت پوست موثر است.
 2. کوکتل بوتولاکس مزو لایک BOTOLAX: این کوکتل همانطور که از نامش پیدا است اثراتی شبیه به بوتاکس دارد که سبب رفع خطوط کم عمق اطراف چشم، پشت لب و صورت می‌گردد. و به صورت کلی چین و چروک را کاهش می‌دهد.
 3. کوکتل روشن کننده و ضد آکنه مزولایک BRIGHTENING ANTI-ACNE: این کوکتل مناسب پوست‌های چرب یا مستعد آکنه است. و به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی با رادیکال‌های آزاد مبارزه می‌کند. و به محو شدن لک‌ها و روشن شدن پوست کمک می‌کند.
 4. کوکتل لیفت مزو لایک LIFT +: تمرکز این کوکتل بر روی جوانسازی شدید صورت، لیفتینگ و ترمیم پوست است. این کوکتل بازگرداندن خاصیت کشسانی طبیعی بین سلولی با روند پیری پوست مبارزه می‌‌کند.
 5. کوکتل اسکار مزو لایک SCAR: این مزو با علائم ترک‌های پوستی و اسکار مقابله می‌کند. و وظیفه اصلی آن ترمیم و بازسازی پوست آسیب دیده است. این کوکتل حاوی دو ماده فعال دکسپاتنول و الاستین است که برای بهبود فیبرهای کلاژن ضروری هستند.

6- کوکتل مزو صورت درماهیل کره جنوبی

مواد مزوتراپی صورت درماهیل

کمپانی درماهیل یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان محصولات آرایشی و مراقبتی است، اما به صورت تخصصی به تولید محصولات مزو نمی‌پردازد. با این وجود این کوکتل یکی از برندهای پر استفاده و با هزینه مناسب مزوتراپی صورت در ایران است. بنابراین تصمیم گرفتیم این برند را در لیست بهترین مارک مزوتراپی صورت قرار دهیم. در ادامه به بررسی معروف‌ترین کوکتل‌های مزو صورت این برند خواهیم پرداخت.

 1. کوکتل جوانساز درماهیل SR: این کوکتل مانند دیگر کوکتل‌های جوانساز با روند پیری پوست مبارزه می‌کند و همچنین جهت جلوگیری از ایجاد چین چروک نیز موثر است.
 2. کوکتل آبرسان درماهیل HSR: یا کوکتل دارای هیالورونیک اسید بوده و خاصیت آبرسانی فوری پوست را دارد. همچنین به لطف این عنصر با روند پیری پوست و ایجاد چین و چروک نیز مقابله می‌کند.
 3. کوکتل روشن کننده پوست درماهیل SB: این کوکتل رنگدانه‌های پوستی را کنترل می‌کند. و هدف اصلی آن روشن کنندگی پوست و و مقابله با لک‌های پوستی است.

در نتیجه بهترین مارک کوکتل مزوتراپی صورت چیست؟

در این مقاله سعی کردیم چند عدد از معروفترین و بهترین برند مزوتراپی صورت را به شما معرفی کنیم، اما این تمام ماجرا نیست. پیشنهاد میکنیم انتخاب بهترین برند مزوتراپی پوست را به پزشک متخصص پوست خود بسپارید. پزشک با معاینه شما مشکلات پوستی شما را بررسی می‌کند و با استفاده از دانش و تجربه خود بهترین کوکتل را با توجه به مواد مغذی مورد نیاز پوست شما، و همچنین مقدار هزینه شما پیشنهاد می‌دهد. در آخر از شما میخواهیم تجربه خود و یا دوستانتان را در مورد مزوتراپی صورت برای ما کامنت کنید، مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما هستیم.

سوالات پرتکرار

بهترین برند مزوتراپی صورت چیست؟

بهترین برند مزوتراپی صورت موجود در بازار شامل رویتاکر، فیوژن، BCN، بایو اسکین، مزو لایک و درماهیل است.

آیا استفاده از برندهای مختلف مزوتراپی صورت در تعداد جلسات درمانی تاثیرگذار است؟

به صورت میانگین تعداد جلسات درمانی بین 4 تا 6 جلسه است که تعداد آن ممکن است به نسبت برند مزو و ناحیه تحت درمان متغیر باشد. 

هزینه مزوتراپی صورت چقدر است؟

هزینه مزوتراپی صورت با توجه به برند مورد استفاده با هم فرق دارد.

آیا استفاده از برندهای مختلف در نتیجه درمان موثر است؟

برندهای موجود در بازار دارای کیفیت متفاوتی می‌باشند و نسبت به مرغوبیت نتیجه گوناگونی دارند.

31 دیدگاه دربارهٔ «بهترین برند مزوتراپی صورت»

  • سلام وقت بخیر
   عموما کوکتل‌های ضد لک و کوکتل‌های ترمیم کننده یا جوانساز متفاوت هستن.

   پاسخ
 1. سلام و وقت بخیر
  ببخشید این ویال ها رو از کجا میشه خرید؟و اینکه میشه آدم خودش تهیه کنه و مثلا کسی که بلده براش تزریق کنه؟برای ضد لک

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   ویال‌ها رو باید از شرکت‌های تجهیزات پزشکی و لوازم مصرفی کلینیک تهیه کنید. پیشنهاد می‌کنیم حتما مزوتراپی رو توسط پزشک انجام بدین.

   پاسخ
 2. سلام
  ابروهامو ریمو کردم، به پوستم آسیب وارد شده و دچار اسکار هایپرتروفیک شده و برجسته، کدام نوع کوکتل خوبه که انجام بدم

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر،
   می‌تونید از مزوتراپی و کوکتل‌های مناسب جای جوش استفاده کنید، روش‌های زیر هم برای از بین بردن جای جوش مناسب هستن:

  • سابسیژن
  • لیزر فوتونا
  • لیزر CO2
  • پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   مزوتراپی زیر چشم و فیلر زیر چشم رو می‌تونید انجام بدین، برای مشاوره با مرکز معرفی شده تماس بگیرین لطفا.

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   می‌تونید کوکتل رفع اسکار فیوژن رو انتخاب کنید. با این حال پیشنهاد می‌کنیم قبل از انجام درمان حتما توسط پزشک متخصص پوست و مو مشاوره بشین.

   پاسخ
 3. سلام ببخشید برای سفت شدن پوست کدام کوکتل از همه بهتر هست افتادگی خیلی شدید ندارم و۴۶ ساله هستم کوکتل تزریقی بهتره یا کوکتل موضعی چون موضعی هم دارید

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   کوکتل لیفت صورت فیوژن رو می‌تونید امتحان کنید، البته برای انتخاب برند مناسب مزوتراپی صورت با توجه به شرایط پوستتون بهتره با پزشکتون مشورت کنید.

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   ما در این نوشتار بهترین مرکز رو با توجه به رضایت مخاطبین و تعداد مراجعان بالا انتخاب و معرفی کردیم، با شماره مشاوره تماس بگیرین

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   پزشکان کوکتل‌های مزو رو اکثرا از فروشنده‌های قایل اعتماد خرید میکنن، پیشنهاد می‌کنیم کل پروسه مزو توسط پزشک انجام بشه

   پاسخ
 4. من طی سه جلسه ازتزریق آمپول روشن کننده صورت فیوژن نتجه مطلوب گفتم آیا لازم است جلسه چهارم را انجام دهم؟

  پاسخ
  • سلام، این روش درمانی موقت است و نیاز به تکرار جلسات درمانی در فواصل زمانی مشخص بنابر صلاحدید پزشک دارد.

   پاسخ
    • درماهیل عالیه
     من خودم فیشیال انجام میدم برای همه کلاینتام مارک درماهیل برای نرو انجام میدم حتی یه کلاینت هم ناراضی نبوده

     پاسخ
    • هیچ برندی برو اول با دستگاه لک هاتو بردار بعدا اگه خواستی مزو من ۷ جلسه مزو ضد لک رویتاکر انجام دادم کلا پوستم درخشان تر شد و دو درجه کل پوستم روشن تر ولی لکه هام از بین نرفت

     پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 21

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.