مراقبت های بعد از هایفوتراپی

مراقبت های بعد از هایفوتراپی چند نکته ساده است. همانطور که می‌دانید هایفو بدون دوره نقاهت است و بلافاصله بعد از هایفو می‌توانید فعالیت‌های روزمره خود را ادامه دهید. در ادامه 10 نکته ساده برای بدست آوردن نتایج بهتر را آورده‌ایم. اگر هنوز درمان هایفو را انجام نداده‌اید، می‌توانید برای مشاوره و انجام هایفوتراپی در شیراز روی لینک کلیک کنید.

1- التهاب پوست بعد از هایفو

التهاب پوست از عوارض موقت بعد از هایفوتراپی است

هایفوتراپی با ایجاد حرارت در لایه‌ی زیرین پوست باعث تحریک بدن به تولید کلاژن می‌شود. و اشعه هایفو با عبور از سطح پوست در عمق چند میلیمتری زیر سطح پوست تاثیر می‌گذارد. در نتیجه به صورت کلی هایفو آسیبی به سطح پوست نمی‌رساند. و تنها ممکن است پوست شما بعد از هایفو تا چند روز حساس تر باشد. حفاظت از پوست در برابر دمای بالا، مواد شیمیایی و فعالیت سنگین از مراقبت های بعد از هایفوتراپی به حساب می‌آید.

2- کرم ترمیم کننده بعد از هایفو

همانطور که اشاره کردیم سطح پوست در هایفو آسیب نمی‌بیند در نتیجه نیازی به استفاده از کرم ترمیم کننده بعد از هایفوتراپی نخواهد بود. به علت التهاب و قرمزی پوست بعد از هایفو بهتر است چند روز از کرم‌های ضد آفتاب استفاده کنید. دقت کنید به علت اینکه پوست شما حساس شده است به صورت موقت از کرم‌های لایه بردار و یا آرایش‌های سنگین اجتناب کنید. در بعضی موارد مانند پوست‌های حساس ممکن است پزشک کرم ترمیم کننده بعد از هایفو را تجویز کند (ترمیم کننده‌های معمولی).

3- شستن صورت بعد از هایفو

شستن صورت بعد از هایفوتراپی منعی ندارد

شستن صورت بعد از هایفو منعی ندارد. و به سادگی می توانید صورت خود را بشویید. ممکن است پوست شما بعد از درمان هایفو کمی حساس شود. بهتر است از شوینده‌های قوی و اسکراب ‌های پاکسازی پوست موقتا استفاده نکنید. زیرا ممکن است حساسیت پوست شما را پس از درمان افزایش دهد. همچنین تا یک هفته بعد از هایفو هنگام شستشوی صورت از آب بسیار گرم و لیف‌های لایه بردار ترجیحا استفاده نکنید. شستن صورت بعد از هایفوتراپی به صورت کلی مشکلی ندارد و مراقبت بعد از هایفو به حساب نمی‌آید.

4- نحوه خوابیدن بعد از هایفو

نحوه خوابیدن بعد از هایفوتراپی تاثیری در نتیجه درمان ندارد. همچنین پزشکان بعد از هایفو دستورالعمل خاصی برای نحوه خوابیدن ارائه نمی‌دهند. اگر پوست شما در چند روز اول به علت انجام هایفو ملتهب شده است، بهتر است به گونه‌ای بخوابید که فشاری بر روی صورت وارد نشود. به طور کلی محدودیتی در مورد نحوه خواب در مراقبت بعد هایفوتراپی وجود ندارد.

5- ورزش بعد از هایفو

در مراقبت های بعد از هایفو ورزش کردن مانعی ندارد

ورزش کردن بعد از هایفوتراپی نیز محدودیتی ندارد. حتی ورزش کردن و نزدیک شدن شما به سبک زندگی سالم می‌تواند بدن شما را برای تولید کلاژن بیشتر یاری کند. اگر پوست شما بعد از هایفو ملتهب شده است، بهتر است چند روز موقتا ورزش را کنار بگذارید. ورزش‌هایی شدید و یا ورزش‌هایی که ممکن است به پوست شما ضربه وارد کند و یا ارتباط مستقیم با پوست دارد را بهتر است بعد از گذشت یک هفته شروع کنید.

6- ورم و درد صورت بعد از هایفو

اگر درمان هایفو در کلینیک تخصصی پوست و مو و یا مراکز تخصصی انجام شود. درمان بسیار ایمن و تقریبا بدون عارضه خواهد بود. بلافاصله بعد از هایفو ممکن است تورم یا درد خفیفی را شبیه سوزن سوزن شدن در ناحیه صورت تجربه کنید. این درد و تورم به سرعت فروکش خواهد کرد. اگر درد و ورم صورت بعد از هایفو تشدید شد و یا چند روز ادامه داشت، حتما به پزشک خود مراجعه کنید. در مراقبت های بعد هایفوتراپی روشی جهت پیشگیری از قرمزی و تورم پوست مطرح نشده است. و قرمزی سطحی پوست اجتناب ناپذیر است.

7- پس از هایفوتراپی آب بیشتری بنوشید

نوشیدن آب کافی یکی از مراقب های بعد از هایفوتراپی

همانطور که می‌دانید نوشیدن آب کافی به صورت کلی برای سلامتی پوست و مو بسیار مهم است. دستاورد نهایی هایفو تولید کلاژن بیشتر پوست خواهد بود. و نوشیدن آب به افزایش سرعت تولید کلاژن در بدن کمک خواهد کرد. پس بهتر است با نوشیدن آب کافی و استراحت مناسب و سبک زندگی سالم بدن را در تولید کلاژن بیشتر همراهی کنید. پیشنهاد می‌کنیم در رعایت نکات گفته شده وسواس به خرج ندهید.

8-دندان درد بعد از هایفو

استفاده از هایفو در عمق زیاد کنار دندان‌ها می‌تواند باعث ایجاد درد در بعضی افراد گردد. دندان ‌هایی که دارای ایمپلنت‌های فلزی هستند و یا با مواد آمالگام (مواد با ترکیب فلز) پر شده‌اند ممکن است در هنگام هایفو دچار درد شوند. اگر احساس دندان درد بعد از هایفو داشتید بهتر است به پزشک خود مراجعه کنید. وجود استند‌های فلزی در منطقه صورت و گردن یکی از محدودیت‌های درمان‌ هایفو است. که پزشکان جهت انجام هایفو در این شرایط تدابیر خاصی دارند.

9- ماساژ صورت بعد از هایفو

بهتر است ماساژ صورت بعد از هایفو را چند روز به تعویق بیندازید

ماساژ صورت بعد از انجام بوتاکس می‌تواند خطر آفرین باشد. همچنین ماساژ پس از تزریق فیلر می‌تواند مواد فیلر را جا به جا کند. اما در مورد هایفو اینگونه نیست. با این حال بهتر است به مدت چند روز از ماساژ صورت بعد از هایفوتراپی اجتناب کنید. با توجه به اینکه پوست شما بعد از هایفو حساس شده است، ماساژ می‌تواند التهاب پوستی شما را بیشتر کند. اگر می‌خواهید پس از هایفو بوتاکس یا فیلر انجام دهید پیشنهاد می‌کنیم مقاله فاصله هایفو و بوتاکس را مطالعه کنید.

10- ضعف و سردرد بعد از هایفوتراپی

هایفوتراپی یک درمان غیر تهاجمی بوده و پروسه درمان شما را خسته نخواهد کرد. با این حال احساس ناخوشایند حین درمان و استرس‌های ناشی از آن ممکن است باعث ضعف و سردرد شما شود. در صورتی که علائمی مانند سردرد و ضعف جزء عوارض هایفو نیستند. و در مراقبت های بعد از انجام هایفوتراپی روشی جهت جلوگیری از سردرد توصیه نشده است. با این حال در صورت ادامه سردرد و تشدید آن به پزشک خود مراجعه کنید.

مراقبت های بعد از هایفو را ساده بگیرید

در این مقاله سعی کردیم تمام نکات و مراقبت های بعد از هایفوتراپی رو برای شما شرح دهیم. اما در نظر داشته باشید بدون رعایت نکات ذکر شده نیز، مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد. به صورت کلی هایفو عوارض بسیار نادری دارد. و پیشنهاد می‌شود نکات را ساده بگیرد. در پایان از شما درخواست می‌کنیم در صورت مواجهه با هر یک از موارد ذکر شده آن را برای ما و دیگر دوستان در این صفحه کامنت کنید. همچنین می‌توانید سوالات خود را در پایان این صفحه کامنت کنید ما کمتر از چند ساعت پاسخگوی شما هستیم.

سوالات پر تکرار

آیا هایفو نیاز به دوره نقاهت دارد؟

یکی از مزیت‌های اصلی هایفوتراپی نداشتن دوره نقاهت است. بعد از انجام هایفو بلافاصله می‌توانید فعالیت‌های روزمره خود را ادامه دهید.

قرمزی پوست بعد از هایفو طبیعی است؟

قرمزی پوست بعد از هایفوتراپی کاملا طبیعی است. التهاب و قرمزی موقت بوده و بعد از چند ساعت از بین خواهد رفت.

بهترین کرم بعد از هایفو برای دریافت نتیجه بهتر چیست؟

هایفوتراپی با تاثیر در عمق پوست باعث سفت شدن و لیفت صورت شما می‌شود. و استفاده از ترمیم کننده بعد از هایفوتراپی و یا انواع کرم تاثیری در افزایش نتیجه نخواهد داشت.

بعد از انجام هایفو چه مراقبت‌هایی نیاز است؟

بعد از هایفو نیاز به هیچگونه مراقبت خاصی نخواهید داشت. اما بهتر است به علت التهاب پوست در معرض نور خورشید قرار نگیرید و یا از ضد آفتاب استفاده کنید.

122 دیدگاه دربارهٔ «مراقبت های بعد از هایفوتراپی»

 1. سلام من 3 روز هست هایفو انجام دادم یک طرف صورتم ورم کرده یعنی طرف دیگه صورتم هم ورم داره ولی قابل محسوس نیست طرف دیگه بیشتر هست و لپم شل شده به سمت پایین من اصلا آنچنان افتادگی نداشتم که بچشم بیاد الان که صورتم داغون شده و کج خدا کنه مثل اولم بشم

  0
  0
  پاسخ
 2. سلام من ۱ هفته بعد ترمیم بوتاکس هایفو کردم ک گفتن اشکال نداره اما حس میکنم اثر بوتاکسم کم شده چیکار میشه کرد؟ و اینکه دور چشمم تیره شده ایا تاثیر هایفو هست؟

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، هایفو بعد از بوتاکس میتونه بر ماندگاری و یا نتیجه بوتاکس تاثیر بزاره، برای اطلاعات بیشتر بهتره با پزشک خودتون مشورت کنید.

   0
   0
   پاسخ
 3. در ادامه سوالم ( در یک روز اول هایفو و بلافاصله ژل صورت) بهم گفتن که بعد از سه ماه برای ترمیم هایفو برم ‘ ایا میتونم برم؟ یا باعث از بین رفتن ژل صورتم میشه .
  در ضمن احساس میکنم زل صورتم در عرص یک هفته بیشتر از نیمیش از بین رفته و جذب شده.

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   چون هایفو رو اول انجام دادین پس جذب شدن ژل صورتتون به علت هایفو نیست (به صورت طبیعی مقداری از ژل تزریق شده جذب میشه)
   برای تمدید هایفو حتما مناطقی رو که ژل زدین رو دوباره به پزشکتون یادآوری کنید.

   0
   0
   پاسخ
 4. سلام.
  من دیروز هایفو انجام دادم. توی 3ناحیه از صورتم گوله های سفتی ایجاد شده. سمت چپ، راست و گردنم. قسمت فک صورتم ورم داره اما سمت راستم بیشتره. تمام شب هم طاق باز خوابیدم. خیلی نگران این دفرمه شدن صورتم هستم
  میتونه طبیعی باشه

  0
  0
  پاسخ
 5. سلام وقتتون بخیر من هایفو انجام دادم ولی زیاد درد نداشت یهنی یه کوچولو صورتم سوزن سوزن میشد قرمزی والتهاب هم نداشتم یعنی کارشون خوب نبود ؟؟

  1
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   درد و التهاب زیاد و یا کم نشانه‌ی عملکرد خوب در درمان هایفو نیست، بنابراین نمیشه به نسبت میزان درد بعد از هایفو نتیجه گیری کرد.

   0
   0
   پاسخ
 6. سلام وقتتون بخیر
  منم باخوندن نظرات دوستان واقعاا ترسیدم ولی صورتم واقعاا داغونه شل وچروک پیشانی وخط اخم عمیق دارم به نظرتون به غیر از هایفون چاره ای دیگه ای هست؟؟

  1
  1
  پاسخ
 7. سلام من سه روز پیش هایفو انجام دادم روی پیشانی و خط لبخند چند تا لکه سوختگی روی صورتم هست وصورتم درد داره این درد تا کی ادامه داره آیا لازم هست به پزشک مراجعه کنم راهنمایی کنید ممنون

  1
  0
  پاسخ
 8. با سلام من دو روز پیش هایفو انجام دادم موقع هایفوقسمت پیشانی درد داشت وحالا به قسمت چپ پیشانی که لمس مکنم کشیدگی در قسمت سرم احساس میکنم انگار یه تار مو کشیده میشه
  ابا عصب اون قسمت صدمه دیده؟

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   التهاب و درد جزئی می‌تونه طبیعی باشه، ولی حتما پزشکتون رو مطلع کنید و از ایشون مشاوره بگیرین.

   0
   0
   پاسخ
 9. سلام من امروز هایفو انجام دادم
  الان که تغییری احساس نمیکنم
  واقعا درد داشت
  اما اگر نتیجه بگیرم مطمئنا دردش یادم میره
  حتما هم دوباره انجام میدم

  0
  0
  پاسخ
 10. سلام
  من ۲۰بهمن۱۴۰۱ هایفو انجام دادم . دردش خیلی کم بود ، حالت برق گرفتگی ضعیف و مور شدن داشت
  الان دو ماه کانل شده توی این مدت یه کم نتیجه دیدم ولی جدیدا احساس سفتی پوست صورتم و کاملا متوجه شدم . خط روی پیشونیمم هفتاددرصدش رفته و خط خنده و اندوه هم کلی ازبین رفته

  0
  1
  پاسخ
 11. سلام من امروز هایپو انجام دادم بیحسی که دکتر نزد درد هم یه قسمتهایی از صورت زیاد بود مول گونه ها و کنار استخوان فک بعضی قسمتها مثل پیشانی درد چندانی نداشت وقابل تحمل بود ولی گونه ها دردش زیاده البته چند ثانیه بیشتر نیست هر قسمت و دکترم هم خیلی خوب بود و مدام باهام حرف میزد که متوجه نشم یکساعت هم طول کشید همون مپقع یه ده تا ۱۵ درصد بهتر شد پوستم ولی دکتر کفت نتیجه اقلی را ۳ماه دیگه میبینی و کیف میکنی حالا نتیجه را ۳ماه دیگه براتون میگم ????????????ولی اگه نتیجه خوب باشه ارزشش را داره

  0
  1
  پاسخ
 12. سلام من چند سال پیش انجام دادم خیلی درد داشت و دکتر گفتن بخاطر مواد پرکردنی دندونات هست و متاسفانه بجز یک ساعت اول هیچ نتیجه ای نگرفتم ولی امروز توی یه مرکز دیگه نوبت دارم امیدوارم ک مثل بار قبل نباشه

  0
  0
  پاسخ
 13. سلام وقتتون بخیر من دوازده روز قبل بوتاکس انجام دادم افتادگی پلک دارم‌پلک چشم راستم بیشتراز چشم چپم بود بعداز تزریق بوتاکس به طرز عجیبی افتادگی و ورمش بیشتر شد دیشب رفتم دکتر دید پشت چشم راستمو هایفو کرد وحشتناک درد داشتم انگار پشت چشمم میخواست پاره بشه الان ورم بیشتر شده خیلی ناراحتم نمیتونم بیرون برم ازتون خواهش میکنم یه راهکاربهم بگید

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، چون شرایط پیچیده‌ای هست پیشنهاد می‌کنم، حتما به پزشک متخصص پوست و موی حاذق شهرتون به صورت حضوری مراجعه کنید.

   0
   0
   پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     – اگر ابتدا هایفو رو انجام دادین،‌میتونین بوتاکس کنید (البته بهتره دو هفته صبر کنید).
     – اگر ابتدا بوتاکس رو انجام دادین حتما باید دو هفته صبر کنید و همچنین در نظر داشته باشین هایفو میتونه نتایج و ماندگاری هایفو رو کاهش بده.

     0
     0
     پاسخ
 14. سلام من یک هفته است که هایفو انجام دادم ولی دندون هایی که پرکردم و لثه هام درد میکنه فکرمیکنید تا کی دردش ادامه داره ثابت خوب میشه درد دندونام

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، درد دندان موقت هست، اما بسیاری مراکز از محافظ برای دندان‌ها استفاده می‌کنند، و یا در نواحی اطراف دهان و دندان شات نمیزنن.

   0
   0
   پاسخ
  • من هایفو کردم ودکتر یه باند رو چند لایه کردو گذاشت روی دندونام گفت این کار وانجام میدم که بعدش دندونات درد نگیره همین طور هم شد اصلا دندونام درد نداشت

   1
   0
   پاسخ
 15. سلام من امروز هایفو انجام دادم با دستگاه امریکایی
  اپراتور حدود ۱ساعت روی صورتم کار کرد….قبلش ولی پماد بی حسی زدند مناطقی که قرار بود شات بزنند ولی اواخر کار که یکم قدرت شات را بالا بردند و نزدیک فک یکم درد داشت ….فکر کنم بی حسی تموم شده بود….در کل راضی بودم واینکه نتیجه هایفو دوسه ماه دیگه معلوم میشه ونباید انتظار داشته باشیم تغییرات اساسی بلافاصله پس از اقدام رو مشاهده کنیم….برای همگی ارزوی سلامتی و زیبایی پایدار دارم

  0
  0
  پاسخ
 16. سلام من دیشب هایفو انجام دادم ولی خیلی درد نداشت که غیرقابل تحمل باشه فقط خیلی احساس تغییرنمیبینم الان استرس گرفتم که بااین همه پولی که داده باشم فرقی هم نکنه

  0
  0
  پاسخ
 17. سلام منوپریروز هایفوانجام دادم روز قبلش دندانم راعصب کشی کرده بودم الان دوروزه استخوانهای فک وگردنم درد میکنه وسردرد شدید دارم

  0
  0
  پاسخ
 18. دردش خیلی زیاد بود
  انگار پوست داره از داخل پاره‌پاره می‌شه
  لثه‌هام متورم شدند

  من فکر نمی‌کردم انقدر درد داشته باشه
  دیگه اصلا انجام نمی‌دم

  0
  0
  پاسخ
  • واقعا درد داشت اول که انگار به برق وصلت کرده باشن بعد هم انگار با تیغ دارن رو صورتت میکشن دردشو به سختی تحمل کردم اما حتی اگر نتیجه هم بده (چون میگن بعد دو سه ماه باید منتظر تغیراتش بود )دیگه حاظر نیستم این درد رو تجربه کنم الان هم که از دیروز تا حالا که انجام دادم صورتم لکه های قرمز عینه سوختگی داره امیدوارم لااقل اونا زودتر بره و عادی بشه

   0
   0
   پاسخ
 19. من دیروز انجام دادم درد داشت کمی هم ورم با وجود دیابت ولی احساس میکنم صورتم لیفت شده پوستم روشن اگر اینطوری باشه معجزه شده

  0
  0
  پاسخ
 20. سلام من چندروزهایفو انجام دادم ولی تݝیرخواستی نکردم مخصوصا کنارچشمم وخط خنده باید چکارکنم وسردرد دارم زیرپوستم هم دانه های برجسته پیداشده قرص اعصاب استفاده میکنم ایا میشه بعد ازهایفو بخورم عوارض نداره راهنمایی کنیدممنون میشم

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   تاثیرات هایفو به مرور زمان و بعد از گذشت حدود سه ماه مشخص میشه پس باید صبور باشید،
   در مورد دانه‌های زیر پوستتون و مصرف قرص حتما به صورت حضوری توسط پزشک معاینه بشین.

   0
   0
   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   بله، بعد از هایفو می‌تونید به راحتی کارهای روزمره‌اتون رو انجام بدین.

   1
   0
   پاسخ
 21. سلام من دیروز هایفو ۴بعدی مونالیزا انجام دادم فقط یه کم صورتم ملتهب شد ودکتر گفت کپسول ویتامین ای روبازکن وبه صورتت بزن تا التهابش از بین بره ودردشم اونجوری که گفتن نبود قابل تحمل بود

  0
  0
  پاسخ
 22. سلام من دیروز هایفو انجام دادم درد شدیدی داشت و صورتم خیلی ورم کرده مخصوصا قسمت زیر گردن و گردن و صورتم هم ورم داره هم کبود شده و بی حس خیلی اذیتم به خاطر بی حسی به پزشکم تماس گرفتم گفت تا چند روز آینده خوب میشه اما الان هی داره بدتر میشه هم ورمش و هم بی حسیش به نطر شما طبیعی مچکرم از شما

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   این موارد بسیار نادر هست، و به صورت طبیعی بعد از گذشت زمان خوب میشه، با این حال حتما با پزشکتون در تماس باشید.

   0
   0
   پاسخ
   • سلام من امروز هایفو انجام دادم فکر نمیکردم اینقدردرد داشته باشه یکم ملتهبو قرمز شد اما ازجایی که انجام دادم خیلی راضیم بسیار عالی و قابل اعتماد..فقط ناحیه ی گردنم درد بدی داشت و الان متورمه.دکترم گفت تا یک ماه پودر کلاژن ساز بخورم.ایا برای درد و التهاب میشه مسکن استفاده کرد بعدهایفو و کی نیشه فیلرصورت تزریق کرد ممنون

    0
    0
    پاسخ
    • سلام وقت بخیر، مصرف قلیون و یا سیگار مشکلی نداره، اما به صورت کلی برای جوانسازی پوست بهتر هست از مصرف دخانیات پرهیز کنید.

     1
     0
     پاسخ
 23. من امروز هایفو کردم ولی با این نظرات که منفی گفتم ترسیدم مخصوصا خانمی که اشاره کردند زیر غبغشون غده زیاد درآمده ولی درد لوزه و دندان درد هم دارم موقع هایفو هم خیلی درد زیاد داشتم

  0
  0
  پاسخ
  • سلام عزیزم من الان نیم ساعت هایفو انجام دادم عاااالی جواب داده بلافاصله بعد از هایفو
   درد داره بدون درد نیست
   ولییییی درد قابل تحمل منم درد و ضعف شدید داشتم ولی نتیجه بعدش ارزششو داشت واقعااا

   0
   0
   پاسخ
 24. سلام من وقت هايفو گرفتم ٧ بعدي الان با خوندن نظرات خيلي ترسيدم بعد هايفو احساس درد و ناخوءايندي داشته باشم
  وسوالم اينه كه بعدازهايفو احساس كشش پوست داريد اينكه اتگار داره از تو پاره ميشه من خطلي ميتوسم راهنمايي كنيد اگه ميخواد بد باشه بيچاره بشم كنسل كنم ممنون

  0
  0
  پاسخ
  • من به مرگ رسیدم حس میکردم استخون هام داره زیر پوستم خورد میشه اینقد دست خودمو چنگ زدم دستم خون افتاد بدم اومد از هایفو

   0
   0
   پاسخ
   • باسلام من هم چن روزپیش هایفوانجام دادم فکرش رونمیکردم اینقددردداشته باشه قسمت فکم خیلی دردناک بودوالان باگذشت 4روزهنوزصورتم تورم داره درکل دیگه هیچ وقت این کاررونخواهم کزد

    0
    0
    پاسخ
  • عالیه اصلا در هر شخص متفاوته من دو هفته پیش انجام دادم الانم راضیم یکم احساس درد خفیف داشتم اما در موقع انجام پیشونیم خیلی درد داشت هر کسی یه جوریه

   0
   0
   پاسخ
    • بله پیشانی هم با کارتریج با عمق کمتر معمولا (1.5 میلیمتر) انجام میشه،‌اما در شرایط شما ممکن هست پزشک تصمیم دیگری گرفته باشه.

     0
     0
     پاسخ
  • دستگاه 7 بعدی پیشرفته است و درد جزئی داره اصلا سخت نگیرید استرس به خودتون وارد نکنید اگر مشکل و بیماری خاصی نداشته باشید هایفو راه خیلی خوبیه و نتیجه میده و امنیت بالایی داره

   0
   0
   پاسخ
 25. سلام من ۲۰ روزه هایفو انجام دادم درد شدیدی داشتم مخصوصا استخوان فک ..و از همون اولم پوست صورتم ب طرف گردن بی حس شده و همچنان بی حسه ‌..طبیعیه یا نه ..و گاهی هنوز حس مور مور داره و از همه بدتر پوستم نسبت ب قبل چروک بیشتری پیدا کرده دلیل چیه ..

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   عوارض هایفوتراپی واقعا نادر هست، در مورد بی حس شدن پوستتون با پزشکتون حتما تماس بگیرین، عارضه بی حس شدن جز عوارض هایفو عنوان نشده.

   0
   0
   پاسخ
  • من دیروز انجام دادم .پوستم به شکل محسوسی شفاف و روشن شد .تغییرات رو به وضوح می‌شود در همان ابتدا دید. قطعا بعد ۳ و یا حتی ۲ ماه تاثیرات بهتری می‌شود مشاهده کرد.

   0
   0
   پاسخ
 26. سلام من امروز هایفو انجام دارم و بلافاصله پاکسازی پوست و خارج کردن جوش های سر سیاه بینی کردم والان صورت داری سوزش هست طبیعی هست

  0
  0
  پاسخ
  • بله التهاب بلافاصله بعد از هایفو می‌تونه طبیعی باشه، با این حال حتما به پزشکتون اطلاع بدین

   0
   0
   پاسخ
 27. سلام من دیروز هایفو کردم سی دقیقه طول کشید اما نه درد
  نه تورم
  نه قرمزی
  من شنیدم ک قرمزی میاره اما هیچ عارضه ای نداشت

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   میتونید بلافاصله بعدش هم انجام بدین مشکلی نداره، با این وجود با پزشک خودتون هم مشورت کنید

   0
   0
   پاسخ
 28. سلام من هشت روز هایفو انجام دادن هیچ قرمزی در صورتم ندیدم و تاثیری تا الان در پوست صورتم مشاهد نکردم

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   پوست‌های حساس ممکن هست کمی قرمز بشن،
   در ابتدا لازمه بدونید با اینکه هایفو یک درمان غیر جراحی هست و دوره‌ی نقاهتی نداره در عین حال تاثیرات بسیار کم و غیر محسوسی هم داره، و اینکه برای تکمیل نتایج باید حداقل سه ماه صبر کنید تا پروسه کلاژن سازی پوست تکمیل بشه

   0
   0
   پاسخ
 29. سلام وقتتون بخیر. من یک روزه هایفوتراپی انجام دادم و دکترم واسم داروی نیزوپرد تجویز کردن. آیا لازمه این داروی ضدالتهاب رو مصرف کنم؟

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر بله طبق دستور پزشک عمل کنید. چون روش‌ها و دستگاه‌های هایفوتراپی مختلف هستند، مراقبت‌ها هم می‌تونه متفاوت باشه.

   0
   0
   پاسخ
   • سلام من هایفو انجام دادم درد بسیار وحشتناک و بدی در قسمت دندان و فک و سر داشتم در حین انجام کار و هرگز مجدد تکرار نخواهم کرد. عمل بسیار دردناکی هست در ناحیه دندان

    0
    0
    پاسخ
   • سلام وقت بخیر
    تورم جزیی صورت طبیعی هست، با مشورت پزشکتون میتونید از آبرسان‌ها و یا ترمیم کننده استفاده کنید.

    0
    0
    پاسخ
   • من امروز هایفو انجام دادم زمانش یک ربع واصلا هیچ درد وسوزشی نداشتم نه قرمزی نه تورم نه درد هیچ تغییری هم مشاهده نکردم آیا طبیعیه؟؟آیا تغییر ایجاد میشه؟وسه بعدی انجام شدولی بعضی افراد گفتن هفت بعدی بهتره آیا درسته ؟؟

    0
    0
    پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     بله طبیعی هست در بسیاری موارد هایفو بدون درد هست، هایفوتراپی باعث تحریک پوست به تولید کلاژن میشه، بنابراین برای مشاهده تغییرات باید صبور (حدود سه ماه) باشید.

     0
     0
     پاسخ
 30. سلام من دیذوز هایفو انجام دادم وقتی بلند شدم خودمو‌دیدم لبم کج شده بود از دکتر که پرسبدم گفتن که بخاطر بی حسی هست از دیروز تا حالا هنوز یکم کج هست و فکم هم خیلی ورم داره و‌ورم یک طرفم بیشتر از طرف دسگه هست ایا طبیعی است؟

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   هایفوتراپی باعث تورم در قسمت لب نمیشه، همچنین باعث عدم تقارن هم نمیشه،‌با این وجود بعد از گذشت زمان اگر هنوز حس کردین تورم وجود داره به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید.

   0
   0
   پاسخ
   • سلام وقتتون بخیر من دیروز هایفو انجام دادم خیلی صورتم و قسمت غبغب ورم کرده و زیر پوستم برجستگی های سفتی ایجاد شده لطفا بفرمایید چیکار باید بکنم

    0
    0
    پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     نگران نباشید التهاب در بعضی موراد نادر ممکن هست اتفاق بیوفته، اما حتما پزشکتون رو در جریان بزارید.

     0
     0
     پاسخ
  • سلام من دیروز هایفو کردم دمتر گفت اگه دیدی درد زیاد داری بگو والا عصب صورتت اسیب میبینه کج میشه صورتت به دکترت بگو دوست عزیز

   0
   0
   پاسخ
 31. سلام من دیروز هایفو انجام دادم زیر چشم راستم تورم داره (مثل اینکه پر اب باشه ) ایا این طبیعیه

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر تورم ممکنه در بعضی موارد نادر اتفاق بیوفته، حتما پزشکتون رو در جریان بزارید.

   0
   0
   پاسخ
 32. سلام من یه هفته هست هایفوانجام دادم یه قسمت ازگردنم حالت خشکه زده اینکه داروهای ویتامین تاجندروز مصرف کنم

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، خشک شدن گردن ممکن هست به خاطر گرفتگی عضلات حین انجام درمان باشه، با این وجود حتما با پزشکتون مشورت کنید. داروهای ویتامین هم برای مراقبت بعد از هایفو ضروری نیست و بستگی به تجویز و نظر پزشک داره.

   0
   0
   پاسخ
   • سلام من بعد ی هفته‌ هایفوتراپی صورتم ضربه خورده وی لایه نازک پوستم در اومده الان زیر چشمم پف کرده بنظرتون مشکلی برام پیش نیاد من که خیلی راضی بودم از هایفو از شانسم این بلا سرم اومد لطفاً راهنمایی کنید ممنونم

    0
    0
    پاسخ
   • در بعضی موراد پزشکان قرص کلاژن رو معرفی می‌کنند که ضرورتی هم نداره، برای اطلاعات بیشتر عبارت (فرص کلاژن بعد هایفو سایت شیراز بیوتی ) را در گوگل سرچ کنید

    0
    0
    پاسخ
  • منم امروز انجام دادم حدود یک ساعت شد بدون بی حسی یا چیز دیگه
   قبل انجام دادن یه گاز استریل گذاشت داخل دهنم ک دندونامو بپوشونه بعد از پایین صورت شروع کرد ک هر کدوم از قسمت های صورت کارتریج مخصوص خودشو داشت و اصلا هم درد نداشت ۲۰ درصد نتایج همین امروز دیدم
   فقط جایی برید ک دستگاهشون آمریکایی باشه چون مدل های دیگه ام هست ک کارایی ندارن

   0
   0
   پاسخ
  • سلام روز بخیر، هایفو از لحاظ علمی نمی‌تونه باعث ایجاد سر دردهای مداوم بشه، با این حال حتما با پزشک خودتون مشورت کنید.

   0
   0
   پاسخ
 33. سلام من دیروزهایفوانجام دادم دوتاگونه ام میزان نشده یعنی گونه چپم یکم تپل شده البته نزدیکه بینی تپل شده و گونه ی راستم زیادتیل نشده یعنی کمتر شده ازگونه بودم
  دوتا گونه ام میزان نیستن
  من الان چیکار کنم؟
  همچنین ازدیروزتاحالا قرمزی صورتم برطرف شده آیا پماد زینک اکساید که دکتربرای قرمزی صورتم تجویز کرده را بزنم لازمه که قرمزی هم که نداشته باشم پمادروبزنم
  وهم چنین خط چروکم ازبین نرفته

  0
  0
  پاسخ
  • پماد زینک اکساید برای رفع قرمزی و جلوگیری از سوختگی هست،‌ خیلی کم تجویز میشه توسط پزشکان،‌ اگر صورتتون قرمزی و التهاب نداره با نظر پزشک مصرف رو قطع کنید.

   در مورد از بین رفتن چروک صورت و عدم تقاون صورت هنوز زوده که بخواین نتیجه گیری کنید، نتایج هایفو بعد از ۳ ماه تکمیل میشه. و نتایج اینقدر محسوس نیستند که عدم تقارن ایجاد کنن

   0
   0
   پاسخ
 34. سلام سه روز از انجام هایفو تراپی من میگذره و گلو وناحیه ای که لوزه قرار داره درد میکنه آیا طبیعیه ورفع میشه؟

  0
  0
  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   حتما با پزشکی که پیششون هایفوتراپی انجام دادید مشورت کنید. و اگر بهتر نشد به متخصص مراجعه کنید.

   0
   0
   پاسخ
   • هشت روزه هایفو انجام دادم ،تمام استخوانهای صورتم درد می‌کنه ،اصلا نمیتونم دست ب صورتم بزنم ،چکار کنم ،ب چ دکتری مراجعه کنم

    0
    0
    پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید چون به روند درمان هایفوتراپی اشراف دارن

     0
     0
     پاسخ
  • سلام وقت بخیر، نتیجه گیری از درمان هایفو بستگی به عوامل مختلفی داره، که ما در مقاله ای تحت عنوان «آیا هایفو واقعا تاثیر دارد» تمام عوامل رو به تشریح بیان کردیم. میتونید نام مقاله رو سرچ کنید و مقاله ما رو در وبسایت شیراز بیوتی مطالعه کنید. به نظرم تا حدودی بسیار زیادی شک و تردیدتون از بین بره.

   0
   0
   پاسخ
  • انجام نده عزیزم خیلی درد داره، من امروز انجام دادم دردش غیرقابل تحمل هست و الانم متوجه شدم زیر غبغم پراز غده شده

   0
   0
   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   دوست عزیز میزان درد هایفو به درجه هر کارتریچ هم بستگی داره هرچه درجه بالاتر میره میزان درد بیشتر میشه و امکان داره بی حسی در ناحیه صورت تا حدود ۲ هفته ایجاد شه و برطرف میشه و التهاب و قرمزی پوست و درد در ناحیه فک هم امکان داره ایجاد شه و برطرف میشه بعد از حدود ۲ هفته تا یک ماه چون امواج اولتراسوند آسیبی به بدن نمیزنه مثل امواج سونوگرافی.از قرص ویتامین ب ۱ ۳۰۰ هم میتونین استفاده کنین بهد از انجام هایفو

   0
   0
   پاسخ
 35. سلام من ده روزی هست که هایفوتراپی انجام دادم،ولی هنوز دست میزنم به صورتم دردمیگیره،ومتوجه ورم یه قسمت هایی ازصورتم شدم،بایدچکارکنم؟

  0
  0
  پاسخ
  • اگر بعد از ده روز هست، بهتر هست به پزشکتون مراجعه کنید. مراجعین در مراقبت بعد از هایفو به درد و ورم خاصی اشاره نمیکنن

   0
   0
   پاسخ
   • سلام من هم دقیقا ده روزه هایفو کردم استخوان های فکم درد داره و اگه به قسمت های دیگه هم دست یزنم درد داره

    0
    0
    پاسخ
    • سلام من امروز هابفوکردم‌نه‌درد داشتم ونه کبودی .خیلی راحت بود.بعداز انجامش پوستم‌کمی قرمز شده که طبیعی است.میگن‌چون درد نداشتی یعنی کاری انجام نشده.بنظر شما این حرف صحت داره.

     0
     0
     پاسخ
     • سلام وقتتون بخیر من دو روزهست هایفو انجام دادم لپم افتاده پایین نمیدونم ورمه یا همین طور میمونه اطراف فک پایینم لطفاً راهنمایی کنید

      0
      0
     • سلام وقت بخیر
      تورم میتونه از عوارض موقت هایفو باشه، اما افتادگی جز عوارض نیست، بهتره با پزشکتون مشورت کنید

      0
      0

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 4.2 / 5. تعداد آرا: 11

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.