نظرات کسانی که اندولیفت انجام داده اند

ما برای بررسی نظرات کسانی که اندولیفت انجام داده اند، از 6 نظرسنجی بسیار معتبر استفاده کرده‌ایم. در این نظرسنجی‌ها از 57 بیمار پس از درمان اندولیفت نظرخواهی شده است. نتیجه نهایی نشان می‌دهد که بیش از 90 درصد افراد از انجام اندولیفت برای رفع افتادگی پلک و ابرو، حذف چین‌های بینی و خطوط لبخند رضایت داشتند. همچنین، اندولیفت درمانی رضایت‌بخش برای افرادی است که افتادگی غبغب و چربی در نواحی گردن و شکم داشته‌اند.

نظرات در مورد اندولیفت : بررسی نظرات واقعی مردم

اگر در مورد مطلوب بودن نتیجه اندولیفت تردید دارید، پیشنهاد می‌کنیم که علاوه بر خواندن نتایج نظرسنجی، نظرات همین مقاله (در پایین صفحه) را نیز بررسی کنید. ما با دقت بسیار تنها نظراتی که توسط افراد واقعی و بدون جانبداری ثبت شده است را تایید کرده و نمایش می‌دهیم. به طور کلی، نظرات اکثر افراد رضایت بخش بوده است. همچنین شما می‌توانید جهت مشاوره و انجام اندولیفت در شیراز روی لینک کلیک کنید.

نظرات در مورد اندولیفت : بررسی نتایج نظرسنجی

ما برای ارزیابی میزان رضایت افراد از اندولیفت، از 6 نظر سنجی معتبر استفاده کرده‌ایم. شما می توانید در جدول زیر لینک اصلی مقالات و درصد رضایت افراد از اندولیفت را مشاهده کنید.

تاثیرات اندولیفت میزان رضایتتعداد افرادمقاله
تاثیر اندولیفت در رفع افتادگی پلک و ابرو 90 درصد9 نفرلینک مقاله
تاثیر اندولیفت در حذف چین های بینی و خطوط ماریونت100 درصد10 نفرلینک مقاله
تاثیر اندولیفت در رفع چربی و افتادگی غبغب و گردن90 درصد10 نفرلینک مقاله
تاثیر اندولیفت در رفع چین‌های پیشانی و خط اخم91 درصد9 نفرلینک مقاله
تاثیر اندولیفت در رفع کیسه پایین چشم90 درصد9 نفرلینک مقاله
تاثیر اندولیفت برای کاهش چربی شکم و بازوبیش از 66 درصد10 نفرلینک مقاله

بلافاصله پس از انجام اندولیفت، شما درصدی از تغییرات را مشاهده خواهید کرد. اما نتایج به مرور و بعد از گذشت 6 ماه تکمیل خواهد شد. به همین دلیل، از مشارکت کنندگان در فواصل زمانی 3 یا 6 ماه بعد از انجام اندولیفت نظرخواهی شده است. نتایج مطالعات نشان می‌دهند که هیچ عارضه جانبی یا حساسیت جدی در این روش وجود ندارد. همچنین، حدود 90 درصد افراد از نتیجه اندولیفت رضایت داشته‌ اند.

میزان رضایت افرادی که اندولیفت انجام داده اند

من اندولیفت انجام دادم، آیا این درمان را به دیگران پیشنهاد می‌دهم؟

در جواب به این سوال که «آیا اندولیفت را به دیگر افراد توصیه می‌کنید؟»، 90 درصد از بیماران از نتیجه اندولیفت راضی بوده اند و ممکن است این روش را به سایر افراد با مشکلات مشابه توصیه کنند. به نظر می رسد اندولیفت راه حل خوبی برای رفع چین های بینی و خطوط اطراف دهان، چروک پیشانی، خط اخم و افتادگی غبغب باشد. درمان اندولیفت به بیماران این امکان را می دهد که بدون نیاز به جراحی، ظاهر خود را بهبود بخشند.

نتایج اندولیفت قبل و بعد : نمونه تصاویر

تجربه اندولیفت از نظر پزشکان

اندولیفت (با نام علمی لیفت صورت آندوسکوپی) یک عمل زیبایی کم تهاجمی برای بهبود افتادگی پوست است. لیزر اندولیفت از یک فیبر میکرو نوری مخصوص (در حدود 200 یا 300 میکرون) استفاده می‌کند که به داخل هیپودرم سطحی وارد می‌شود و به راحتی زیر پوست قرار می‌گیرد. از آنجایی که فیبر به لایه‌های عمیق‌تر پوست نیز وارد می‌شود، انرژی لیزر را منتقل می‌کند و منجر به تجزیه رسوبات چربی در زیر پوست، سفت شدن بافت و تولید کلاژن می‌شود.

اغلب پزشکان اندولیفت را به عنوان یک روش درمانی کم تهاجمی توصیه می کنند. زیرا در مقایسه با سایر روش‌های جراحی احتیاجی به بخیه و برش ندارد، میزان درد و ناراحتی که مراجعه کنندگان در طی درمان اندولیفت تجربه می‌کنند حداقل است و هیچ گونه خونریزی وجود نخواهند داشت. همچنین، مدت زمان نقاهت بعد از اندولیفت حداقل است و افراد می‌توانند به سرعت فعالیت‌های روزمره خود را از سر بگیرند.

نتیجه گیری: نظرات کسانی که اندولیفت انجام داده اند

 اگر با مشکلات افتادگی پوست و چروک صورت مواجه شده باشید، احتمالا اندولیفت را به عنوان یکی از راه حل‌های پیشروی خود بررسی کرده‌اید. افراد اغلب تمایل دارند که برای تصمیم گیری بهتر، نظرات کسانی که اندولیفت انجام داده اند را بپرسند. به همین خاطر، ما در این نوشتار به بیان تجربه سایرین از اندولیفت پرداخته‌ایم. پیشنهاد می‌کنیم از طریق مشورت با فرد متخصص، در ابتدا مشخص کنید که آیا این درمان می‌تواند انتظارات شما را برآورده کند یا خیر؟ 

در پایان از شما میخواهیم نظرات در مورد اندولیفت را که از دوستان خود شنیده‌اید و یا خودتان تجربه کرده‌اید ، با ما و دیگر دوستان در پایان این صفحه به اشتراک بگذارید.

سوالات پر تکرار:

1. اندولیفت برای چه کسانی توصیه می شود؟

اندولیفت معمولاً برای افرادی توصیه می شود که به دنبال رفع  افتادگی پوست در ناحیه گردن و خط فک، حذف چروک های صورت و محو کردن خطوط اخم و لبخند هستند. برای این دسته از افراد، اندولیفت روشی کمتر تهاجمی در مقایسه با جراحی لیفت صورت سنتی است.

2. تاثیرات اندولیفت تا چند سال ماندگار است؟

با توجه به اینکه روند پیری پوست هیچگاه متوقف نمی شود، اندولیفت نیز نتایج دائمی نخواهد داشت. به طور معمول، ماندگاری نتایج اندولیفت بیش از 2 سال تخمین زده می شود که با توجه به ویژگی های فردی پوست و سبک زندگی متغیر است.

3. نتایج اندولیفت بعد از چه مدت زمانی قابل مشاهده است؟

بلافاصله پس از انجام اندولیفت، شما درصدی از تغییرات را مشاهده خواهید کرد. اما نتایج به مرور و بعد از گذشت 6 ماه تکمیل خواهد شد. توجه داشته باشید که بعد از انجام اندولیفت، بدن شما به طور طبیعی کلاژن سازی خود را ادامه می دهد؛ بنابراین ظاهر شدن تمامی نتایج اندولیفت، زمان بر است.

4. درمان اندولیفت چه عوارضی دارد؟

بعد از انجام اندولیفت ممکن است عوارض جانبی خفیف و موقتی (مانند تورم، کبودی و سوزش) را تجربه کنید که در طول دوره بهبودی خود به خود برطرف می شوند. همچنین، بی حسی در نواحی تحت درمان نیز موقت و کوتاه مدت است.

5. آیا ورم و التهاب بعد از اندولیفت طبیعی است؟

اندولیفت از فیبر نوری و گرمای زیاد برای درمان استفاده می‌کند. در نتیجه ورم، کبودی و التهاب بعد از انجام دادن اندولیفت کاملا طبیعی است و به مرور زمان (بعد از گذشت دو هفته از درمان) به طور چشم گیری کاهش پیدا می‌کند. برای بهبودی سریع تر بعد از اندولیفت، توصیه می‌کنیم مراقبت های بعد از اندولیفت را جدی بگیرید.

18 دیدگاه دربارهٔ «نظرات کسانی که اندولیفت انجام داده اند»

 1. پنج روزه ایندولیفت جای جوش انجام دادم و خیلی راضیم،همین الانش تقریبا 30درصد صورتم خوب شده و گفتن تا بهبودی کامل 6ماه طول میکشه

  پاسخ
 2. منم اندولیفت انجام دادم ۱۰ روز زیر چشمام خیلی کبوده وزیر گردنم توپ توپ شده خیلی ناراحت هستم این همه هزینه کردم وگفتن ۵ سال ماندگاری داره ولی الان میبینم که میگن ۶ تا یک سال پس ارزش نداره انجام ندین فکر کنم نخ‌پرفکس بهتره

  پاسخ
 3. سلام من یک ماه هست انجام دادم اصلا یک درصد تغییری ندیدم دکتر هم زنگ میزنم میگه سه ماه صبرکن حیف پولم حروم کردم

  پاسخ
 4. من چهار ماه پیش اندولیفت پایین صورت انجام دادم و با توجه به هزینه ای که کردم نتیجه خوبی نگرفتم. در ضمن پزشک متخصص من یکی از بهترین پزشکان در این زمینه است.

  پاسخ
 5. سلام من ۲ماه انجام دادم
  واقعا تاثیر ش خوب بوده ،همه بهم میگن رفتی زاویه سازی فک انجام دادی ،قابل ذکر که صورت من خیلی افتاد و شل شد بود خدارو شکر ،اندولیفتی که انجام دادم هرچند درد خیلی داشت ،واسم معجزه کرد

  پاسخ
 6. ۴ ماهه قبل اندولیفت انجام دادم . اوایل صورتم کشیده و جمع و جور شده بود . الان کمتر شده و پوست صورتم کمی شل شده ، ۲۵ درصد برام تاثیر داشت. با توجه به هزینه بالایی که داره توصیه نمی‌کنم

  پاسخ
 7. منم یک‌مااه انجام دادم‌هیچ‌تغییری نکردم…..لطفا راهنمایی کنید …نسبت به هزینش ودردش اصلا خوب نیست

  پاسخ
 8. سلام بنده در ۱۷دیماه ۲۵میلیون هزینه کردم و انجام دادم و الان با گذشت تقریبا ۳ماه کوچکترین تغییر مشاهده نکردم دریغ از کوچکترین تغییر..و به هیچ کس و به هیچ عنوان این روش پرهزینه پردرد رو که هیچ تاثیری هم ندارد توصیه نمیکنم

  پاسخ
  • اگر چربی‌های غبغب رو وقتی با دست میگیرد در دستتون جمع میشه باید ساکشن کنید، اما اگر کمی پوست اضافه میبینید ممکنه بتونید با اندولیفت هم نتیجه بگیرین.

   پاسخ
 9. سلام من اندولیفت انجام دادم باوجودگذشت یکهفته احساس میکنم افتادگی کنارچونه م بهترشده

  پاسخ
 10. من 4 روزه ایندولیفت کردم هنوز سمت راست صورتم سر و بی حس هس و لب پایینم به نظرم کج شده نمیدونم داره بی حسی میره یا از عوارضشه؟
  لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   التهاب و تورم بعد از اندولیفت طبیعی هست اما در مورد بی حس شدن صورت با پزشکتون مشورت کنید.

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   بله چون فیبر نوری دستگاه اندولیفت زیر پوست حرکت میکنه، باید پزشک متخصص پوست باشن که تمام اناتومی پوست رو مسلط باشن.

   پاسخ
 11. سلام من سه ماهه انجام دادن ولی تغییر خاصی احساس نمیکنم ممنون میشم بقیه هم نظراتشون رو بگن

  پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 4.2 / 5. تعداد آرا: 22

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.