هزینه کاشت مو در شیراز

قیمت کاشت مو در شیراز چقدر است؟ هزینه کاشت مو در شیراز در سال 1403 بین 14 تا 18 میلیون تومان است. البته این نکته را در نظر بگیرید که قیمت کاشت مو به عوامل متعددی از جمله تجربه تکنسین، کلینیک انتخابی، منطقه جغرافیایی، تعداد گرافت‌های کاشته شده و… بستگی دارد. شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت کاشت مو با کارشناسان مرکز کاشت مو در شیراز در ارتباط باشید.

کلینیک تخصصی پوست و مو نهال
درمان توسط پزشک متخصص پوست
آدرس: شیراز، خیابان ستارخان
مشاوره و نوبت‌دهی: 09172167177

چرا قیمت کاشت مو در شیراز مناسب است؟

شیراز قطب گردشگری سلامت در جنوب کشور است که دارای کلینیک‌های متعدد در زمینه زیبایی و کاشت مو است. همین امر باعث ایجاد فضای رقابتی بسیار شدید شده، که کاهش قیمت و افزایش کیفیت را به دنبال دارد. همچنین هزینه خدمات کلینیک، هزینه اقامت، هزینه حمل و نقل و… به نسبت کلان شهری مثل تهران بسیار مناسب تر و به صرفه تر است.

علاوه بر کیفیت کاشت مو در شیراز که بر کسی پوشیده نیست، از دلایلی که ممکن است افراد شهرهای دیگر، شیراز را برای درمان و عمل‌های زیبایی انتخاب کنند این است که شیراز یک شهر تاریخی با جاذبه‌های گردشگری فراوان،‌ آب و هوای بسیار عالی و مردمان خونگرم است. بیمار و همراهانش می‌توانند اوقات خوشی را در شیراز سپری کنند و یک سفر درمانی و تفریحی خاطره انگیز داشته باشند.

شرایط کاشت مو اقساطی در شیراز

کاشت مو جز عمل‌های زیبایی است که بیمه به آن تعلق نمی‌گیرد . با توجه به وضعیت بد اقتصادی و توانایی مالی متفاوت افراد با یکدیگر، ممکن است برخی توانایی پرداخت هزینه‌های کاشت را نداشته باشند. از این رو در کلینیک تخصصی کاشت موی نهال، برای رفاه حال مشتریان شرایط اقساط برای کاشت مو در نظر گرفته شده است.

شما عزیزان می‌توانید بعد از مراجعه به کلینیک و مشخص شدن قیمت کاشت مو، حدود 50 درصد مبلغ را به عنوان پیش پرداخت  و الباقی را در سه فقره چک معتبر (صیادی) پرداخت کنید. لازم به ذکر است که این شرایط بدون هیچ گونه سود و بهره‌ایی انجام می‌شود.

سوالی که برای اکثر شما به وجود می‌آید این است که آیا در روش کاشت مو به صورت اقساط، ممکن است کیفیت کاشت کاهش یابد؟ باید بگوییم که هرگز این اتفاق نخواهد افتاد و تفاوت تنها در نحوه ی پرداخت می‌باشد. و شما برای راحتی خیال می‌توانید نظر مراجعه کنندگانی که قبل از شما کاشت به صورت اقساط در شیراز کاشت انجام داده‌اند را جویا شوید و از کیفیت خدمات مطمئن شوید.

هزینه کاشت مو به روش میکروگرافت در شیراز

در کلینیک تخصصی نهال، از جدیدترین روش کاشت مو (یعنی تکنیک میکروگرافت) استفاده می‌شود. در این روش، موها به صورت تار به تار با استفاده از پانچ‌های سایز میکرو از ناحیه بانک مو برداشته شده و به نواحی کم تراکم سر انتقال پیدا می‌کند. هزینه جدیدترین روش کاشت مو در کلینیک تخصصی نهال بین 14 تا 18 میلیون تومان [در بهار 1403] در نظر گرفته شده است.

در نظر داشته باشید که این قیمت شامل مواد مصرفی و لباس اتاق عمل، پانچ و نیدل‌های کاشت، داروهای بی‌حسی و … خواهد بود و شما مبلغی مازاد بر هزینه اعلام شده پرداخت نخواهید کرد. همچنین جهت آسودگی خاطر مراجعه‌کنندگان از سایر استان‌ها، هزینه حمل و نقل و  یک شب اقامت رایگان در هتل نیز بر عهده کلینیک خواهد بود.

هزینه کاشت مو در شیراز بهار 1403
بالاترین تراکم کاشت موبین 14 تا 18 میلیون تومان
اقامت در هتل + همراه
اتاق VIP، تکنسین با سابقه بالا
مواد مصرفی اتاق عمل + لباس
تضمین رشد موی طبیعی
اسنپ رایگان 

نکته مهم: در صورتی که بانک موی فرد ضعیف باشد ممکن است پزشک متخصص، کاشت موی bht (برداشت موها از زیر چانه) را به عنوان درمانی تکمیلی در کنار روش میکروگرافت توصیه کند. در این صورت مبلغ حدودا 2 میلیون تومان به هزینه کاشت موی شما اضافه خواهد شد. 

کاشت مو در ایران بهتر است یا خارج از کشور

مقایسه  کشورها از نظر هزینه کاشت مو

شاید برای شما عجیب برسد اما کیفیت کاشت مو در کشورهایی مثل ایران و ترکیه که قیمت بسیار پایین‌تری نسبت به کشورهای اروپایی دارند، بسیار بیشتر است. در ایران به دلیل کیس‌های بیشتر کاشت مو، تجربه تکنسین‌ها بیشتر است. دلیل ارزان‌ تر بودن هزینه های کاشت در ایران، عواملی مثل نیروی کار ارزان قیمت، پایین بودن ارزش پول کشور، ارزان بودن هزینه‌هایی مثل اقامت، حمل و نقل، هتل،‌ غذا و … است.

قیمت کاشت مو در شیراز چگونه تعیین می‌شود؟

کاشت مو در شیراز قیمت ثابتی ندارد و همانطور که گفته شد، عوامل متعددی مثل تجربه تیم پزشکی، روش مورد استفاده برای کاشت مو و کیفیت خدمات ارائه شده، بر هزینه کاشت مو تاثیرگذار است. همچنین در نظر داشته باشید که افراد از نظر سطح (گرید) طاسی با یکدیگر متفاوتند. بنابراین میزان گرافت‌هایی که برای آن‌ها کاشت می‌شود نیز تفاوت خواهد داشت. در نتیجه هزینه کاشت مو برای هر فرد بعد از مشاوره و بررسی وضعیت نواحی کم تراکم سر مشخص می گردد.

هزینه کاشت مو بر اساس وسعت طاسی سر تعیین می شود.

بر روی کیفیت کاشت مو سرمایه گذاری کنید

شاید بعد از مشاهده کلینیک‌های ارزان قیمت و نامعتبر در گوگل وسوسه شوید که کاشت موی خود را در آنجا انجام دهید،‌ اما بهتر است از این کار صرف نظر کنید. کاشت موی ارزان قیمت ممکن است در آینده هزینه‌‌های سنگین تری برای شما به دنبال داشته باشد.

حتی ممکن است در کلینیک‌های نامعتبر و ارزان قیمت که تجربه کافی را ندارند،  بهداشت و نکات ایمنی را به خوبی رعایت نکنند و مشکلات بسیار زیادی برای شما به وجود آید که در آینده مجبور به هزینه‌ های بیشتری شوید. انتخاب کلینیک معتبر که اکثریت مراجعه‌کنندگان آن راضی باشند از اهمیت بسیاری برخوردار است.

نکته مهم: در نظر داشته باشید که در فرایند کاشت مو، تارهای مو از ناحیه بانک مو (پشت سر) برداشت می‌شود و سپس در نواحی طاس یا کم تراکم کاشت می‌شود. در نتیجه موی برداشته شده از ناحیه بانک مو مجددا رشد نمی‌کند و به صورت کامل همراه با فولیکول و پیاز مو در جلوی سر کاشته می‌شود. بنابراین، برای انجام یک کاشت موی موفق به جای هزینه بر کیفیت کار تمرکز کنید.

نتیجه گیری: هزینه کاشت مو در شیراز چقدر است؟

شیراز به عنوان قطب گردشگری سلامت در کشور شناخته می‌شود. خدمات زیبایی و کاشت مو نیز از این قاعده مستثنی نیست و سالانه مراجعه‌کنندگان بسیاری از سایر استان‌ها و حتی کشورهای حاشیه خلیج فارس به شیراز سفر می‌کنند. هزینه کاشت مو با جدیدترین روش کاشت در شیراز بین 14 تا 18 میلیون تومان برآورد می‌شود. همچنین، برخی از کلینیک‌های مطرح و معتبر در شیراز نیز برای رفاه حال مراجعه‌ کنندگان، شرایط اقساطی کاشت مو را نیز می‌پذیرند. 

شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه دقیق کاشت مو و شرایط اقساطی، با کارشناسان کاشت مو در شیراز در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09172167177

سوالات پر تکرار:

1- هزینه کاشت مو در شیراز چقدر است؟

قیمت کاشت مو در شیراز با توجه به کیفیت کار هر کلینیک و میزان طاسی سر هر فرد متفاوت است اما به طور معمول برای کاشت مو در شیراز قیمت 14 تا 18 میلیون تومان تخمین زده می‌شود.

2- آیا کاشت مو در شیراز به صورت اقساطی انجام می‌ شود؟

برخی از کلینیک‌های معتبر و مطرح در شیراز، برای رفاه حال مراجعه‌کنندگان شرایط اقساطی کاشت مو را می‌پذیرند.  کلینیک زیبایی کاشت موی نهال از جمله مراکز تخصصی کاشت مو در شیراز است که خدمات کاشت مو اقساطی را نیز ارائه می‌دهد.

3- آیا هزینه کاشت مو توسط بیمه پرداخت می‌شود؟

خیر، کاشت مو یک درمان زیبایی محسوب می‌شود. بنابراین اغلب هزینه‌های کاشت مو تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد.

4- هزینه کاشت مو در شیراز بالاتر است یا تهران؟

خدمات زیبایی و کاشت موی ارائه شده در شیراز، از نظر کیفیت بسیار مطلوب است و با کلینیک‌های تراز اول در کلان شهری مثل تهران رقابت می‌کند، اما با توجه به هزینه اقامت و حمل و نقل، کاشت مو در شیراز برای بسیاری از افراد به صرفه تر و مناسب تر است. 

5- قیمت کاشت مو با جدیدترین روش در شیراز چقدر است؟

کاشت مو به روش میکروگرافت به عنوان جدیدترین روش کاشت مو در ایران شناخته می‌شود که هزینه انجام آن در شیراز، حدودا بین 14 تا 18 میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود.

6- هزینه کاشت مو با روش bht در شیراز چقدر است؟

با توجه به اینکه ساختار موی سر با موی بدن متفاوت است، شما نمی‌توانید کاشت تمامی نواحی طاس سر را با روش bht انجام دهید. اکثر متخصصان کاشت مو، روش BHT را به عنوانی درمانی تکمیلی پیشنهاد می‌کنند. در این صورت، هزینه کاشت مو bht به هزینه کاشت مو میکروگرافت اضافه خواهد شد. این مبلغ با توجه به تعداد گرافت‌های برداشت شده برای هر فرد متفاوت است.

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 2

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.