اگر فاصله بین جلسات لیزر زیاد شود چه میشود؟

ممکن است برای دریافت نتیجه بهتر از درمان لیزر تصمیم بگیرید فاصله بین جلسات را زیادتر کنید. در نظر داشته باشید زیاد کردن فاصله جلسات لیزر هیچگونه مزیت اضافی برای شما نخواهد داشت و حتی ممکن است نتیجه‌ی نامطلوب دریافت کنید. ما با توجه به تجربیات خود در مرکز لیزر شیراز این موضوع را بررسی کرده‌ایم.

اگر فاصله بین جلسات لیزر زیاد باشد چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر فاصله بین جلسات لیزر زیاد باشد، فولیکول‌های مو به قدر کافی آسیب نمی‌بینند که رشد مو را متوقف کنند و تنها شاهد نازک شدن موهای زائد خواهیم بود، اما به نتیجه دلخواه خود نخواهیم رسید و زمان زیادی طول نمی کشد که موها به روند طبیعی رشد خود بازگردند. فاصله زمانی زیاد بین جلسات لیزر نتیجه بهتر را تضمین نمی‌کند. بهتر است برای دریافت نتیجه حداکثری، فاصله مناسب ارائه شده توسط مرکز لیزر را مدنظر قرار داده و رعایت کنید.

اگر به صورت اتفاقی فاصله یک جلسه زیاد شود چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر فاصله یک جلسه لیزر به صورت اتفاقی زیادتر شد، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. ما در مقاله‌ای تحت عنوان فاصله بین لیزر موهای زائد زمان مناسب را بین 4 تا 6 هفته عنوان کرده‌ایم. اگر وقفه‌ای بین جلسات لیزر اتفاق افتاد، سعی کنید فاصله مناسب را در جلسات بعدی رعایت کنید، زیرا بی‌نظمی در فواصل جلسه‌ها ممکن است باعث از دست دادن زمان و هزینه شما شود.

نتیجه گیری:

ایجاد فاصله بیشتر بین جلسات لیزر هیچگونه مزیتی برای شما نخواهد داشت. بلکه ممکن است پروسه حذف موهای زائد را طولانی‌تر کرده و عملکرد آن را کاهش دهد. پیشنهاد می‌کنیم ابتدا فاصله زمانی مناسب را از پزشک و مرکز لیزر خود جویا شوید، سپس حضور به موقع در جلسات را رعایت کنید. در پایان می‌توانید سوالات خود را در پایان همین صفحه (بخش نظرات) با ما در میان بگذارید، در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

سوالات پر تکرار:

با ایجاد فاصله بیشتر بین جلسات لیزر چه اتفاقی می‌افتد؟

ایجاد فاصله بیشتر بین جلسات هیچ تاثیر مثبتی در روند لیزر نخواهد داشت و بالعکس ‌میتواند پروسه حذف موهای زائد را طولانی تر کرده و عملکرد ان را کاهش دهد.

بین جلسات لیزر چه اقدامی باید صورت گیرد؟

نیاز به اقدام خاصی بین جلسات لیزر نخواهید داشت، به صورت کلی بهتر است از ناحیه لیزر شده در مقابل نور خورشید محافظت کنید و چندین روز از شیو کردن محل لیزر شده خودداری کنید.

دیدگاه خود را بنویسید