پیلینگ کربن در شیراز

در این مقاله اطلاعات کاملی در مورد پیلینگ کربن در شیراز آورده‌ایم. اگر می خواهید تشخیص دهید این درمان برای شما مفید است یا خیر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. همچنین برای مشاوره می‌توانید با شماره 09173047194 تماس حاصل فرمایید. و اطلاعات جامع را دریافت کنید.

تکنسین لیزر مویدی
آدرس: شیراز، فرهنگ شهر
شماره مشاوره: 09173047194

چرا پیلینگ هالیوودی در شیراز پرطرفدار است؟

این روزها پیلینگ هالیوودی در شیراز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. زیرا این روش غیر تهاجمی و بدون درد است. و علاوه بر این بلافاصله در بهبود ظاهر پوست تاثیر می گذارد. بازیگران هالیوودی برای بهبود سریع ظاهر پوستشان، قبل از رفتن روی فرش قرمز از این روش استفاده می‌کنند. به همین علت پیلینگ کربن را پیلینگ هالیوودی می‌نامند.

لایه برداری با کربن عمدتا برای افرادی با پوست چرب یا افرادی با منافذ باز یا همراه با آکنه توصیه می‌شود. همچنین در افرادی که پوستشان در اثر نور خورشید آسیب دیده، موثر خواهد بود. در این مقاله، ما مزایا و اثربخشی این روش را مرور می کنیم. پس تا انتها با ما همراه شوید.

هزینه ی لیزر کربن در شیراز چقدر است؟

هزینه ی این پروسیجر در افراد مختلف متفاوت است. آیا تمام صورت شما به این درمان نیاز دارد؟ یا فقط سطح خاصی باید پوشش داده شود. و یا ممکن است پوست شما نیاز به پاکسازی عمیق تری داشته باشد. شما میتوانید برای اطلاع دقیق از هزینه ی پیلینگ کربن در شیراز با شماره 09173047194 تماس حاصل فرمایید. و یا از طریق دیکه زیر به واتساپ متصل شوید.

تکنسین لیزر مویدی
آدرس: شیراز، فرهنگ شهر
شماره مشاوره: 09173047194

مزایای کربن تراپی در شیراز

لیزر صورت با کربن باعث پاکسازی عمیق پوست می شود. این روش همچنین به تحریک کلاژن سازی توسط پوست کمک می کنند. کربن تراپی در شیراز برای درمان های زیر استفاده می شود:

 • آکنه
 • جای اسکار
 • پیری پوست
 • منافذ باز پوست
 • رنگدانه های غیر طبیعی
 • خطوط ریز و چین و چروک
 • لایه برداری سلول های مرده
 • پاکسازی پوست و حذف مواد زائد
 • کلاژن سازی، جوانسازی و شادابی پوست

فرایند پاکسازی صورت با لیزر در شیراز چگونه است؟

پروسه تاثیر پیلینگ هالیوودی در شیراز

پاکسازی با کربن یک فرایند چند قسمتی است که از ابتدا تا انتها حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد. مراحل این روش به شرح زیر است:

 1. ابتدا تکنسین لیزر ژل کربن فعال را روی صورت شما پخش می کند. پس‌از خشک شدن کربن، عینک یا محافظ چشم به شما داده خواهد شد تا از چشمان شما در برابر اشعه لیزر محافظت کند.کربن با ورود با اعماق منافذ پوست، چربی، گرد و غبار، و سلول های مرده را به خود جذب میکند.
 2. سپس پزشک با استفاده از لیزر کیوسوئیچ این لایه کربن و باقی ناخالصی های موجود و مواد زائد را حذف میکند. سپس پوستتان را با کرم مرطوب کننده و ضد آفتاب میپوشانند. برای اطلاعات کاملتر در مورد این نوع لیزر میتوانید مقاله‌ی لیزر کیوسوئیچ در شیراز را مطالعه کنید.

بلافاصله پس از انجام این درمان، پوست شما روشن تر، درخشان تر و منافذ پوست بسته تر خواهد شد. برای مشاوره رایگان جهت انجام لیزر کربن در شیراز با شماره 09173047194 تماس بگیرید و یا از طریق دکمه زیر در واتساپ سوالات خود را مطرح کنید.

تکنسین لیزر مویدی
آدرس: شیراز، فرهنگ شهر
شماره مشاوره: 09173047194

مراقبت های بعد از انجام لیزر کربن

در اینجا برخی از باید ها و نباید ها برای مراقبت های بعد از لیزر کربن ذکر شده است:

 • در نظر داشته باشید قرمزی پوست بعد از این روش موقت است و ممکن یک ساعت یا کمتر طول بکشد.
 • طبیعی است که تا چند روز پس از لایه برداری صورت شما پوسته پوسته شود یا خشکی را تجربه کنید. بنابراین مرتب از مرطوب کننده استفاده کنید.
 • تا چند روز پس از درمان به طور مرتب از ضد آفتاب با حداقل SPF 30+ استفاده کنید.
 • حداقل پنج روز پس از درمان از محصولات حاوی رتینول استفاده نکنید.
 • حداقل تا یک هفته پس از لایه برداری، از اسکراب ها یا هرگونه درمان های ساینده پوست خودداری کنید.
 • اگر پوست چربی دارید، از کرم های ضد آکنه برای حفظ نتایج مطلوب استفاده کنید.
 • در صورتی که پوست شما دچار افتادگی یا خطوط ریز شده است، از محصولات حاوی کلاژن یا مکمل های کلاژن استفاده کنید. همچنین می توانید از یک رژیم غذایی تقویت کننده کلاژن پیروی کنید.

کربن تراپی با لیزر تا چه اندازه موثر است ؟

نتایج لیزر کربن

این درمان به طور معمول برای بهبود ظاهر پوست های چرب با منافذ بزرگ بسیار موثر است. اگر اسکار یا آکنه شدید دارید، ممکن است برای مشاهده نتایج کامل، به چندین جلسه ی درمان احتیاج داشته باشید. خطوط و چین و چروک های ظریف نیز پس از یک یا چند جلسه درمان به طرز چشمگیری کاهش می‌یابند.

درمان لیزر کربن بر روی دختری 14 ساله با آکنه های کیستیک نتایج قابل توجهی را بعد از جلسه چهارم نشان داده است. و در جلسه ششم بهبود نود درصدی حاصل شده است. مستندات مربوط به نتایج گفته شده را در اینجا مشاهده کنید. در نتیجه این روش کم تهاجم (بدون جراحی و آسیب) باعث پاکسازی بسیار خوب پوست با حداقل زمان استراحت بیمار می شود.

همانند درمان های دیگر پوستی، این روش نیز نتایج دائمی را به دنبال نخواهد داشت. به منظور حفظ نتایج ، ممکن است نیاز به تمدید این درمان در دوره های مشخص داشته باشید. در فاصله ی این دوره های زمانی، پوست امکان بازسازی کلاژن کافی بین درمان ها را پیدا خواهد کرد. همچنین باید اضافه کرد که پوست هر شخص با دیگری متفاوت است. با توجه به موارد بالا تجربه ی استفاده کنندگان از لیزر کربن در شیراز نتایج مثبت و قابل قبولی بوده است.

عوارض جانبی لایه برداری با کربن چیست؟

غیر از کمی قرمز شدن پوست و احساس سوزن سوزن شدن بعد از پیلینگ کربن هیچ عارضه جانبی وجود ندارد. البته مهم است که این روش توسط تکنسین مجرب و دارای تجهیزات به روز انجام شود. چرا که یک انتخاب خوب، به ایمنی پوست و چشم شما و همچنین ارائه نتایج مطلوب کمک می کند. برای انجام بی خطر کربن تراپی با لیزر در شیراز با مشاورین ما تماس بگیرید.

بهترین دکتر پیلینگ کربن در شیراز

همان طور که قبلا اشاره کردیم پیلینگ هالیوودی باید تحت نظارت یک پزشک انجام شود. چرا که انتخاب یک مرکز خوب شما را در دریافت بهترین نتیجه یاری خواهد کرد. شما باید مطمئن شوید که فرد انجام دهنده این روش آموزش دیده است. به یاد داشته باشید که هرگونه درمان پوستی ممکن است با آسیب یا عفونت همراه باشد. بنابراین انجام این کار تحت نظارت پزشک بسیار مهم است. برای مشاوره رایگان و انجام پیلینگ کربن در شیراز میتوانید با شماره 09173047194 تماس حاصل فرمایید. و یا از طریق دکمه زیر به واتساپ ما متصل شوید.

تکنسین لیزر مویدی
آدرس: شیراز، فرهنگ شهر
شماره مشاوره: 09173047194

سوالات پر تکرار:

پیلینگ کربن برای چه افرادی مناسب است؟

پیلینگ کربن برای افراد با پوست چرب و یا افراد با منافذ باز توصیه می‌شود.

پیلینگ هالیوودی چه عوارضی دارد؟

غیر از کمی قرمز شدن پوست و احساس سوزن سوزن شدن بعد از پیلینگ کربن هیچ عارضه جانبی وجود ندارد.

کربن تراپی برای چه درمان‌هایی استفاده می‌شود؟

پاک سازی و لایه برداری، بهبود منافذ باز پوست، تحریک پوست به تولید کلاژن و همچنین بهبود روند پیری پوست جز مزایای پیلینگ کربن است.

چرا لیزر کربن را پیلینگ هالیوودی نامیدند؟

اینطور مطرح شده است که در هالیوود بازیگران قبل از رفتن روی رد کارپت (فرش قرمز) از پیلینگ کربن استفاده می‌کنند. به دلیل تاثیر بلافاصله اینچنین نامگذاری شده است.

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 3.7 / 5. تعداد آرا: 6

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.