نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند

ما برای بررسی نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند، از یک نظرسنجی بسیار معتبر استفاده کرده‌ایم. در این نظر سنجی که در دانشگاه هانیانگ کره جنوبی انجام شده است، از 20 بیمار پس از درمان هایفوتراپی نظرخواهی شده است. در نتیجه نهایی این آزمایش تمام افراد از انجام هایفو رضایت داشتند. در ادامه مقاله این نظرسنجی را به صورت کامل بررسی می‌کنیم.

علاوه بر بررسی نظرات در مورد هایفو 3 نکته طلایی را خواهیم گفت و به سه پرسش اساسی پاسخ خواهیم داد:

 1. آیا هایفو افتادگی‌های شدید پوست را برطرف کند؟
 2. آیا نوع دستگاه هایفو مهم است؟
 3. آیا هایفو برای شما مناسب است یا خیر؟‌
برای خواندن نظرات واقعی مردم به پایان مقاله (بخش نظرات) مراجعه کنید

در انتهای مقاله نیز (بخش نظرات) نظرات واقعی مردم را مشاهده کنید. ما با دقت بسیار تنها نظراتی که توسط افراد واقعی و بدون جانبداری ثبت شده است را تایید کرده و نمایش می‌دهیم. همچنین جهت مشاوره و انجام هایفوتراپی در شیراز روی لینک کلیک کنید.

نظر مردم در مورد هایفو در تحقیقات دانشگاه هانیانگ کره جنوبی

مبدا تکنولوژی هایفو در کشور کره جنوبی است. دو پزشک کره‌ای نتایج هایفو را بر روی 20 بیمار آسیایی در گروه پوست دانشگاه هانیانگ مورد ارزیابی قرار دادند. نکته جالب این است که این تحقیقات بر روی طیف پوست آسیایی (متناسب با پوست ما ایرانی‌ها) انجام شده است. محققان قبل از انجام هایفو و 3 و 6 ماه بعد از آن، از بیماران عکسبرداری کردند. این آزمایش در شرایط یکسان و تعداد شات یکسان انجام شده است. در زیر تصویر قبل و بعد یک بیمار را مشاهده می‌کنید.

نکته: برای مشاهده نسخه اصلی نظرسنجی هایفو که در کتابخانه ملی و پزشکی آمریکا (nlm) منتشر شده است، روی لینک کلیک کنید.

تصاویر قبل و بعد هایفوتراپی بعد از ۶ ماه

تجربه هایفوتراپی از نظر پزشکان

این آزمایش در هفت ناحیه از صورت تمام افراد انجام شده است. پزشکان با بررسی تغییرات هر فرد قبل از هایفو و شش ماه بعد از آن نظرات خود را بیان کرده‌اند. پزشکان معتقدند تجربه هایفوتراپی در همه بیماران مثبت بوده و افتادگی پوست در تمامی نواحی بهبود یافته است. به نظر پزشکان چین و چروک اطراف دهان و اطراف چشم بهبود بیشتری را داشته است.

نمره رضایت از هایفو در بیماران

رضایت از هایفو در تمامی بیماران مثبت بوده است. در ادامه نظرسنجی از کسانی که هایفوتراپی انجام داده‌اند، این سوال پرسیده شد: «به نظر شما بعد از درمان هایفو کدام ناحیه بیشترین بهبودی را نشان داد؟»، بیماران در جواب به نواحی خط فک، گونه و اطراف دهان بیشترین امتیاز را دادند. بعد از ۱۲ ماه نیز 25٪ بیماران در مصاحبه تلفنی اعلام داشتند که اثرات جزئی هنوز در برخی مناطق وجود دارد.

بعد از هایفو کدام ناحیه بیشترین بهبود را نشان داده است؟

من هایفو انجام دادم ،آیا این درمان را به دیگران پیشنهاد می‌دهم؟

در جواب به این سوال که «آیا درمان هایفو را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟» اکثر افراد جواب مثبت دادند. 2 نفر از کسانی که هایفو انجام داده اند به دلیل هزینه زیاد، این درمان را به دیگران توصیه نمی‌کنند.

من هایفو انجام دادم آیا این درمان را به دیگران توصیه می‌کنم؟

کسی که هایفو کرده به تجربه دوباره این درمان تمایل دارد؟

در ادامه نظرسنجی این سوال از بیماران پرسیده شد که «تمایل به تجربه مجدد هایفوتراپی دارید؟» اکثر بیماران به این سوال جواب مثبت دادند. تنها یک نفر از کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند ، عنوان داشت به علت عدم دریافت نتیجه مطلوب تمایلی به تجربه مجدد هایفوتراپی نخواهد داشت.

نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند آیا تمایل به ادامه‌ی درمان هایفو دارید

نتیجه نظرات در مورد هایفو صورت

نتیجه این نظرسنجی در بیست بیمار نشان می‌دهد که نظرات در مورد هایفو صورت رضایت بخش است. محققین هایفو را گزینه‌ای ایمن موثر و غیر تهاجمی برای لیفت صورت و بهبود چین و چروک می‌دانند. اما باید این نکته مهم را به یاد داشته باشید، قبل از انجام هایفو باید با پزشک مشورت کنید.

سه نکته طلایی در مورد هایفو

سه نکته طلایی که قبل از هایفو باید بدانید

1- انتظار شما از درمان هایفو چیست؟

در جلسه معاینه با پزشک سطح انتظارات خود از درمان هایفو را بیان کنید. ممکن است پزشک هایفو را برای افتادگی‌های زیاد پوست و یا سنین بالا پیشنهاد نکند. هایفو در مقایسه با عمل های جراحی و دیگر روش‌های تهاجمی تغییرات شدید و بلافاصله ندارد. و پوست شما را به صورت طبیعی سفت می‌کند. و افتادگی‌های جزئی صورت را بهبود می‌بخشد. بهتر است از درمان هایفوتراپی انتظارات منطقی داشته باشید.

2- مدل دستگاه هایفو چیست؟

یکی از عوامل مهم در انجام یک درمان مطلوب هایفو مدل دستگاه هایفو است. دستگاه‌های کره‌ای از کیفیت و کارایی بالاتری نسبت به دستگاه‌های چینی برخوردار هستند. پس بهتر است در مورد نوع دستگاه نیز تحقیق کنید. برای کسب اطلاع بیشتر در این زمینه می‌توانید مقاله بهترین دستگاه هایفو چیست را مطالعه کنید.

3- پاسخ هایفو در افراد مختلف متفاوت است

شاید شنیده باشید که بعضی افراد می‌گویند:‌ من هایفو انجام دادم اما نتیجه کمی گرفتم و در مقابل گروه دیگری می‌گویند: من هایفو انجام دادم و رضایت کامل دارم، باید به این نکته مهم اشاره کنیم، که رضایت از هایفو وابسته به عوامل مختلفی است. عواملی مثل سن شخص، بالانس متابولیک، تغذیه، میزان مصرف آب و سبک زندگی افراد در میزان اثربخشی این درمان موثر است. پس دقت داشته باشید پاسخ هایفو در افراد مختلف می‌تواند متفاوت باشد.

نتیجه گیری:

برای رضایت از هایفو ابتدا با پزشک مشورت کنید

به نظر می‌رسد نمی‌توان تنها نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند را برای تصمیم گیری در نظر گرفت. ابتدا یک مرکز تخصصی هایفوتراپی را بیابید. سپس با مشورت با پزشک متخصص پوست و مو، مشخص کنید که آیا این درمان می‌تواند انتظارات شما را برآورده کند یا خیر؟ و در انتها در نظر داشته باشید استعداد پوست و پاسخ افراد مختلف به هایفو متفاوت خواهد بود. در پایان از شما میخواهیم نظرات در مورد هایفو را که از دوستان خود شنیده‌اید و یا خودتان تجربه هایفوتراپی را داشته‌اید، با ما و دیگر دوستان در پایان این صفحه به اشتراک بگذارید.

نظرات در مورد هایفو صورت در تحقیقات چگونه است؟

در تحقیقات دانشگاه هانیانگ کره، با 20 فرد شرکت کننده همگی از نتایج بدست آمده پس از هایفو راضی بودند.

تجربه هایفوتراپی در همه افراد یکسان است؟

هایفوتراپی بدن را تحریک می‌کند تا به صورت طبیعی کلاژن تولید کند. در نتیجه پاسخ بدن هر شخص به هایفو و استعداد پوست نیز متفاوت است.

کی هایفو کرده و آیا راضی بوده؟

اساسا این سوال می‌تواند شما را گمراه کند. چون ممکن است هایفو برای افتادگی‌های صورت یک شخص نتیجه بخش نباشد. در عوض برای بهبود افتادگی پوست شخص دیگر مفید واقع شود. حتما در مورد نتایج هایفو با توجه به شرایط پوستی خود با پزشک مشورت کنید.

چرا بعضی از افراد از نتیجه هایفوتراپی راضی نیستند؟

به جز اینکه میزان و نحوه جوابدهی درمان هایفوتراپی برای افراد مختلف متفاوت است، اکثر افراد برای مشاهده نتایج عجله می‌کنند. در حالی که نتیجه گرفتن از هایفوتراپی نیاز به زمان داد و ممکن است 2 تا 3 ماه به طول انجامد.

دیدگاه خود را بنویسید

289 دیدگاه دربارهٔ «نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند»

 1. سلام من سه ماه پیش انجام دادم دردداشت صورتم روشاداب وجوان کرده ولی دوتامشکل اساسی برام به وجوداومده یکی عدم تقارن صورتم که اوایل بسیاربدبودوالان بهترشده ودکترم گفت بایدصبرکنی ۶ماه بگذره اگردرست نشدرایگان دوباره هایفوبرات انجام میدیم تادرست بشه ومورددیگه اینکه دندونهایی که پربودندمجبورشدم یکباردیگه پرکنم

  پاسخ
 2. درودمنم نوبت هایفودارم ولی باتوجه به نظرات منفی اکثریت انجام نمیدم وازخیرش گذشتم؛سپاس ازدوستان

  پاسخ
 3. واااای چه وحشتناک بود نظرها
  منم میخاستم برم انجام بدم
  هم پوستم لک داره هم پوستم شله و بدترش اینکه چند تا دندون پر کرده دارم.خیلی پشیمون شدم.

  پاسخ
 4. به نظر من برای انجام هایفو از چند متخصص مشورت بگیری ، مثلا نوع پوست ، سن ، لاغر و چاق و سفت و شل بودن پوست و … خیلی روی تاثیر هایفو اثر داره ، با هر حرف و نتیجه ی دیگران تصمیم نگیرید ،
  حتی مراقبتهای بعد هایفو خیلی مهمه ،
  مثلا نباید ورزش های سنگین داشته باشید ، آبرسانی و مرطوب کنندت و ضدافتاب باید به فراوانی استفاده بشه ، و باید حداقل ۲ الی ۳ ماه برای نتیجش صبر کنید عزیزانم ،
  و از عوارض خود هایفو خبر داشته باشید مثل خشکی پوست ( مثلا کسایی که پوست خشک دارند باید بدونن که هایفو باعث تحریک و باز شدن کلاژن های غیرفعال میشه که کلاژن برای صاف و استحکام خودش نیاز به آب داره و نهایتا آب پوستتون رو مصرف میکنه و پوستتون خشکی بیشتری میاره پس باید روی آبرسانی و مصرف آب خوردن خیلیییییی دقت داشته باشید )
  با مثلا بعد از هایفو افرادی که مستعد جوش هستند کاملا عادیه که جوش در ناحیه فک و گونه براشون ایجاد بشه ( چون هایفو لایه های زیرین پوست رو تحریک میکنه پس کاملا عادیه که پوستتون احساس خطر و برون ریزی داشته باشه )
  مثلا هایفو برای افرادی که پوست سفت و چربی زیادی دارند بهتر عمل میکنه چون کمی از چربی های اضافه زیر پوست رو از بین میبره و بهتره بعد از یک هفته الی ۱۰ روز شروع به ماساژ های پوستی بکنید ،
  حتی باید از عملکرد کلی هایفو اطلاع کامل داشته باشید که در کل باعث تحریک کلاژن ( موجود در خود لایه های زیرین پوست ) و از نتایج تحریک کلاژن هست که پوست سفت و شل شدگی و خطوط ایجاد شده کاهش پیدا میکنه پس اگر ذاتا پوست ضعیف و لاغر و شلی دارید نباید انتظار معجزه داشته باشید ، کل تاثیری که هایفو روی پوست میزاره بستگی به نوع پوست و کلاژن موجود پوست داره .
  نباید به هیچ عنوان بدون مشورت و شناخت پوست خود هیچ عملی رو انجام بدید پس برای اینکه اطلاعات کافی و تاثیر خوبی بگیرید بهتره اطلاعاتتون رو بالا ببرید و با هر حرفی تصمیم نگیرید .
  این کاملا عادیه بعضی از افراد هیچ نتیجه مشهودی روی نبینند و این همان به کلاژن برمیگرده که مقدار کلاژن داخل پوستشون کم بوده پس بهتره قبل انجام هایفو نشبت به تغذیه پوستشون از نظر کلاژن و آبرسانی و مغذی خیلی رسیدگی کنند و بعدا به سراغ هایفو و مزونیدلنیگ بروند .
  من خودم جز افرادی هستم که با کلی تحقیق درمورد پوست خودم به سراغ هایفو رفتم ولی نتیجه خوبی گرفتم و انتظار معجزه از یک حلسه خدمات ندارم .

  پاسخ
 5. من دوبار انجام دادم ،بار اول عالی بود،قشنگ به صورتم فرم داد،گونه ها سفت وابروها لیفت وخط خنده خیلی کم شد،کاملا باطراوت شدم،خط فکمم حتی تغییر کرد،سال بعد بازهم نتیجه عالی بود،حتی عکس قبل وبعد هردوبار رو دارم، واینکه کل اون دوسال دیگه جوش نمیزدم، اما…بار دوم نمیدونم چرا؟ تا ۲ ماه چنان فک و دندان دردی داشتم که به مورفین فکر میکردم! و بعد تک تک پرکردگی هام و روکش هام ریخت طی یکسال،در حدود ۸تا پرکردگی و روکش کاملا سالم! امسال گفتم دوره پیری خوشامدی،به عوارضش نمی ارزه این جوانی! و هزینه بازسازی وایمپلنت و روکش دندان!

  پاسخ
 6. وای چقدر خوب نظرات رو خوندم فردا وقت هایفو داشتم کنسل کردم
  چقدر بده که تو کشور ما نمیشه دستگاهای خوبو معتبر رو شناسایی کرد
  هر دستگاهی رو سرچ میکنی همه فیک و چینیه

  پاسخ
 7. با سلام
  من به تازگی هایفو انجام دادم بادستگاه آمریکایی،
  درد آنچنانی نداشت ولی با گذشت فقط دوروز یکم احساس میکنم پوستم روشنترشده خیلی کم دور چشمم هم ک تیرگی داشت بهترشده ولی واقعا در ناحیه فک وصورت احساس کشیدگی میکنم ک وقسمت پیشانی هم صاف تر شده.
  این فقط تجربه بنده بود از هایفو باتوجه به سن ومرکز معتبر ودستگاه بروز شده.

  پاسخ
 8. من ۴۱ سالمه ، حدود ۱۰ روز پیش هایفو انجام دادم ،دردش خیلی زیاد و غیر قابل تحمل بود ،صورتم تا ۳ روز بشدت ورم کرد ، الان تاثیرات مثبت کمی در پوستم می‌بینم و پوستم کمی روشن تر شده ، ولی در کل تاثیرات بوتاکس مشهورتر و مثبت تره بنظرم

  پاسخ
 9. سلام دوستان
  ممنون از اینکه صادقانه همه چیزو گفتین منم امروز نوبت دارم ولی کنسل میکنم از خیرش گذشتم.

  پاسخ
 10. منم‌انجام‌دادم‌کلا کار بیهوده و مضری هست برا پوست و هر کی میگه خوبه دروغ محضه باور نکنید من دوستم شل شده و تیره و لاغر

  پاسخ
 11. بنده هایفو انجام دادم 3م هزینه کردم اصلاً بجز درد چیز دیگه نداشته انگار پشم شیشه ریختن تو صورتم تا یک هفته وچین وچروک ها نیز سر چای خودش هست همش تبلیغات الکی

  پاسخ
 12. سلام با تشکر از راهنمایی این برنامه من ۵روز هست که هایفو انجام دادم ولی خط خنده و اطراف لبها بشتر از قبل نشون داده میشه آیا به مرور بهتر میشه؟

  پاسخ
 13. من بیشترازسه هفتس هایفوپنج بعدی انجام دادم فقط میخواستم یکم در ناحیه غبغب وگردن لیفت انجام بشه ،صورتم که خیلی لاغر شد هرکی منودید فکرکرد مریض شدم ،غبغی که نداشتم الان زیادتر شده وشل تر دکترمیگه سه ماه صبر کن وقرص کلاژن بخور که میخورم توروخدا جواب بدین یعنی اوکی میشه خیلی پشیمونم

  پاسخ
 14. سلام. من دوبار هایفو انجام دادم به فاصله 10 ماه. توصیه پزشک بود برای اطمینان از کار! من 50 درصد راضی بودم باوجود اینکه چروک‌های ریز و کاملا سطحی داشتم دفعه اول دندان درد داستم ولی قابل تحمل بود. دفعه دوم بقدری درد شدید بود که اجازه انجام کار ندادم گفتند دندان‌ها که ترمیم شده باشند اینطور میشه. از نظر من با توجه به قیمتش لیفت نخ بهتر از هایفو است.

  پاسخ
 15. سلام دوستان من ۶ ماه پیش هایفو هفت بعدی انجام دادم یک ماه بعدش هم دوباره تکرار کردم
  اما از نتیجه اش اصلا راضی نیستم چون چربی های صورتم اب شده،البته من قبلش نمی دونستم که باعث از بین رفتن سلول چربی میشه ،الان خیلی پشیمونم ،میخواستم صورتم لیفت بشه بدتر شد

  پاسخ
   • به نظر من دستگاه هایفو فقط دستگاه آمریکایی و کره جنوبی خوب جواب میده بقیه از دو بعدی تا ۱۲ بعدی چینی برای همه خوب جواب نمیده

    پاسخ
  • سلام منم انجام دادم دقیقایک ماه نیم است هایفون چربی صورت ازبین میبره چون چربی صورت شول شدبافتش افتادچین چورک میشه باانجام هایفون چربیهای افتادازبین میره ولی بایداب زیادبنوشین تاپوست سفت بشه شول افتادنشه ببینین انجام هایفون مثله انجام دادن عمل بینی میمونه که دکترمیگه اگرنتیجه بهتری میخوای بگیری بایدخب موراقبت کنی تانتیجه بتری بگیری ۵۰درصدبستگی بکاردکترداره ۵۰درصدم باموراقبت خودت بایداب زیادبنوشین ورزشهای سنگین انجام ندین الکل یانوشیدنیهای گازداراستفاده نکنین قیلون خوب نیست کرم اب رسان خوب مرطوب کننداستفاده کنین ازضدافتاداستفاده کنین تانتایجه بهتری بگیرین عزیزان

   پاسخ
 16. دوستان من چند سال پیش هایفو کردم عالی بود چون کلینک فامیلم رفتم با دستگاه جدید و مدرن آمریکایی ولی الان اصلن اطمینان نکنید دروغ میگن دستگاه جدید و اله و بله ، فقط میخان پول بجیب بزنن ، در ضمن اونهایی که میگن خوب نبود و پوستشون بدتر شده بخاطر اینکه باید هایفو جواب بده روی پوستتون برای بعضی ها جواب میده بعضی ها هم نه ولی الان با تحریم بودن کشور نرید بهتره چون الان دیگه نمیشه به دستگاه‌ها و کلینک ها اعتماد داشت همه بخاطر جیب خودشون بهتون دروغ میگن .

  پاسخ
 17. سلام من حدود سه روز هست كه هايفو انجام دادم پزشك قبلش گفت نتيجه حاصلة به ميزان افتادگي صورت سن و ژنتيك بستگي داره تعداد شاتها هم همينطور پوستهاي افتاده تر به تعداد شاتهاي بيشتري نياز دارند ألبته الان نميتونم نظر بدم چون صورتم كمي تورم داره نظر نهايي رو بايد دو ماه ديگه اعلام كرد ولي درد داشت هر عمل يا اقدام زيبايي درد داره انشاالله كه نتيجه خوب باشه

  پاسخ
  • من ۲۰ روز پیش هایفو ۷ بعدی انجام دادم صورتم فرم گرفته و گونه در آوردم و غبغب کاملا داخل رفته البته من چروک عمیق نداشتم و فقط خط خنده داشتم صورتم جمع و جور شده

   پاسخ
   • سلام دوستان منم تقریبا سه ماه پیش هایفو با دستکاه هفت بعدی امریکایی انجام دادم تو کلینیک معتیر و بسیار راضی هستم اصلا درد نداشت و صورتم سفت و لیفت شده و عبعب هم سفت شده من خیلی راضی بودم

    پاسخ
  • دوستان من یه بار هایفو کردم درد داشت ولی تاثیرش خیلی به چشم میومد ولی متاسفانه سه ماه بیشتر نموند. میخواستم دوباره برم تا فهمیدم با همون مبلغ شاید هم کمتر هایفو خانگی بخرم اونم 4کاره.که هفته ای یک بار هم میتونین استفاده کنین

   پاسخ
   • سلام منم دوبار انجام دادم اولش خوب بود بعداز چند ماهی صورتم افتاده تر شده خیلی پشیمون هستم کاش نرفته بودم حیف پول که به این جیزها بدی الان دیگه با روغن زیتون نارگیل ماساژ میدم

    پاسخ
 18. خدا رو شکر اومدم نظرها رو خوندم امروز رفتم یه کیلینیک وقت هایفو گرفتم همین فردا زنگ میزنم کنسلش میکنم ممنونم از دوستان

  پاسخ
  • واقعا همینطوره منم میخواستم انجام بدم خداروشکر نظرها دوستان خوندم ممنون از راهنمایی تون رفتم برای بوتاکس خانومه گفت باید هایفو کنی چونه وغبغب اصلا نمیدونستم چی هس خوب شد انجام ندادم

   پاسخ
  • وای منم‌میخاستم انجام بدم هایفو ولی الان با این نظرات دارم بیخیال میشم ….دوستان خوب برا رفع غبغب چه روشی خوبه ممنون اگه تجربه دارید و در اختیار همه میزارین

   پاسخ
 19. سلام منم میخاستم هایفو انجام بدم ی جا میگه ۷ تومان ی جا ۳۸۰۰ ی جا ۲۸۰۰ ی جا ۵ تومان ولی ب غیر از قیمت نمیدونم نتیجه میگیرم یانه و کدوم قیمت بهتر هست؟وآیا هایفو ۵ بعدی خوب هست ؟ من از عوارضش میترسم میترسم بعداز هایفو مسن‌تر هم دیده بشم برعکس عمل کنه

  پاسخ
 20. سلام دوستان من چند سال پیش هایفو انجام دادم ، فقط تا یک هفته صورتم لیفت شد، بعد دوباره برگشت و اطراف لبم هم کمی افتاده شد، و تا الان که چند سال گذشته ،پوستم حساس شده و نمی تونم به راحتی ماسک های خانگی روی پوستم بزارم سریع جوش می زنه با اینکه قبل از هایفو اینطوری نبود

  پاسخ
 21. سلام دوستان من برای بار سوم انجام دادم
  اون دوبار قبلی که خیلی خوب بود البته که یکم درد داره
  حالا منتظرم ببینم این بار چطور میشه
  چون هم دکترم رو عوض کردم هم دستگاه بروز تر بود

  پاسخ
 22. فوتانو که اینطوری بود چند ماه بعد اثرش مشخص میشد خیلی درد داشت ولی واقعا عالی بود انتظار معجزه نباید داشته باشی ولی ارزششو داره ی جوان سازی بدون جراحیه

  پاسخ
 23. افتضاحه
  انجام ندید
  من ۲۰ روزه که انجام دادم و صورتم پر از چروک‌های ریز شده بخصوص خط خنده و روی گونه‌هام وقتی که می‌خندم! (در صورتی که قبل از هایفو من پوست خوب و سفتی داشتم!)
  خیلی هم درد کشیدم
  کلا ۱۵ دقیقه طول کشید (عمل هایفو تراپی روی کل صورتم و نیمه گردن)

  پاسخ
   • سلام من و خواهرم هایفو انجام دادیم درد داشت ولی خیلی راضی هستیم الان یک هفته هست وتاثیرش خیلی خوبه

    پاسخ
   • سلام منم تازه دیروز رفته بودم دکتر اونجا دیدم خیلی خوشم اومد ولی الان که نظرات رودیدم پشیمون شدم شهر ما 800هزار زیاد گرون نیست

    پاسخ
  • مگه میشه تو ۱۵ دقیقه.هایفو ۲ ساعت طول میکشه.جایی که رفتی برات هایفو انجام نداده الکی یه چیزی گفته بهت.اتفاقا من رفتم حتی پوستم روشن ترم شده کک و مک داشتم خیلی کمرنگ شدن.پوستمم داره سفت میشه

   پاسخ
   • افرین مال منم همینطور شده ۳ روز پیش رفتم یکبار هم حدود ۱۰ ماه پیش رفته بودم خیلی خوب شده حدود ۱ ساعت و نیم کشید

    پاسخ
 24. من چند روزه که هایفو رو انجام دادم خیلی درد داشت و اینکه دو طرف صورتم از داخل دهان زخم شدن و خیلی بده صورتم ورم داره .ولی در کل فکر میکنم نتیجه خوبی داشته باشه

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   شما حتما باید قرص آناهیل که ضد التهاب هستش بعد از هایفو استفاده میکردید.

   پاسخ
  • سلام عزیزم
   من دیروز هایفو انجام دادم صورتم ورم کرده وازداخل دهان عفونت کرده دقیقا مثل شما آیا به دکتر مراجعه کنم یا خوب میشه

   پاسخ
    • سلام وقت بخیر، من پنج روز پیش انجام دادم راستش نه درد داشت نه قرمزی تقریباً نیم ساعت طول کشید، بنظر شما تاثیر گذار هست؟ فعلا چیزی احساس نکردم منظورم تغییر هستش، ممنون میشم راهنمایی کنید

     پاسخ
 25. من هم یک سال پیش هایفو کردم صورتمو فقط یکی دو روز صورت سفت و جذابه بعد چند روز اثرش میره و با آن همه هزینه فقط حروم کردن پوله حالا خود دانید

  پاسخ
 26. سلام ایا کسی اندولیفت انجام داده من که از هایفو نتیجه ای ندیدم نمیدونم ایا اندولیفتم همینطوره

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   پروسیجر‌های سابسیژن، فوتونای جای جوش و یا لیزر CO2 گزینه‌های بهنری هستن که با تشخیص پزشک متخصص پوست و مو می‌تونید استفاده کنید.

   پاسخ
 27. سلام
  من هایفو انجام دادم حتی یک درصد نتیجه نگرفتم
  جالب بود دکتر میگفت چون آستانه تحمل دردت خیلی بالاست باامواج خیلی قوی بهترین نتیجه رو بعد ۳ماه خواهی گرفت الان که ۵ماه گذشته ولی هیچ تغییری ندیدم
  حیف اون هزینه و وقتی که گذاشتم…

  پاسخ
 28. من هایفو انجام دادم گفتن دستگاه 8 بعدی هست غبغبم کاملا رفت و خط خنده م تا 70 درصد باز شده افتادگی صورت و چروک نداشتم 44 سالمه، البته درد داشت بطوری که دندونام و سرم داشت میترکید، اما در کل راضی هستم اما عزیزان انتظار معجزه نداشته باشید ❤️

  پاسخ
 29. سلام‌
  من ۳ ماه پیش هایفو کردم تا دو هفته استخوان شقیقه هام درد داشت. الان هم پوستم به وضوح بدتر شده و افتاده تر . شاید به دستگاهش هم ربط دارد به من گفتند دستگاه آمریکایی هست ولی ۲۰۱۷ بود گفتند بعدش به خاطر تحریم وارد نشده . واقعا پشیمونم پول و درد به کنار از بدتر شدن پوستم خیلی ناراحتم

  پاسخ
 30. وقتی دستگاه به نزدیک دندان ها و استخوان پیشانی میخوده خیلی درد داره. و به نظر میاد نابود کننده دندان باشه هایفو

  پاسخ
 31. سلام منم ۳ ماه پیش هایفو کردم هیچ بدرد نمیخوره پوستم اینقد سفید بود ی لکه بعدازهایفو دراومد روصورتم نمیدونم حالا چکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • بعد لیزر جوانسازی باید حتما بعدش مراقبت از پوستت بکنی ضدآفتاب نزنی صورتت لک میاره

   پاسخ
 32. سلام وقت بخیر
  مرکز نهال رو به دو دلیل معرفی می‌کنیم،
  1- پزشک متخصص پوست و مو هایفو رو انجام میدن
  2- دستگاه اصلی هایفو یعنی دابلو گلد رو دارن
  برای مشاوره با شماره مرکز 09170181418 تماس بگیرید.

  این پیام رو چون سوال بسیاری از دوستان هست پین کردیم

  پاسخ
  • من هایفو انجام دادم بسیار راضی هستم پوستم سفت وشفاف شده واصلا هم درد نداشتم تعجب می‌کنم از این همه نظرات منفی ????من اتفاقا صورتم پرتر شده از قبل. وسالی یکبار انجام میدم خیلی خیلی خوبه????

   پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   بنده 7 سال تزریق چربی صورت انجام دادم حجمش زیاده آیا با هایفو حجم چربی تزریق شده از بین میره؟؟ لطفا راهنماییم کنید????????

   پاسخ
 33. سلام من ۵روزی میشه هایفو کردم کمتر از ۲۰ دقه طول کشید اصلنم هیچ دردی یا حسی نداشتم ایا تعصیر میزارع اخه احساس کردم الکی رفتم

  پاسخ
  • شما خوش شانس بودید که لااقل آسیب به پوست نرسوندن . مال من پوستم بعد از هایفو چربیهاشو از دست داده خشک شده و فرو رفتگی روی پوستم ایجاد شده که بعد از ۶ ماه رفع نشده . پوستم خیلی افتاده شد . شاید یه ماه اول حس کنی سفت و کشیده شده ولی بعدش افتاده میشه . چون چربیهای صورتو از بین میبره . برای غبغب شاید بد نباشه

   پاسخ
 34. من حدود 3 هفته پیش هایفو کردم در مجموعه ای بنام و معروف . صورتم را کرم بی حسی زدند و دردش قابل تحمل اما مشهود بود مخصوصا در ناحیه فک و روی گونه . در چند روز اول کشیدگی در صورتم احساس می کردم و در ناحیه غبغب ولی الان دیگه حس خاصی ندارم. تنها تغییری که به چشم خودم امد این بود که از روز دوم کنار لب هایم دو خط روبه پایین ظاهر شد که قبلا نبود و حس افتادگی در صورتم بوجود آورده ، اطرافیان می گویند صورتت کمی پُرتر شده است.
  در کل با توجه به هزینه ای که دادم (7 میلیون بود که در جشنواره تابستانه 4.900 دادم ) و تغییر ی که بوجود آمده، اصلا توصیه نمی کنم و امیدوارم زودتر اثرش برود تا این دو تا خط کنار لبم به شکل نرمالش برگردد

  پاسخ
 35. سلام وقت بخیرمن میخواستم هایفوانجام بدم نوبت هم گرفته بودم اماوقتی نظرات راخوندم منصرف شدم وکنسل کردم.ممنون ازدوستانی ک واقعیت روگفتن

  پاسخ
 36. با سلام نظرات دوستان را خوندم و خواستم نظر خودم را در مورد هایفو بدهم
  من ۳ بار هایفو انجام دادم ،درد داره ولی من قبلش بی حسی زدم کمی کمتر درد داشت . بعد از هایفو صورت ورم کمی میکنه و پوست صاف و لطیف میشه ‌چند ساعت بعد تورم میخوابهذو انگار کاری نکردی برای من از روز چهارم پنجم پوستم صاف میشه البته ۲۰ درصد و شادابی صورت کاملا مشهوده و بعد از ۶ الی ۷ ماه کم کم به حالت قبلی برمیگرده ،هایفو مثل بوتکس باید تکرار بشه چون اثر موقت داره من از ژل پروفایلو دوبار استفاده کردم پشت سر هم حتی ۱ درصد تغییر نکردم و ۱۲ میلیون شب عید هزینه کردم و دکتر ژل رو جلوی خودم از بسته بندی آش در آورد یعنی اصلی بود .ولی از هایفو راضی بودم ۲۰ درصد برای من مثل ۷ سال جوان تر شدنه و الان برای بار چهارم می خواهم هایفو انجام دهم آخرین بار که هایفو انجام دادم ۲ سال پیش بود .به نظر من سالی یکبار یا دو بار عالیه.

  پاسخ
  • من هایفو انجام دادم خیلی هم قبلش تو اینترنت تحقیق کردم وفهمیدم این حرفایی که در مورد تاثیرش میزدن دروغه دیگه هرگز اینکارو نمیکنم وقتی عکس های قبلمو با الان مقایسه میکنم میبینم چقدر پوست خشک شده ومسن تر شده پول به جهنم کاش هزگز اینکارو نمیکردم

   پاسخ
   • توجه. توجه

    دوستان ما خودمون هایفو انجام میدیم ، اولا اگه کلینیک رفتین کمتر از یک ساعت نباید براتون کار کنن، در هایفو باید در طول یکساعت حدود ۶۰۰ الی ۷۰۰ شات روی گردن و صورت و غبغب بزنن
    دوما برای صورت های لاغر و پوستهای خشک و دهیدراته نتیجه عکس میده
    هایفو فقط برای صورت های تپل و غبغب دار هست….
    اگه جایی رفتین و بدون مشاوره پول هنگفتی گرفتن و شمارو خوابوندن و در عرض ۱۵ دقیقه صورت لاغر شمارو شکسته تر کردن ، بدونید کلاهبرداری کردن…..

    پاسخ
   • سلام واقعا ممنونم از شماها که نظر هاتونو نوشتین همه که دروغ نمیگن همین چند نفری هم که گفتن خوبه یا خود کلینیک ها هستن یا از فامیل هاشون هستن. من نوبت گرفته بودم که برم ولی پشیمون شدم

    پاسخ
  • سلام.دقیقا حرف هایی که زدی درسته.و باید سالی دو بار انجام بشه.من خودم اپراتور هایفوتراپی هستم.و همیشه به مراجعه هام میگم که هایفوتراپی برای چی خوبه.

   پاسخ
  • سلام من، 52سالمه حدودا دوماه هایفوصورت انجام دادم ولی هنوزنتیجه نگرفتم افتادگی سگینگ خط غم وخنده خطوط پیشانی هیچ تعغیری نکرده به نظرم اگربوتاکس ویالیفت انجام می دادم نتیجه بهتربود

   پاسخ
 37. سلام من هایفو انجام دادم بنظر خودم برای شلی پوستم خوب بود
  البته همراه هایفو مزونیدلینگ هم انجام دادم
  در کل راضی بودم

  پاسخ
 38. واقعا من این نظرات رو دیدم شاخ دراوردم، چطور این مردم میتونن اینقد از خودشون حرف در بیارن؟ خوب صبر داشتە باشید، یا واقعا بعضی ها پوست خودشون داغونە هیچ وقت بهش نرسیدن میخوان با یک بار هایفو همە عیباشون تموم بشە!
  من یک ماهە هایفو انجام دادم ، درد داشت ولی واقعا با اینکە آستانە دردم پایینە قابل تحمل بود، با دستگاە ٧بعدی، بە خدا قسم از اون روزی کە انجام دادم پوستم مثل اینکە دارن میکشن،دست میزنم سفت شدە، منافذم خیلی بهتر شدە، پوستم روشن شدە، وقتی ارایش میکن خیلی حس شادابی و جوونی دارم، ولی اپراتور عالی بود تقریبا ١٠٠٠ شات زد و نشونم داد کە ازین کمتر اثر ندارە قیمتشم مناسب بود ٢ تومن

  پاسخ
 39. سلام من هفتاد دوسال دارم
  هایفترابی انجام دادم خیلی سفت
  شده سه ماه درد نداشت خیلی
  راضی هستم

  پاسخ
 40. من هفته پیش هایفو انجام دادم اون قدری که برخی دوستان گفتن درد نداشت، همون درد خفیف هم حین انجام کار بود و بعدش هیچی، فعلا که تغییری نکردم منتظرم ببینم اثری خواهد داشت یانه
  در ضمن دکتر برام کرم لیفت و کپسول کلاژن ساز هم نسخه کرد

  پاسخ
 41. منم یه هفته پیش انجام دادم هنوز زیاد قابل تشخیص نیست ولی اطرافیان متوجه تغییرات صورتم شدن خصوصا غبغب وچانه ام..

  پاسخ
 42. من الان یه هفته هس هایفو صورت وغبغب انجام دادم خیلی درد داشت ولی جلسه اول واقعا تغیبرکردمو هنوزم مقداری دردوکرختی گونه وغبغب دارم امابه تدریج داره صورتم بهتروبهترمیشه حتی لکه های پوستمم کم رنگ ترشده

  پاسخ
  • من امروز 31 خرداد 1402 هایفو کردم حس خوبی دارم احساس میکنم ابروهام لیفت شده باید صبور باشم تا دو ماه آینده ببینم چه تغییری میکنم

   پاسخ
  • هایفوتراپی یک درمان طبیعی هست،‌ به این مفهوم که هیگونه تزریقی انجام نمیشه، و اشعه هایفو پوست رو تحریک به تولید کلاژن و بازسازی مجدد میکنه، توجه داشته باشید که پوست افراد با سن کمتر توانایی تولید کلاژن بیشتری داره و هایفو در سنین پایین‌تر عملکرد بهتری داره.

   پاسخ
 43. سلام من چهار روز هایفو انجام دادم 33 سالم خیلی درد داشت ولی احساس میکنم زاویه صورتم قشنگ شده پوست صورتم جمع شده غبغب هم کمتر شده درکل خوبه تا 3ماه دیگه ببینم چطوره

  پاسخ
 44. سلام…. منم حدودا چهار ماه پیش انجام دادم.
  از ماه سوم تغییر رو حس کردم. الان به نظرم پوستم روشن تر و سفت تر شده….

  پاسخ
 45. ممنون که نظرات واقعی خودتون رو نوشتید،فکر کنم ورزش و ماساژ و تغذیه و کرم گزینه بهتری باشه،با توجه به تجربه دوستان گرامی

  پاسخ
 46. درود دوستان منم یک سال پیش هایفو کردم خیلی هم درد کشیدم دندون پر شده داشتم خیلی اذیت شده همون لحظه یکم صورت پف میکنه وسفت میشه ولی در کل بدرد نمیخوره فقط پولتونو میریزید سطل اشغال

  پاسخ
 47. ممنون از دوستان عزیز بابت نظراتشون، والا من برای 2 روز دیگه وقت گرفته بودم وشدیدا دنبالش بودم وبیصبرانه منتظر بودم برم،ولیکن وقتی کلیه نظرات آنالیز کردم دیدم ۹۰درصد حدودا ناراضی بودند ،ویااثرمثبتی ندیده بودند ،چه بسا بهشون صدمه وارد شده بود،،بنابراین کاملا شوق وذوقم از بین رفت وبهیچعنوان نخواهم رفت ،، بازم تشکر میکنم از دوستان عزیز مجازی م که بانظراتشون تاثیر میزارند بر افکار بقیه،،،سپاس

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر آره دقیقا حرف منم همینه آماده شده بودم برم هایفو وقتی دیدم ۹۰درصد نظرات منفی بوده منصرف شدم دیگه نمیرم

   پاسخ
  • باسلام منم امروزانجام دادم خیلی دردزیادی نداشت همون لحظه یه کچلوخب ادم اگه اینقددردش نیادپس زیبانمیشه وبه شدت تغییرکردم وراضیم بازهم عاشق اینم یکسال بعدبرم انجام بدم ۴۵سالمه ✌????????????پنج سال جونترشدم

   پاسخ
   • من که دوبار رفتم شاید از صد درصد ققط دو درصد نتیجه داشته الانم دنبال راه دیگه ای واسه لیفت هستم

    پاسخ
  • سلام وقت بخیر، تعداد ابعاد هایفو بیشتر جنبه تبلیغاتی داره جالب هست بدونید تمام دستگاه‌های اصلی تک بعدی هستند، یعنی در یک لاین شات میزنن.

   پاسخ
 48. من ۴۴ ساله،یک هفته پیش هایفو انجام دادم، درد خیلی کمی داشت، دکتر برام پودر کلاژن و قرص و ضدآفتاب نوشت و یه سری دستورات داد که انجام بدم،بعد هایفو صورتم شفافتر شده ،منتظرم تا دو سه ماهه دیگه ببینم تاثیرش چقدره
  کلا راضی ام، هزینه هایفو هم ۲ تومن بود،اگه تاثیرش خوب باشه هزینه ش خیلی مناسبه
  درضمن دکترم گفت تا یک ماه نباید بوتاکس و ژل و،،، انجام بدم

  پاسخ
  • چکاری همون کلاژن وقرص میخوردی ک بهتر بود ضدآفتابم ک بزنی خوبه
   فکر کنم تاثیر کلاژن وقرص رو صورتتون جواب داده ،ن هایفو البته با توجه ب نظرات وتجربیات دوستان
   موفق باشید

   پاسخ
 49. سلام من دو مرحله هس انجام میدم . مرحله اول تا دوم سه ماه گذشت . در مرحله اول درد شدید ولی مرحله دوم درد کمتر بود . درکل اثرات خوبی داره بنده راضی هستم . تغییر بعد چهل روز مشخص میشه

  پاسخ
 50. سلام منم درد داشتم ولی خیلی راضی ام از روز اول شاهد تغییر هستم درکل عالیه..بهتر از بوتاکس و ژل هست و ژل تقریبا سه ماه دوام داره …هزینه ای که ب ژل و بوتاکس میدیم سالی یبار برد هایفو بدیم خیلی بهتره

  پاسخ
 51. سه هفته پیش هایفو انجام دادم همون لحظه که کارم تموم شد صورتمو شستم دست زدم پرجوش زدبیرون اولش که بی‌حس بودصورتم درد داشت بهترشده ولی گونه وچونه دردداره هنوزم وصورت نمیدونم چرا جوش زیاده شده
  یکی بگه چرا جوش زدم من اصلا هیچوقت توصورتم جوش نداشت

  پاسخ
 52. سلام
  من ۲ روز پیش هایفو کردم
  درد وحشتناک وتوصیف نشدنی داشت
  نظرات رو خونده بودم ولی توجهی نکردم
  ولی جون دادم
  هیچوقت دردش رو فراموش نمیکنم
  هنوز صورت وفک وسرم درد میکنه وصورتم راه راه ملتهبه

  به خودتون رحم کنید
  من که لکهام خیلی بیشتر شده

  پاسخ
  • میزان درد ناشی از هایفو به عوامل زیادی بستگی داره:
   – نوع دستگاه هایفو
   – آستانه تحمل درد که در افراد مختلف متفاوت هست
   – تنظیم میزان انرژی دستگاه توسط پزشک
   – عمق کارتریج هایفو
   بنابراین تجربه افراد در درد ناشی از هایفو همینطور که نظرات این صفحه رو می‌خونید متفاوت هست.

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر، بله امواج هایفو بر روی فیلرهای تزریق شده تاثیر داره و می‌تونه نتایج و ماندگاری فیلر رو کاهش بده.

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   اگر دندان پر شده یا ایمپلنت دارین و یا استنت و ایمپلنت فلزی در قسمت سر و یا گردن خودتون دارین، از قبل باید به پزشکتون اطلاع بدین، البته پزشکان با عدم انجام هایفو در قسمت‌های ممنوعه صورت و استفاده از محافظ از دندان‌ها در برابر اشعه هایفو محافظت می‌کنند.

   پاسخ
  • سلام شبتون بخیرمن امروزرفتم دکترگفتن هایفو بهتره انجام بدی البته من 42سالمه می‌خوام ببینم واقعاتاثیرگذارهستش یانه البته من صورتم زیادچین وچروک ندارم بعدش روپوست روشن تاثیرگذارهستش یانه ممنون میشم راهنمایی کنیداخه نظراتوخوندم منصرف شدم

   پاسخ
 53. سلام
  من ۵۰ سالمه ، ۲۰بهمن۱۴۰۱ هایفو انجام دادم . دردش خیلی کم بود ، حالت برق گرفتگی ضعیف و مور شدن داشت
  الان دو ماه کامل شده ، توی این مدت یه کم نتیجه دیدم ولی جدیدا احساس سفتی پوست صورتم و کاملا متوجه شدم . خط روی پیشونیمم هفتاددرصدش رفته و خط خنده و اندوه هم کلی ازبین رفته
  در کل راضی ام . هرچند گفتن بعد سه ماه نتیجه کاملشو میبینی .
  ولی من از حالا خوشحال و راضی ام
  هزینه ش هم ۴۵۰۰ شد که بازم از نتیجه ای که گرفتم راضی ام حلالش باشه

  پاسخ
 54. سلام من ۵ماه هایفو را انجام دادم از اینکه تاثیر ش خوب بوده راضیم . خوب متوجه اینکه پوستم کشیده شدم . ولی اساس میکنم تاثیر منفی گذاشته روی دندونم البته نمیدونم از هایفو ست یا نه

  پاسخ
   • سلام منم هایفو انجام دادم دردی نداره اما نمیدونم چرا پیشانی رو اصلا نزد گفت ممنوعه و عوارض داره من تو مطب فوق تخصص انجام دادم

    پاسخ
 55. سلام
  من امروز انجام دادم ولی هیچ نظری ندارم چون براساس تحقیقاتی که کردم از یک ماه دیگه کم کم اثراتش رو نشون میده.
  نظرات دوستان خوندم. بسیار متعجبم از اینکه اکثریت نوشتن تازه انجام دادن ولی کلی گله و شکایت کردن.
  خب حداقل سه ماه صبر کنید بعد نظراتتون رو بنویسید که وقت ما هم برای خوندن نظرات تکراری و پرعجلتون گرفته نشه.
  ضمنا هایفو صورت ۱۵۰۰ و ۲۵۰۰ هست. پزشک برای من ۱۵۰۰ رو انتخاب کرد.
  اینکه بعضیاتون نوشتین ۵ تومان واسم عجیبه.

  پاسخ
 56. سلام منم امروز انجام دادم، والا جوری که دوستان تعریف کردند اصلا درد نداشت یک سوزن سوزن شدن کم مثل زمانی که لیزر میکنی، وگرنه درد نداشت، نه قرمزی نه تورم، بعد از اتمام کار هم احساس میکردم پوستم روشن تر شده، حالا بدنها با هم فرق میکنه من که همه چی برام نرمال بود فعلا که راضی ام تا ببینم بعد چه تاثیری میزاره چون گفتن سه ماه بعد تغییرات مشخص میشه

  پاسخ
 57. سلام من دو ماهه هایفو انجام دادم انگار نه انگار فقط تا دو روز اول یکم پوست صورتم سفت شد ولی الان دقیقا مثل قبل هست
  دردی که برای این درمان کشیدم اصلا ارزشش رو نداشت

  پاسخ
  • سلام
   منم هایفو انجام دادم
   ولی خیلی خیلی درد داشتم
   دیگه نمیشد تحمل کنم
   با دکتر که در مورد دردش سوال کردم
   گفت بدن هر شخص با شخص دیگری فرق میکنه
   و دوستام هم انجام دادن و دردی نداشتن
   حالا منتظرم ۲ ماه بعد ببینم نتیجه ش چی میشه

   پاسخ
   • سلام منم درد داشتم ولی خیلی راضی ام از روز اول شاهد تغییر هستم درکل عالیه..بهتر از بوتاکس و ژل هست و ژل تقریبا سه ماه دوام داره …هزینه ای که ب ژل و بوتاکس میدیم سالی یبار برد هایفو بدیم خیلی بهتره

    پاسخ
    • سلام
     مبارکتون باشه
     من خیلی وقت هست که می‌خوام انجام بدم ولی نظرات خیلی ها رو که خوندم ترسیدم راستش جدا از نتیجه ندادنش می‌ترسم هزینه ای رو که بابتش میپردازم هم بیخودی باشه خواستم نظرشما دوست عزیز رو بپرسم که به نظر شما خوبه که این کار رو انجام‌ بدم و اصلا دقیقا کار هایفو چيست آیا خط خنده رو هم برطرف میکنه
     ممنونم از شما

     پاسخ
   • من دوبار رفتم هایفو جاهای متفاوت یجا شدید درد داشت که اصلا تاثیر نداشت یجا دیگه رفتم اصلا درد نداشت و اونم تأثیر نداشت کلا پولام ریختم تو چاه الان شیش ماه از اخرین هایفو میگذره تازه بدتر هم شده 38 سالمه

    پاسخ
 58. سلام وقت بخیر من میخوام هایفو تراپی انجام بدم ولی خیلی دو دل شدم نظرها را خوندم برایه دردش یا از کجا بدونیم دستگاه خوب هستش داره هایفو میکنه ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، در مقاله‌ای جداگانه به صورت جامع بدون جانبداری، دستگاه‌های هایفوتراپی رو معرفی و بررسی کردیم. برای خواندن مقاله عبارت «بهترین دستگاه هایفو » را در گوگل سرچ کنید. و مقاله منتشر شده در سایت شیراز بیوتی رو مطالعه کنید.

   پاسخ
  • سلام دوست عزیز من هایفو انجام میدم آستانه تحمل آدمهای مختلف متفاوت است و کسی که کار میکنه اصولا چند شات اول رو به آرامی با افزایش ژول شروع میکنه تا در حد تحمل کلاینت باشه و تعداد شاتها و همچنین کارتریج شارژی نباید باشه این دو نکته به وجدان کاری پزشک مربوطه برمیگردد

   پاسخ
  • سلام من امروز انجام دادم دستگاهشون سی ایلایف بایوتک ایتالیا بود اصلا درد نداشت من آستانه ی دردم پایینه فقط کمی پیشانی، امیدوارم نتیجه بده

   پاسخ
   • من هایفو انجام پوستم کامل سفت شد خیلی خوب بود مرکز ……… بود سرچ کردم پیدا کردم.
    [نام پزشک و مراکز برای جلوگیری از انتشار دیدگاه‌های تبلیغاتی توسط مدیریت سایت حذف می‌گردد]

    پاسخ
  • سلام دستگاه داپلو کلد کره ای کارایی خیلی بهتر از چینی ها داره .. منم هایفو با دستگاه دابلو گلد انجام دادم

   پاسخ
 59. سلام مندوروز قبل هایفو کردم کمی درد داشت ولی بااین حال پوست صورتم کمی به طرف بالا کشیده شده وهمین طور که میدونین ۳ماه دیگه اثراتشو نشون میده

  پاسخ
 60. سلام من امروز انجام دادم اصلا درد نداشت ۲۰در صد تقریبا صورتم لیفت شد عاااالی به همه پیشنهاد میکنم انجام بدین

  پاسخ
  • سلام من انجام دادام دو ماه پیش دندون پر کرده داشتم خیلی درد کرد و دور روز بعد دندونم شکشت دیگه نمیدونم به خاطر هایفو بود یا نه ولی کمی لیفت به پوست میده

   پاسخ
  • سلام من سه ماهه که هایفو انجام دادم هنوزم زیر پوستم سوزش،ودرد دارم هیچ گونه تغییری هم نکردم به پزشکمم که گفتم میگه طبیعیه داره کم کم اثر خودشو میزاره ولی در کل پشیمونم که انجام دادم.

   پاسخ
  • امروز انجام دادم به حدی درد داشت که مسکن خوردم دندونا وفک که وحشتناک درد میگیره روی گونه وپیشونیم که زد کل جمجمه ام درد گرفت الان دوساعته گذشته هنوز سرم و استخونای صورتم درد میکنه خدا کنه تاثیر داشته باشه والا به دردش نمیارزه

   پاسخ
 61. من صورتم گرد یدست شده بعد 24 سالمه میخوام لپمو لاغر کنمو چربی خط خندمو کشیده خیلی نگاه کردم عکساو پزشک یباررفتمو متنارو خوندم راجب بوکال فت و هایفو میشه کمک کنید چکارکنم
  انقد زشت شدم دوست پسرمم سردشده ????

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   هایفو و بوکال فت دو پروسیجر کاملا متفاوت هستند. هایفو باعث احیای قوام پوست و لیفت جزیی صورت میشه در حالی که بوکال فت با حذف قسمتی از چربی گونه، صورت رو کشیده تر نشون میده، پیشنهاد می‌کنیم به صورت حضوری توسط پزشک متخصص پوست و مو ویزیت بشین

   پاسخ
  • سلام عزیزم من کلا ی ادمیم ک اعتمادبنفس ندارم صورتم لاغر رفتم اول بوکال کردم بعدچربی زدم خیلییی تغیبرکردم روحیم بهترشد حتما انجام بده ولی قبلش تحقیق کن من بوکال رو تهران انجام دادم چربی رو شهرخوودمون

   پاسخ
 62. اول مقاله روخوندم راغب شدم
  نوبت گرفتم
  اما با دیدن نظرها دو دل شدم.
  اما به نظرم همین که پوست تحریک‌میشه خوبه خودش.

  پاسخ
  • انجام ندید برا دندون های پرکرده خوب نیس و برای همه نتیجه چشمگیری نداره مثلا من دو هفته س انجام دادم اون همه هم درد داشت اما کوچکترین تغییری نکردم

   پاسخ
    • سلام من می خوام هایفو انجام بدم بعد اینکه نظرات روخوندم دودل شدم من به خاطره لکه های روی صورتم می خوام هایفون کنم می خوام بدونم لکه هارو از بین میبره تورو خدا جواب بدید بعدش تاثیرش از بین بره پوست صورت شل نمیشه

     پاسخ
     • سلام وقت بخیر
      برای لک‌های پوستی لیزر کیوسوییچ و یا لیزر فوتوناگزینه‌های مناسب‌تری هستند. در مورد سوال دوم چون هیچ تزریقی انجام نمیشه، در نتیجه بعد از اتمام ماندگاری شل شدگی پوست نخواهید داشت.

     • سلام دوست عزیز
      اگه برای لک میخوایی بری اصلا نرو من خیلی دکتر رفتم برای بر طرف شدن لک چقدر هزینه کردم برای یه مدت کوتاه میره ولی دوباره برمیگرده یه کرفتم بهم معرفی کردن 6ماه استفاده کردم تمام لک های صورتم پاک شد حتی تا سه درجه هم پوستم روشنتر شد خیلی عالی بود

 63. سلام میشه لطف کتین جواب بدین.من دیروز انجام دادم هیچی حس نکردم اصلانم دردنداشت فک کنم یه دستگاه الکی روصورتم میزاشت بعدجالبه ک میگفت دستگامون ۷ بعدیه خیلی تاثیرش بیشتره ک من تغییرشو حس کردم نه درد وهیچ چیزدیگه ای ولی خودشون عکس قبل وبعدگرفتن گفتن چقدر تغییرکردی ب منم نشون ندادن.ولی هیچ تغییری حس نکردم .حیف پولی ک دور ریختم

  پاسخ
  • سلام بر شما، هایفوتراپی پوست رو تحریک به تولید کلاژن میکنه، و این کار حدود سه ماه زمان میبره، بنابراین بعد از یک روز واقعا نمیشه نتیجه‌گیری کرد. ممنون که دیدگاهتون رو با ما در میان گذاشتین.

   پاسخ
  • دستگاه هایفو دو مدله
   یکی چینی
   یکی کره ای

   کره ای بهتره
   فک کنم همین دستگاه کره ای درد داره
   و تاثیرش هم بیشتره واسه جوانسازی

   پاسخ
   • دردش واسه وقتی هست که از کارتریج ۴/۵ استفاده میشه که به عمیق ترین لایه های پوست میرسه، کارتریج ۳ هم درد داره اما کارتریج ۱/۵ که لایه سطحی زیر پوست رو هدف قرار میده دردی نداره. افرادی که درد نداشتن شاید فقط کارتریج ۱/۵ براشون استفاده شده.

    پاسخ
  • من انجام دادم لحظه اول فوری عکس میگیرن میگن ببین چقدر تغییر کردی در صورتیکه در اثر فشار زیاد صورت ورم می‌کنه و همه فکر میکنن تغییر کرده ولی بعدش مثل اول میشه

   پاسخ
   • سلام منن ديروز انجام دادم واسه من اصلا پيشونيو نزد من فكركردم كلاپيشاني زده نميشه بخاطرهمين چيزي نگفتم ٥٥٠٠هم هزينش شد

    پاسخ
 64. من دوماه پیش هایفو انجام دادم خیلی درد داشت ولی تحمل کردم امااصلا برای چروک نیست فقط ماه اول کمی پف کرد ولی الان بطور کامل خوابید وچروک بیشترشد وهمراه باهایفو پیشانیم رو دکتر بوتاکس کرد اما الان بعد از دوماه به حالت اول برگشت حیف پول

  پاسخ
 65. سلام من دو روز پیش هایفو انجام دادم ولی در کانادا هستم
  خیلی راضی هستم به من گفتند بعد از چند هفته شروع میکنه به بهتر نشون دادن که حتما بهتر از این هم میشه دردی نداشت فقط بعضی نقاط صورت حالت سوزن زدن را حس میکردم

  پاسخ
 66. سلام منم دیروز هایفو انجام دادم خیلی درد نداشت قابل تحمل بود وتعقییراتو بعد از هایفو حس کردم صورتم سفت ترشد وناحیه غبعب جمع ترشدیکمی سوزش ورم توصورتم دارم که فک میکنم طبیغی باشه

  پاسخ
 67. سلام
  منم یه هفته است هایفو صورت ‌غبغب انجام دادم فعلا چیزی که تغییر نکرده وخیلی درد داشت وهنوز هم مخصوصا ناحیه غبغب خیلی درد دارم نمیدونم ایا طبیعیه ؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   در بعضی موارد، تورم و درد طبیعی هست، اما حتما با پزشک خودتون مشورت کنید.

   پاسخ
    • کلا هایفو بعد سه ماه تاثیرش رو میزاره وسایل یک بار باید انجام بشه این نظر دوستم که انجام داده بود وکلا دور چشم رو نباید انجام بدن چون آسیب به چشم وارد میشه خواهشااا قبل از انجام کار کلا تحقیق کنید

     پاسخ
 68. به نظر من فقط یک هزینه الکی روی دستمان میگذاریم من انجام دادم فعلا که اصلا راضی نیستم حالا از عوارض بعدش هم مطلع نیستم

  پاسخ
 69. من هشت ماه پیش هایفو انجام دادم.به من گفتن تا سه ماهه دیگه کاملا نتیجه اش رو می بینم و بین ۵_۷سال جوون تر میشم.به هیچکس هم نگفتم تا ببینم متوجه تغییر میشن.نه خودم و ن هیچکس متوجه نشد.خیلی هم درد داشت.نمیدونم پزشک تبحر نداشت یا کلا اثر چندانی نداره

  پاسخ
  • همش دروغه پیش دکتر ………. انجام دادم حیف پول بود اصلا یک درصد هم تغییر ندیدم شاید بدتر هم شدم.همش دروغه اول میگن یک و نیم میگیریم بعد میری میگک چند دستگاهه میخوای هر دستگاه یه تومن اضافه میشه میرن تا چهار تومن آخرشم دریغ از تغییر
   (نام پزشک توسط مدیریت سایت حذف گردید. لطفا از درج نام پزشک و کلینیک خودداری کنید)

   پاسخ
  • منم سه ماهه انجام دادم هیچ کس نگفت تغییرکردی خودمم تغییری نمیبینم حیف پولم شد کاش جای هایفو نخ انداخته بودم ب صورتم

   پاسخ
 70. سلام من هایفو انجام دادم دوروز خیلی درد داشت صورتم اول کمی روشن شد بعد امروز ورم کرده ومن منتظرم ببینم بعدا چی میشه ولی دیگه انجام نمیدم ای کاش پزشکان کلینیک حقیقت بگن وتبلیغ نکنند

  پاسخ
 71. سلام ، خیلی از سایت ها نوشته بودن تیرگی پوست جزء عوارض شایع بعد از انجام هایفو هستن و این تیرگی دائمی هست . ممنون میشم راجع بهش توضیح بدید.

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   اشعه‌ی هایفو از لایه‌ی سطحی پوست عبور میکنه، بنابراین بر سطح پوست (اپیدرم) نمی‌تونه تاثیر منفی بزاره و یا تغییر رنگ ایجاد کنه.

   پاسخ
  • عزیزم من خودم هایفو انجام میدم کارتریج ۱ونیم باعث انهدام ملانوسیت های لایه ی پوستی شده و روشن شدن صورت بخصوص لکه ها در مناطق شات زده کاملا محسوس میباشد

   پاسخ
 72. سلام من دیروز هایفو انجام دادم ۴ بعدی لک های اطراف چشم هام خیلی کم شده و چونه ام خیلی جمع شده بعد از شستن خیلی پوستم سفید شده و چهره ام جوان تر شده تا زه میگن بعداز دو ماه تغییر بیشتره من که خیلی راضیم

  پاسخ
 73. منم انجام دادم اینقد توضیح دادن که فکر کردم خب ۳میلیون ارزششوداره ولی بعددیدم اصلا هیچ تغییری نکردم فکر کردم چقد خوب آ دمو گول میزنن اگر پولشو داده بودم کرم تأثیر ش بیشتر بود

  پاسخ
  • سلام تاثیرات هایفو از ۳ ماه شروع میشه و تا ماه ۶ ام بعد از هایفو همچنان ادامه داره ، پس عجله نکنید من خودم وقتی هایفو انجام دادم ۱۵ درصد بصورت آنی جواب گرفتم و از ماه ۳ ام تغییرات رو بیشتر احساس کردم

   پاسخ
 74. سلام من میخام هایفو انجام بدم بیشتر برای خط اخم آیا خط اخم هم برطرف میشه یا فقط اطراف لب و چشم ها

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، هایفو درمان مناسبی برای خط اخم نیست (البته با تولید کلاژن میتونه خط اخم رو بهبود بده)، برای برطرف کردن خط اخم با مشورت پزشک از بوتاکس یا فیلر استفاده کنید.

   پاسخ
 75. با سلام وعرض ادب من دوست دارم هایفو روانجام بدم ولی دندونهام رو کامپوزیت کردم میتونم هایفو انجام بدهم رودندونهام تاثیر نمیذاره آخه شنیدم میگن برای دندون خوب نیست واقعا روی چروک ریز پوست تاثیر داره ؟ ممنون میشم راهنمایم کنید

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر،
   پزشکان از انجام هایفو را در کنار دندان‌ها (اطراف دهان)، نزدیکی چشم،‌گوش، نای، و نقاطی در صورت و گردن که دارای استنت و یا ایمپلنت فلزی است، خودداری می‌کنند، و قبل از انجام درمان مناطق ممنوعه را با خط کشی مشخص می‌کنند. بنابراین برای انجام درمان هایفو به صورت مطمئن در درجه اول لازم است به پزشک و یا مراکز تخصصی پوست و مو مراجعه کنید

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   مدت زمان انجام هایفو با توجه به دستگاه‌های مختلف متفاوت هست، بین سی دقیقه تا یک ساعت

   پاسخ
 76. سلام

  من سالها پیش تب خال پیشانی و زیر چشم میزدم که چندین سال بود خوب شده بودم وقتی هایفو انجام دادم با شدت دو برابر تب خال چشمی شدم و خدا خواست و کمک کرد نابینا نشدم

  حتما در مورد بیماری‌های زمینه ای خودتون با پزشک صحبت کنید

  پاسخ
 77. انقدر هایفو درد داره من اگر هم جواب نگیرم دیگه نمیرم احساس میکنم اصلا جواب نگرفتم فقط اول ورم داره بعد دیگه هیچ

  پاسخ
  • مادر من دوسال پيش هايفو كرد و بعد سه ماه پوستش سفت و زير چشمش كه كيسه اى و افتاده شده بود عالى شد هر كسى كه ميديد بهش مى گفت كه چقدر جوونتر شده و يكسال هم موند براش الان اثرش رفته ولى زير چشمش برنگشت و خيلى خوب مونده
   در كل راضى بوديم ما

   پاسخ
 78. ايا اين درسته دستگاههاي جديد فقط ٢٠دقيقه لازمه كه كار انجام بشه ؟؟ واينكه با اين دستگاهعاي جديد دردي حس نميشه ؟؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   بله درسته، خیلی از دستگاه‌های جدید پروسه درمان مدت زمان کمتری طول میکشه

   پاسخ
   • من هایفو انجام توصیه میکنم واقعا کیلینیک معتبر برید ولی نسبت به هزینه ای که میکنی تغییر چندانی نداری من بعد هایفو علاوه بر ورم صورت قسمت قرمز شده حتی قهوه ای رنگ هم شد باز با کلی هزینه کرم ترمیم کننده درمان کردم .به نظرم حتی گاهی مواقع هایفو باعث تخریب صورت هم میشه .من به هیچ عنوان دیگه خودم انجام نخواهم داد

    پاسخ
    • سلام منم دو روزه پیش هایفو انجام دادم علاوه بر اینکه درد زیادی داشت ورمم کرد صورتم و هیچ لیستی نمیبینم

     پاسخ
 79. با سلام ،من الان یه هفتست هایفو انجام دادم ،از دردش بگم که غیر قابل تحمل بود بعد ی هفته هنوز صورتم ورم داره و زیر پوستم درد داره نمیتونم لمسش کنم منتظرم که زمان بگذره ببینم چی میشه

  پاسخ
 80. من پارسال هایفو انجام دادم روی قوام پوستم تاثیر داشت و افتادگی پلک های بالائی خیلی بهتر شد ولی متاسفانه دو تا از دندانهایم که قبلا پر کرده بودم بعد از چند روز شکست نمیتونم بگم هر دو اتفاقی بوده و تقریبا مطمئنم در اثر امواج بوده چون اونقدر امواج قوی بود که غدد لنفاوی زیر گلوم تا یکماه درد میکرد و متورم شده بود از درد هنگام انجام هایفو که دیگه نگم براتون! کل نت را گشتم تا ببینم مطلبی در مورد رابطه شکستن دندان و هایفو نوشته ولی مطلبی پیدا نکردم خیلی دلم میخواد دوباره هایفو انجام بدم دردش برام مهم نیستولی حقیقتش از عوارضش میترسم اگر میشه لطفا منرا راهنمایی کنید .

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   ناحیه دندان‌ها، و غده تیروئید روی گردن، ناحیه‌های ممنوعه هایفو هستن، و پزشکان این مناطق رو شات نمیزنن، یا اینکه با استفاده از چوب معاینه پزشکی در داخل دهان از دندان‌ها زمان شات زدن محافظت می‌کنن. برای انجام محدد هایفو بهتر هست قبل از انجام کار از پزشکتون بخواین، موارد گفته شده (چیزهایی هست که خودتون هم تجربه کردین) رو مدنظر قرار بدن

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   روبروی آینه بایستید و لبخند بزنید اگر چروک ایجاد شد، این چروک دور چشم (پنجه کلاغی) با استفاده از بوتاکس از بین میره، اما اگر بدون لبخند زدن و به صورت عادی چروک دور چشمتون هست، با استفاده از هایفو چروک بهبود داده میشه، اما از بین نمیره. پیشنهاد می‌کنیم به صورت حضوری توسط پزشک مجرب معاینه بشین

   پاسخ
   • سلام من امروز هایفو انجام دادم خیلی میترسم طرف راست صورت ولبم انگار کج شده اعصابم خیلی خرابه چیکار کنم گفتن قرص دگزامتازون بخور

    پاسخ
 81. سلام من هایفو انجام دادم یک ماه قبل میشه الان بوتاکس بزنم برا پیشونیم چون جواب نداد

  پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     خیر هایفو اثر سو نداره، در این نوشتار بعضی افراد با توجه به اینکه نتیجه‌ی مدنظرشون رو از درمان هایفو نگرفتن، ممکنه نظرات منفی خودشون رو با اغراق بیان کنن. نگران نباشید.

     پاسخ
     • سلام دوست عزیز
      چه دلیلی داره ۹۸٪ از دوستان نظر منفی با اغراق بدن آنچه رو که تجربه کردن بدون هیچ
      منفعتی نظر و نتیجه واقعیشونو از هایفو گفتن
      منم فردا وقت دارم کنسل میکنم و خوشحالم که قبل از انجام هایفو تحقیق کردم و از نظرات واقعی دوستان آگاه شدم
      و به این نتیجه رسیدم که انجام هایفو چیزی
      جز پول دور ریختن و درد همراه با نتیجه معکوس نیست
      از دوستان با ابراز نظرات و نتیجه واقعیشون ممنونم ????????

  • منم انجام دادم هنوز یک ماه نشده گفتن تا ۶ماه طول می‌کشه ولی آنچنان دردی هم نداشت .ورم هم نداشت فقط ی چن روزی احساس گرفتگی داشتم تو صورتم…انشاالله ک جواب بگیرم

   پاسخ
   • سلام من تزریق چربی انجام دادم ۴بار ۲۰سالمه الان همه میگن صورتم افتاده نوبت زدم برا هایفو میشه راهنماییم کنین ک هایفوتراپی انجام بدم نتیجه میبینم یانه

    پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     هایفوتراپی برای افتادگی‌های سطحی پوست کاربرد داره و موثر هست، با توجه به شرایط ویژه شما بهتر هست با پزشک متخصص به صورت حضوری مشورت کنید.

     پاسخ
  • من یک هفته میشه هایفو انجام دادم هیچ گرمایی از دستگاه احساس نکردم وقتی گفتم نظرات راخوندم همه گفتن خیلی داغه درد زیادی داره تکنسین گفت ما دستگاه را میدیم شرکت آب مقطر میریزه که داغ نباشه اونایی که داغی احساس می کنن تکنسین چون تنبلی می کنن دستگاه را نمی دن شرکت
   واقعا نمی دونم گول زد یا راست گفت هیچ تغییری توی این یک هفته حس نمی کنم فکر کنم کاش نمی رفتم اونج که پولم حروم شه

   پاسخ
   • متاسفانه بعضی از اپراتورها، توی زدن شات خصاصت به خرج میدن و یا برای راحتی کار خودشون از کارتریج ۱/۵ استفا ه میکنن که شخص از درد گله و شکایت نکنه. ضمنا همه کارتریج های جدید آب داخلشون ریخته میشه

    پاسخ
    • بله درسته
     استفاده از کارتریج با عمق مناسب و تعداد شات کافی و همچنین تعویض به موقع کارتریج‌ها در نتیجه نهایی موثر هست، نکته‌ی قابل توجه اینه که کسانی که میخوان هایفو انجام بدن نمیتونن به صورت تخصصی تمام این موارد رو چک کنن، تنها راه حل اعتماد به یک مرکز معتبر و انجام درمان هست.

     پاسخ
 82. سلام ببخشید من دیروز هایفو انجام دادم الان دو طرف صورتم قرینه نیست، وقتی میخندم لبم کج میشه انگار سکته ای ها، خیلی نگرانم یعنی درست میشه؟؟؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   عدم قرینگی صورت در درمان هایفو اتفاق نمی‌افته، حتما با پزشکتون مشورت کنید.

   پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     خیر، هایفوتراپی برای لک و جای جوش درمان مناسبی نیست.
     برای جای جوش درمان‌های (سابسیژن، لیزر CO2 و لیزر فوتونا) و برای لک صورت (درمان های دارویی و لیزر کیوسوییچ) مناسب هستند.

     پاسخ
 83. سلام . من دودل هستم هایفو انجام بدم یا نه ؟ نظر دوستان و کسانی که انجام دادن رو میخوام بدونم آیا رضایت داشتن ؟

  پاسخ
 84. با سلام من اندولیفت انجام دادم و گفتن خیلی تاثیرش بیشتر و طولانی تر ازهایفو هست ولی تاثیرات آنچنان محسوس نیست از بین هایفو و اندولیفت کدام رو پیشنهاد میکنید با توجه به اینکه هزینه اندولیفت دوبرابر هایفو هست ‌

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   روش‌های غیرتهاجمی یا کم‌تهاجم جهت لیف صورت گزینه‌های زیر هست:
   ـ هایفوتراپی
   ـ آر اف فرکشنال
   ـ اندولیفت
   با توجه به سن، میزان افتادگی‌ پوست شما و موارد دیگه پزشک می‌تونه بهترین پیشنهاد رو به شما بده، اگر این روش‌ها موثر نباشن باید روش‌های تهاجمی مثل جراحی یا تزریق فیلر و غیره رو انتخاب کنید.

   پاسخ
 85. من دوماهه هایفو انجام دادم درد نداشت تاثیره خیلی کمی میبینم در اون حد که دکترا میگن نبود

  پاسخ
 86. سلام من یک هفته پیش هایفو‌انجام دادم چند روزه یک لکه سفید بالای لبم پیدا شده نمیدونم رفع میشه یا اینکه بیشتر میشه راهنمایی کنید نیاز هست به پزشک مراجعه کنم یا خیر
  ممنون

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر،
   هایفو بر خلاف درمان‌هایی که لایه بردار هستن عوارضی مثل لک و یا کک و مک نداره، با این حال حتما با پزشکتون مشورت کنید.

   پاسخ
   • من ۵۰سالمه.انجام دادم.تقریبل۶ماه پیش.هایفو جوانسازی میکنه.صورت سرحال میاد .پژمردگی پوست رو بدلیل کلاژن سازی از لین میبره.انتظار نیکول کیدمن شدن ازش دارین نرید…….

    پاسخ
  • نگران نباشید، هایفو یک درمان بدون عوارض و طبیعی هست، حتی اگر کمترین تاثیر رو هم داشته باشه نسبت به هزینه پایین درمان به صرفه هست.

   پاسخ
 87. نوشتین از هایفو انتظار منطقی داشته باشین. در حالی که خودتون و پزشکان محترم عمسهای قبل و بعدی میذارن که انگار طرف بعد هایفو تازه متولد ده

  پاسخ
  • دقیقا درسته حرفتون، من خودم از خیلی از عکس‌های قبل و بعد تعجب میکنم،
   اما درسته که تغییرات کم و نامحسوس هست اما با توجه به اینکه درمان طبیعی و کم هزینه‌ای هست به نظرم ارزشش رو داره.

   پاسخ
   • والا خیلی هم کم هزینه نیست هر شات میگن شش هزار تومان و بین ششصد تا ۸۰۰ شات میگن لازمه دیگه خودتون حساب کنید

    پاسخ
    • در مقایسه، با عمل‌های جراحی هزینه‌ی کمتری داره، البته شما درست می‌فرمایید 5 تومن هم هزینه‌ی کمی نیست.

     پاسخ
   • سلام بیشتر نظرات در مورد هایفو منفی هست لطفا تبلیغ نکنید بیشترش آ سیب هست و واقعا ارزشش و نداره ، با کرم لیفت و ماساژ صورت ورزش و تغذیه نتایج خیلی بهتری گرفته میشه

    پاسخ
 88. من و خواهرام هم هایفو انجام دادیم برا من بهتر جواب داد به نظرم برای هر کسی یه اندازه جواب میده همینطور که تو این مقاله نوشتن برای افتادگی زیاد خوب نیس

  پاسخ
   • سلام
    واقعا ممنونم که صادقانه نظراتتان رو گفتید.به هر حال متوجه شدم
    در مجموع با وقت و درد و احتمال عوارض و هزینه ای که براش میشه ارزشش رو نداره.

    پاسخ
   • نه انجام نده فقط یکم پوست و سفت میکنه اصلا به اون صورتی که میگن لیفت و اینا نمیکنه چروک و از بین نمیبره. روشهای غیر تهاجمی تاثیر گذار تری هم هستن، هیچ تغییری نمیتونی بعدش ببینی

    پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 63

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.