نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند

ما برای بررسی نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند، از یک نظرسنجی بسیار معتبر استفاده کرده‌ایم. در این نظر سنجی که در دانشگاه هانیانگ کره جنوبی انجام شده است، از 20 بیمار پس از درمان هایفوتراپی نظرخواهی شده است. در نتیجه نهایی این آزمایش تمام افراد از انجام هایفو رضایت داشتند. در ادامه مقاله این نظرسنجی را به صورت کامل بررسی می‌کنیم.

علاوه بر بررسی نظرات در مورد هایفو 3 نکته طلایی را خواهیم گفت و به سه پرسش اساسی پاسخ خواهیم داد:

 1. آیا هایفو افتادگی‌های شدید پوست را برطرف کند؟
 2. آیا نوع دستگاه هایفو مهم است؟
 3. آیا هایفو برای شما مناسب است یا خیر؟‌
برای خواندن نظرات واقعی مردم به پایان مقاله (بخش نظرات) مراجعه کنید

در انتهای مقاله نیز (بخش نظرات) نظرات واقعی مردم را مشاهده کنید. ما با دقت بسیار تنها نظراتی که توسط افراد واقعی و بدون جانبداری ثبت شده است را تایید کرده و نمایش می‌دهیم. همچنین جهت مشاوره و انجام هایفوتراپی در شیراز روی لینک کلیک کنید.

نظر مردم در مورد هایفو در تحقیقات دانشگاه هانیانگ کره جنوبی

مبدا تکنولوژی هایفو در کشور کره جنوبی است. دو پزشک کره‌ای نتایج هایفو را بر روی 20 بیمار آسیایی در گروه پوست دانشگاه هانیانگ مورد ارزیابی قرار دادند. نکته جالب این است که این تحقیقات بر روی طیف پوست آسیایی (متناسب با پوست ما ایرانی‌ها) انجام شده است. محققان قبل از انجام هایفو و 3 و 6 ماه بعد از آن، از بیماران عکسبرداری کردند. این آزمایش در شرایط یکسان و تعداد شات یکسان انجام شده است. در زیر تصویر قبل و بعد یک بیمار را مشاهده می‌کنید.

نکته: برای مشاهده نسخه اصلی نظرسنجی هایفو که در کتابخانه ملی و پزشکی آمریکا (nlm) منتشر شده است، روی لینک کلیک کنید.

تصاویر قبل و بعد هایفوتراپی بعد از ۶ ماه

تجربه هایفوتراپی از نظر پزشکان

این آزمایش در هفت ناحیه از صورت تمام افراد انجام شده است. پزشکان با بررسی تغییرات هر فرد قبل از هایفو و شش ماه بعد از آن نظرات خود را بیان کرده‌اند. پزشکان معتقدند تجربه هایفوتراپی در همه بیماران مثبت بوده و افتادگی پوست در تمامی نواحی بهبود یافته است. به نظر پزشکان چین و چروک اطراف دهان و اطراف چشم بهبود بیشتری را داشته است.

نمره رضایت از هایفو در بیماران

رضایت از هایفو در تمامی بیماران مثبت بوده است. در ادامه نظرسنجی از کسانی که هایفوتراپی انجام داده‌اند، این سوال پرسیده شد: «به نظر شما بعد از درمان هایفو کدام ناحیه بیشترین بهبودی را نشان داد؟»، بیماران در جواب به نواحی خط فک، گونه و اطراف دهان بیشترین امتیاز را دادند. بعد از ۱۲ ماه نیز 25٪ بیماران در مصاحبه تلفنی اعلام داشتند که اثرات جزئی هنوز در برخی مناطق وجود دارد.

بعد از هایفو کدام ناحیه بیشترین بهبود را نشان داده است؟

من هایفو انجام دادم ،آیا این درمان را به دیگران پیشنهاد می‌دهم؟

در جواب به این سوال که «آیا درمان هایفو را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟» اکثر افراد جواب مثبت دادند. 2 نفر از کسانی که هایفو انجام داده اند به دلیل هزینه زیاد، این درمان را به دیگران توصیه نمی‌کنند.

من هایفو انجام دادم آیا این درمان را به دیگران توصیه می‌کنم؟

کسی که هایفو کرده به تجربه دوباره این درمان تمایل دارد؟

در ادامه نظرسنجی این سوال از بیماران پرسیده شد که «تمایل به تجربه مجدد هایفوتراپی دارید؟» اکثر بیماران به این سوال جواب مثبت دادند. تنها یک نفر از کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند ، عنوان داشت به علت عدم دریافت نتیجه مطلوب تمایلی به تجربه مجدد هایفوتراپی نخواهد داشت.

نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند آیا تمایل به ادامه‌ی درمان هایفو دارید

نتیجه نظرات در مورد هایفو صورت

نتیجه این نظرسنجی در بیست بیمار نشان می‌دهد که نظرات در مورد هایفو صورت رضایت بخش است. محققین هایفو را گزینه‌ای ایمن موثر و غیر تهاجمی برای لیفت صورت و بهبود چین و چروک می‌دانند. اما باید این نکته مهم را به یاد داشته باشید، قبل از انجام هایفو باید با پزشک مشورت کنید.

سه نکته طلایی در مورد هایفو

سه نکته طلایی که قبل از هایفو باید بدانید

1- انتظار شما از درمان هایفو چیست؟

در جلسه معاینه با پزشک سطح انتظارات خود از درمان هایفو را بیان کنید. ممکن است پزشک هایفو را برای افتادگی‌های زیاد پوست و یا سنین بالا پیشنهاد نکند. هایفو در مقایسه با عمل های جراحی و دیگر روش‌های تهاجمی تغییرات شدید و بلافاصله ندارد. و پوست شما را به صورت طبیعی سفت می‌کند. و افتادگی‌های جزئی صورت را بهبود می‌بخشد. بهتر است از درمان هایفوتراپی انتظارات منطقی داشته باشید.

2- مدل دستگاه هایفو چیست؟

یکی از عوامل مهم در انجام یک درمان مطلوب هایفو مدل دستگاه هایفو است. دستگاه‌های کره‌ای از کیفیت و کارایی بالاتری نسبت به دستگاه‌های چینی برخوردار هستند. پس بهتر است در مورد نوع دستگاه نیز تحقیق کنید. برای کسب اطلاع بیشتر در این زمینه می‌توانید مقاله بهترین دستگاه هایفو چیست را مطالعه کنید.

3- پاسخ هایفو در افراد مختلف متفاوت است

شاید شنیده باشید که بعضی افراد می‌گویند:‌ من هایفو انجام دادم اما نتیجه کمی گرفتم و در مقابل گروه دیگری می‌گویند: من هایفو انجام دادم و رضایت کامل دارم، باید به این نکته مهم اشاره کنیم، که رضایت از هایفو وابسته به عوامل مختلفی است. عواملی مثل سن شخص، بالانس متابولیک، تغذیه، میزان مصرف آب و سبک زندگی افراد در میزان اثربخشی این درمان موثر است. پس دقت داشته باشید پاسخ هایفو در افراد مختلف می‌تواند متفاوت باشد.

نتیجه گیری:

برای رضایت از هایفو ابتدا با پزشک مشورت کنید

به نظر می‌رسد نمی‌توان تنها نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند را برای تصمیم گیری در نظر گرفت. ابتدا یک مرکز تخصصی هایفوتراپی را بیابید. سپس با مشورت با پزشک متخصص پوست و مو، مشخص کنید که آیا این درمان می‌تواند انتظارات شما را برآورده کند یا خیر؟ و در انتها در نظر داشته باشید استعداد پوست و پاسخ افراد مختلف به هایفو متفاوت خواهد بود. در پایان از شما میخواهیم نظرات در مورد هایفو را که از دوستان خود شنیده‌اید و یا خودتان تجربه هایفوتراپی را داشته‌اید، با ما و دیگر دوستان در پایان این صفحه به اشتراک بگذارید.

نظرات در مورد هایفو صورت در تحقیقات چگونه است؟

در تحقیقات دانشگاه هانیانگ کره، با 20 فرد شرکت کننده همگی از نتایج بدست آمده پس از هایفو راضی بودند.

تجربه هایفوتراپی در همه افراد یکسان است؟

هایفوتراپی بدن را تحریک می‌کند تا به صورت طبیعی کلاژن تولید کند. در نتیجه پاسخ بدن هر شخص به هایفو و استعداد پوست نیز متفاوت است.

کی هایفو کرده و آیا راضی بوده؟

اساسا این سوال می‌تواند شما را گمراه کند. چون ممکن است هایفو برای افتادگی‌های صورت یک شخص نتیجه بخش نباشد. در عوض برای بهبود افتادگی پوست شخص دیگر مفید واقع شود. حتما در مورد نتایج هایفو با توجه به شرایط پوستی خود با پزشک مشورت کنید.

چرا بعضی از افراد از نتیجه هایفوتراپی راضی نیستند؟

به جز اینکه میزان و نحوه جوابدهی درمان هایفوتراپی برای افراد مختلف متفاوت است، اکثر افراد برای مشاهده نتایج عجله می‌کنند. در حالی که نتیجه گرفتن از هایفوتراپی نیاز به زمان داد و ممکن است 2 تا 3 ماه به طول انجامد.

98 دیدگاه دربارهٔ «نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند»

 1. سلام
  من امروز انجام دادم ولی هیچ نظری ندارم چون براساس تحقیقاتی که کردم از یک ماه دیگه کم کم اثراتش رو نشون میده.
  نظرات دوستان خوندم. بسیار متعجبم از اینکه اکثریت نوشتن تازه انجام دادن ولی کلی گله و شکایت کردن.
  خب حداقل سه ماه صبر کنید بعد نظراتتون رو بنویسید که وقت ما هم برای خوندن نظرات تکراری و پرعجلتون گرفته نشه.
  ضمنا هایفو صورت ۱۵۰۰ و ۲۵۰۰ هست. پزشک برای من ۱۵۰۰ رو انتخاب کرد.
  اینکه بعضیاتون نوشتین ۵ تومان واسم عجیبه.

  پاسخ
 2. سلام منم امروز انجام دادم، والا جوری که دوستان تعریف کردند اصلا درد نداشت یک سوزن سوزن شدن کم مثل زمانی که لیزر میکنی، وگرنه درد نداشت، نه قرمزی نه تورم، بعد از اتمام کار هم احساس میکردم پوستم روشن تر شده، حالا بدنها با هم فرق میکنه من که همه چی برام نرمال بود فعلا که راضی ام تا ببینم بعد چه تاثیری میزاره چون گفتن سه ماه بعد تغییرات مشخص میشه

  پاسخ
 3. سلام من دو ماهه هایفو انجام دادم انگار نه انگار فقط تا دو روز اول یکم پوست صورتم سفت شد ولی الان دقیقا مثل قبل هست
  دردی که برای این درمان کشیدم اصلا ارزشش رو نداشت

  پاسخ
  • سلام
   منم هایفو انجام دادم
   ولی خیلی خیلی درد داشتم
   دیگه نمیشد تحمل کنم
   با دکتر که در مورد دردش سوال کردم
   گفت بدن هر شخص با شخص دیگری فرق میکنه
   و دوستام هم انجام دادن و دردی نداشتن
   حالا منتظرم ۲ ماه بعد ببینم نتیجه ش چی میشه

   پاسخ
 4. سلام وقت بخیر من میخوام هایفو تراپی انجام بدم ولی خیلی دو دل شدم نظرها را خوندم برایه دردش یا از کجا بدونیم دستگاه خوب هستش داره هایفو میکنه ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، در مقاله‌ای جداگانه به صورت جامع بدون جانبداری، دستگاه‌های هایفوتراپی رو معرفی و بررسی کردیم. برای خواندن مقاله عبارت «بهترین دستگاه هایفو شیراز بیوتی» را در گوگل سرچ کنید.

   پاسخ
 5. سلام مندوروز قبل هایفو کردم کمی درد داشت ولی بااین حال پوست صورتم کمی به طرف بالا کشیده شده وهمین طور که میدونین ۳ماه دیگه اثراتشو نشون میده

  پاسخ
 6. سلام من امروز انجام دادم اصلا درد نداشت ۲۰در صد تقریبا صورتم لیفت شد عاااالی به همه پیشنهاد میکنم انجام بدین

  پاسخ
  • امروز انجام دادم به حدی درد داشت که مسکن خوردم دندونا وفک که وحشتناک درد میگیره روی گونه وپیشونیم که زد کل جمجمه ام درد گرفت الان دوساعته گذشته هنوز سرم و استخونای صورتم درد میکنه خدا کنه تاثیر داشته باشه والا به دردش نمیارزه

   پاسخ
 7. من صورتم گرد یدست شده بعد 24 سالمه میخوام لپمو لاغر کنمو چربی خط خندمو کشیده خیلی نگاه کردم عکساو پزشک یباررفتمو متنارو خوندم راجب بوکال فت و هایفو میشه کمک کنید چکارکنم
  انقد زشت شدم دوست پسرمم سردشده ????

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   هایفو و بوکال فت دو پروسیجر کاملا متفاوت هستند. هایفو باعث احیای قوام پوست و لیفت جزیی صورت میشه در حالی که بوکال فت با حذف قسمتی از چربی گونه، صورت رو کشیده تر نشون میده، پیشنهاد می‌کنیم به صورت حضوری توسط پزشک متخصص پوست و مو ویزیت بشین

   پاسخ
  • سلام عزیزم من کلا ی ادمیم ک اعتمادبنفس ندارم صورتم لاغر رفتم اول بوکال کردم بعدچربی زدم خیلییی تغیبرکردم روحیم بهترشد حتما انجام بده ولی قبلش تحقیق کن من بوکال رو تهران انجام دادم چربی رو شهرخوودمون

   پاسخ
 8. اول مقاله روخوندم راغب شدم
  نوبت گرفتم
  اما با دیدن نظرها دو دل شدم.
  اما به نظرم همین که پوست تحریک‌میشه خوبه خودش.

  پاسخ
  • انجام ندید برا دندون های پرکرده خوب نیس و برای همه نتیجه چشمگیری نداره مثلا من دو هفته س انجام دادم اون همه هم درد داشت اما کوچکترین تغییری نکردم

   پاسخ
    • سلام من می خوام هایفو انجام بدم بعد اینکه نظرات روخوندم دودل شدم من به خاطره لکه های روی صورتم می خوام هایفون کنم می خوام بدونم لکه هارو از بین میبره تورو خدا جواب بدید بعدش تاثیرش از بین بره پوست صورت شل نمیشه

     پاسخ
     • سلام وقت بخیر
      برای لک‌های پوستی لیزر کیوسوییچ و یا لیزر فوتونا گزینه‌های گزینه‌های مناسب‌تری هستند. در مورد سوال دوم چون هیچ تزریقی انجام نمیشه،در نتیجه بعد از اتمام ماندگاری شل شدگی پوست نخواهید داشت.

 9. سلام میشه لطف کتین جواب بدین.من دیروز انجام دادم هیچی حس نکردم اصلانم دردنداشت فک کنم یه دستگاه الکی روصورتم میزاشت بعدجالبه ک میگفت دستگامون ۷ بعدیه خیلی تاثیرش بیشتره ک من تغییرشو حس کردم نه درد وهیچ چیزدیگه ای ولی خودشون عکس قبل وبعدگرفتن گفتن چقدر تغییرکردی ب منم نشون ندادن.ولی هیچ تغییری حس نکردم .حیف پولی ک دور ریختم

  پاسخ
  • سلام بر شما، هایفوتراپی پوست رو تحریک به تولید کلاژن میکنه، و این کار حدود سه ماه زمان میبره، بنابراین بعد از یک روز واقعا نمیشه نتیجه‌گیری کرد. ممنون که دیدگاهتون رو با ما در میان گذاشتین.

   پاسخ
  • دستگاه هایفو دو مدله
   یکی چینی
   یکی کره ای

   کره ای بهتره
   فک کنم همین دستگاه کره ای درد داره
   و تاثیرش هم بیشتره واسه جوانسازی

   پاسخ
  • من انجام دادم لحظه اول فوری عکس میگیرن میگن ببین چقدر تغییر کردی در صورتیکه در اثر فشار زیاد صورت ورم می‌کنه و همه فکر میکنن تغییر کرده ولی بعدش مثل اول میشه

   پاسخ
 10. من دوماه پیش هایفو انجام دادم خیلی درد داشت ولی تحمل کردم امااصلا برای چروک نیست فقط ماه اول کمی پف کرد ولی الان بطور کامل خوابید وچروک بیشترشد وهمراه باهایفو پیشانیم رو دکتر بوتاکس کرد اما الان بعد از دوماه به حالت اول برگشت حیف پول

  پاسخ
 11. سلام من دو روز پیش هایفو انجام دادم ولی در کانادا هستم
  خیلی راضی هستم به من گفتند بعد از چند هفته شروع میکنه به بهتر نشون دادن که حتما بهتر از این هم میشه دردی نداشت فقط بعضی نقاط صورت حالت سوزن زدن را حس میکردم

  پاسخ
 12. سلام منم دیروز هایفو انجام دادم خیلی درد نداشت قابل تحمل بود وتعقییراتو بعد از هایفو حس کردم صورتم سفت ترشد وناحیه غبعب جمع ترشدیکمی سوزش ورم توصورتم دارم که فک میکنم طبیغی باشه

  پاسخ
 13. سلام
  منم یه هفته است هایفو صورت ‌غبغب انجام دادم فعلا چیزی که تغییر نکرده وخیلی درد داشت وهنوز هم مخصوصا ناحیه غبغب خیلی درد دارم نمیدونم ایا طبیعیه ؟

  پاسخ
 14. به نظر من فقط یک هزینه الکی روی دستمان میگذاریم من انجام دادم فعلا که اصلا راضی نیستم حالا از عوارض بعدش هم مطلع نیستم

  پاسخ
 15. من هشت ماه پیش هایفو انجام دادم.به من گفتن تا سه ماهه دیگه کاملا نتیجه اش رو می بینم و بین ۵_۷سال جوون تر میشم.به هیچکس هم نگفتم تا ببینم متوجه تغییر میشن.نه خودم و ن هیچکس متوجه نشد.خیلی هم درد داشت.نمیدونم پزشک تبحر نداشت یا کلا اثر چندانی نداره

  پاسخ
  • همش دروغه دکتر حائری تجرش انجام دادم حیف پول بود اصلا یک درصد هم تغییر ندیدم شاید بدتر هم شدم.همش دروغه اول میگن یک و نیم میگیریم بعد میری میگک چند دستگاهه میخوای هر دستگاه یه تومن اضافه میشه میرن تا چهار تومن آخرشم دریغ از تغییر

   پاسخ
  • منم سه ماهه انجام دادم هیچ کس نگفت تغییرکردی خودمم تغییری نمیبینم حیف پولم شد کاش جای هایفو نخ انداخته بودم ب صورتم

   پاسخ
 16. سلام من هایفو انجام دادم دوروز خیلی درد داشت صورتم اول کمی روشن شد بعد امروز ورم کرده ومن منتظرم ببینم بعدا چی میشه ولی دیگه انجام نمیدم ای کاش پزشکان کلینیک حقیقت بگن وتبلیغ نکنند

  پاسخ
 17. سلام ، خیلی از سایت ها نوشته بودن تیرگی پوست جزء عوارض شایع بعد از انجام هایفو هستن و این تیرگی دائمی هست . ممنون میشم راجع بهش توضیح بدید.

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   اشعه‌ی هایفو از لایه‌ی سطحی پوست عبور میکنه، بنابراین بر سطح پوست (اپیدرم) نمی‌تونه تاثیر منفی بزاره و یا تغییر رنگ ایجاد کنه.

   پاسخ
 18. سلام من دیروز هایفو انجام دادم ۴ بعدی لک های اطراف چشم هام خیلی کم شده و چونه ام خیلی جمع شده بعد از شستن خیلی پوستم سفید شده و چهره ام جوان تر شده تا زه میگن بعداز دو ماه تغییر بیشتره من که خیلی راضیم

  پاسخ
 19. منم انجام دادم اینقد توضیح دادن که فکر کردم خب ۳میلیون ارزششوداره ولی بعددیدم اصلا هیچ تغییری نکردم فکر کردم چقد خوب آ دمو گول میزنن اگر پولشو داده بودم کرم تأثیر ش بیشتر بود

  پاسخ
  • سلام تاثیرات هایفو از ۳ ماه شروع میشه و تا ماه ۶ ام بعد از هایفو همچنان ادامه داره ، پس عجله نکنید من خودم وقتی هایفو انجام دادم ۱۵ درصد بصورت آنی جواب گرفتم و از ماه ۳ ام تغییرات رو بیشتر احساس کردم

   پاسخ
 20. سلام من میخام هایفو انجام بدم بیشتر برای خط اخم آیا خط اخم هم برطرف میشه یا فقط اطراف لب و چشم ها

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، هایفو درمان مناسبی برای خط اخم نیست (البته با تولید کلاژن میتونه خط اخم رو بهبود بده)، برای برطرف کردن خط اخم با مشورت پزشک از بوتاکس یا فیلر استفاده کنید.

   پاسخ
 21. با سلام وعرض ادب من دوست دارم هایفو روانجام بدم ولی دندونهام رو کامپوزیت کردم میتونم هایفو انجام بدهم رودندونهام تاثیر نمیذاره آخه شنیدم میگن برای دندون خوب نیست واقعا روی چروک ریز پوست تاثیر داره ؟ ممنون میشم راهنمایم کنید

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر،
   پزشکان از انجام هایفو را در کنار دندان‌ها (اطراف دهان)، نزدیکی چشم،‌گوش، نای، و نقاطی در صورت و گردن که دارای استنت و یا ایمپلنت فلزی است، خودداری می‌کنند، و قبل از انجام درمان مناطق ممنوعه را با خط کشی مشخص می‌کنند. بنابراین برای انجام درمان هایفو به صورت مطمئن در درجه اول لازم است به پزشک و یا مراکز تخصصی پوست و مو مراجعه کنید

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   مدت زمان انجام هایفو با توجه به دستگاه‌های مختلف متفاوت هست، بین سی دقیقه تا یک ساعت

   پاسخ
 22. سلام

  من سالها پیش تب خال پیشانی و زیر چشم میزدم که چندین سال بود خوب شده بودم وقتی هایفو انجام دادم با شدت دو برابر تب خال چشمی شدم و خدا خواست و کمک کرد نابینا نشدم

  حتما در مورد بیماری‌های زمینه ای خودتون با پزشک صحبت کنید

  پاسخ
 23. انقدر هایفو درد داره من اگر هم جواب نگیرم دیگه نمیرم احساس میکنم اصلا جواب نگرفتم فقط اول ورم داره بعد دیگه هیچ

  پاسخ
 24. ايا اين درسته دستگاههاي جديد فقط ٢٠دقيقه لازمه كه كار انجام بشه ؟؟ واينكه با اين دستگاهعاي جديد دردي حس نميشه ؟؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   بله درسته، خیلی از دستگاه‌های جدید پروسه درمان مدت زمان کمتری طول میکشه

   پاسخ
   • من هایفو انجام توصیه میکنم واقعا کیلینیک معتبر برید ولی نسبت به هزینه ای که میکنی تغییر چندانی نداری من بعد هایفو علاوه بر ورم صورت قسمت قرمز شده حتی قهوه ای رنگ هم شد باز با کلی هزینه کرم ترمیم کننده درمان کردم .به نظرم حتی گاهی مواقع هایفو باعث تخریب صورت هم میشه .من به هیچ عنوان دیگه خودم انجام نخواهم داد

    پاسخ
    • سلام منم دو روزه پیش هایفو انجام دادم علاوه بر اینکه درد زیادی داشت ورمم کرد صورتم و هیچ لیستی نمیبینم

     پاسخ
 25. با سلام ،من الان یه هفتست هایفو انجام دادم ،از دردش بگم که غیر قابل تحمل بود بعد ی هفته هنوز صورتم ورم داره و زیر پوستم درد داره نمیتونم لمسش کنم منتظرم که زمان بگذره ببینم چی میشه

  پاسخ
 26. من پارسال هایفو انجام دادم روی قوام پوستم تاثیر داشت و افتادگی پلک های بالائی خیلی بهتر شد ولی متاسفانه دو تا از دندانهایم که قبلا پر کرده بودم بعد از چند روز شکست نمیتونم بگم هر دو اتفاقی بوده و تقریبا مطمئنم در اثر امواج بوده چون اونقدر امواج قوی بود که غدد لنفاوی زیر گلوم تا یکماه درد میکرد و متورم شده بود از درد هنگام انجام هایفو که دیگه نگم براتون! کل نت را گشتم تا ببینم مطلبی در مورد رابطه شکستن دندان و هایفو نوشته ولی مطلبی پیدا نکردم خیلی دلم میخواد دوباره هایفو انجام بدم دردش برام مهم نیستولی حقیقتش از عوارضش میترسم اگر میشه لطفا منرا راهنمایی کنید .

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   ناحیه دندان‌ها، و غده تیروئید روی گردن، ناحیه‌های ممنوعه هایفو هستن، و پزشکان این مناطق رو شات نمیزنن، یا اینکه با استفاده از چوب معاینه پزشکی در داخل دهان از دندان‌ها زمان شات زدن محافظت می‌کنن. برای انجام محدد هایفو بهتر هست قبل از انجام کار از پزشکتون بخواین، موارد گفته شده (چیزهایی هست که خودتون هم تجربه کردین) رو مدنظر قرار بدن

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   روبروی آینه بایستید و لبخند بزنید اگر چروک ایجاد شد، این چروک دور چشم (پنجه کلاغی) با استفاده از بوتاکس از بین میره، اما اگر بدون لبخند زدن و به صورت عادی چروک دور چشمتون هست، با استفاده از هایفو چروک بهبود داده میشه، اما از بین نمیره. پیشنهاد می‌کنیم به صورت حضوری توسط پزشک مجرب معاینه بشین

   پاسخ
 27. سلام من هایفو انجام دادم یک ماه قبل میشه الان بوتاکس بزنم برا پیشونیم چون جواب نداد

  پاسخ
  • منم انجام دادم هنوز یک ماه نشده گفتن تا ۶ماه طول می‌کشه ولی آنچنان دردی هم نداشت .ورم هم نداشت فقط ی چن روزی احساس گرفتگی داشتم تو صورتم…انشاالله ک جواب بگیرم

   پاسخ
   • سلام من تزریق چربی انجام دادم ۴بار ۲۰سالمه الان همه میگن صورتم افتاده نوبت زدم برا هایفو میشه راهنماییم کنین ک هایفوتراپی انجام بدم نتیجه میبینم یانه

    پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     هایفوتراپی برای افتادگی‌های سطحی پوست کاربرد داره و موثر هست، با توجه به شرایط ویژه شما بهتر هست با پزشک متخصص به صورت حضوری مشورت کنید.

     پاسخ
  • من یک هفته میشه هایفو انجام دادم هیچ گرمایی از دستگاه احساس نکردم وقتی گفتم نظرات راخوندم همه گفتن خیلی داغه درد زیادی داره تکنسین گفت ما دستگاه را میدیم شرکت آب مقطر میریزه که داغ نباشه اونایی که داغی احساس می کنن تکنسین چون تنبلی می کنن دستگاه را نمی دن شرکت
   واقعا نمی دونم گول زد یا راست گفت هیچ تغییری توی این یک هفته حس نمی کنم فکر کنم کاش نمی رفتم اونج که پولم حروم شه

   پاسخ
 28. سلام ببخشید من دیروز هایفو انجام دادم الان دو طرف صورتم قرینه نیست، وقتی میخندم لبم کج میشه انگار سکته ای ها، خیلی نگرانم یعنی درست میشه؟؟؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   عدم قرینگی صورت در درمان هایفو اتفاق نمی‌افته، حتما با پزشکتون مشورت کنید.

   پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     خیر، هایفوتراپی برای لک و جای جوش درمان مناسبی نیست.
     برای جای جوش درمان‌های (سابسیژن، لیزر CO2 و لیزر فوتونا) و برای لک صورت (درمان های دارویی و لیزر کیوسوییچ) مناسب هستند.

     پاسخ
 29. سلام . من دودل هستم هایفو انجام بدم یا نه ؟ نظر دوستان و کسانی که انجام دادن رو میخوام بدونم آیا رضایت داشتن ؟

  پاسخ
 30. با سلام من اندولیفت انجام دادم و گفتن خیلی تاثیرش بیشتر و طولانی تر ازهایفو هست ولی تاثیرات آنچنان محسوس نیست از بین هایفو و اندولیفت کدام رو پیشنهاد میکنید با توجه به اینکه هزینه اندولیفت دوبرابر هایفو هست ‌

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   روش‌های غیرتهاجمی یا کم‌تهاجم جهت لیف صورت گزینه‌های زیر هست:
   ـ هایفوتراپی
   ـ آر اف فرکشنال
   ـ اندولیفت
   با توجه به سن، میزان افتادگی‌ پوست شما و موارد دیگه پزشک می‌تونه بهترین پیشنهاد رو به شما بده، اگر این روش‌ها موثر نباشن باید روش‌های تهاجمی مثل جراحی یا تزریق فیلر و غیره رو انتخاب کنید.

   پاسخ
 31. سلام من یک هفته پیش هایفو‌انجام دادم چند روزه یک لکه سفید بالای لبم پیدا شده نمیدونم رفع میشه یا اینکه بیشتر میشه راهنمایی کنید نیاز هست به پزشک مراجعه کنم یا خیر
  ممنون

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر،
   هایفو بر خلاف درمان‌هایی که لایه بردار هستن عوارضی مثل لک و یا کک و مک نداره، با این حال حتما با پزشکتون مشورت کنید.

   پاسخ
   • من ۵۰سالمه.انجام دادم.تقریبل۶ماه پیش.هایفو جوانسازی میکنه.صورت سرحال میاد .پژمردگی پوست رو بدلیل کلاژن سازی از لین میبره.انتظار نیکول کیدمن شدن ازش دارین نرید…….

    پاسخ
  • نگران نباشید، هایفو یک درمان بدون عوارض و طبیعی هست، حتی اگر کمترین تاثیر رو هم داشته باشه نسبت به هزینه پایین درمان به صرفه هست.

   پاسخ
 32. نوشتین از هایفو انتظار منطقی داشته باشین. در حالی که خودتون و پزشکان محترم عمسهای قبل و بعدی میذارن که انگار طرف بعد هایفو تازه متولد ده

  پاسخ
  • دقیقا درسته حرفتون، من خودم از خیلی از عکس‌های قبل و بعد تعجب میکنم،
   اما درسته که تغییرات کم و نامحسوس هست اما با توجه به اینکه درمان طبیعی و کم هزینه‌ای هست به نظرم ارزشش رو داره.

   پاسخ
 33. من و خواهرام هم هایفو انجام دادیم برا من بهتر جواب داد به نظرم برای هر کسی یه اندازه جواب میده همینطور که تو این مقاله نوشتن برای افتادگی زیاد خوب نیس

  پاسخ
   • سلام
    واقعا ممنونم که صادقانه نظراتتان رو گفتید.به هر حال متوجه شدم
    در مجموع با وقت و درد و احتمال عوارض و هزینه ای که براش میشه ارزشش رو نداره.

    پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید