بهترین دستگاه هایفوتراپی

آیا شما هم میخواهید هایفو انجام دهید، اما نمی‌دانید بهترین دستگاه هایفوتراپی چیست؟ پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. ما علاوه بر معرفی بهترین دستگاه هایفو در سال 1402، روش‌هايی جهت تشخیص اصلی بودن دستگاه را آورده‌ایم. همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انجام هایفوتراپی در شیراز می‌توانید روی لینک کلیک کنید.

1- دستگاه هایفو دابلو

دستگاه هایفو دابلو

هایفو دابلو ساخت شرکت هیرونیک در کشور کره جنوبی است كه در ایران بسیار پرطرفدار است. این دستگاه کره‌ای نتایج قابل قبولی در لیفت صورت ارائه داده است. هایفو دابلو با داشتن چهار کارتریج سطوح مختلف پوست را تحت تاثیر قرار می‌دهد. همچنین با سرعت شات بالاتر مدت زمان پروسه درمان را کاهش داده است. اگر میخواهید بدانید اسم بهترین دستگاه هایفو چیست؟ هایفو دابلو را به یاد بسپارید.

دقت داشته باشید که این دستگاه مشابه چینی نیز دارد. یعنی در بازار ایران هم دابلو کره و هم دابلو چینی موجود است. نمی‌توان دستگاه چینی دابلو را بدون کارایی خواند. زیرا همه‌ی دستگاه‌های چینی نیز از مهندسی معکوس استفاده می‌کنند. شما می‌توانید از مرکز ارائه دهنده خدمات نوع دستگاه هایفو کره‌ای یا چینی را جویا شوید. تفاوت هایفو کره‌ای و چینی را نیز در ادامه همین مقاله آورده‌ایم. هایفو دابلو کره انتخاب کلینیک‌های سطح یک ایران است.

2- دستگاه هایفو اولتراپی

دستگاه هایفو اولتراپی

دستگاه اولتراپی ساخت آمریکا است و بیش از یک میلیون درمان توسط این دستگاه در دنیا انجام شده است. قطعا می‌توان دستگاه اولتراپی را بهترین دستگاه هایفو صورت در جهان دانست. اما نکته بسیار مهم این است که طبق اطلاعات وب سایت رسمی اولتراپی، این دستگاه در ایران موجود نیست. با ورود به وبسایت و قسمت ارائه خدمات، نمایندگی‌ برای ایران مشاهده نخواهید کرد. البته ممکن است به صورت محدود در تهران موجود باشد. اما یک سوال مهم وجود دارد، پس این همه تبلیغات دستگاه اولتراپی مربوط به چیست؟

اگر شروع به پرس و جو کنید تبلیغات انواع مختلف دستگاه هایفو با نام اولتراپی را خواهید دید که همگی کپی چینی دستگاه اصلی هستند. و به نوعی از نام دستگاه اصلی «اولتراپی» بهره برده‌اند. در نظر داشته باشید با توجه به قیمت بسیار بالای دستگاه اولتراپی و همینطور مواد مصرفی آن و تحریم‌های کشورمان منطقی است که هر جلسه درمان بیش از 50 میلیون تومان (پاییز 1402) هزینه داشته باشد. در نتیجه دستگاه‌های چینی «اولترا» هزینه مقرون به صرفه‌تری خواهد داشت. به یاد داشته باشید اولتراپی تنها دستگاه هایفو آمریکایی است.

3- دستگاه هایفو اولترافورمر

دستگاه هایفو اولترافورمر

هایفو اولترافورمر 3 جدیدترین تولید شرکت کلاسیس کره جنوبی است. این دستگاه هم در زمینه هایفو صورت و هم لاغری بدن کاربرد دارد. اولترا فورمر برای لاغری و یا کانتورینگ بدن نیز کاربرد دارد. این دستگاه برای کسب نتایج بهتر بازه‌های مختلف کارتریج را هم برای صورت و هم برای بدن ارائه کرده است. طراحی باریکتر کارتریج‌ها در دستگاه هایفو اولترافورمر باعث می‌شود که اپراتور دستگاه بتواند در مناطق حساس عملکرد بهتری داشته باشد.

اگر میخواهید برند کره‌ای را برای انجام هایفو انتخاب کنید دستگاه هایفو دابلو و دستگاه اولترافورمر هر دو گزینه خوبی هستند. این دستگاه بهترین دستگاه هایفو لاغری در ایران است. و با استفاده از کارتریج‌های مختلف چربی‌ها در عمق‌های مختلف پوست را می‌سوزاند. یکی از بهترین مزایای لاغری با هایفو این است که همزمان پوست شما نیز لیفت می‌شود. در نظر داشته باشید هایفو لاغری نتایج قابل توجهی مثل عمل‌های لاغری در پی نخواهد داشت.

4- دستگاه هایفو اولترا

دستگاه هایفو اولترا

اولترا معروفترين دستگاه هایفو چینی در ایران است. نمی‌توان دستگاه‌های چینی هایفو در بازار را ناکارآمد دانست. قطعا دستگاه‌های چینی از مهندسی معکوس استفاده کرده و بی‌تاثیر نیستند. قیمت پایین دستگاه‌های چینی باعث شده است که این درمان با هزینه کمتری در اختیار علاقمندان هایفو قرار بگیرد. بسیار از کلینیک‌های پوست و مو در ایران نیز از دستگاه‌های چینی استفاده می‌کنند و استفاده کنندگان نیز از نتایج بهره برده‌اند. با این حال هایفو اولترا جایگاهی در لیست بهترین برند دستگاه هایفو صورت ندارد.

نکته قابل توجه این است که نباید دستگاه هایفو را بسیار پیچیده بدانید. هایفو از امواج اولتراسوند استفاده می‌کند. این امواج دقیقا همان امواجی است که در سونوگرافی استفاده می‌شود. در سونوگرافی امواج اولتراسوند برای مشاهده اجزای داخل بدن و یا جنین در شکم مادر استفاده می‌شود. در هایفو این امواج شدت بالاتر داشته و متمرکز می‌شوند. در نتیجه انواع دستگاه‌های هایفو همگی از امواج اولتراسوند و یک تکنولوژی استفاده می کنند. و نمی‌توان تفاوت دستگاه هایفو اولترا و دابلو را بسیار زیاد و غیر قابل مقایسه دانست.

5- دستگاه هایفو هایفونیک

دستگاه هایفو هایفونیک

با افزایش تقاضا از درمان محبوب هایفو شرکت‌های ایرانی نیز برای تولید دستگاه هایفوتراپی اقدام کردند. هایفو هایفونیک نیز یکی از دستگاه‌های تولید ایران است. این دستگاه توسط شرکت تولیدی لیزر نیک طراحی و ساخته شده است. و همانطور که در عکس دستگاه هایفو نیک مشاهده میکنید طراحی بدنه دستگاه ضعیف به نظر می‌رسد. این دستگاه به نوعی مهندسی معکوس دستگاه کره‌ای هایفو اولترافورمر است. هایفونیک از سه کارتیج یک و نیم، سه و چهار و نیم میلیمتری برای بهبود افتادگی صورت استفاده می‌کند.

دستگاه ایرانی هایفونیک مجهز به تکنولوژی Centerless است، که در مقابل سوختگی پوست ایمن بوده و درد را به حداقل می‌رساند. این دستگاه در مراکز پوست و مو در ایران نیز نصب شده است. در نظر داشته باشید که اثربخشی هایفو تنها وابسته به دستگاه نیست. و تعداد شات مناسب،‌ کیفیت کارتریج دستگاه نیز میتواند در نتیجه نهایی تاثیر گذار باشد. با وجود دستگاه‌های بسیار بی‌کیفیت هایفو در بازار ایران می‌توانیم این دستگاه ایرانی را نیز، در لیست بهترین برند دستگاه هایفوتراپی قرار دهیم.

6- دستگاه هایفو دلتا

دستگاه هایفو دلتا

شاید نام دستگاه هایفو دلتا را بسیار شنیده باشید. این دستگاه نمونه اصلی و مطرح در جهان ندارد. و شاید تنها برای بازار ایران طراحی و تولید شده است. هایفو دلتا داری سه کارتریج برای صورت و دو کارتریج برای بدن است. همچنین یک کارتریج مخصوص هایفو واژینال دارد. هایفو دلتا به صورتی طراحی شده است که بتواند تمام خدمات هایفو را پوشش دهد. این دستگاه ساخت چین است و با دستگاه‌‌های اولترا نیز در یک سطح کیفیت قرار دارند.

همانطور که در عکس دستگاه هایفو دلتا مشاهده می‌کنید این دستگاه به علت داشتن هندپیس واژینال هایفو دوبعدی نامیده می‌شود. هایفو دلتا یکی از انواع دستگاه هایفوتراپی در ایران است که قیمت مناسبی دارد. و با توجه به قیمت مناسب، میتواند خدمات هایفو را به صورت مقرون به صرفه‌تری در اختیار علاقمندان به زیبایی قرار دهد. اگر بخواهیم لیست بهترین مارک دستگاه هایفو را تهیه کنیم، هایفو دلتا و اولترا در یک یک سطح قرار خواهند گرفت. زیرا تفاوت دستگاه هایفو دلتا و اولترا به اندازه‌ای نیست که بتوان یک دستگاه را نسبت به دیگری برتر دانست.

روش های تشخیص اصل بودن بهترین مارک دستگاه هایفوتراپی

تفاوت هایفو دابلو کره و دابلو چینی

تا اینجا متوجه شدیم هایفو دابلو بهترین مارک دستگاه هایفوتراپی موجود در ایران است. اما چطور دستگاه اصلی را از مشابه شناسایی کنیم؟ در ابتدا در نظر داشته باشید که در بعضی موارد شناسایی دستگاه اصلی برای یک غیر متخصص سخت است. و در مرحله‌ی اول سعی کنید به کلینیک و یا مرکز معتبر مراجعه کنید. همچنین دستگاه‌های مشابه و کپی دابلو نیز از امواج اولتراسوند استفاده می‌کند و کاربرد اصلی درمان هایفو را دارد و شما میتوانید با هزینه‌ی کمتری از خدمات آن استفاده کنید. پس دابلو چینی به معنای تقلبی بودن دستگاه و یا عدم کارایی آن نیست. با این حال در ادامه عکس دستگاه هایفوتراپی اصلی را آورده ایم.

تفاوت هایفو دابلو هایفو کره و دابلو چینی

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید در مدل چینی لوگو‌ شرکت هیرونیک و اسم دابلو به صورت برچسب مشکی رنگ به روی بدنه دستگاه زده شده است. هندپیس دستگاه نیز در مدل چینی کامل به رنگ خاکستری است و رنگ دستگاه در مدل چینی تیره تر یا طلایی پر رنگ است. در بیشتر مواقع نمونه چینی دستگاه دابلو به اصطلاح هایفو دابلو سه بعدی آمریکا یا (اتاق کره) نامیده می‌شود. در ادامه سه مدل دستگاه اصلی هایفو دابلو کره را نیز مشاهده خواهید کرد. توجه داشته باشید که مدل های متفاوت تغییرات بنیادین ندارند.

هایفو دابلو نسل اول

مدل دابلو: doublo اولین مدل دستگاه هایفو است که توسط شرکت هیرونیک معرفی شد. طراحی یک صفحه نمایش بزرگ در دستگاه باعث کنترل و تعامل بهتر اپراتور شد. همچنین این شرکت با استفاده از یک نرم افزار با کارایی بالا، خدمات هایفو را موثرتر ارائه کرد.

هایفو دابلو اس - نسل دوم

دابلو اس: doublo-s نسل دوم دستگاه‌های دابلو است كه تکنولوژی کاوشگر تصویر را اضافه کرده است. شرکت هیرونیک دستگاه دابلو S را مقرون به صرفه تر عرضه کرد تا علاقه مندان بیشتری بتوانند به هایفو دابلو دسترسی داشته باشند.

هایفو دابلو گلد جدیدترین مدل

دابلو گلد: doublo gold جدیدترین دستگاه شرکت هیرونیک است. این دستگاه سرعت شات بالاتری نسبت به مدل‌های قبلی خود ارائه کرده است. و به سرعت 300 شات در دقیقه دست پیدا کرد، که میتواند سرعت درمان را به صورت قابل توجهی کاهش دهد.

تفاوت دستگاه هایفو اولتراپی آمریکا و نمونه های چینی

بدون شک دستگاه هایفو اولتراپی بهترین دستگاه هایفوتراپی در ايران و جهان است. در اصل درمان هایفو با دستگاه اولتراپی ایجاد و به مرور زمان رشد کرد. در نتیجه به علت محبوبیت بالای این دستگاه، نمونه های مشابه و کپی بسیاری نیز دارد. و این امر تشخیص دستگاه اصلی هایفو اولتراپی را به مراتب سخت تر کرده است. یکی از روش های تشخیص اولتراپی اصلی مشاهده نوشته زرد رنگ اولتراپی در بالای نرم افزار دستگاه است.

همانطور که اشاره کردیم ممکن است به ندرت دستگاه اولتراپی اصلی در تهران یافت شود (در زمان نگارش این مقاله طبق استعلام از شرکت وارد کننده فقط سه دستگاه در تهران فعال است و این دستگاه در کلینیک پوست و مو در شیراز نیز فعال نیست). در نظر داشته باشید نمونه‌های کپی نیز از تکنولوژی امواج فراصوت بهره می‌برند و با توجه به هزینه درمان کمتر، کارایی لازم را دارند.

تفاوت انواع دستگاه‌های چینی هایفو

اشاره کردیم که بهترین مارک دستگاه هایفو چینی برند اولترا است. اما با یک سرچ ساده در اینترنت و یا سایت دیوار متوجه خواهید شد که این دستگاه نمونه‌های بسیار فراوانی دارد. اکثر این دستگاه‌ها در یک بازه‌ی کیفیتی قرار دارند. در صورتی که خواستید با هزینه‌ی کمتر از خدمات هایفو و نتایج آن بهره ببرید میتوانید دستگاه‌های چینی را انتخاب کنید. در تصویر زیر سرچ کلمه هایفو اولترا در سایت دیوار را مشاهده می‌کنید و انواع متفاوت عکس دستگاه هایفو اولترا را میبینید.

نتایج جستجو هایفو اولترا در سایت دیوار

با تبلیغات عجیب و غریب انواع دستگاه هایفوتراپی گیج نشوید

با یک جستجوی ساده در اینترنت و سایت دیوار انواع مختلف دستگاه هایفو با نام‌های مختلف آشنا خواهید شد. مراکز ارائه دهنده خدمات هایفو هر کدام دستگاه خاصی را معرفی می‌کنند که دارای تکنولوژی ها عجیب است. به طور مثال دستگاه اولترا سه بعدی که بعد از مدتی اولترا چهار بعدی و سپس هایفو اولترا شش بعدی معرفی شد. اما داستان اینجا تمام نمی‌شود چون دستگاه هایفو اولترا هفت بعدی و دوازده بعدی نیز در ادامه معرفی شدند!

دقت کنید که تمام این اصطلاحات تبلیغاتی بوده و هیچگونه مبنای علمی و یا پزشکی دارند. در ادامه تکنولوژی ها و اصطلاحات تبلیغاتی رایج در هایفوتراپی را به صورت مختصر توضیح می‌دهیم تا به صورت کامل با تمام اصطلاحات درمان هایفو آشنا شوید:

دستگاه هایفو دو بعدی

زمانی که قابلیت جدید و یا هندپیس جدیدی به دستگاه اضافه می‌شود (مثل هندپیس لاغری دستگاه برای بدن). و یا دستگاه کاربرد چندگانه پیدا میکند شرکت‌های تولید کننده لقب‌های تبلیغاتی چند بعدی را به دستگاه اضافه می‌کنند.

دستگاه هایفو سه بعدی

دستگاه‌های هایفو امواج را در یک خط 25 میلیمتری ارسال میکنند. که به اصطلاح تک خط گفته می‌شود. که تمام برند‌های اصلی مثل دابلو کره و یا اولتراپی آمریکا تک خط هستند. اما دستگاه‌های دیگر خطوط بیشتری در یک شات دستگاه تولید میکنند. به طور مثال هایفو سه بعدی سه خط در یک شات تولید میکند. و هایفو دوازده بعدی دوازده خط در یک شات تولید می‌کند!

دستگاه هایفو لاغری

در این نوع دستگاه امواج هایفو با عبور از سطح پوست بر روی چربی‌های زیر پوست متمرکز می‌شوند و با گرم شدن چربی ها آنها را حذف میکنند. هایفو لاغری علاوه بر از بین بردن چربی پوست را نیز می‌کشد.

دستگاه هایفو واژینال

این دستگاه کاربرد بسیار جدید هایفو برای زنان است. در این روش افتادگی و شل شدگی واژن درمان می‌شود. هایفو واژینال می‌تواند در افزایش اعتماد بنفس زنان بسیار موثر باشد.

دستگاه مینی هایفو

دستگاه‌های کوچک و قابل حمل هایفو هستند. که در بعضی موارد با تکنولوژی RF نیز ترکیب شده‌اند. شرکت‌های معتبر تجهیزات پزشکی هیچکدام تولید کننده مینی هایفو نیستند و تاثیرات این نوع دستگاه‌ها نیز مشخص نیست.

دستگاه هایفو خانگی

این دستگاه‌ها بسیار کوچک و برای استفاده در خانه تولید شده‌اند. برندهای معروف تجهیزات پزشکی هیچکدام هایفو خانگی را تولید نکرده‌اند. و نتایج استفاده از این دستگاه نیز مشخص نیست.

دستگاه هایفو کلینیکال

دستگاه‌های هایفو کلینیکال مقابل دستگاه هایفو خانگی قرار دارند این دستگاه‌ها برای استفاده در محیط‌های پزشکی و کلینیکی طراحی شده‌اند. دستگاه‌هایی که در ابتدای مقاله بررسی کردیم همگی کلینیکال هستند.

دستگاه هایفو اسمس

SMAS نام لایه زیرین پوست است و اصطلاح هایفو اسمس به این اشاره دارد که امواج هایفو از سطح پوست عبور می‌کنند و روی لایه اسمس پوست تاثیر می‌گذارند. تمام دستگاه‌های هایفو نیز اینگونه هستند.

کارتریج هایفو

امواج هایفو در عمق خاصی از پوست عمل می‌کنند و کارتریج هایفو امواج را در عمق های متفاوت ارسال میکند. مثلا کارتریج 1.5 میلیمتری در عمق یک و نیم میلیمتری پوست تاثیر می گذارد و در ناحیه پیشانی استفاده می‌شود. و کارتریج 4.5 میلیمتری به علت عمق نفوذ بیشتر در ناحیه غبغب استفاده می‌شود.

به یاد داشته باشید شرکت‌های تولید کننده تجهیزات پزشکی برای فروش بیشتر در فضای رقابتی سالانه تکنولوژی‌ها جدید را معرفی می‌کنند که می‌تواند شما را گیج کند. این تکنولوژی‌ها صرفا روی اثرات هایفو تاثیر گذار نیستند و جزیی از برنامه بازاریابی یا تبلیغات شرکت‌های تولید کننده تجهیزات و یا کلینیک‌ها هستند.

نتیجه گیری: بهترین برند دستگاه هایفوتراپی چیست؟

بهترین دستگاه هایفو چیست ؟

به شما پیشنهاد میکنیم در انتخاب بهترین دستگاه هایفوتراپی ابتدا کلینیک یا مرکز مطمئن را بیابید. سپس نوع دستگاه را جویا شوید. همانطور که توضیح دادیم دستگاه هایفو دابلو کره و دستگاه هایفو اولترافورمر کره پیشنهاد کلینیک‌های سطح یک ایران است. اما اگر میخواهید هزینه کمتری برای درمان بپردازید دستگاه‌های چینی نیز میتوانند انتظارت شما را برآورده کنند. در انتها از شما درخواست می‌کنیم که اگر شما و یا دوستانتان تجربه استفاده از دستگاه هایفو را دارید برای ما و دیگر علاقمندان در کامنت‌ها نوع دستگاه و تجربه درمان خود را بنویسید.

سوالات پر تکرار:

بهترین دستگاه هایفوتراپی در جهان و ایران چیست؟

بهترین دستگاه هایفو در جهان اولتراپی است. اما این دستگاه طبق اطلاعات وبسایت شرکت سازنده در ایران موجود نیست. ممکن است به صورت بسیار محدود در تهران موجود باشد.

انواع دستگاه هایفو کره‌ای کدام است؟

سری دستگاه‌های هایفوتراپی دابلو و اولترافورمر کره‌ای هستند. باید توجه کنید که این دستگاه‌ها نیز نمونه مشابه چینی دارد.

آیا دستگاه چینی هایفو بدون تاثیر است؟

نمیتوان از تاثیر دستگاه هایفو بر نتیجه درمان چشم پوشی کرد. اما توجه داشته باشید دستگاه‌های چینی از مهندسی معکوس استفاده کرده و خدمات را با قیمت مناسب‌تری در اختیار علاقمندان قرار می‌دهند.

دستگاه مینی هایفو نتیجه دارد؟

بهتر است هایفو را در مراکز پزشکی و کلینک تخصصی پوست و مو انجام دهید. دستگاه‌های خانگی هایفو نمی‌توانند تاثیر قابل قبول داشته باشند.

دیدگاه خود را بنویسید

119 دیدگاه دربارهٔ «بهترین دستگاه هایفوتراپی»

 1. سلام وبسیار ممنون از توضیحاتتون
  بهترین مرکز هایفو در تهران که دستگاه با برند معتبر دارد وپزشک پوست ومو هم باشد رو معرفی کنید.من قصد اینکارو دارم

  پاسخ
 2. با سلام ممنون از مطالب مفیدتون
  میخواستم بدونم برای افتادگی کناره های فک و غبغب هایفو بایوتک ایتالیا بهتره یا دابلو؟؟

  پاسخ
 3. مطالبتون خیلی عالی بود مدت ها بود که این سوال در ذهنم بود که بهترین دستگاه هایفو چیست، ممنونم جواب سوالم رو گرفتم

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   خیر دستگاه شناخته شده‌ای نیست. سعی کنید دستگاه دابلو و یا اولترافورمر رو انتخاب کنید.

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   در مقایسه با دستگاه‌های هایفوی چینی که هیچ برند یا اسم مشخصی ندارن می‌تونه انتخاب مناسبی باشه، اما تا جایی که می‌تونید سعی کنید دستگاه هایفو دابلو گلد رو انتخاب کنید.

   پاسخ
 4. سلام بسیار توضیحات کاملی دادید ممنونم
  لطفا در باره هایفو مونالیزا اگر اطلاعاتی دارید توضیح دهید درمانگاه خیلی خوبی معرفی کرد منتها من تا حالا نشنیده بودم

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   شرکت واردکننده این دستگاه رو تولید کره جنوبی عنوان کرده، و به نسبت در ایران استفاده زیادی داره، اما در منابع خارجی شناخته شده نیست، و ما اطلاعاتی در مورد عملکرد دستگاه نداریم.

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   دستگاه‌ی که نام بردین دستگاه اولترا هست، اگر می‌خواین از دستگاه‌ معتبر استفاده کنید دستگاه دابلو گلد رو انتخاب کنید.

   پاسخ
 5. سلام خسته نباشید من میخوام هایفو انجام بدم گفتن دستگاهش اولترای آمریکایی هست آیا انجام بدم با این دستگاه من ۴۰ سالمه واینکه تاثیری داره ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   تنها دستگاه هایفو ساخت آمریکا، دستگاه اولتراپی هست، این دستگاه در ایران نماینده فعال نداره و به صورت محدود (شاید دو یا سه مرکز) در تهران انجام میشه،‌ هزینه هر جلسه اولتراپی با توجه به هزینه تجهیزات مصرفی حداقل پنجاه میلیون تومان (پاییز 1402) هست. بنابراین دستگاه‌های دابلو و اولترافورمر هزینه اقتصادی و منطقی دارن.

   پاسخ
 6. سلام وقت بخیر
  کلینیک تخصصی پوست نهال رو به دو دلیل زیر پیشنهاد می‌کنیم
  1- از دستگاه دابلو گلد استفاده میکنن
  2- هایفو توسط پزشک متخصص پوست و مو انجام میشه
  برای مشاوره با شماره مرکز 09170181418 تماس بگیرین
  این پیام رو چون سوال بسیاری از دوستان هست پین کردیم

  پاسخ
 7. سلام وقت بخير
  ممنون از اطلاعات خوبتون
  بنظرتون دستگاه هايفو دادلو با دابلو گلد پريميوم از نظر كارايي فرق زيادي داره؟
  بين دو كلينيك موندم كه هر كدوم دابلو با مدل مختلف دارن
  ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   دستگاه‌های مختلف دابلو تفاوت بسیاری با هم ندارن، سرعت شات‌ها در نسخه گلد بالاتر هست.

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   خیر دستگاه دلتا جزء دستگاه‌های معروف هایفوتراپی نیست. در حال حاضر دستگاه هایفو دابلو گلد بهترین انتخاب هست.

   پاسخ
 8. سلام . یکی از آشناها خیلی تاکید داره که دستگاه هایفو شش بعدی برای هایفو خوبه و تاثیر خوبی برای لیفت صورت داره. میخواستم نظر شما رو بدونم. به نطرتون دستگاه خوبیه؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   اسم دستگاه هایفو رو بپرسین، شش بعدی بودن دستگاه دلیلی بر خوب بودن دستگاه نیست.
   به صورت کلی دستگاه هایفو دابلو در حال حاضر بهترین دستگاه هایفو در ایران هست. در همین نوشتار نحوه تشخیص دستگاه اصلی را آورده ایم.

   پاسخ
 9. سلام ممنون از توضیحات خوبتون
  به نظرتون دستگاه هایفو مکس کلین چطوره از نظر کیفیت و به عنوان اسکین کر میتونیم برای مراجعه کننده استفاده کنیم یا فقط باید توسط پزشک انجام بشه؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   طبق قوانین وزارت بهداشت، فقط پزشکان می‌تونن درمان هایفوتراپی رو انجام بدن، اما تکسنین‌های پوست بسیاری در حال حاضر این پروسیجر رو انجام میدن.
   به نظر ما بهترین پلن بازاریابی برای شما ارائه خدمات با کیفیت هست. هایفو تنها با دستگاه‌های با کیفیت (مثل دابلو و اولترا فورمر) و با انتخاب کیس مناسب (افراد با افتادگی پوست کم) میتونه برای کلاینت‌های شما نتیجه موثر رو داشته باشه.

   پاسخ
 10. سلام ، دستگاهای مینی هایفو که در منزل استفاده میشه و راحت تر در دسترس هست چطورن ؟ آیا تاثیر گذارن ؟ یا بی جهت پول دور ریختنه؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   دستگاه مینی هایفو توسط شرکت‌های معتبر تجهیزات پزشکی ساخته نشده، و اطلاعاتی در مورد نتایج در دسترس نیست. پزشکان متخصص پوست و مو هم این نوع دستگاه‌ها رو تایید نمی‌کنن.

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   متاسفانه نام این دستگاه جز دستگاه‌های هایفوتراپی شناخته شده و معروف در ایران و جهان نیست، البته نمیشه گفت نامعتبر هست.

   پاسخ
   • سلام خسته نباشید کلینیک شناخته شده ای واسه هایفو رفتم گفتن اسم دستگاه اولترا ۱۲ بعدی آمریکایی هستش آیا این دستگاه بنظرتون خوبه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

    پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     دستگاه‌های اولتراپی آمریکا تک بعدی هست و دو یا سه مرکز بیشتر در تهران انجام نمیدن، در هنگام نگارش این نظر به تاریخ یک بهمن ماه چهارصد و دو هزینه هر جلسه اولتراپی آمریکا حدود 60 میلیون تومان هست. اگر میخواین دستگاه اورجینال و اقتصادی انتخاب کنید، اولترافورمر سه و دابلو گلد رو انتخاب کنید.

     پاسخ
 11. سلام وقت شما بخیر
  ممنون از اطلاعاتی که ارائه دادین
  ببخشید من میخوام دستگاه هایفو خریداری کنم
  میخواستم بدونم دابلو کره ای پروب واژینال هم داره؟یا معرفی شما چی هست
  دستگاهی که برای پوست صورت جوابدهی خوبی داشته باشه و کارتریج واژینال هم داشته باشه
  ممنون از راهنمایی شما بزرگوار

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   خیر دابلو پروب واژینال نداره، برخی از دستگاه‌های چینی مثل هایفو دلتا این ویژگی رو دارن. اگر به صورت تخصصی در زمینه پروسجرهای زیبایی بانوان فعالیت می‌کنید (مثل متخصصین زنان و زایمان) تهیه کنید، در غیر اینصورت از لحاظ مارکتینگ پیشنهاد نمیشه.

   پاسخ
  • سلام خواهش میکنم،
   دستگاه شناخته شده‌ای هست. ممکنه جوابگویی خوبی داشته باشه اما جز دستگاه‌های معروف نیست.

   پاسخ
 12. سلام. من بهمن ۱۴۰۱ هایفو انجام دادم با دستگاه هایفونیک حدود ۴میلیون و ۳۰۰ هزینه کردم. به نظر شما با توجه به برند دستگاه این مبلغ منطقی بوده؟
  البته گفتند که نتیجه بعد از سه ماه روی پوست حاصل میشه.

  پاسخ
 13. سلام دستگاه هایفونیک ایرانی به نظر شما خوب هست میتوان نتایج دلخواه و گرفت دکتر من این دستگاه رو دار برای یک جلسه هم ۲/۴۰۰ میلیون میگیره

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   دستگاه هایفو پیچیدگی خاصی نداره و دستگاه‌های ایرانی هم میتونن نتیجه بخش باشند. تصمیم با خودتون هست.

   پاسخ
 14. سلام خسته نباشیدمن ساکن استانبول هستم اینجااولتراانجام دادم توی کلینیک جراحی دکتربهم گفت ازهایفوبالاتره سنم ۵۷ساله یک مقدارکم افتادگی دارم آیابخاطرسنم تأثیری داره چونکه دیروزانجام دادم ممنون ازپاسخ دهی تون????

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، بله موثر هست، اما چون بدن رو تحریک به تولید کلاژن میکنه، میزان تاثیراتش در سنین کمتر بیشتر هست

   پاسخ
   • سلام، بله دستگاه در نتیجه نهایی هایفو تاثیر گذار هست. در مورد برندی که نام بردین اطلاعاتی نداریم (شناخته شده نیست).

    پاسخ
 15. با سلام
  خسته نباشید
  از اطلاعات عالی ‌ وبدون جانبداری که در اختیار مردم قرارمیدهید که بازارکنونی اصلا مرسوم نیست قلبا سپاسگزاری میکنم
  تندرست و موفق باشید

  پاسخ
 16. ممنون از توضیحات عالی ‘ هایفو مناسب کسانیکه ایمپلنت کرده اند هست یانه بمن گفتن هایفو هقت بعدی هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد و سوال دوم اینکه دستگاه لپی لیفتر هم هایفو محسوب میشه یانه ؟ لپی لیفتر برای تقویت و قوام بخشیدن به عضلات صورت هست اگر راهنمایی بفرمایین ممنونتون میشم

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   خوشحالیم که این نوشتار مورد توجه‌اتون قرار گرفته،
   اطراف دندان‌ها مناطق ممنوعه هایفو هستن که پزشکان با خط کشی در این مناطق از هایفو استفاده نمی‌کنند و در بعضی موارد از محافظ در برابر دندان‌ها استفاده می‌کنند، بنابراین حتما باید قبل از انجام هایفو در مورد ایمپلنت و یا استنت های فلزی در ناحیه صورت و فک به پزشکتون اطلاع بدین، در مورد لپی لیفتر هم متاسفانه اطلاعی نداریم.

   پاسخ
 17. سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی ، یه نکته که حائز اهمیت هست این که تمامی شرکت های داخلی ادعا کننده بر تولید هایفو ، مونتاژ کننده هستند و برای سود بیشتر همگی قطعات چینی وارد کرده و اسمبل میکنن، دستگاههای اورجینال خارجی هم داخل ایران نمایندگی رسمی ندارن و اینکه هزینه کارتریج آن ها سرسام آور است.
  تنها شرکت تولید کننده واقعی هایفو 3 بعدی که دارای مجوز از اداره بهداشت و درمان و گواهی بالینی بر موثر بودن دستگاه را دارد شرکت نگار طب می باشد.
  نماینده فروش 09104968911 شکرالهی
  با سپاس فراوان.

  پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     ما در این مقاله دستگاه‌های شناخته شده هایفو رو بررسی کردیم. متاسفانه در مورد دستگاهی که فرمودین اطلاعی نداریم. (حداقل شناخته شده نیست)

     پاسخ
 18. سلام ممنون میشم درمورد کارایی شونم یه توضیح بدین کدوم بهتره یاما چطور متوجه بشیم جایی که رفتیم هایفو خدماتشون بهتره………ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر،
   بله حق با شماست، شما که نمی‌تونید مثل کارشناس تجهیزات پزشکی متوجه اصالت و نوع دستگاه هایفو بشین.
   پیشنهاد می‌کنم بیشترین زمان رو بر روی پیدا کردن مراکز معتبر بزارید، و به مشاوره ها و نمونه کارها دقت کنید، واقعا راه دیگه‌ای نیست، موفق باشید

   پاسخ
   • سلام وقت بخیر
    من فردا وقت هایفو دارم که البته هیچ اطلاعی از نوع دستگاهشون ندارم، فقط دکتر م گفت ما بروزترین دستگاه رو داریم با عدد 4 ، 3
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

    پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     اعدادی که گفتین مربوط به عمق کارتریج های دستگاه هست، بهتر است اسم برند دستگاه هایفو رو از پزشکتون بپرسین.

     پاسخ
  • سلام وقت بخیر متاسفانه اطلاعاتی در مورد این برند نداریم، البته برند شناخته شده‌ای نیست.

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر،
   در مورد مقدار تاثیر دستگاه‌های خانگی هایفو متاسفانه اطلاعات کامل و قابل استنادی در دسترس نیست. و برند‌های معروف تجهیزات پزشکی هایفو خانگی تولید نمی‌کنند.

   پاسخ
 19. سلام ممنون از مطالب مفیدتون عالی بود
  ممکنه بهترین مراکز هایفو در شیراز که پیشرفته ترین رستگاه رو دارند معرفی کنید؟
  سپاسگذارم

  پاسخ
  • سلام خوشحالیم که مورد توجه‌اتون قرار گرفته.
   برای اطلاعات بیشتر در این زمینه عبارت هایفوتراپی در شیراز رو سرچ کنید و وبسایت شیراز بیوتی رو مطالعه کنید.

   پاسخ
 20. خییلی مردد بودم برای پیدا کردن و خرید مدل اصلی دستگاه هایفو خیلی مطالبتون کمکم کرد و میترسیدم الکی هزینه کنم و بعدش بین مدلهای فراوانی که تولید شده به اشتباه یه دستگاهی رو خریداری کنم که مراجعین ازش ناراضی باشن.سپاسگذارم از توضیحات عالیتون…. فقط اگر زحمت بکشید یه شرکتی که مدل اصلی و تاثیر گذارش رو داشته باشن معرفی کنید ممنون میشم.

  پاسخ
  • خوشحالیم که این نوشتار مورد نوجه‌اتون قرار گرفته،
   هر کدوم از دستگاه‌هایی که معرفی کردیم، نماینده انحصاری خودش رو داره که با جستجوی بیشتر می‌تونید پیداشون کنید.

   پاسخ
 21. سلام واقعا توضیحاتتون صریح بود اگ امکانش است مرجع معتبر برای خرید هایفو اولترافرمر۷بعدی اصل کره رو معرفی کنین و اینکه هایفو اولترامیج ۷بعدی به نظرتون چجوری هست

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، خوشحالیم که این نوشتار مورد توجهتون قرار گرفته.
   جدیدترین دستگاه شرکت کلاسیس، اولترافورمر 3 هست، از لحاظ قیمت دستگاه (دستگاه اصلی) و همینطور صرفه اقتصادی مواد مصرفی (کارتریج‌ها) و همینطور توان رقابت در بازار به نظر ما دستگاه دابلو گلد انتخاب مناسب‌تری می‌تونه باشه. برای تهیه دستگاه می‌تونید با شرکت‌های تجهیزات پزشکی تماس بگیرید.

   پاسخ
 22. ممنون از شما، بهترین اطلاعاتی بود که در این زمینه در اینترنت تونستم پیدا کنم.دستگاه دابلو گلدی که توی یه مطب به من نشون دادن قاب دورش طلایی رنگ نبود ولی روشنش که کردن روی مانیتور نوشته بود دابلو گلد سوالم اینه که این دستگاه دابلو گلد هست یا نه؟ چون توی اینترنت که سرچ میکنم دستگاه دابلو گلد رو با قاب طلایی معرفی میکنن!

  پاسخ
  • سلام، خوشحالیم که مورد توجه‌اتون قرار گرفته این مقاله
   ببینید برای بررسی اصالت یک دستگاه هایفو نیاز به کارشناس هست، به نظر من مهمترین راهکار مراجعه به مراکز تخصصی پوست و موی معتبر است.

   پاسخ
  • سلام یه کلینیک پوست مو رفتم دستگاه الترا با قیمت دو پونصد
   یکی دیگه تنترال با قیمت پنج و پونصد ممنون میشم بگید کدوم و انتخاب کنم

   پاسخ
 23. سلام وقت بخیر راجع ب مدل پرمیوم ۲۰۲۲ هم توضیح میدین
  من با ی مرکز تماس گرفتم گفتن مدلش اینه ک تو این اسامی نبود و هزینش هم خیلی بود

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   نام کامل دستگاه رو نگفتن، ممکن هست دابلو گلد پرمیوم 2022 باشه منظورشون، نام کامل دستگاه رو بپرسین.

   پاسخ
   • سلام ، وقت به خیر
    بله من هم با کلینیکی صحبت کردم که گفتن دستگاهشون دابلو گلد پرمیوم ۲۰۲۲ آمریکایی هست و من الان با خوندن مطالب سایت شما گیج شدم ، چون چیزی که از مطالب فهمیدم ، دستگاه دابلو گلد ساخت کره هست ، چطور ایشون میگن آمریکایی ؟ قیمتشون هم خیلی بالا بود ، هفت و نیم که مثلا با تخفیف ویژه اون تایم پنج و نهصد میگرفتن ، به نظر شما این نرخ برای بهمن ۱۴۰۱ منطقیه ؟
    و اینکه بین اینهمه مرکز زیبایی چطور میشه مرکز معتبری پیدا کرد ؟

    پاسخ
    • سلام وقت بخیر
     بله دستگاه هایفو دابلو گلد کره‌ای هست، و تفاوت‌های دستگاه اصلی هایفو با نمونه‌های دیگر رو هم در این مقاله توضیح دادیم. قیمت‌ چهار و خورده‌ای برای هایفو دابلو در حال حاظر (بهمن 1401) منطقی هست. برای انتخاب مرکز مناسب سعی کنید به کلینیک‌های تخصصی پوست و مو که داری تابلو و مجوز رسمی هستند مراجعه کنید.

     پاسخ
 24. می خواهم برای مطب دستگاه هایفو بخرم باوجه به توضیحات در تهران جهت خریددابلو به کجا مراجعه کنم متشکرازتوضیحات وراهنمایی درضمن رنج قیمت را هم میخواستم

  پاسخ
  • خواهش میکنم. فکر می‌کنم شرکت آفا afa نمایندگی رسمی دابلو در ایران باشن، با این وجود باز هم تحقیق کنید. فکر می‌کنم در حال حاظر بین 500 تا 600 میلیون باشه.

   پاسخ
  • با سلام
   شرکت نیک لیزر تولید کننده هایفو هایفونیک با افتخار در خدمت شما هستیم
   02122004102
   02122004103
   با تشکر از سایت وزین شیراز بیوتی

   پاسخ
 25. سلام دستگاه بایوتک ایتالیایی

  ۴ بعدی بدون کارتریج چطوره؟؟
  میخوام برم برا هایفو دوست داشتم بدون خوبه این دستگاه

  پاسخ
  • سلام ، همینطور که در این مقاله توضیح دادیم، هایفو دابلو گلد از کیفیت و اصالت (برند معتبر) بالاتری برخودار هست.

   پاسخ
 26. با سلام توضیحاتی بسیار مفید و صادقانه ، بدور از هرگونه جانبداری و …ارائه نموده بودید توضیحاتی کامل

  پاسخ
  • خوشحالم که واستون مفید بوده. من تمام تلاشم رو کردم تمام این توضیحات در مورد دستگاه هایفو بدون هیچگونه جانبداری از برند خاصی باشه

   پاسخ
 27. سلام ممنون از مطب مفیدتون
  ایا استفاده از مهندسی معکوس مگر ایرادی داره و آیا نیاز به پرداخت هزینه بیشتر برای هایفو با دستگاه کره ای هست؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   این بستگی به هزینه ای که در نظر گرفتید داره، در حال حاظر بهنرین دستگاه هایفو در جهان، کره‌ای هستند.

   پاسخ
  • عرض ادب و خدا قوت. مقاله های متعددی رو خوندم ولی نگارش شما
   در خصوص معرفی هایفو وکمک در جهت تصمیم گرفتن مخاطب دقیق تر و عالی تر بود. سپاس فراوان ?+

   پاسخ
   • سلام وقت بخیر، ممنوم
    من سعی کردم تا جایی که می‌تونم انواع دستگاه هایفو موجود در ایران رو معرفی کنم. اگر بخشی از مقاله واستون مبهم بود، ممنون میشم بفرمایید تا ویرایشش کنم.

    پاسخ
     • ممنونم، ما در این نوشتار معروفترین دستگاه‌های هایفو در ایران را بررسی کردیم. متاسفانه برندی که نام بردید را نمی‌شناسم. حداقل یک برند اصلی نیست.

   • سلام وقت بخیر
    در مورد این دستگاه اطلاعاتی نداریم متاسفانه، دستگاه شناخته شده‌ای نیست.

    پاسخ
 28. مطالب شما بسیار عالی و اطلاع رسانی خیلی مبسوط و ملموس رود. خیلی به من کمک کرد و از الان کاملا می دونم باید چطور بهترین انتخاب رو بکنم.
  تشکر فراوان

  پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 4.2 / 5. تعداد آرا: 20

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.