مراقبت های بعد از فیلر مو

درمان با فیلر مو یکی از کم عارضه ترین درمان های شناخته شده است. در نتیجه به مراقبت های بعد از فیلر مو به صورت خاص نیازی نیست. و بلافاصله بعد از تزریق فیلر مو می‌توانید فعالیت‌های روزانه خود را ادامه دهید. با این حال با انجام 5 مراقبت زیر نتایج درمانی را به حداکثر خواهید رساند. همچنین اگر هنوز تزریق خود را انجام نداده‌اید برای مشاوره تزریق فیلر مو در شیراز روی لینک کلیک کنید.

1- تا 24 ساعت اول بعد از تزریق، پوست سر خود را خارش یا ماساژ ندهید.

بهتر است برای جلوگیری از عفونت ( به صورت نادر ممکن است اتفاق بیفتد) سر خود ماساژ ندهید و پوست سر را نخارانید.

2- تا سه ساعت پس از تزریق هیر فیلر از ورزش های شدید اجتناب کنید.

بهتر است پس از چند ساعت از انجام ورزش‌های شدید که باعث افزایش گردش خون می‌شوند نیز خودداری کنید.

3- حداقل 3 روز پس از درمان از رفتن به استخر و سونا خودداری کنید.

به علت تزریق‌های متعدد در ناحیه پوست سر بهتر است موقتا از رفتن به استخر برای جلوگیری از عفونت‌های احتمالی خودداری کنید.

4- تا 24 ساعت پس از تزریق  موها را نشویید یا با سشوار خشک نکنید.

بعضی از پزشکان معتقد هستند برای دریافت نتیجه حداکثری از روش های درمانی ریزش مو به صورت تزریقی مثل فیلر مو و مزوتراپی تا 24 ساعت موها را نشویید.

بعد از فیلر مو، موها را نشویید

5- تا یک هفته پس از تزریق فیلر مو از رنگ زدن مو های خود اجتناب کنید.

به علت التهاب بسیار خفیف پوست سر در اثر تزریق های متوالی فیلر مو پیشنهاد می‌شود به مدت یک هفته از رنگ زدن موها خودداری کنید.

نکته بسیار مهم: این مراقبت‌ها کامل به صورت عمومی بیان شده است. اگر دارای بیماری‌های پیش‌زمینه‌ای و یا خاص می‌باشید. و یا اگر درمان هیرفیلر را با درمان‌های ترکیبی دیگری انجام داده‌اید حتما مراقب‌های بعد از آن را از پزشک خود بخواید.

10 دیدگاه دربارهٔ «مراقبت های بعد از فیلر مو»

  • سلام وقت بخیر
   طبق دستور تولید کننده یعنی (DR.CYJ) چهار تزریق به فاصله دو هفته
   اما بهتر است طبق دستور پزشک معالجتون عمل کنید

   پاسخ
 1. سلام،وقتتون به خیر. من بعد از جلسه ی سوم تزریق هیرفیلر،ریزش شدید مو دارم حتی بیشتر از قبل شده و موهای جدیدی هم در نیامده.خیلی نگران هستم.ایا طبیعیه و خوب میشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، در بعضی موارد بعد از مزوتراپی مو و یا فیلر مو به علت شوک وارد شده به مو، ریزش اتفاق می‌افته، که رفع میشه، با این وجود حتما با پزشکتون مشورت کنید.

   پاسخ
 2. سلام من بعد از تزریق هیر فیلر ریزش شدید پیدا کردم دکتر میگه شوک شده موهات و طبیعیه اللن یک ماهه ریزشم ادامه داره باید جیکار کنم ?

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر، بله ریزش شدید مو در بعضی موارد بعد از جلسه اول مروتزاپی مو و یا هیر فیلر اتفاق می‌افته. مشابه همین اتفاق رو در یکی از کیس‌های کلینیک در مورد مزوتراپی داشتیم، که بعد از گدشت زمان اوکی شدن.

   پاسخ
  • بعد از هیر فیلر و‌ مزوتراپی تمام‌موهایی که در مرحله خواب هستن و‌باید بریزن شروع به ریزش میکنن و موهای جدید جایگزین میشه این مشکل به زودی رفع میشه

   پاسخ
 3. ببخشید می خواستم بپرسم کسی که ام اس داره می تونه از روش فیلر مو استفاده کنه ممنون می شم راهنمایی کنید

  پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید