تزریق ژل در شیراز

بهترین دکتر تزیق ژل لب در شیراز

تزریق ژل در شیراز یکی از موثرترین روش‌های جوان‌سازی و فرم‌دهی به صورت است، که در سال‌های اخیر محبوبیت دوچندانی پیدا کرده است. در ادامه ابتدا بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز را با توجه به مهارت بالای پزشک و رضایت مراجعین معرفی کرده‌ایم.

عکس قبل و بعد تزریق ژل لب در شیراز دکتر محبوبه شفیعیان

عکس قبل و بعد تزریق ژل لب در شیراز دکتر محبوبه شفیعیان

عکس قبل و بعد تزریق ژل لب در شیراز دکتر محبوبه شفیعیان

دکتر محبوبه شفیعیان :

اینستاگرام: dr.m.shafieeyan
تلفن تماس: 09015477128
آدرس: شیراز، قدوسی غربی، قبل از کوچه ۱۳، ساختمان گلرخ، طبقه ۴
عکس قبل و بعد تزریق ژل لب در شیراز دکتر والی نژاد

عکس قبل و بعد تزریق ژل لب در شیراز دکتر والی نژاد

عکس قبل و بعد تزریق ژل لب در شیراز دکتر والی نژاد

دکتر پژمان والی نژاد :

اینستاگرام: dr_valinezhad
تلفن تماس: 09370254626
آدرس: شیراز، خیابان زرگری (مطهری شمالی)، کوچه ۸، ساختمان مداد رنگی
عکس قبل و بعد تزریق ژل لب در شیراز دکتر هومن فقیهی

عکس قبل و بعد تزریق ژل لب در شیراز دکتر هومن فقیهی

عکس قبل و بعد تزریق ژل لب در شیراز دکتر هومن فقیهی

دکتر هومن فقیهی :

اینستاگرام: dr.hooman_faghihi
تلفن تماس: 09369425144
آدرس: شیراز، قدوسی غربی، کوچه 19/الف
عکس قبل و بعد تزریق ژل لب در شیراز دکتر حسین خسروی

عکس قبل و بعد تزریق ژل لب در شیراز دکتر حسین خسروی

عکس قبل و بعد تزریق ژل لب در شیراز دکتر حسین خسروی

دکتر حسین خسروی :

اینستاگرام: dr_hkhosravi
تلفن تماس: 09029017799
آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، روبروی کوچه ۶۸، مجتمع پزشکی فراز
befor after template dr khosravi lipsfiller 1

befor after template dr khosravi lipsfiller 2

befor after template dr khosravi lipsfiller 3

دکتر مسعود خسروی :

اینستاگرام: dr.m.khosravi
تلفن تماس: 09011647538
آدرس: شیراز، ستارخان، نبش کوچه 18 کلینیک تخصصی سینا

هزینه تزریق ژل در شیراز [پاییز 1402] چقدر است؟

قیمت تزریق ژل در شیراز به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به مهم‌ترین آنها اشاره می‌کنیم و در انتها جدول هزینه تابستان 1402 را آورده‌ایم برای اطلاع از هزینه دقیق می‌توانید با شماره مشاوره مرکز تماس حاصل فرمایید:

 • میزان ژل مورد نیاز: افراد با افتادگی پوست بیشتر به مقدار بیشتری ژل (فیلر) نیاز دارند، همچنین حجم مورد نیاز ژل نیز به سلیقه‌ی دلخواه مراجعه کننده وابسته است.
 • برند ژل تزریق شده: برندهای متعددی فیلرهای صورت را در بازار عرضه می‌کنند که ماندگاری و کیفیت متفاوتی دارند. در حال حاضر ژل‌های اروپایی هزینه بالاتری دارند.
 • ناحیه تحت درمان: فیلر در نواحی مختلف مانند زیر چشم، گونه، لب و غیره تزریق می‌شود، معمولاً هزینه تزریق ژل در نواحی خاص مانند گونه به دلیل مصرف بیشتر ژل هزینه بیشتری به همراه خواهد داشت.
Filler injection cost
هزینه ژل خط خنده
[بین 2 تا 8 سی سی]
از 1,200,000 تومان
تا 4,500,000 تومان
[هزینه یک سی سی]
هزینه ژل گونه
[بین 2 تا 12 سی سی]
هزینه ژل زاویه فک
[بین 4 تا 10 سی سی]
هزینه ژل چانه
[بین 1 تا 2 سی سی]
هزینه ژل لب
[بین 1 تا 2 سی سی]
از 2,500,000 تومان
تا 6,000,000 تومان
[هزینه یک سی سی]
هزینه ژل زیر چشم
[بین 1 تا 3 سی سی]
از 3,000,000 تومان
تا 6,000,000 تومان
[هزینه یک سی سی]

5 مزیت شگفت انگیز تزریق ژل

1- فیلر‌های پوستی نتایج فوری دارند: تزریق ژل نیاز به جلسات متعدد ندارد و تنها در یک جلسه می‌توانید تغییرات بسیاری را تجربه کنید. همچنین نتایج بلافاصله بعد از درمان قابل مشاهده است.

2- تزریق ژل یک درمان ایمن است: اگر این درمان توسط پزشک انجام پذیرد عوارض جدی شما را تهدید نخواهد کرد. تورم و قرمزی از عوارض خفیف هستند و بعد از چند روز از بین می‌روند. تزریق ژل شیراز تنها توسط پزشک مجاز است.

3- بازیابی حجم صورت با ژل‌: فیلرهای پوستی یا همان پرکننده های پوستی تنها روش ایمن جهت بازیابی حجم از دست رفته صورت به خصوص در قسمت گونه و لب است.

4- ژل‌ها را میتوان با درمان‌های دیگر ترکیب کرد: استفاده از فیلرها همراه با بوتاکس و یا سایر درمان‌ها نتایج مطلوبی خواهد داشت. حتما با مشورت پزشک از درمان‌های همزمان استفاده کنید.
5- تقویت اعتماد به نفس: تزریق ژل می‌تواند با بهبود چهره شما در تقویت اعتماد به نفستان معجزه کند، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم با ظرافت پیر شوید و زیبایی طبیعی خود را افزایش دهید.

بهترین مارک فیلر صورت در شیراز کدام است؟

بهتر است انتخاب برند فیلر مناسب را به پزشک خود بسپارید. پزشک با بررسی میزان افتادگی‌ها و همچنین بودجه شما، بهترین برند را پیشنهاد خواهد داد.انتخاب برند مناسب در نتیجه‌ی کار و ماندگاری آن تاثیر زیادی دارد. در ادامه برخی از بهترین مارک‌های ژل صورت مورد تایید پزشکان که در شهر شیراز طرفداران بیشتری دارد را معرفی میکنیم برای اطلاع از جزئیات و هزینه‌ها با شماره کلینیک و پزشکان معرفی شده تماس بگیرید.

Best face filler brands are from Europe
نام برند ژلکشور تولید کننده
ژل پرفکتاساخت فرانسه
ژل نیوویاساخت سوییس
ژل آلایناساخت آلمان
ژل نورامیسساخت کره جنوبی
ژل رووفیلساخت کره جنوبی

بایدها و نبایدهای قبل از تزریق ژل

تزریق ژل(Dermal Fillers) یکی از خدمات ارائه شده در کلینیک‌های پزشکی شهر شیراز است که برای اهداف درمانی و زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورتی که مراقبت‌های بعد از تزریق فیلر را به درستی رعایت کنید و ممنوعیت‌هایی که توسط پزشک به شما گوشزد می‌شود را مد نظر قرار دهید، نه تنها می‌توانید میزان ماندگاری ژل را بیشتر کنید، بلکه از بروز عوارض احتمالی نیز جلوگیری می‌کنید. در ادامه برخی از مهم‌ترین بایدها و نبایدهای بعد از تزریق ژل آورده شده است:

 • از یک هفته قبل از تزریق ژل داروهای مسکن مصرف نکنید. مسکن‌هایی مثل ایبوپروفن و آسپیرین یا هر داروی دیگری که باعث رقیق شدن خون شود می‌تواند احتمال خون‌ریزی و کبودی را افزایش دهد.
 • حداقل دو روز قبل از تزریق ژل از مصرف کرم‌های ضد پیری یا هرگونه کرم‌های درمانی موضعی حاوی رتینول، رتین-آ، رتینوئید و گلیکول اسید خودداری کنید.
 • مصرف مکمل‌هایی مثل ویتامین E، جینسینگ، سیر و غیره که بر فشار خون تأثیر می‌گذارند نیز باید از یک هفته پیش از انجام تزریق ژل قطع شود.
 • الکل نیز باعث رقیق شدن خون می‌شود. پس برای جلوگیری از کبودی و ورم، بهتر است حداقل از 48 ساعت قبل از تزریق ژل مصرف الکل نیز قطع شود.
 • حداقل دو روز قبل موهای ناحیه‌ای که می خواهید تزریق انجام دهید را اصلاح یا دکلره نکنید.
 • اگر به داروی خاصی حساسیت دارید یا سابقهٔ تب‌خال دارید و می‌خواهید تزریق ژل انجام دهید حتماً این موارد را با پزشک خود در میان بگذارید.
 • اگر باردار یا شیرده هستید یا مشکلات عصب‌شناختی دارید بهتر است این کار را انجام ندهید.

 مراقبت‌‌های بعد از تزریق فیلر در شیراز

اغلب پزشکان در شهر شیراز تزریق فیلر را انجام می‌دهند و پس از پایان درمان، تمام دستورالعمل‌های لازم با توجه به شرایط و یا بیماری‌های پیش‌زمینه‌ای شما را در اختیارتان قرار خواهند داد. در ادامه برخی از مهم‌ترین مراقبت‌های بعد از تزریق فیلر ذکر شده است:

 • به دستورالعمل‌هایی که پزشک برای استفاده از پمادهای خاص یا ماساژ دادن ناحیه تزریق به شما می‌دهد توجه کنید تا ورم و کبودی کمتر شود.
 • در مورد استفاده از کمپرس یخ روی ناحیه‌ی درمان با پزشک خود مشورت کنید. معمولاً این کار باعث کاهش ورم و کبودی می‌شود، استفاده از کمپرس یخ برای برخی نواحی توصیه نمی‌شود، بنابراین قبل از استفاده حتماً با پزشک خود مشورت کنید.
 • تا چند روز بعد از تزریق ژل ورزش نکنید. ورزش و انجام فعالیت‌های سنگین باعث افزایش گردش خون می‌شود که این امر در نهایت ممکن است منجر به جابه‌جایی ژل شود.
 • از خاراندن،‌ ماساژ دادن و دست زدن به ناحیهٔ درمان خودداری کنید. ممکن است در روزهای اول احساس کنید که نواحی تزریق شده نامتقارن هستند که این موضوع به دلیل تورم طبیعی بعد از تزریق است، بنابراین برای مشاهده نتیجه نهایی بهتر است چند روز صبر کنید.
 • تا زمانی که ورم و قرمزی از بین نرفته سعی کنید در معرض نور مستقیم یا گرما قرار نگیرید و از حمام آفتاب گرفتن، رفتن به سونا و جکوزی نیز خودداری کنید.
 • حداقل تا 24 ساعت بعد از تزریق ژل آرایش نکنید و اجازه دهید پوستتان استراحت کند.
 • به اندازه کافی آب بنوشید، نوشیدن آب در حالت کلی کمک زیادی به بدن می‌کند و سبب می‌شود بعد از تزریق فیلر نتیجه بهتری مشاهده کنید.

آیا فیلرها دائمی هستند؟

به صورت کلی فیلر صورت در شیراز به دو دسته دائمی و موقت تقسیم می‌شوند که منظور ما در این مقاله تزریق فیلر موقت بوده است. تمامی فیلرهای تزریقی در کلینیک‌های زیبایی که به صورت سرپایی به اجزای مختلف صورت تزریق می‌شود، موقت هستند. فیلرهای دائمی رواج زیادی ندارد و جذب بدن نمی‌شوند، افرادی که از فیلرهای دائم استفاده می‌کنند، برای تزریق و برداشتن آن نیاز به یک جراحی دارند.

امروزه تمام برندهای فیلر مورد استفاده در جهان از نوع موقت هستند. این فیلرها نهایتاً طی فرایندی طبیعی بین یک تا دو سال تجزیه و از بدن دفع می‌شوند. سهولت استفاده، بی‌خطری و رضایت بالای استفاده کنندگان باعث شده که این فیلرها جای فیلرهای دائمی را بگیرند. فیلرهای دائمی برای همیشه زیر پوست می‌مانند و بدن نمی‌تواند آن‌ها را جذب کند. چون این فیلرها جذب نمی‌شوند و به‌طور دائم در بدن می‌مانند و عمل برداشت آن‌ها بسیار پیچیده و در بعضی موارد ناممکن است.

درست است که فیلرهای دائمی در بلندمدت مقرون به صرفه به نظر می‌رسند، چون لازم نیست در طول زمان‌ترمیم شوند؛ اما ریسک بالایی دارند. چون اگر از فرم فیلرهای دائم خسته شوید و یا آن را دوست نداشته باشید در طول زمان جذب نمی‌شوند. مشکل بزرگ‌تر فیلرهای دائمی این است که با بالا رفتن سن و افتادگی و شل شدن پوست و ماهیچه‌ها، جای آن‌ها هم تغییر می‌کند. در حال حاضر تزریق ژل در شیراز تنها با استفاده از فیلرهای موقت انجام می‌پذیرد.

عوارض تزریق فیلر چیست؟

فیلرها به طور کلی بی‌خطر هستند اما با این حال ممکن است یک سری عوارض جانبی با خود به همراه داشته باشند. برای اینکه عوارض تزریق فیلر به حداقل برسد، بهتر است این کار را نزد پزشک متخصص و در مراکز معتبر انجام دهید، برای رزرو نوبت بهترین دکتر تزریق ژل شیراز می‌توانید با شماره‌های ذکر شده در بالا تماس حاصل نمایید. طبق گزارش مقاله‌ای به نام فیلرها: موارد منع مصرف، عوارض جانبی و اقدامات احتیاطی عوارض جانبی تزریق فیلر می‌تواند به شرح زیر باشد:

عوارض کوتاه مدت (چند روز تا چند هفته)عوارض بلند مدت ( چند هفته تا چند سال)
ورم، قرمزی، کبودی، درد و خارشجابه‌جایی فیلر تزریق شده
گلوله شدن فیلر در زیر پوستزخم‌های التهابی
التهاب و عفونتنامتقارن شدن

سوالات پر تکرار

هزینه تزریق در شیراز چقدر است؟

هزینه تزریق ژل بستگی به حجم مورد نیاز و همچنین برند فیلر دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه می‌توانید با شماره مرکز معرفی شده تماس حاصل فرمایید.

آیا فیلر‌ها دائمی هستند؟

خیر، تمام فیلر‌های دارای مجوز  بین یک تا دو سال ماندگاری دارند و موقت هستند. فیلر‌های دائمی که در گذشته استفاده می‌شد عوارض و خطرات جدی داشتند.

آیا تزریق ژل صورت عوارض دارد؟

اکثر فیلر‌ها از هیالورونیک اسید تشکیل شده‌اند. این ماده به صورت طبیعی در بدن نیز وجود دارد. اگر فیلر‌های دارای مجوز وزارت بهداشت و درمان را توسط پزشک استفاده کنید، تنها عوارض طبیعی محدودی مانند ورم را مشاهده می‌کنید.

فیلر صورت در شیراز توسط چه کسی انجام می‌شود؟

طبق قوانین وزارت بهداشت و درمان تزریق فیلر تنها توسط پزشک امکان پذیر است. برای اجتناب از عوارض احتمالی از تزریق فیلر در آرایشگاه‌ها و یا توسط افراد غیر پزشک جدا خودداری کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 5

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.