تزریق ژل پروفایلو در شیراز

تزریق پروفایلو یکی از محبوب‌ترین درمان‌های زیبایی به شمار می‌آید که به واسطه آبرسانی شدید و بهبود سفتی پوست توانسته نظر افراد زیادی را به سمت خود جلب کند. در ادامه ابتدا یکی از بهترین مرکز تزریق ژل پروفایلو در شیراز که علاوه بر میزان بالای مراجعه روزانه توانسته است درصد بالایی از رضایت مراجعه کنندگان را جلب کند، به شما معرفی کنیم و سپس در خصوص جزئیات کارایی و تعداد جلسات درمانی با شما صحبت خواهیم کرد.

عکس قبل و بعد تزریق پروفایلو

در ادامه برخی از تصاویر قبل و بعد تزریق پروفایلو قرار داده شده است که شما می‌توانید با بررسی آنها میزان تأثیرگذاری این روش درمانی را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که ژل پروفایلو در نقاط مختلف بدن به نسبت نیاز و درخواست مراجعه کننده تزریق می‌شود و ممکن است نتایج در افراد، متفاوت باشد. بنابراین برای بررسی دقیق‌تر حتماً قبل از تزریق، یک جلسه مشاوره با پزشک متخصص داشته باشید و انتظارات خود را بیان کنید.

عکس قبل و بعد تزریق ژل پروفایلو

تزریق پروفایلو چیست و عملکرد آن به چه صورت است؟

اگر این سؤال برای شما هم پیش آمده که تزریق پروفایلو چیست و چه تاثیری بر روی پوست دارد باید بدانید که پروفایلو یک مرطوب کننده قوی تزریقی است که به صورت چشمگیری میزان شادابی و درخشندگی پوست را افزایش می‌دهد. پروفایلو بیشترین مقدار اسید هیالورونیک را در بین تمام محصولات مشابه دارد. با توجه به اینکه هایلورنیک اسید ماده‌ای است که به طور طبیعی در نقاط مختلف بدن مانند چشم، مفاصل و پوست یافت می‌شود، نگرانی از بابت این درمان زیبایی نداشته باشید.

پروفایلو یکی از موثرترین راه‌های درمانی است که با حفظ رطوبت پوست، باعث تولید کلاژن و بهبود افتادگی‌های پوست می‌شود و در بازیابی سفتی و استحکام پوست نیز مؤثر است. بنابراین  اگر نگران شل شدن، کشش، خشکی یا افزایش چین‌وچروک پوست خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم از این روش درمانی استفاده کنید و شاهد درخشندگی و آبرسانی شدید پوست خود باشید.

چرا دکتر پورمهران بهترین دکتر برای تزریق پروفایلو در شیراز است؟

دکتر پورمهران یکی از بهترین گزینه‌های برای تزریق پروفایلو در شیراز است که به واسطه تجربه بالا و درصد بالای رضایت مراجعه‌کنندگان توانسته نظر افراد زیادی را به سمت خود جلب کند. کلینیک دکتر پورمهران روزانه پذیرای تعداد زیادی از مراجعه کنندگان است به همین دلیل به عنوان یکی از فعال‌ترین مراکز تزریق پروفایلو در شیراز شناخته می‌شود. برای اطلاع از جزییات درمان و همچنین رزرو نوبت با شماره مشاور کلینیک  تماس حاصل فرمایید.

هزینه تزریق پروفایلو در شیراز چقدر است؟

هزینه تزریق پروفایلو در شیراز متفاوت است و کلینیک‌های زیبایی هزینه‌های متفاوتی را برای انجام این درمان زیبایی در نظر می‌گیرند. با توجه به اینکه ژل پروفایلو در نواحی مختلفی مانند زیر بازوها، گونه، چانه، فک، گردن و غیره تزریق می‌شود، قیمت‌ها با توجه به ناحیه تحت درمان متغیر می‌باشد. توجه داشته باشید که تزریق ژل پروفایلو در کلینیک دکتر پورمهران توسط شخص پزشک انجام می‌شود که این موضوع نتیجه درمان را تا حد زیادی تضمین می‌کند. در کلینیک تخصصی دکتر پورمهران، هزینه تزریق پروفایلو [در سال 1402] 8 میلیون و 500 هزار تومان است.

تعداد جلسات تزریق پروفایلو

تعداد جلسات پروفایلو کاملاً بستگی به سطح مشکلات پوستی اشخاص دارد و پزشک متخصص با توجه به نیاز پوست تعداد جلسات را مشخص می‌کند. به گفته متخصصان تزریق پروفایلو باید در دو جلسه به فاصله یک ماه انجام شود اما در صورت عدم دسترسی به نتیجه مطلوب و دلخواه مراجعه کننده، می‌توان جلسه سوم را به فاصله دو ماه پس از جلسه دوم انجام داد. در نظر داشته باشید که میزان ماندگاری پروفایلو 6 ماه است و شما باید هر 6 ماه یک جلسه تزریق انجام دهید.

تزریق ژل پروفایلو در شیراز

نتیجه تزریق ژل پروفایلو چه زمانی قابل مشاهده است؟

قطعاً پس از 24 الی 48 ساعت بعد از تزریق پروفایلو شاهد آبرسانی پوست خود خواهید بود و بلافاصله بعد از جلسه اول، روند بهبود پوست شروع می‌شود اما به گفته پزشکان نتایج این درمان 4 هفته بعد از جلسه دوم تزریق، قابل مشاهده و در بهترین حالت خود است. به صورت کلی با توجه به اینکه تزریق پروفایلو یک درمان غیرتهاجمی و بدون استفاده از روش‌های جراحی است، نتایج به مرور زمان حاصل می‌شود.

 نقاط تزریق پروفایلو

با توجه به اینکه هایلورنیک اسید ماده اصلی تشکیل دهنده پروفایلو است و این ماده به صورت طبیعی نیز در نقاط مختلف بدن یافت می‌شود، عملاً محدودیتی در تزریق این محصول به نقاط مختلف بدن وجود ندارد اما به صورت معمول پروفایلو در نواحی صورت، گردن و دست‌ها عملکرد ایده آلی دارد. شرکت تولیدکننده پروفایلو 10 نقطه از صورت را برای دستیابی به بهترین نتیجه پیشنهاد داده است. در نتیجه در هر سمت صورت پنج تزریق و در مجموع ده تزریق انجام می‌شود. تصویر زیر نقاط تزریق پروفایلو را نشان می‌دهد.

هر سرنگ Profhilo حاوی 64 میلی‌گرم اسید هیالورونیک است. در بین تمام برندها و مزوژل‌ها پروفایلو بیشترین مقدار غلظت هیالورونیک اسید را داشته و نتایج بسیار موثرتری را ارائه داده است. پروسه این درمان بسیار کوتاه است و 10 تزریق در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. یکی از مزیت‌های اصلی پروفایلو نسبت به روش‌های درمانی دیگر، تعداد جلسات کم و پروسه تزریق کوتاه می‌باشد.

 نقاط تزریق پروفایلو برای صورت

ماندگاری ژل پروفایلو

ماندگاری ژل پروفایلو در تمامی افراد یکسان نیست و عوامل متعددی از جمله ناحیه تحت درمان، سن، سبک زندگی، نوع پوست و غیره می‌تواند به صورت مستقیم بر روی میزان ماندگاری این درمان تأثیر داشته باشند. در صورتی که تزریق ژل پروفایلو در دو جلسه به فاصله یک ماه به درستی انجام شده باشد می‌توان گفت به صورت میانگین میزان ماندگاری ژل پروفایلو بین 6 تا 8 ماه می‌باشد و بعد از این مدت باید یک جلسه تمدید انجام شود.

مزایای تزریق ژل پروفایلو

1 –  پروفایلو یک درمان ایمن و موثر است: اکثر درمان‌هایی که عملکرد مؤثر آنها ثابت شده است، معمولاً یک درمان تهاجمی و با استفاده از روش‌های جراحی هستند که علاوه بر عوارض و خطرات گوناگون، هزینه‌های بسیاری دارند. این در حالی است که تزریق ژل پروفایلو یک روش غیرتهاجمی و بدون هیچ‌گونه جراحی بر روی پوست است.

2 – پروفایلو در بهبود افتادگی و سفت کردن پوست تاثیرگذار است: پروفایلو برای کسانی که از افتادگی (شل بودن پوست) رنج می‌برند، نتایج شگفت‌انگیزی دارد. فرآیند درمان به گونه‌ای است که باعث تقویت و بازسازی فیبرهای کلاژن و الاستین پوست می‌شود و بلافاصله با افتادگی پوست مبارزه می‌کند.

3-  تزریق پروفایلو بدون عوارض جانبی است: به دلیل خلوص بالای هیالورونیک اسید و عدم وجود مواد افزودنی، عوارض جانبی این درمان مثل تورم و کبودی کاهش می‌یابد. پس از درمان با پروفایلو نیازی به استراحت نبوده و بلافاصله پس از تزریق می‌توانید فعالیت‌های روزانه خود را ادامه دهید.

4 – پروفایلو یک درمان سریع و بدون درد است: تزریق در این درمان تنها در ده نقطه از صورت انجام می‌شود. تمامی تزریقات سطحی بوده و با حداقل ناراحتی و درد همراه است. مدت زمان جلسه درمانی تزریق Profhilo بین ده تا پانزده دقیقه می‌باشد.

5- نتایج تزریق پروفایلو، تضمینی است: نتایج این درمان پس تکمیل درمان (دو جلسه تزریق) به‌وضوح قابل مشاهده است. PROFHILO یک نوآوری ثبت اختراع شده است. نتایج مؤثر پروفایلو باعث شده در مدت‌زمان کوتاهی نظر متخصصین حوزه پوست و زیبایی به این محصول جذب شود.

پروفایلو برنده بهترین محصول تزریقی 2022!

پروفایلو برنده بهترین محصول تزریقی 2022 جشنواره زیبایی شناسی پزشکی انگلستان است. این جشنواره زیبایی توسط موسسه Aesthetics Awards انگلستان برگزار می‌شود و سالانه نشان زیبایی شناسی را به برنده‌ی جشنواره در فیلدهای مختلف زیبایی واگذار می‌کند. برند پروفایلو در سال 2022 توانست در بخش محصولات تزریقی و محصول نوآورانه دو مدال را از این جشنواره دریافت کند.

این جوایز می‌توانند شواهدی از ایمنی و کارایی خوب، مدت زمان بهینه و مزایای ملموس نسبت به محصولات مشابه در بازار را نشان دهند. برندگان این جشنواره با رأی مستقیم حدود 100 پروفسور، پزشک و متخصصین حوزه پوست و زیبایی انتخاب می‌شوند. پروفایلو در سال‌ها 2016، 2017، 2018 و 2019 نیز از جشنواره زیبایی شناسی انگلستان جوایز متعددی کسب کرده است.

 ژل پروفایلو ساخت کجاست؟

ژل پروفایلو توسط شرکت IBSA بزرگ‌ترین شرکت داروسازی خصوصی در سوئیس تولید شده است. این شرکت حدود ۲۵ کارخانه و آزمایشگاه در کشورهای سوئیس، ایتالیا و چین دارد. محصولات شرکت IBSA در 80 کشور جهان عرضه می‌شود. ژل پروفایلو به عنوان یکی از موفق‌ترین محصولات ارائه شده توسط این برند شناخته می‌شود که محصول مشترک کشور سوئیس و ایتالیا است.

مراقبت‌های بعد از تزریق پروفایلو

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های درمان پروفایلو این است که پس از تزریق به مراقبت خاصی احتیاج ندارید و می‌توانید بلافاصله فعالیت‌های روزمره خود را ادامه دهید. البته در نظر داشته باشید که رعایت چند نکته که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم به شما برای افزایش ماندگاری و رسیدن به بهترین نتیجه کمک خواهد کرد. برخی از مهم‌ترین مراقبت‌های بعد از تزریق پروفایلو شامل موارد زیر است:

  1.  تا دو هفته پس از درمان از حمام آفتاب، قرار گرفتن در برابر گرما یا سرمای شدید پرهیز کنید.
  2. به مدت 12 ساعت از مواد آرایشی و بهداشتی استفاده نکنید.
  3. به مدت 48 ساعت از ورزش کردن و هرگونه فعالیت شدید بدنی خودداری کنید.
  4. پیشنهاد می‌کنیم 12 تا 48 ساعت پس از تزریق از مصرف آسپرین، داروهای ضد التهاب و الکل خودداری کنید.
  5. بهتر است ماساژ صورت، سونا و استخر را به زمان دیگری موکول کنید.

آیا پروفایلو عوارض دارد؟

پروفایلو به صورت کلی از هیالورونیک اسید تشکیل شده است و عارضه نگران کننده‌ای ندارد. این ماده ضد حساسیت بوده و کاملاً بی خطر است و مقادیر زیادی از این ماده به صورت طبیعی در بدن وجود دارد. عوارض جانبی احتمالی و موقت مثل تورم، کبودی و قرمزی در محل تزریق ممکن است ایجاد شود که پس از چند روز از بین می‌رود. این عوارض موقت نیز به دلیل ورود نیدل (سوزن) به سطح پوست است. در صورتی که عوارض تزریق پس از چندین روز از بین نرفت، حتماً با پزشک متخصص تماس حاصل نمایید.

تفاوت پروفایلو با دیگر فیلر ها یا ژل‌ها چیست؟

پروفایلو یک ماده‌ی بسیار سبک و چسبناک از اسید هیالورونیک طبیعی و خالص است که نمی‌توان از آن به عنوان یک پرکننده پوست (فیلر) یاد کرد. این ماده طراحی شده است تا به طور یکنواخت در لایه‌های بالایی پوست پخش شود تا رطوبت پوست را بازیابی کند. در نتیجه علاوه بر آبرسانی و شادابی پوست باعث بهبود بافت و خطوط ریز پوست می‌شود. البته در نظر داشته باشید که پروفایلو باعث افزایش حجم صورت نمی‌گردد.

ژل یا فیلرهای پر کننده، ضخیم‌تر و چسبناک‌تر هستند که برای تزریق عمیق‌تر به لایه‌های پوست با هدف افزایش حجم، پر کردن شیارهای عمیق‌تر (مثل خط خنده) یا ایجاد زاویه (روی فک) و برجسته کردن گونه و لب طراحی شده‌اند. تنها شباهت فیلرهای پوستی و پروفایلو این است که هر دو از اسید هیالورونیک ساخته شده‌اند که به بافت‌های پوست تزریق می‌شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فیلرهای پوستی، مقاله تزریق ژل در شیراز را مطالعه کنید.

نتیجه‌گیری

تزریق ژل پروفایلو در شیراز یکی از محبوب‌ترین روش‌های درمانی شادابی، از بین بردن چین‌وچروک‌های ریز، آبرسانی شدید و بهبود سفتی پوست است که به واسطه عوارض کم و مزایای متعددی که دارد به عنوان یکی از موثرترین روش‌های درمانی شناخته می‌شود. در صورتی که شما نیز کاندیدای انجام این درمان می‌باشید، پیشنهاد می‌کنیم در مراکز معتبر و توسط پزشک متخصص پوست و مو این درمان را انجام دهید. در صورتی که تجربه یا سوالی در خصوص تزریق ژل پروفایلو دارید می‌توانید در بخش کامنتها با ما در میان بگذارید.

سوالات پر تکرار:

1- هزینه تزریق ژل پروفایلو در شیراز چقدر است؟

قیمت درمان پروفایلو به نسبت کلینک‌ زیبایی انتخابی شما و ناحیه تحت درمان متفاوت می‌باشد اما به طور میانگین، هزینه تزریق پروفایلو در اغلب مراکز زیبایی شیراز بین 8 تا 9 میلیون تومان [در سال 1402] در نظر گرفته می شود. 

2- آیا تزریق ژل پروفایلو درد دارد؟

خیر، برای تزریق این ژل از یک نیدل(سوزن) بسیار نازک استفاده می‌شود و تزریق به لایه رویی پوست انجام می‌شود، بنابراین شما درد را احساس نخواهید کرد.

3- آیا تزریق پروفایلو دوره ریکاوری دارد؟

خیر، شما بلافاصله بعد از جلسه درمانی خود می‌توانید به فعالیت‌های روزانه خود بپردازید.

4- میزان ماندگاری ژل پروفایلو چقدر است؟

میزان ماندگاری ژل پروفایلو به عوامل متعددی از جمله ناحیه تحت درمان، رعایت مراقبت‌های بعد از تزریق و غیره بستگی دارد اما به صورت میانگین می‌توان گفت این درمان 6 تا 9 ماه دوام دارد.

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 4.8 / 5. تعداد آرا: 4

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.