نظرات کسانی که لیفت با نخ انجام داده اند

ما برای بررسی نظرات کسانی که لیفت با نخ انجام داده اند از یک نظرسنجی بسیار معتبر استفاده کرده‌ایم. در این نظر سنجی از 35 بیمار طی یک دوره 12 ماهه نظرخواهی شده است. نتایج نشان می‌دهد که 33 بیمار (94.3%) از انجام لیفت نخ رضایت داشته‌اند و عارضه جانبی جدی و طولانی مدت گزارش نشده است. 

نظرات واقعی مردم در مورد لیفت با نخ

اگر در مورد مطلوب بودن نتیجه لیفت با نخ تردید دارید، پیشنهاد می‌کنیم که علاوه بر خواندن نتایج نظرسنجی، نظرات همین مقاله (در پایین صفحه) را نیز بررسی کنید. ما با دقت بسیار تنها نظراتی که توسط افراد واقعی و بدون جانبداری ثبت شده است را تایید کرده و نمایش می‌دهیم. به طور کلی، نظرات اکثر افراد رضایت بخش بوده است. همچنین شما می‌توانید جهت مشاوره و انجام لیفت صورت با نخ در شیراز روی لینک کلیک کنید.

نظرات در مورد لیفت با نخ : بررسی نتایج نظرسنجی

طبق یک نظرسنجی معتبر که توسط سه پزشک کره‌ای از 35 بیمار آسیایی به عمل آمده، درصد رضایت بیماران از این درمان بسیار بالا بوده و میزان نارضایتی پس از لیفت با نخ بسیار ناچیز است. در این تحقیق 33 بیمار (94.3 %) دارای رضایت کامل بودند که میزان رضایت بیماران شامل 68.6 درصد عالی و 25.7 درصد خیلی خوب بوده است. تمامی نتایج ذکر شده با استناد بر تصاویر گرفته شده از قبل و بعد از لیفت با نخ و بیان رضایت از سوی بیمار بوده است.

میزان رضایت افرادی که لیفت با نخ انجام داده اند

نکته: برای مشاهده نسخه اصلی مقاله نظرسنجی لیفت با نخ که در مجله معتبر Cosmetic and Laser Therapy منتشر شده است، روی لینک کلیک کنید.

من لیفت با نخ انجام دادم، آیا این درمان را به دیگران پیشنهاد می‌دهم؟

طبق نظرسنجی Realself ، در جواب به این سوال که «آیا لیفت با نخ را به دیگر افراد توصیه می‌کنید؟»، 77 درصد از بیماران معتقدند که  نتیجه لیفت با نخ ارزش لازم را دارد و ممکن است این روش را به سایر افراد با مشکلات مشابه توصیه کنند. به نظر می‌رسد لیفت با نخ راه حل خوبی برای رفع شل شدگی خفیف پوست باشد و برای افراد در بازه سنی 30 تا 50 سال، اثربخشی بیشتری دارد.

تجربه لیفت با نخ از نظر پزشکان

نخ‌های مورد استفاده در این روش جوان‌سازی قابلیت جذب در پوست دارند و به همین دلیل لیفت با نخ جزء ایمن‌ترین روش‌های درمانی به حساب می‌آید. بعد از جایگذاری نخ‌ها، بدن نسبت به تولید کلاژن در ناحیه تحت درمان تحریک می‌شود که این امر در نهایت منجر به جوان‌سازی هرچه بیشتر پوست حتی بعد از جذب کامل نخ‌ها می‌شود. در شکل زیر، نواحی که بیشترین کاربرد لیفت صورت با نخ را دارند نشان داده شده است.

کاربردهای لیفت صورت با نخ کدام اند ؟

از نظر پزشکان لیفت با نخ به عنوان یکی از بهترین متدهای جوان‌سازی به حساب می‌آید که عوارضی مانند کبودی شدید، خونریزی و زخم ندارد. البته برخی از مراجعه‌کنندگان به دلایل مختلف ممکن است عوارض بسیار نادری از جمله عفونت و نمایان بودن نخ از زیر پوست را تجربه کنند که در این صورت می‌توان با مشورت پزشک متخصص نسبت به برداشتن نخ اقدام کرد و صورت خود را به حالت اولیه بازگرداند.

میزان تاثیرگذاری لیفت با نخ براساس مشاهدات عینی

براساس بررسی نتایج عینی و عکاسی از نمونه‌های موردی در یکی دیگر از آزمایش‌های انجام گرفته توسط متخصصان کره، میزان تأثیرگذاری لیفت با نخ شامل 68.6 % نتیجه‌گیری کامل، 25.5 % تأثیرگذاری بالا و 5.7 % بهبودیافته می‌باشد. به صورت کلی میزان رضایت از لیفت با نخ بسیار زیاد بوده و تنها درصد بسیار کمی به دلیل نرسیدن به نتیجه دلخواه، تمایلی به انجام مجدد این درمان زیبایی نداشته‌اند. در ادامه تصویر قبل و بعد یک نمونه درمانی لیفت با نخ را مشاهده می‌کنید.

تاثیر گذاری لیفت با نخمیزان تاثیر گذاری
نتیجه کامل و مورد انتظار از لیفت صورت با نخ68.6 %
نتیجه مطلوب و تاثیرگذاری بالا از لیفت صورت با نخ25.5 %
بهبود اندک و تاثیرگذاری کم از لیفت صورت با نخ5.7 %
عکس قبل و بعد لیفت با نخ

آیا لیفت با نخ عوارض جانبی خاصی دارد؟

لیفت با نخ جزو درمان‌های زیبایی کم تهاجمی محسوب می‌شود؛ در نتیجه عوارض و دوره نقاهت آن بسیار کوتاه است. البته احتمال بروز عوارض جانبی جزئی وجود دارد. معمول‌ترین عوارض جانبی که شاید آن‌ها را تجربه کنید عبارتند از:

 • حساسیت بدن نسبت به نخ
 • کبودی و ورم کوتاه مدت در ناحیه تحت درمان
 • جابه‌جایی نخ‌ها
 • احساس درد به خاطر جاگذاری نامناسب یا کشیدگی زیاد نخ‌ها
 • عفونت در محل جاگذاری نخ

برای جلوگیری و کاهش عوارض جانبی بهتر است این کار را حتما نزد مراکز معتبر لیفت صورت با نخ انجام دهید.

نتیجه‌گیری: نظرات کسانی که لیفت با نخ انجام داده اند

بررسی پرسش و پاسخ لیفت با نخ و مشاهده نظر کاربرانی که تجربه انجام این عمل زیبایی را داشته‌اند، می‌تواند به شما در گرفتن تصمیم گیری بهتر کمک کند. به طور کلی، اغلب نظرات کسانی که لیفت با نخ انجام داده اند، مثبت بوده است؛ اما در نهایت شما باید پیدا کردن یک کلینیک تخصصی لیفت صورت با نخ و مشورت با پزشک متخصص را در اولویت قرار دهید. در پایان از شما میخواهیم سوالات و نظرات در مورد لیفت با نخ را با ما و دیگر دوستان در پایان این صفحه (بخش نظرات) به اشتراک بگذارید. در اولین فرصت پاسخگوی پرسش‌های شما هستیم.

در انتهای صفحه می‌توانید نظرات کسانی که لیفت صورت با نخ انجام داده اند را مشاهده کنید.

سوالات پرتکرار :

1- کیا لیفت با نخ انجام دادند و آیا تاثیر ثابتی بر روی افراد مختلف دارد؟

پاسخ این سؤال ثابت نیست و نتایج لیفت با نخ ممکن است بین افراد به نسبت سن و سال و میزان افتادگی پوست متفاوت باشد، اما به صورت کلی می‌توان گفت افرادی که علائم اولیه پیری صورت را تجربه می‌کنند بهترین کاندیدا برای این درمان می‌باشند.

2- لیفت با نخ برای چه کسانی مناسب نیست؟

این درمان برای افرادی که دارای شلی بیش از حد پوست هستند و یا لیپوآتروفی پیشرفته را تجربه می‌کنند، مناسب نیست. لیفت با نخ اغلب در افرادی با چین و چروک‌های سطحی پوست تاثیر گذاری بیشتری دارد.

3- آیا نظر کاربران در مورد لیفت با نخ در تحقیقات مثبت است؟

به صورت کلی میزان رضایت کاربران بعد  از لیفت با نخ در عمده تحقیقات انجام شده بالغ بر 90 درصد می‌باشد که این رقم نشان دهنده بالا بودن رضایت بیماران است.

4- آیا لیفت صورت با نخ عوارض جبران ناپذیر دارد؟

مهم‌ترین مزیت لیفت صورت با نخ، دائمی نبودن این درمان می‌باشد. با توجه به اینکه نخ استفاده شده بعد از مدتی آب می‌شود و حتی امکان برداشتن آن نیز در موارد حساس وجود دارد، نگرانی از بابت عوارض جبران‌ناپذیر نداشته باشید.

5- آیا افتادگی صورت بعد از بین رفتن اثر لیفت با نخ بیشتر می‌شود؟

لیفت صورت با نخ به‌طور آنی افتادگی‌های صورت را برطرف می‌کند و حتی تا چند ماه بعد از جذب نخ هم اثرات کلاژن‌ساز آن باقی می‌ماند. تا کنون هیچ گزارشی مینی بر افتادگی و شل‌شدگی بیشتر پوست بعد از لیفت وجود نداشته است.

6- ماندگاری لیفت صورت با نخ چقدر است؟

در اغلب افراد، بعد از گذشت 6 تا 12 ماه نخ‌های لیفت جذب می‌شوند و 6 ماه بعد از جذب نخ‌ها هم سرعت کلاژن‌سازی پوست دوباره کم می‌شود.

7- لیفت صورت با نخ چقدر زمان می‌برد؟

مدت زمان لیفت صورت با نخ بسته به ناحیه مورد نظر برای درمان متفاوت است. فرایند قرار دادن نخ‌ها معمولا بین 45 دقیقه تا 1 ساعت زمان می‌برد. علاوه بر این شما باید مدت زمانی را برای آماده سازی قبل از لیفت، بی حسی، بیرون کشیدن سوزن‌ها و غیره در نظر بگیرید.

8- آیا لیفت صورت با نخ، درمانی دردناک است؟

در لیفت صورت با نخ عملا نخ‌هایی در زیر پوست شما گذاشته می‌شود که صورت را بالا بکشند. در هنگام جاگذاری نخ‌ها از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود و به‌همین دلیل تقریبا شما هیچ دردی را احساس نخواهید کرد.

13 دیدگاه دربارهٔ «نظرات کسانی که لیفت با نخ انجام داده اند»

 1. سلام، میخواستم بدونم آیا بعد از لیفت صورت با نخ می توان از ژل یا پاکسازی برای صورت انجام داد،ممنون میشم پاسخ سوالمو بدید، ،

  پاسخ
 2. سلام و خسته نباشید،میخواستم بدونم بعد از لیفت نخ در صورت ، استفاده از ژل به صورت امکان پذیر؟؟

  پاسخ
 3. سلام، میخواستم بدونم آیا بعد از لیفت صورت با نخ می توان از ژل یا پاکسازی برای صورت انجام داد،ممنون میشم پاسخ سوالمو بدید، ،

  پاسخ
 4. سلام
  من لیفت با نخ انجام دادم احساس میکنم نخها خوب کشیده نشدند اما با ماساژ دادن ملایم شقیقه به سمت بالا احساس کشیدگی میکنم
  آیا به مرور زمان کشیده تر میشه یا نه
  ممنونم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   نخ ها به مرور زمان باعث کلاژن سازی میشن و ممکنه در ماه‌های ابتدایی بهبود بیشتری رو احساس کنید.

   پاسخ
 5. من یه هفته ی پیش انجام دادم یه طرف صورتم ازداخل لپم سوراخ شد نخ ازش زده بود بیرون دردداره لپمم ورم داره البته نه زیاد چن بار خونریزی کرد ولی طرف دوم مشکلی نداره مثه اغلب لیستها جای خطش مشخصه

  پاسخ
 6. سلام من دورو پیش لیفت صورت بانخ انجام دادم تا یروز هردوطرف صورتم طبیعی بود دیشب سمت چپ ثورت طرف خط لبخند ورم کرد وسفت شده طوری خیلی مشخص هست ودرد هم داره آیا مشکلی پیش اومده یاطبیعی هست

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   به صورت کلی تورم و التهاب بعد از لیفت با نخ طبیعی هست، اما حتما این موارد رو به پزشکتون اطلاع بدین.

   پاسخ
 7. من دو هفته هست انجام دادم فعلا که فقط کبودیها رو میبینم هزینشم خیلی بالا بود ودرد هم خیلی داشت حالاببینیم بعد چه تغییری میکنه چون دکتر گفته تا سه ماه بعد نتیجش معلوم میشه

  پاسخ
 8. من دیروز لیفت با نخ انجام دادم اما صورتم تورم داره میترسم ورمش نره یا جای نخ ها بمونه
  کسی تجربه اش رو داشته؟

  پاسخ
  • سلام من دوماهه لیفت صورت انجام دادم هنوز ورم دارم دکتر میگه واکنش بدنم به نخها زیاده با آمپول وکلی قرص هم فایده نداشته و همچنان ورم دارم دیگه نمیدونم چیکار کنم

   پاسخ
 9. من لیفت با نخ رو برای رفع حالت افتاده ابروهام انجام دادم و تا الان که یکسال ازش گذشته راضی بودم

  پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟

برای بیشترین امتیاز روی ستاره سمت راست کلیک کنید

میانگین امتیاز 3.8 / 5. تعداد آرا: 9

تا الان رای ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می دهید.